پیام تامین اجتماعی به مناسبت هفته کارگر
بانکداری 24: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیام تبریکی هفته کار و کارگر را به تمامی کارگران زحمتکش و تلاشگر و مردم تبریک گفت.
 مهمترین برنامه های بیمه دانا در سال جدید
بانکداری 24: سی و پنجمین همایش سراسری مدیران ستادی و اجرایی شرکت بیمه دانا با عنوان “پایش عملکرد، با رویکرد انضباط فنی و مالی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی” در شهر تبریز برگزار شد.
 چگونگی احتساب دوران سربازی در سوابق بیمه‌ای
بانکداری 24: مدت خدمت نظام وظیفه و حضور داوطلبانه در جبهه در سوابق بیمه‌ای مشمولان قانون تامین اجتماعی با رعایت شرایط مقرر در قانون محاسبه می شود.
 بیمه پارسیان محبوب ترین برند بیمه ای کشور
بانکداری 24: در چهارمین جشنواره انتخاب محبوب ترین برندهای شرکت ، بیمه پارسیان بعنوان محبوب ترین برند بیمه ای کشور شناخته شد .
 بیمه زنان خانه‌ دار به کجا رسید؟
بانکداری 24: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به لوایح حوزه زنان و خانواده گفت: لایحه «تامین امنیت زنان» را پایان سال ۹۵ به کمیسیون لوایح دولت ارسال کردیم و کارهای تخصصی آن در حال انجام است که پس از تصویب دولت به مجلس ارائه می‌شود؛ البته چندین لایحه در کمیسیون اجتماعی قرار دارد و یا از این کمیسیون خارج شده و در دستور کار دولت است.
 اما و اگرهای جشن حذف دفترچه بیمه
بانکداری 24: در روزهای پایانی سال گذشته، سازمان تامین اجتماعی جشن حذف دفترچه‌های درمانی خود را با هیاهوی بسیار برپا کرد؛ پروژه‌ای که مدیران این سازمان آن را نتیجه دو سال کار و موجب صرفه‌جویی ۲۰۰ میلیارد ریالی در هزینه‌های مربوط به چاپ دفترچه‌های کاغذی عنوان کردند، اما این پروژه با اما و اگر‌های بسیاری مواجه است که آن را بیشتر به رونمایی‌ها و افتتاح‌های تبلیغاتی شبیه می‌کند تا پروژه‌ای عملیاتی برای گره‌گشایی از کار مردم.
 بیمه شخص ثالث زیانده است
بانکداری 24: بیمه شخص ثالث یکی از شناخته‌شده‌ترین انواع بیمه‌ها در کشور است و همه کسانی که خودرو دارند، بیمه اجباری شخص ثالث را نیز خریداری کرده‌اند اما این رشته بیمه ای برای تمامی شرکتها زیانده است.
 سرمایه‌گذاران بازار سرمایه بیمه می‌شوند
بانکداری 24: بیمه سامان، مشتریان كارگزاری بانک سامان را تحت پوشش قرار داد.
 طرح بخشودگی جرائم بیمه تمدید نمی شود
بانکداری 24: معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب ششم اردیبهشت ماه پایان می یابد، گفت: این تاریخ تمدید نمی شود.
 صفر تا صد وظایف بیمه ها
بانکداری 24: مدتی پیش اگر در خیابان قصد قدم زدن داشتید و کمی هم حواستان به تابلو مغازه ها بود، اولین چیزی که شاید توجهتان را جلب می کرد و کمی بیش از حد تکرار می شد، انواع و اقسام تابلوهای بانک بود.
 حذف دفترچه بیمه با موفقیت انجام شد
بانکداری 24: معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی اجرای برنامه حذف دفترچه را از راهبردهای اصلی حوزه درمان این سازمان در سال ٩٥ برشمرد و گفت: این برنامه با موفقیت کامل و در تمامی مراکز درمانی ملکی سازمان اجرایی شده است.
 هشدار بیمه مرکزی به هموطنان
بانکداری 24: بیمه مرکزی نسبت به غیر قانونی بودن فعالیت برخی از شرکت ها و موسسات خدمات مشاوره بیمه ای و ارزیابی خسارت هشدار داد.
 بیمه عمر ابزاری مهم برای تامین مالی
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به تاثیر برگزاری نمایشگاه به منظور ترویج فرهنگ‌ سرمایه گذاری گفت : در همه دنیا تامین مالی برای رشد بخش حقیقی از سه کانال بازار بیمه و بورس برای تامین مالی بلندمدت و بازار پول برای تامین مالی کوتاه مدت انجام می گیرد.
 معرفی آخرین خدمات بیمه دانا
بانکداری 24: بنابر اعلام بیمه دانا، این شرکت بیمه در دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه حضور فعال دارد.
 شرایط بیمه اتباع خارجی فراهم می شود
بانکداری 24: مدیر کل امور اتباع خارجی سازمان تامین اجتماعی گفت: در طرح آمایش ۱۲شرایط برای بهره‌مندی اتباع خارجی مجاز در کشور از بیمه تامین اجتماعی فراهم می شود.
 جشنواره عید تا عید بیمه ملت آغاز شد
بانکداری 24: شرکت بیمه ملت ضمن تبریک سالروز ولادت امام علی (ع) و روز پدر و در آستانه فرارسیدن عید سعید مبعث، جشنواره تخفیفات عید تا عید را برگزار می نماید.
 ۱۱ میلیون ایرانی زیر چتر بیمه سلامت
بانکداری 24: مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۱۱ میلیون نفر در حاشیه شهر‌های کشور زیر چتر برنامه‌ های سلامت قرار دارند.
 فرصت شرکت های بیمه برای افزایش سرمایه
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی با بیان این که شرکت‌های بیمه فقط ۱۱ ماه دیگر وقت دارند تا سرمایه خود را به حداقل سرمایه مورد نیاز برسانند، از شرکت‌های بیمه خواست تا با ارائه اطلاعات صحیح بیمه مرکزی را برای بهره‌برداری از سامانه سنهاب کمک کنند.
 انسجام بین بخشی، عامل پیشرفت بیمه‌ کوثر
بانکداری 24: مدیرعامل بیمه‌کوثر گفت: ایجاد انسجام میان معاونان، مدیران، کارکنان و شبکه فروش عامل پیشرفت شرکت بیمه‌ کوثر است.
 افزایش سرمایه بیمه حافظ تصویب شد
بانکداری 24: مجمع عمومی ‌فوق‌العاده شرکت بیمه حافظ در روز پنج‌شنبه مورخ 17 فروردین ماه برگزار شد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved