دلار آزاد 3780 تومان شد
بانکداری 24: نرخ برخی از سکه‌ها امروز یکشنبه در بازار با افزایش مواجه شد و هر قطعه نیم سکه رشد ۲۳ هزار تومانی قیمت را تجربه کرد.
ایجاد زنجیره ارزش نظارتی در بیمه‌ کوثر
بانکداری 24: سرپرست اداره نظارت تخصصی و مدیریت ریسک بیمه کوثر گفت: پیاده‌سازی نظام‌های نظارت و کنترل باعث ایجاد زنجیره ارزش نظارتی و هم‌افزایی در بیمه‌ کوثر می‌شود.
تقدیر بانک صادرات از خانواده آتش نشان ها
بانکداری 24: بانک صادرات ایران در سومین همایش بین المللی کار آفرینی کسب و کار فروش در ایران که از سوی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه سینرجی روسیه در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد از خانواده معظم شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو تقدیر به عمل آورد.
اخذ گواهینامه ISO۹۰۰۱ توسط بیمه ملت
بانکداری 24: بیمه ملت به عنوان اولین شرکت خصوصی در صنعت بیمه موفق به اخذ گواهینامه ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵ و مجموعه گوهینامه های مدیریت ارتباط با مشتری، سنجش رضایت و رسیدگی به شکایات آنان (ISO۱۰۰۰۱:۲۰۰۷، ISO۱۰۰۰۲:۲۰۱۴، ISO۱۰۰۰۳:۲۰۰۷ و ISO۱۰۰۰۴:۲۰۱۲) شد.
اصلاح قانون صادرات و واردات طلا
بانکداری 24: مدیر کل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت با بیان ظرفیت بالای صنعت طلا و جواهر از پیشنهاد اصلاح آئین نامه صادرات و واردات طلا و بررسی آن در شورای پول و اعتبار خبرداد.
بانک سینا لوح مدیریت مالی گرفت
بانکداری 24: بانک سینا در هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران و دهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی، لوح تقدیر گرفت.
شاخص بورس تهران عقب‌نشینی کرد
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با 288 واحد کاهش به پله 77 هزار و 574 واحدی رسید.
اهدای تندیس مدیریت مالی به بانک شهر
بانکداری 24: بانک‌ شهر برای سومین سال پیاپی، موفق به کسب تندیس بلورین جایزه ملی مدیریت مالی ایران (یادواره دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی) شد.
موافقت مجلس با برداشت از صندوق توسعه ملی
بانکداری 24: نمایندگان مجلس به دولت اجازه برداشت از منابع صندوق توسعه ملی برای موارد مهم کشور را صادر کردند.
افزایش ۱۹ هزار تومانی قیمت نیم‌سکه
بانکداری 24: سکه تمام طرح جدید با افزایش ۴۰۰۰ تومانی قیمت در مقایسه با دیروز،‌ یک میلیون و ۲۰۸ هزار تومان عرضه می‌شود و دلار آمریکا نیز ۳۷۷۹ تومان قیمت دارد.
بانک ملت خوابگاه دانشجویی افتتاح کرد
بانکداری 24: خوابگاه های پیراپزشکی دانشجویی تدبیر و امید سمنان احداث شده از سوی بانک ملت، با حضور وزیربهداشت و درمان آموزش پزشکی، استاندار سمنان و جمعی از مدیران ارشد بانک به بهره برداری رسید.
رشد 50 درصدی صدور بیمه نامه موتورسیکلت
بانکداری 24: مدیرعامل صندوق تامین خسارت بدنی کشور اعلام کرد از زمان اجرای طرح بخشودگی جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث موتورسیکلت‌ها، شاهد رشد 50 تا ۶۰ درصدی صدور بیمه نامه موتور بوده‌ایم.
برداشت از حساب بانک‌ها مجوز گرفت
بانکداری 24: نمایندگان مجلس خزانه‌داری کل کشور را مکلف کردند تا ماهانه یک درصد از یک دوازدهم هزینه بانک‌ها و شرکت‌های سودده را به حساب درآمد عمومی نزد خزانه واریز کند.
افت ۲ درصدی شاخص بورس در بهمن ماه
بانکداری 24: در جریان معاملات بهمن ماه بورس طی ۲۱ روز کاری ارزش معاملات در مقایسه با دی ماه سال جاری ۱۱ درصد افزایش یافت و از ۴۰۶۱۰ میلیارد ریال به ۴۴۹۸۸ میلیارد ریال رسید. همچنین حجم سهام معامله شده از ۲۰۱۸۰ میلیون سهم به ۲۰۲۰۹ میلیون سهم افزایش یافت.
رشد ۷۵ درصدی ضریب نفوذ بیمه
بانکداری 24: مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه بیمه مرکزی گفت: «از ابتدای فعالیت دولت یازدهم ضریب نفوذ بیمه نسبت به پیش از آن از رشدی ۷۵ درصدی برخوردار بوده است.»
پرداخت سود سهام عدالت طی روزهای آینده
بانکداری 24: رئیس سازمان خصوصی سازی گفت:تا هفته دوم اسفند سود سهام مشمولان سهام عدالت پرداخت خواهد شد.
بیمه عمر دستاوردی درخشان در صنعت بیمه
بانکداری 24: بیمه عمر و زندگی ، بیم عمر و حوادث احتمالی در زندگی را بیمه می کند و ریسک های آینده را پوشش می دهد.
روسیه ذخایر طلای خود را افزایش داد
بانکداری 24: تازه ترین آمارهای منتشر شده نشان می دهد که روسیه طی ماه ژانویه بار دیگر ذخایر طلای خود را افزایش داده و بیش از یک میلیون اونس ذخایر طلای جدید از بازارهای بین المللی خریداری کرده است.
طرح ویژه بیمه معلم برای تجهیزات الکترونیکی
بانکداری 24: مدیر بیمه‌های مهندسی شرکت بیمه معلم از ارائه طرح بیمه تجهیزات الکترونیک برای پایان سال جاری خبر داد.
نرخ ارز بانکی ثابت ماند
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (یکشنبه هشتم اسفندماه) اعلام کرد که براساس نرخ تمامی ارزها نسبت به روز گذشته تغییر نکرده و ثابت ماند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved