آغاز جشنواره همراه خانواده بیمه ملت
بانکداری 24: جشنواره همراه خانواده بیمه ملت از اول بهمن آغاز و تا تاریخ 31 فروردین 96 برای خریداران بیمه‌های زندگی، تخفیف‌هایی را در رشته‌های حوادث، آتش‌سوزی، اتومبیل و درمان تکمیلی خانواده ارائه می‌دهد.
 همکاری بیمه ملت با شبکه گردشگری
بانکداری 24: شرکت بیمه ملت، در راستای رشد طرح "آرامش در سفر" بیمه های عمر و حوادث، با شبکه های فروش تخصصی محصولات گردشگری همکاری و محصولات بیمه ای خود را از این طریق ارائه می نماید.
 خدمات بیمه آسیا برای مدارس مناطق محروم
بانکداری 24: بیمه آسیا هزینه چاپ و توزیع سررسید سال 1396 را به تهیه نوشت‌افزار برای توزیع درمدارس مناطق محروم کشور اختصاص داد.
 سالنامه آماری صنعت بیمه منتشر شد
بانکداری 24: سالنامه آماری صنعت بیمه ویژه سال ۱۳۹۴ در ۴۸۴ صفحه مشتمل بر شش فصل و هشت پیوست و همچنین ۳۵۰ جدول و یکصد نمودار و پوسترنماگرهای آماری صنعت بیمه منتشر شد.
 زنان خانه‌دار دارای سه فرزند بیمه می‌شوند
بانکداری 24:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در رسیدگی به مواد ارجاعی از کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم توسعه با دو هفته مرخصی تشویقی برای پدران موافقت کردند.
 اصحاب فرهنگ، هنر تحت پوشش بیمه بیکاری
بانکداری 24: با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه که شغل خود را از دست می دهند تحت پوشش بیمه بیکاری قرار بگیرند.
 آمادگی صنعت بیمه برای مقابله با چالش ها
بانکداری 24: در دهه های گذشته صنعت بیمه با چالش های بیشمار جهانی مانند بحران مالی جهان، بی ثباتی به دنبال رویدادهای جهانی و خسارت های سازمان یافته رو به رو بوده است؛ و به همین دلیل فعالان این صنعت بیش از هر زمان دیگری آماده مقابله با این چالش ها هستند.
 بزرگترین بیمه گر جهان نگران سال ۲۰۱۷
بانکداری 24: بیمه گران لویدز لندن در سال ۲۰۱۶ میلادی بخشی از سرمایه های خود را از دست دادند. این شرکت های بیمه در بازار جهانی، بیش از ۹۰ اتحادیه دارند که بیشتر آنان در زمینه های مختلف ریسک پذیری فعالیت می کنند و به لویدز لندن فشار می آورند تا نرخ های خود را کاهش دهد.
 خطر ورشکستگی در کمین شرکت‌های بیمه
بانکداری 24: مدیرعامل بیمه ملت بیمه‌ تکمیلی درمان را بلااستثناء در سبد شرکت‌های بیمه زیان ده عنوان کرد و گفت: متاسفانه وضعیتی که در بیمه شخص ثالث رخ داد در بیمه‌های تکمیلی در حال تکرار است و اگر کنترل نشود در چند سال آینده صنعت بیمه در حوزه بیمه‌های درمان بحران خواهد داشت.
 رشد ۴۴ درصدی حق‌ بیمه‌ها بیمه‌ کوثر
بانکداری 24: حق‌بیمه تولیدی شرکت بیمه‌کوثر در ۹ ماهه سال‌ ۹۵ با ۴۴ درصد افزایش نسبت‌ به مدت مشابه سال گذشته بالغ بر ۸۸ هزارمیلیارد ریال شد.
 ۳ بیمه جدید در راه است
بانکداری 24: اداره کل نظارت بر صلاحیت های حرفه ای بیمه مرکزی سهمیه جدید جذب نمایندگی بیمه تا سال ۱۳۹۶ را به شرکت های بیمه ابلاغ کرد.
 جزییات مصوبه جدید شورای عالی بیمه
بانکداری 24: شورای عالی بیمه در اجرای ماده ۶۱ قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه‌گری و به استناد ماده ۱۷ همان قانون، آیین‌نامه سرمایه‌گذاری موسسات بیمه را اصلاح کرد.
 اجباری شدن بیمه مسوولیت ضروری است
بانکداری 24: مدیرعامل بیمه رازی گفت: اجباری شدن استفاده از بیمه‌های مسوولیت مدنی همانند بیمه‌های شخص ثالث ضروری است.
 معرفی مدیران برتر زن صنعت بیمه جهان
بانکداری 24: امسال نیز مانند سال های گذشته وب سایت خبری "بیزینس اینشورنس" با انتشار فهرستی زنان برتر صنعت بیمه جهان در سال گذشته میلادی را معرفی کرده است.
 کنترل نرخ فنی در صنعت بیمه
بانکداری 24: رییس کل بیمه مرکزی با تاکید بر رعایت نرخ فنی در رشته هایی مانند درمان و شخص ثالث گفت: سهم ۵ درصدی برای بیمه های مسئولیت پایین است.
 آموزش قانون شخص ثالث در بیمه آرمان
بانکداری 24: پنجمین دوره آموزش آنلاین تبیین قانون جدید بیمه شخص ثالث در بیمه آرمان از طریق ویدیو کنفرانس برای کارکنان منطقه ۹ کشور و شعبه گرگان برگزار شد.
 بیمه سلامت برای تمامی جمعیت کشور
بانکداری 24: پوشش بیمه سلامت برای تمام افراد خارجی مقیم در کشور، از جمله پناهندگان گروهی مورد تأیید دفتر اتباع خارجی وزارت کشور، الزامی است. شیوه ی دریافت حق بیمه و برخورداری از یارانه ی دولت برای تأمین حق بیمه بر اساس آیین نامه ای خواهد بود که حداکثر ظرف سه ماه به تصویب هیأت وزیران می رسد.
 افزایش سرمایه بیمه حافظ
بانکداری 24: مدیرعامل بیمه حافظ از موافقت سهامداران این شرکت و کسب مجوزهای لازم از بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار برای افزایش ۱۰۰ درصدی سرمایه این شرکت خبر داد.
 بررسی طرح تجمیع بیمه ها در مجلس
بانکداری 24: مدیر عامل کانون هموفیلی ایران، با اشاره به بررسی طرح تجمیع بیمه ها در مجلس شورای اسلامی، گفت: مجلس می بایست یک بیمه پایه برای همه تعریف کند.
 خرید سهام بیمه ملت توسط بازنشستگان
بانکداری 24: ابراهیم پور با بیان اینکه هم اکنون ارزش خالص دارایی هرسهم (NAV) بیمه ملت بالاتر از قیمت بازاری آن است، گفت: با انتقال ۱۲.۵درصد سهم بیمه ملت به صندوق بازنشستگی تاکنون یکصد هزار نفر بازنشسته آن را خریداری کرده‌اند.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved