بانکداری 24:اگرچه صندوق‌های سرمایه‌گذاری بانکها قرار بود با مصوبه بانک مرکزی برای کاهش نرخ سود، در مسیر انضباط قرار بگیرند، اما مستعد فضایی هستند که بانکداری سایه‌ای را در اقتصاد به خوبی تداعی می‌کنند.
بانکداری سایه‌ای، رقیب جدید نظام بانکی توقف پرداخت سود صندوق سرمایه گذاری بانکها
 نسل جدید خدمات بانکی در شهرنت‌ها
بانکداری 24:مدیر پروژه پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر از ارایه سرویس های جدید بانکی در این پیشخوان ها خبر داد.
 بیانیه بانک‌انصار به مناسبت هفته‌ دفاع‌ مقدس
بانکداری 24:بانک انصار بیانیه‌ای به مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و سی و هفتمین سالگرد «آغاز ایام مقاومت و پایداری قهرمانانه ملت بزرگ ایران در جنگ تحمیلی هشت ساله» صادرکرد.
 سومین دوره مسابقه عکاسی محرمِ ایران زمین
بانکداری 24:همزمان با فرارسیدن ماه محرم الحرام 1439 هجری قمری بانک ایران زمین برای سومین سال متوالی اقدام به برگزاری مسابقه فرهنگی هنری عکاسی تحت عنوان «محرم ایران زمین» در قاب تصویر با موضوع فرهنگ عاشورایی نموده است. لذا از کلیه عکاسان و علاقمندان دعوت به عمل می آید که آثار خود را جهت شرکت در این مسابقه ارسال کنند.
 بسته کمک مالی بانک روسیه به بانک های این کشور
بانکداری 24:بانک مرکزی روسیه برای دومین بار در یک ماه به بانک های این کشور برای رهایی از مشکلات مالی بسته کمک مالی ارائه می دهد.
 بانک ملی میراث دار صنعت بانکداری
بانکداری 24:رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران از موزه بانک ملی ایران بازدید کرد.
 ماموریت‌های مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن
بانکداری 24:وزیر راه وشهرسازی گفت: در بخش مسکن و ساختمان و همین‌طور بخش حمل و نقل، چالش‌ها و مشکلات زیادی وجود دارد که مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن می‌تواند به آنها ورود کند
 تجلیل بانک گردشگری از والیبالیست‌های ملی پوش
بانکداری 24:بانک گردشگری، حامی ‌رسمی ‌تیم‌های ملی والیبال ایران، در مراسمی‌از افتخارآفرینان والیبال و بانوی طلایی ورزش ایران تجلیل کرد.
 افشای اطلاعات مشتریان بانک ملی کانادا
بانکداری 24:بر اساس گزارش‌های منتشر شده، احتمال می‌رود اطلاعات بیش از ۴۰۰ نفر از مشتریان بانک ملی کانادا تحت تاثیر نقص فنی در وب سایت این بانک فاش شده باشد.
 پرداخت ۶۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج
بانکداری 24:بانک ملی ایران از ابتدای طرح پرداخت ضربتی تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج تاکنون بیش از ۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت کرده است.
 ۱۸۰۰ حساب دولتی به بانک مرکزی منتقل شد
بانکداری 24:٦ماه پس از دستور رئیس جمهوری مبنی بر انتقال حساب شرکت های دولتی به بانک مرکزی، مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی می‌گوید که ٤٢٠٠ فقره حساب در این نهاد متمرکز شده است.
  گشایش‌های بانکی در پسابرجام
بانکداری 24:مدیرعامل بانک ملت با اشاره به گشایش‌های صورت گرفته نظام بانکی در دوران پسابرجام، از برچیده شدن صف متقاضیان دریافت وام ازدواج پس از مهرماه خبر داد.
 نرخ تورم کشور در شهریور ۸ درصد شد
بانکداری 24:مرکز آمار ایران نرخ تورم کل کشور در شهریورماه سال جاری را ۸ درصد، مناطق شهری ۷.۸ و مناطق روستایی را نیز ۸.۹ درصد اعلام کرد.
معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی: مقررات صدور چک عوض نشده است
بانکداری 24:معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی گفت: مقررات صدور چک با سامانه صیاد نسبت به گذشته تغییری نکرده است و صیاد تنها رعایت قواعد را به طور کامل کنترل می‌کند.
 ۶ راهکار رفع سوء اثر از سوابق چک‌های برگشتی
بانکداری 24:بانک مرکزی اعلام کرد: تمام امور مربوط به رفع سوء اثر از چک‌های برگشتی اشخاص از طریق شعب و واحدهای تابعه بانک‌ها با ۶ راهکار امکانپذیر است.
بانکداری سایه‌ای، رقیب جدید نظام بانکی توقف پرداخت سود صندوق سرمایه گذاری بانکها
بانکداری 24:اگرچه صندوق‌های سرمایه‌گذاری بانکها قرار بود با مصوبه بانک مرکزی برای کاهش نرخ سود، در مسیر انضباط قرار بگیرند، اما مستعد فضایی هستند که بانکداری سایه‌ای را در اقتصاد به خوبی تداعی می‌کنند.
 بانک رفاه به سامانه"صیاد" پیوست
بانکداری 24:بانک رفاه به عنوان اولین بانک دارای بیش از ۱۰۰۰ شعبه در راستای اجرای سیاست‌های نظام بانکی به منظور سنجش اعتبار و کنترل دقیق اهلیت صادر کننده چک به سامانه "صیاد"پیوست.
 قطعیت معامله عمده شرکت بانک ملت
بانکداری 24:شرکت بورس تهران قطعیت معامله عمده شرکت بانک ملت (وبملت۴) را اعلام کرد.
 نسخه جدید موبایل بانک تجارت منتشر شد
بانکداری 24:همزمان با ارائه ی آخرین نسخه به روزرسانی سیستم عامل IOS ، بانک تجارت نسخه ی جدید اپلیکیشن موبایل بانک خود را برای دارندگان دستگاه های تلفن همراه و تبلت اپل منتشرکرد.
 مدرسه بانک سامان در باهوکلات افتتاح شد
بانکداری 24:در نخستین روز سال تحصیلی جدید، مدرسه ۹ کلاسه بانک سامان در باهوکلات منطقه دشتیاری استان سیستان‌وبلوچستان آغاز به کار کرد.
 واکنشی هر چند دیر به یک سوءاستفاده بانکی
بانکداری 24:خرید و فروش سپرده موسسات غیرمجاز، رواج دلالی در این بین و از سوی دیگر نبود قانون و راهکاری مشخص برای مقابله با این روند نامتعارف در نهایت موجب واکنش اعضای شورای پول و اعتبار شده و قرار است در رابطه با ساماندهی قوانین موجود به منظور جلوگیری از چنین مواردی بحث و تصمیم‌گیری شود.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved