بانکداری 24: بانک مرکزی شرایط جدید ارائه دسته چک را اعلام کرد که بر این اساس، تحویل دسته چک به مشتری دارای سابقه چک برگشتی، بدهی غیرجاری و یا مشمولان موضوع ماده ۷ قانون صدور چک، را ممنوع است.
شرایط جدید دریافت دسته‌چک از بانکها ۸۰درصدچک‌‎ها باید برگردد
 مجمع بانک قوامین به حد نصاب نرسید
بانکداری 24: مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ بانک قوامین به حد نصاب نرسید.
عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران؛ اولین قدم در کاهش نرخ سود بانکی
بانکداری 24: عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران گفت: کاهش نرخ سود بانکی ممکن است اثر منفی هم داشته باشد؛ اما برای جلوگیری از اثرات منفی آن باید برنامه ریزی داشته باشیم.
 نرخ تورم بخش خدمات در سال ۹۵ اعلام شد
بانکداری 24: مرکز آمار ایران اعلام کرد: شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش‌های خدمات در سال ۱۳۹۵ برابر است با ۲۲۲.۸ که نسبت به سال قبل ۸.۹ درصد افزایش یافته است.
 خدماتCIP بانک سامان راه اندازی شد
بانکداری 24: بانک سامان در راستای ارائه خدمات متمایز به مشتریان برتر و ایجاد راحتی و آسایش در سفرها، خدمت جدید تشریفات اختصاصی فرودگاهی در فرودگاه مهرآباد تهران را ارائه می‌دهد.
 مجامع بانک ملت امروز برگزار می‌شود
بانکداری 24: مجامع عمومی عادی سالیانه و عادی به طور فوق العاده بانک ملت امروز برگزار می شود.
 اختصاص جایزه ملی به بانک صنعت و معدن
بانکداری 24: بانک صنعت و معدن نشان ملی تندیس سودآورترین و پربازده‌ترین بانک در اقتصاد ایران، جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران در صنعت بانکداری و نشان برترین اعتماد، صداقت و امانتداری در صنعت بانکداری را به خود اختصاص داد.
 بانک آینده ۱۵۷ ریال سود پیش‌بینی کرد
بانکداری 24: بانک آینده در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۹۵/۱۲/۳۰ به ازای هر سهم ۱۵۷ ریال سود شناسایی کرده است.
 مجوز برگزاری مجمع ۲ بانک صادر شد
بانکداری 24: در حالی امروز آخرین فرصت برگزاری مجمع سالانه شرکت های دارای سال مالی اسفند ۹۵ است که بانک مرکزی مجوز برگزاری مجمع سالانه دو بانک آینده و حکمت ایرانیان را صادر کرد.
  حبس سپرده مردم در بخش‌ مسکن
بانکداری 24: ساماندهی موسسات پولی و مالی غیر مجاز یا ورشکسته که این روز‌ها با بازپرداخت وجوه سپرده‌گذاران کاسپین پیوند خورده است و همچنین کاهش سود بانکی و لزوم نظارت جدی بر رعایت نرخ مصوب همچنان مهم‌ترین مباحث بانکی این روز‌هاست که مسئولان اقتصادی کشور را به واکنش وا می‌دارد.
 آماده‌باش بانکها برای پرداخت وام‌های ده میلیونی
بانکداری 24: نظام بانکی از فردا قرار است که پا به پای برنامه‌ بانک مرکزی، طرح ضربتی برای ارایه وام‌های ده میلیون تومانی به زوج‌های جوان را آغاز کند. اکنون بانکها در حالت آماده‌باش قرار دارند.
شرایط جدید دریافت دسته‌چک از بانکها ۸۰درصدچک‌‎ها باید برگردد
بانکداری 24: بانک مرکزی شرایط جدید ارائه دسته چک را اعلام کرد که بر این اساس، تحویل دسته چک به مشتری دارای سابقه چک برگشتی، بدهی غیرجاری و یا مشمولان موضوع ماده ۷ قانون صدور چک، را ممنوع است.
 فعالیت نمایشگاه الکامپ از امروز تا دوم مردادماه
بانکداری 24: بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، امروز جمعه ۳۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
 واریز سودسهام عدالت کودکان به حساب شخصی
بانکداری 24: سازمان خصوصی سازی اعلام کرده سود سهام عدالت کودکان دارنده سهام تنها به حساب بانکی خودشان واریز و از طریق حساب والدین صورت نخواهد گرفت.
 طرح پرداخت تسهیلات از حساب یارانه روی میز بانک ها
بانکداری 24: با وجودی که دو ماه از ابلاغیه بانک مرکزی مبنی بر پرداخت تسهیلات با ضمانت یارانه می‌گذرد اما بسیاری از بانک اقدام جدی برای اجرایی کردن آن نکرده اند.
حذف کامل موسسات غیرمجاز از سال ۹۷ مردم نگران سپرده‌های خود نباشند
بانکداری 24: مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به روند مناسب ساماندهی موسسات غیرمجاز پولی و برنامه حذف کامل اینگونه موسسات از بازار پولی کشور ،گفت: سپرده‌های مردم در بانک‌ها از تضامین کافی برخوردار است.
رئیس كل بانك مركزی در كانال تلگرام خود تاكید كرد: استیفای حقوق سپرده گذاران تا آخرین ریال
بانكداری٢٤: رئیس كل بانك مركزی در كانال تلگرام خود توضیحاتی درباره سیاست های جدید برخورد با موسسات غیر مجاز منتشر كرده است.
برنامه ۴ ساله روحانی برای مهار تورم  سهام عدالت بزودی آزاد می شود
بانکداری 24: وزیر اقتصاد با اعلام اینکه اصل سهام عدالت در آینده نزدیک آزاد خواهد شد،گفت: بدون اصلاح ساختار بودجه دولت نمی‌توان به اهداف پایین آوردن نرخ تورم و رشد اقتصادی دست یافت.
 ابلاغ معافیت‌های جدید مالیاتی
بانکداری 24: معاون سازمان امور مالیاتی معافیت مالیاتی شرکت­‌های تعاونی تولید روستایی و اتحادیه‌­های آنها را برای اجرا ابلاغ کرد.
 اقدام مشترک گمرک و بانک ملی
بانکداری 24: پروژه مشترک گمرک ایران و بانک ملی در راستای دولت الکترونیک، ایجاد سرعت، سهولت و دقت در امور گمرکی و بانکی کلید خورد.
 اوراق مسکن 25 هزار تومان ارزان شد
بانکداری 24: وزارت راه و شهرسازی با اعلام این‌که طی یکسال اخیر قیمت اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن روند کاهشی داشته است، از خروج تقاضاهای سوداگرانه و دلالان از این بازار خبر داد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved