کسب سه رتبه ملی توسط بیمه دانا
بانکداری 24: شرکت بیمه دانا در دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی کشور سه رتبه ملی به دست آورد .
تاکید رییس اتاق بازرگانی بر ادغام بانک‌ها
بانکداری 24: رئیس اتاق بازرگانی ایران ضمن برشمردن مهمترین مطالبات اقتصادی از دولت دوازدهم تصریح کرد که اقتصاد ایران ظرفیت این تعداد بانک را ندارد و دولت باید طرح ادغام بانک ها را دنبال کند.
حضور فعال بانک پارسیان در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ
بانکداری 24: بانک پارسیان در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ جدیدترین خدمات و محصولات خود در حوزه بانکداری الکترونیک را ارائه کرد.
مجمع ۸ بانک برگزار شد
بانکداری 24: مجامع عمومی عادی سالیانه ۸ بانک همزمان با پایان تیرماه و فصل مجامع برگزار شد و سهامداران ۲۲ بانک دیگر در انتظار برگزاری مجمع هستند.
مجمع عمومی بانک انصار برگزار شد
بانکداری 24: مجمع عمومی عادی و سالانه بانک انصار برگزار و برای هر سهم ۱۵ تومان تقسیم سود شد.
۵۵۰ صرافی مجاز به فعالیت شدند
بانکداری 24: بانک مرکزی ۵۵۰ صرافی را در آخرین بروز رسانی اسامی صرافی‌ها، مجاز به فعالیت اعلام کرد این در حالی است که این تعداد در تاریخ ۱۵ اسفندماه سال گذشته ۴۱۹ صرافی بود.
شیوه وصول مالیات نقل و انتقال
بانکداری 24: سازمان امور مالیاتی کشور مصوبه جدید هیات وزیران درباره وصول مالیات ساخت و فروش مسکن در شهرهای با جمعیت بالای ۱۰۰ هزار نفر را برای اجرا ابلاغ کرد.
توجه موسسه کوثر به سرمایه‌های انسانی
بانکداری 24: عضو هیات‌مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر با برشمردن انواع سرمایه‌های شناسایی شده در سازمان‌ها، اظهار کرد: نیروی انسانی کارآمد، جزو برترین و بهترین سرمایه‌هایی است که تاکنون شناسایی شده و سرمایه عظیمی است که اگر از آن به‌خوبی استفاده نشود، سازمان‌ها دچار مشکلات عدیده‌ای خواهند شد.
افتتاح شعبه 309 بانک پارسیان
بانکداری 24: شعبه فرهنگ شهر شیراز بانک پارسیان با حضور مهندس خسروانی عضو هیات‌مدیره بانک پارسیان، خلیل پور مدیر امور شعب، بیژنی مدیر پشتیبانی، محسن پور رئیس حوزه شیراز و خانم دکتر دودمان عضو منتخب شورای شهر شیراز، غلامحسین پیروانی اسطوره فوتبال کشور، دیگر مسوولان و کسبه و تجار محل افتتاح شد.
افتتاح ۱۴ طرح صنعتی در بانک صنعت و معدن
بانکداری 24: ۱۴ طرح صنعتی کوچک و متوسط صنعتی در چهار ماه نخست امسال با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره‌برداری رسید و برای ۶۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرد.این طرح‌ها که شامل طرح‌های ایجادی، توسعه و خرید ماشین‌آلات می‌شوند در مجموع ۵۷ میلیارد تومان تسهیلات از بانک صنعت و معدن دریافت کرده‌اند.
مجمع بانک پارسیان به حد نصاب نرسید
بانکداری 24: مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بانک پارسیان به منظور تصویب صورت های مالی دوره منتهی به ۳۰ اسفندماه ۱۳۹۵ به دلیل عدم رسیدن به حدنصاب، رسمیت نیافت.
گزارشی از مجمع عمومی بانک تجارت
بانکداری 24: با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک تجارت، صورتهای مالی بانک تجارت منتهی به 30 اسفند 1395 به تصویب رسید.
 بریتانیایی‌ها مقروض تر از گذشته
بانکداری 24: طی سال گذشته میلادی، بریتانیایی‌ها در حدود ۱۲.۵ میلیارد پوند وام گرفتند که این رویه حاکی از مقروض‌تر شدن آنها دارد؛ ضمن اینکه درخواست وام ازدواج در میان آنها سیر صعودی گرفته است.
خدمات فرودگاهی بانک سامان به مشتریان برتر
بانکداری 24: بانک سامان به منظو ارائه خدمات متمایز به مشتریان برتر و ایجاد راحتی و آسایش در سفرها، خدمت جدید تشریفات اختصاصی فرودگاهی در فرودگاه مهرآباد تهران را ارائه می‌دهد.
مبلغ قسط ۲۱۰تا۲۵۰هزار تومان
بانکداری 24: طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج ۲۰ میلیونی به زوج‌های جوان در حالی از امروز آغاز می‌شود که نحوه تقسیط این وام در بانکها متفاوت است، اما به طور میانگین مبلغ هر قسط ۲۱۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است.
مجمع بانک قوامین به حد نصاب نرسید
بانکداری 24: مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ بانک قوامین به حد نصاب نرسید.
اولین قدم در کاهش نرخ سود بانکی
بانکداری 24: عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران گفت: کاهش نرخ سود بانکی ممکن است اثر منفی هم داشته باشد؛ اما برای جلوگیری از اثرات منفی آن باید برنامه ریزی داشته باشیم.
نرخ تورم بخش خدمات در سال ۹۵ اعلام شد
بانکداری 24: مرکز آمار ایران اعلام کرد: شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش‌های خدمات در سال ۱۳۹۵ برابر است با ۲۲۲.۸ که نسبت به سال قبل ۸.۹ درصد افزایش یافته است.
خدماتCIP بانک سامان راه اندازی شد
بانکداری 24: بانک سامان در راستای ارائه خدمات متمایز به مشتریان برتر و ایجاد راحتی و آسایش در سفرها، خدمت جدید تشریفات اختصاصی فرودگاهی در فرودگاه مهرآباد تهران را ارائه می‌دهد.
مجامع بانک ملت امروز برگزار می‌شود
بانکداری 24: مجامع عمومی عادی سالیانه و عادی به طور فوق العاده بانک ملت امروز برگزار می شود.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved