تغییرات نرخ بانکی ۳۹ ارز
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ بانکی ۳۹ ارز را برای روز پنج شنبه اعلام کرد که طی آن نرخ ۲۳ ارز افزایش، ۱۲ ارز کاهش و ۴ ارز نیز ثابت ماند.
پاسخگویی به شکایات سازمان بورس ظرف ۲۵ روز
بانکداری 24:مدیر پیگیری تخلفات سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: طبق آماری که از سامانه سمتا گرفته ایم؛ سازمان بورس و اوراق بهادار در بازه زمانی ۲۵ الی ۲۶ روزه یک شکایت را پاسخ می دهد.
 استفاده از روبل و ریال در مبادلات تجاری،به زودی
بانکداری 24:رئیس‌کل بانک مرکزی از اتصال شبکه بانکی شتاب ایران و سامانه میر روسیه در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: پروژه استفاده از پول ملی دو کشور در مراحل نهایی است.
 روایت نظام بانکی ایران در سالی که گذشت
بانکداری 24: حال و روز نظام بانکی ایران در سال 1395 را می توان در تداوم تنگنای اعتباری بانک ها، تلاش بانک مرکزی برای افزایش نظارت ها و سخت گیری برای پیوستن به نظام بین الملل خلاصه کرد.
 قابلیت‌های نرم‌افزار جدید همراه بانک سینا
بانکداری 24:نسخه جدید همراه بانک سینا با باقابلیت‌های جدید و جلوه‌های گرافیکی جذاب برای دارندگان کارت‌های شتابی و با امکانات بیشتر برای دارندگان سپرده در بانک سینا به بهره‌برداری رسید.
یادداشت تفاهم بانک مرکزی ایران و عمان
بانکداری 24: بانک مرکزی عمان اعلام کرد یادداشت تفاهمی را با بانک مرکزی ایران برای تقویت همکاری های مالی و اقتصادی به امضا رسانده است.
 بکارگیری مدیران دو تابعیتی در بانک ها ممنوع شد
بانکداری 24: بانک مرکزی به تازگی ویرایش جدید «دستور العمل نحوه احراز و سلب صلاحیت حرفه ای مدیران موسسات اعتباری» را به نظام بانکی ابلاغ کرده که بر اساس آن بکارگیری اشخاص دو تابعیتی در مدیریت بانک ها ممنوع شده است.
آرامش نوروزی در بازار سکه و ارز
بانکداری 24: قیمت انواع سکه و ارز در بازار تهران بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت ماند و آرامش نوروزی بر بازار حاکم است.
کاهش نرخ دلار بانکی
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (سه شنبه هشتم فروردین ماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۳ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته کاهش و نرخ ۱۳ ارز از جمله یورو و پوند افزایش یافت؛ همچنین نرخ ۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
عیادت نوروزی مدیر بانک ملی از بیماران
بانکداری 24:محمد رضا حسین زاده در اولین روز کاری سال ۹۶ به همراه تنی چند از مدیران امور با حضور در بیمارستان بانک ملی ایران ، از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت و با اهدای گل در فضایی صمیمی با آنان گفت‌و‌گو کرد.
بازدید سرزده مدیرعامل از شعب بانک صادرات
بانکداری 24:​سیاوش زراعتی، مدیرعامل بانک صادرات ایران، در روزهای پایانی سال ٩٥ و در آستانه عید نوروز، به صورت سرزده از برخی شعب بانک بازدید و ضمن آگاهی از روند انجام کارها و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، از تلاش‌ها و زحمات همکاران تشکر و قدردانی نمود.
سامانه ۸۶۵۵بانک شهر پاسخگوی شهروندان
بانکداری 24:سامانه نظارت و ارتباط مردمی بانک شهر در ایام نوروز به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شهروندان خواهد بود.
نام شعبه فردوسی بانک صادرات تغییر کرد
بانکداری 24:​همزمان با ایام پایانی سال و بازدید مدیرعامل بانک صادرات ایران از شعب این بانک، شعبه فردوسی شمالی (٤١٩) به «شهدای آتشنشان» تغییر نام یافت.
راه اندازی سامانه پست بانک در نوروز
بانکداری 24:وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راه اندازی سامانه و نرم افزار جدید نظارتی پست بانک در نوروز امسال خبر داد.
 بازدید نوروزی مدیرعامل بانک کشاورزی
بانکداری 24:مدیرعامل بانک کشاورزی، در نخستین روزکاری سال ۱۳۹۶، در شعبه مرکزی این بانک در کاشان حضور یافت و با کارکنان این شعبه از نزدیک دیدار و گفت‌وگو کرد.
 کاهش نرخ بهره بانک مرکزی روسیه
بانکداری 24: بانک مرکزی روسیه روز جمعه ۰.۱۵ درصد از نرخ بهره خود کاست تا این نرخ به رقم ۹.۷۵ درصد برسد. این نهاد از ماه سپتامبر سال گذشته در این نرخ تغییری ایجاد نکرده بود.
ثبات نرخ ارزهای بانکی در روز تعطیلی
بانکداری 24:تعطیلی هفتگی بازارهای جهانی سبب شد تا نرخ 39 ارز عمده بانکی امروز (یکشنبه) در بانک مرکزی نسبت به دیروز تغییری نکند.
سال ۹۵ کسری بودجه نداشتیم
بانکداری 24:سخنگوی دولت گفت: سال گذشته دولت با کسری بودجه مواجه نشد و منابع بودجه از طریق درآمدهای نفتی، مالیاتی و حقوق گمرگی و واگذاری دارایی‌های مالی و اوراق محقق شد.
کاهش تدریجی نرخ سود بانک ها
بانکداری 24:معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه دولت از کاهش دستوری نرخ سود بانکی اجتناب می کند گفت: اصلاح نظام بانکی در سال جاری باید در دستور کار قرار بگیرد.
کاهش نرخ دلار بانکی
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (شنبه پنجم فروردین ماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۴ ارز از جمله پوند انگلیس نسبت به روز شنبه سال گذشته ( بیست و هشتم اسفندماه ۱۳۹۵) افزایش و نرخ ۹ واحد پولی از جمله دلار آمریکا کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۶ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved