بانکداری 24: دولت وضعیت گشایش‌های پولی و بانکی در یکسال اجرای توافقات برجام را اعلام کرد که طی آن 9.9 میلیارد دلار از منابع مسدود شده بانک مرکزی آزادسازی شد.
گزارش ویژه دولت از برجام بانکی چقدر از پول‌های ایران آزاد شد؟
 شعبه جدید بانک ملی ایران افتتاح شد
بانکداری 24: شعبه جدید بانک ملی ایران در منطقه ناز‌ی‌ آباد تهران با نام خیابان شهید اکبر مشهدی از شهدای معزز انقلاب اسلامی توسط برادر این شهید افتتاح شد.
در آغاز هفتمین سال فعالیت بانک گردشگری همایش سراسری مدیران شعب برگزار شد
بانکداری 24: در نخستین روز این همایش که در روز ۲۹ دی ماه در محل هتل های فرودگاهی با حضور خسرو خواجه حسنی، مدیرعامل، معاونین و مدیران ستاد و شعب برگزار شد اولویت ها و سیاست گذاری های آتی تشریح شد.
 تغییر ذائقه فرهنگی، اولویت بانکداری الکترونیک
بانکداری 24، صنعت بانکداری کشور طی سال‌های گذشته با عبور از فراز و فرود‌های مختلف و گذر از شیوه‌‌های متفاوت مدتی است در حال گذر از شیوه‌ای سنتی به شکلی نوین و متداول در کشورهای دیگر است که البته تا کنون نیز گام‌های مناسب و کاربردی دراین بخش برداشته شده است.
 بانک توسعه تعاون ۶ماه بدون مدیرعامل
بانکداری 24: ۱۱ تیر ماه بود که علی ربیعی، وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی حجت الله مهدیان را پس از انتصاب محمدعلی سهمانی به عنوان مدیرعامل جدید بانک رفاه کارگران به سمت سرپرستی بانک توسعه تعاون منصوب کرد.
 مدیرعامل بانک کشاورزی کارآفرین برجسته شد
بانکداری 24: لوح و تندیس کارآفرین برجسته در «همایش چشم انداز کسب و کار و کارآفرینی در افق ۱۴۰۴ » به دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی اهدا شد.
 مزایای کارت خانواده بانک سینا
بانکداری 24: بانک سینا در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و ترویج فرهنگ استفاده از این خدمات، نسبت به صدور کارت خانواده اقدام می کند.
 آثار مثبت لغو تحریم ها بر شبکه بانکی
بانکداری 24: گزارش بانک مرکزی از گشایش‌های ایجادشده در حوزه بانکی بعد از لغو تحریم‌ها تشریح شد.
 وام مسکن مهر ۴۰ میلیون تومان شد
بانکداری 24: مدیرعامل شرکت عمران پردیس از ابلاغ مجوز بانک مرکزی برای افزایش وام ۳۰ میلیون تومانی مسکن مهر به ۴۰ میلیون تومان خبر داد.
 سقف سود و تسهیلات لیزینگ تعیین شد
بانکداری 24: با بازنگری در دستورالعمل جدید ناظر بر شرکت‌های لیزینگ سود تسهیلات اعطایی این شرکت‌ها دارای سقف و چارچوب شد. به‌طوری که این سود حداکثر تا سه واحد بیشتر از نرخ سود تسهیلات اعطایی مصوب شورای پول و اعتبار برای بانک‌ها و موسسات اعتباری در قالب فروش اقساطی و اجاره به شرط تملیک خواهد بود. بر این اساس اکنون دریافت سود بیش از ۲۱ درصد غیرقانونی است.
 جایزه حساب‌های بانکی ۱۰۰ میلیون شد
بانکداری 24: با تغییرات جدید سقف پرداخت جوایز حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز اعم از نقدی یا غیرنقدی به یک فرد، در هر دوره از حدود ۵۰ میلیون به ۱۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.
گزارش ویژه دولت از برجام بانکی چقدر از پول‌های ایران آزاد شد؟
بانکداری 24: دولت وضعیت گشایش‌های پولی و بانکی در یکسال اجرای توافقات برجام را اعلام کرد که طی آن 9.9 میلیارد دلار از منابع مسدود شده بانک مرکزی آزادسازی شد.
 نشان مسوولیت اجتماعی برای بانک‌انصار
بانکداری 24: بانک ‌انصار با توجه به توجه به مسوولیت‌های اجتماعی و فرهنگی موفق شد در سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی نشان ویژه مسوولیت اجتماعی این کنفرانس را به‌دست آورد
 تسهیلات بانک صادرات به١٧٦٢ بنگاه اقتصادی
بانکداری 24: اقدامات بانك صادرات ایران كه با هدف رونق اقتصادی بیشتر و افزایش تولید ملی انجام شده، زمینه برای در مدار تولید قرار گرفتن یك‌هزار و ٧٦٢ طرح اقتصادی را فراهم ساخت.
 بازار آزاد سه نرخی شد
بانکداری 24 : سه‌شنبه، بازار ارز یکی از متفاوت‌ترین روزهای خود را پشت‌سر گذاشت. در این روز، دلار سه نرخی شد که حداقل در 2 سال گذشته بی‌سابقه بود.
 حمایت بانک شهر از پروژه‌های بزرگ عمرانی
بانکداری 24: شهردار کرج با اعلام اینکه پروژه محتشم کاشانی یکی از بزرگ ترین پروژه‌های شهری پس از ساخت بزرگراه طبقاتی صدر است، گفت: از آنجائی که بانک شهر تنها بانک حامی پروژه های شهری کلانشهرها است، به پروژه محتشم کاشانی نیز مبلغ ۵ هزار میلیارد ریال اختصاص داده است.
 رشد ضمانت‌نامه‌های ریالی بانک اقتصادنوین
بانکداری 24: بانک اقتصادنوین با تسهیل ارایه خدمات موردنیاز مشتریان در حوزه‌های مختلف زمینه را برای رونق اقتصادی فراهم کرده که این مهم موجب بهره‌مندی مشتریان بانک اقتصادنوین از خدمات این بانک شده است.
مدیرکل نظارت بر بانک‌های بانک مرکزی جلوگیری از اختلاس وظیفه بانک‌هاست
بانکداری 24: مدیرکل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی گفت‌: ظرفیت بازرسی بانک‌ها و استقرار سیستم‌های کنترلی باید کمک کند تا خود بانک‌ها پاسخگوی بسیاری از مسائل باشند.
 حذف کارت‌های بازرگانی یکبار مصرف
بانکداری 24: شناسایی صاحبان کارت‌های بازرگانی یکبار مصرف در گمرکات کشور با الکترونیکی شدن 34 عملیات گمرکی امکانپذیر شد.
 افتتاح حساب در ۱۷ بانک خارجی
بانکداری 24: عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن از برقراری رابطه کارگزاری با 70 بانک از کشورهای اروپایی و آسیایی خبرداد و گفت: نزد 17 بانک خارجی افتتاح حساب کرده است.
 اقتصاد ایران در دو ماه پایانی سال متفاوت است
بانکداری 24: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران ۲ ماه پایانی سال را از نظر بودجه دولتی «سخت» و با توجه به شاخص های اقتصادی برای بخش خصوصی «مشکل» ارزیابی کرد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved