انهدام باند اختلاس در یک شرکت‌ بیمه
بانکداری 24:سازمان بازرسی کل کشور با اعلام این خبر که یک باند اختلاس در یکی از شرکت‌های بیمه متلاشی شده است از شهروندان خواست تا موارد مشابه را اطلاع دهند.
دغدغه مدیریت ریسک در صنعت بیمه ضرر بیمه ها از کاهش نرخ سود
بانکداری 24:یک مقام مسئول گفت: کاهش نرخ سود بانکی به صنعت بیمه ضرر زده است و شرکتهای بیمه تا شصت درصد از کاهش نرخ سود بانکی متاثر شده اند و البته رکود در ملک نیز شرکتها را دچار مشکل کرده است.
 اعلام زمان واگذاری سهام سه شرکت بیمه ای
بانکداری 24:زمان واگذاری سهام سه شرکت بیمه ای از سوی سازمان خصوصی سازی اعلام شد.
 مراقب تماس‌های بیمه‌ای باشید
بانکداری 24:یک مسؤل سازمان بیمه سلامت ایران نسبت به سوء استفاده برخی افراد و شرکت‌ها در کشور از نام و عنوان سازمان بیمه سلامت ایران به مردم هشدار داد.
 ایفای نقش صنعت بیمه در پرداخت خسارت حوادث
بانکداری 24:رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به وقوع حوادث تلخ گذشته در کشور گفت: صنعت بیمه در سالهای اخیر، در حوادثی همچون قطار سمنان، معدن یورت و پلاسکو به خوبی ایفای نقش کرده است.
 بیمه نوین به مجمع فوق العاده می رود
بانکداری 24:شرکت بیمه نوین سهامداران خود را به مجمع فوق العاده دعوت کرد.
 ۷۰ درصد ظرفیت بازار بیمه خالی است
بانکداری 24:آمار اعلام شده از سوی رییس کل بیمه مرکزی نشان می دهد که ۷۰ درصد از ۳ هزار میلیارد دلار ریسک موجود در کشور فاقد بیمه است ولی بیمه ایران ریسک کاشت مو را بیمه می کند!
 بیمه زلزله اجباری شود
بانکداری 24:رییس کل بیمه مرکزی گفت: در کل کشور ۱۱ درصد منازل مسکونی بیمه آتش سوزی و ۷ درصد پوشش بیمه زلزله دارند که این آمار در صورت وقوع زلزله فاجعه خواهد بود.
 آمادگی بیمه ملت در پرداخت خسارت نفتکش
بانکداری 24:بیمه ملت آمادگی خود را برای پرداخت خسارت نفتکش سانحه دیده ایران در آب‌های چین اعلام کرد.
 جزییات بیمه نامه نفتکش سانچی
بانکداری 24:رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد که ۷۰ درصد بیمه نامه نفتکش ایرانی موسوم به سانچی متعلق به یک شرکت بیمه نروژی و ۳۰ درصد تحت پوشش شرکت‌های بیمه‌ ایرانی است.
 ثبت رسمی افزایش سرمایه بیمه حافظ
بانکداری 24:افزایش سرمایه شرکت بیمه حافظ (سهامی عام) به طور رسمی اعلام شد.
 آمادگی بیمه سامان برای صدور بیمه زلزله
بانکداری 24:شرکت بیمه سامان در اطلاعیه‌ای آمادگی خود را نسبت به صدور بیمه‌نامه آتش‌سوزی با پوشش زلزله اعلام کرد.
 محور برنامه های حوزه درمان تامین اجتماعی
بانکداری 24:معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: محور برنامه های این سازمان در حوزه درمان، برمبنای ارتقای اثربخشی و کیفیت در ارائه خدمت، گذاشته شده است.
 تلاش بیمه‌ها برای بهره‌برداری از زلزله‌
بانکداری 24:شرکت های بیمه با وقوع زلزله‌های کوچک و بزرگ اخیر در برخی شهرها و تشدید نگرانی‌های مردم ، بازاریابی تلفنی را برای جذب بیشتر مشتری آغاز کرده‌اند و فروش بیمه‌نامه آتش‌سوزی هم رونق گرفته است.
 شرط پذیرش دوباره نماد بیمه دی در فرابورس
بانکداری 24:روز گذشته نماد شرکت بیمه دی در فرابورس به علت شمولیت بیش از سه سال در ماده ۱۴۱ قانون تجارت لغو پذیرش شد و برای پذیرش دوباره یک ماه فرصت دارد تا نقشه سودآوری خود را به هیات پذیرش ارائه کند.
 بیمه بدنه خودرو چه مواردی را پوشش می‌دهد؟
بانکداری 24:بیمه نامه بدنه خودرو نه تنها خودرو را برابر تصادفات رانندگی بلکه برابر حوادثی مانند سیل، زلزله، آتش سوزی و سرقت نیز بیمه می کند.
 ادامه جشنواره یلدای بیمه نوین تا عید نوروز
بانکداری 24: جشنواره یلدای بیمه نوین از ۳۰ آذرماه آغاز شد و تا پایان سال ۹۶ در سراسر کشور ادامه دارد.
 توسعه برنامه حذف دفترچه در مراکز درمانی
بانکداری 24، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : توسعه برنامه حذف دفترچه در مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی با همکاری سایر دستگاه های ذیربط انجام می شود و برای این کار پیگیری ها و اقدامات لازم در حال انجام است و فرآیندهای مربوطه مطابق با قانون دنبال می شود.
 تمام جزئیات بیمه تکمیلی بازنشستگان
بانکداری 24:بازنشستگی، کم درآمدترین بخش زندگی است که می تواند تا یک سوم عمر هر فرد را شامل شود. بیشترکارمندان، تمایل دارند، با توجه به ...
 پذیرش بیمه نوین در بازار دوم فرابورس
بانکداری 24:شرکت بیمه نوین با انتشار اطلاعیه رسمی در سامانه کدال اطلاعات خود را افشا و از پذیرش در بازار دوم فرا بورس خبر داد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved