پول‌ ایران در بانک‌های چین بلوکه نشده است
بانکداری 24: مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی با بیان این که پول صادرات محصولات پتروشیمی ایران در بانک های چین باقی نمانده و بلوکه نشده است، گفت: به دلیل اجرای قوانین مبارزه با پولشویی در بانک های چین برای صادرات محصولات پتروشیمی و انتقال پول سخت گیری می شود.
بانک رفاه تا پایان سال وارد بورس می‌شود
بانکداری 24: مدیرعامل بانک رفاه کارگران از ورود این بانک به بورس تا پایان سال جاری خبر داد.
فهرست 20 بانکی که می‌توان از آنها به اروپا پول حواله کرد
بانکداری 24: تعاملات جدید بانکی با اروپا برای فعالان اقتصادی ایرانی به‌واسطه انتقال پول با هزینه کم به اروپا کلیدخورد.
پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج در بانک ایران زمین
بانکداری 24: بانک ایران زمین با هماهنگی‌های صورت گرفته با بانک مرکزی ج.ا.ا، در راستای پرداخت وام قرض‌الحسنه و کمک به ازدواج آسان جوانان امکان پذیرش متقاضیان جدید را فراهم کرده است.
شرایط کشور برای ادغام بانک‌ها مهیاست؟
بانکداری 24: یک کارشناس اقتصادی ادغام بانک ها را در کشور بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: این طرح از مزایای مختلف مانند کاهش هزینه های خدمات بانکی، قیمت تمام شده پول و نظارت بر عملکرد و تحقق اهداف بانک ها برخوردار است.
 تسهیلات جعاله مسکن دو برابر شد
بانکداری 24: مدیر امور ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن گفت: تسهیلات جعاله مسکن از 10 به 20 میلیون تومان افزایش یافت.
دور جدید بلوکه کردن حساب‌ها
بانکداری 24: دورجدید بلوکه کردن حساب‌بانکی ایرانی‌ها آغاز شده و اعراب،پیشقدم در اجرای سیاستهای تحریمی آمریکا، به عروسک خیمه‌شب بازی بدل شده‌اند و دومینوی مسدود کردن پولهای ایرانی را رقم زده‌اند.
موافقتنامه اقتصادی ایران و سنگاپور ابلاغ شد
بانکداری 24: قانون موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری سنگاپور جهت اجرا از سوی رییس جمهور به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ شد.
وضعیت اقتصاد ایران در سال ۹۵
بانکداری 24: مرکز آمار ایران رشد محصول ناخالص داخلی با نفت در سال گذشته را 8.3 درصد و بدون نفت را نیز 6.3 درصد اعلام کرد.
قدردانی از مدیر عامل بانک رفاه
بانکداری 24: جمعی از جانبازان آسایشگاه های ثارا... و حضرت امام خمینی با اهدا لوح تقدیر از دکتر سهمانی مدیر عامل بانک رفاه قدردانی کردند.
همکاری بانک ایتالیایی با ۲۰ بانک‌ ایرانی
بانکداری 24: وزارت امور خارجه ایران،از اعلام همکاری بانک «پوپولاره دی‌سوندریوی» ایتالیا با بانک‌های ایرانی خبر داده که براساس آن هزینه کمیسیون بانکی برای انتقال هر یک هزار یورو، یک و نیم یورو اعلام شده است.
بانک آینده به سامانه صیاد متصل شد
بانکداری 24: بانک آینده، از تاریخ ۰۳/۰۳/۱۳۹۶ به عنوان بانک پیشتاز به سامانه صیاد (صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک) بانک مرکزی ج.ا.ایران متصل شد.
بن تخفیف خرید خود را از باشگاه مشتریان ایران زمین دریافت کنید
بانکداری 24: با اعلام همکاری باشگاه مشتریان بانک ایران زمین و فروشگاه البسه مدیسه و فروشگاه اینترنتی مواد غذایی چکاو، از این پس اعضای این باشگاه می‌توانند در صفحه کاربری خود از تخفیفات بیشتری برخوردار شوند.
شرایط ادغام بانک‌ها مهیا است
بانکداری 24: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه زمینه برای ادغام بانک‌ها مهیا است، فقدان کفایت سرمایه بانک‌های ایرانی را از دلایل عدم همکاری بانک‌های بزرگ خارجی با شبکه بانکی داخلی دانست.
کلیات لایحه مالیات بر ارزش افزوده تصویب شد
بانکداری 24: سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب کلیات لایحه مالیات بر ارزش افزوده در این کمیسیون خبر داد.
تحول بانکداری نوین با ورود شبکه‌های اجتماعی
بانکداری 24: معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی گفت: «شبکه‌های اجتماعی با ورود خود به فعالیت‌های بانکی، نظام بانکی را مجاب کرده‌اند که به بازتعریف راهبردهای خود اقدام کنند.
ارائه اطلاعات شفاف درباره حساب‌های ترامپ
بانکداری 24: دموکرات‌های آمریکا از بانک دویچه درخواست کرده‌اند که با ارائه اطلاعات واضح و شفاف از حساب‌های بانکی رییس‌جمهور ترامپ، مشخص شود که در صورت وجود، ارتباطات او با روسیه در چه حد است. این درخواست که چند روز گذشته مطرح شد، بعد جدیدی به رابطه بین ترامپ و موسکو اضافه کرده است.
شتاب ۷ در بانک ملت پیاده‌سازی می‌شود
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملت، از پیاده سازی شتاب ۷ در این بانک به عنوان نخستین بانک کشور و آغاز به کار سیستم core ارزی متصل به core ریالی خبر داد.
رونمایی از چکاوک 2 و3
بانکداری 24: دبیرکل بانک مرکزی با اعلام اتخاذ تمهیداتی برای جلوگیری از صدور چک‌های بی‌محل و بیان اینکه از کل ۱۰ میلیون فقره چک صادر شده در اسفندماه سال گذشته، 1.4 میلیون آن برگشت خورد، گفت: از ابتدا یا اوایل سال 97 چک‌های غیرصیادی در عملیات بین بانکی در چکاوک پذیرش نمی‌شود.
افزایش نرخ بانکی دلار و پوند
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (دوشنبه هشتم خردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 19 ارز از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 15 واحد پولی از جمله یورو کاهش یافت؛ نرخ 5 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved