مهلت ارسال آثار به جشنواره بیمه در رسانه
بانکداری 24: مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره بیمه در رسانه بر اساس درخواست اصحاب رسانه تا بیستم خرداد ۱۳۹۶ تمدید شد.
 تسهیلات بیمه دانا برای خریداران اتومبیل
بانکداری 24: خریداران بیمه نامه اتومبیل بیمه دانا از ۵۰ درصد تخفیف بیمه آتش سوزی و زلزله برای یک واحدتجاری و مسکونی و ۵۰ درصد تخفیف بیمه بدنه و سرقت خودرو بهره مند خواهند شد.
 ارائه خدمات جدید در سرپرستی‌های بیمه‌کوثر
بانکداری 24: از نرم‌افزار اعلام نرخ بیمه‌های درمان به‌عنوان گامی نو در عرصه بازار رقابتی و پیشبرد اهداف در سرپرستی‌های شرکت بیمه‌کوثر، بهره‌برداری شد.
 تسهیلات جدید بیمه دانا
بانکداری 24: خریداران بیمه‌نامه شخص ثالث یا بیمه‌نامه بدنه خودرو بیمه دانا از ۵۰ درصد تخفیف بیمه آتش‌سوزی و زلزله برای یک واحدتجاری و مسکونی و ۵۰ درصد تخفیف بیمه بدنه و سرقت خودرو بهره‌مند خواهند شد
 برج میلاد تحت پوشش بیمه ملت
بانکداری 24: برج میلاد ششمین برج بلند تلویزیونی و مخابراتی جهان و نماد تهران نوین که از لحاظ پیچیدگی سازه در ایران بی‌نظیر است، برای چهارمین سال متوالی تحت پوشش بیمه ملت قرار گرفت.
 رونمایی تقویم آموزشی سال 96 پژوهشکده بیمه
بانکداری 24: تقویم آموزشی سال 1396 پژوهشکده بیمه با پیش‌بینی ظرفیت پذیرش 40 هزار مخاطب در قالب آزمون و آموزش منتشر شد.
 دریافت گواهینامه استاندارد جدید توسط بیمه حافظ
بانکداری 24: شرکت بیمه حافظ موفق به دریافت گواهینامه 10002;2014 iso استاندارد مدیریت شکایت مشتریان شد.
رئیس‌کل بیمه مرکزی خواستار شد حمایت بیشتر دولت دوازدهم از صنعت بیمه
بانکداری 24: رئیس‌کل بیمه مرکزی ایران ضمن ابراز خرسندی از انتخابات ریاست‌جمهوری به نمایندگی از صنعت بیمه کشور انتخاب حسن روحانی را تبریک گفت.
 کارگران شاغل در خارج کشور بیمه می‌شوند
بانکداری 24: قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه از اجرای طرحی خبر داد که بر اساس آن کارگرانی که در خارج از کشور مشغول کار هستند، تحت پوشش خدمات بیمه‌ای قرار گیرند.
 روحانی رییس‌جمهور دوازدهم ایران شد
بانکداری 24: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی با 23 میلیون و 549 هزار و 616 رای و کسب ۵۷ درصد کل آرا رییس جمهور دوازدهم ایران شد.
 هواپیماهای جدید بیمه شدند
بانکداری 24: مدیر بیمه هواپیما و حمل و نقل بیمه ایران با بیان اینکه تمامی هواپیماهای جدید خریداری شده تحت پوشش این شرکت قرار دارند، گفت:‌ از یک‌ماه گذشته صدور گواهینامه‌های بیمه‌ای برای هواپیماهای ATR خریداری شده صادر شده است.
 امضا تفاهم همکاری بیمه ای ایران و فنلاند
بانکداری 24: یادداشت تفاهم صندوق ضمانت صادرات ایران و موسسه بیمه اعتبار صادراتی فنلاند- Finnvera- در حاشیه اجلاس بهاره اتحادیه «برن» که در شهر کپنهاگ دانمارک در حال برگزاری است، امضا شد.
 سهم بیمه‌های زندگی کوثر به 40 درصد رسید
بانکداری 24: سهم بیمه‌های زندگی از پرتفوی شرکت بیمه کوثر در فروردین 96 به حدود 40 درصد رسید.
 بیمه جدید سایبری در راه است
بانکداری 24: پس از حمله اینترنتی گسترده به نزدیک به ۱۰۰ کشور جهان، فعالان این صنعت خواستار بیمه جدیدی شدند تا از آنان در برابر این حملات حمایت کند. به‌گزارش سایت تحلیلی خبری آیین به نقل از خبر گزاری رویترز،
 رشد 111 درصدی صنعت بیمه
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه صنعت بیمه در دولت یازدهم رشدی 111 درصدی داشت، گفت: میزان حق بیمه تولیدی طی فعالیت دولت یازدهم ۲.۱۴۶ هزار میلیارد ریال افزایش (حدود ۱۱۱ درصد) داشته است.
 تغییر زمان آزمون کارگزاری نمایندگی بیمه
بانکداری 24: زمان برگزاری آزمون کارگزاری و نمایندگی بیمه (آداب) از 28 اردیبهشت به 4 خرداد ماه سال جاری تغییر کرد.
 برترین شرکت‌های بیمه معرفی شدند
بانکداری 24: با ارزیابی های صورت گرفته توسط بیمه مرکزی سه شرکت بیمه ای برتر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در همایش مشترک مدیران IT و خودروی صنعت بیمه معرفی شدند.
 جایگزینی کد ملی با دفترچه‌های بیمه
بانکداری 24: معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به ایجاد ۶۶ میلیون پرونده الکترونیک سلامت، از حذف دفترچه‌های بیمه در راستای توسعه دولت الکترونیک تا یک ماه آینده خبر داد.
 سرمایه‌گذاری بیمه معلم به ثمر نشست
بانکداری 24: مدیر سرمایه‌گذاری بیمه معلم گفت: با بهره‌برداری از پروژه ساختمان بیمه معلم در شهر اصفهان به‌عنوان یکی از کلانشهرهای بزرگ کشور، استراتژی این شرکت به نتیجه رسید.
 معدنکاران آسیب دیده تحت پوشش بیمه آسیا
بانکداری 24: مسوولیت مدنی معدنکاران «زمستان یورت» تحت پوشش بیمه آسیا قرار دارد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved