هدیه نوروزی بیمه دانا به خبرنگاران
بانکداری 24: خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌توانند از بیمه بدنه خودرو و آتش سوزی بیمه دانا با تسهیلات ویژه بهره‌مند شوند.
 معرفی نمایندگان برتر بیمه‌کوثر
بانکداری 24: شرکت بیمه‌کوثر نمایندگان برتر خود را که در اجرای برنامه‌ها و تحقق اهداف شرکت و همچنین بهبود فضای کسب‌کار در صنعت بیمه کشور فعالیت چشمگیری داشتند، معرفی و از آن‌ها تقدیر کرد.
 حذف دفترچه‌های تامین اجتماعی کلید خورد
بانکداری 24: طرح حذف دفترچه‌های بیمه کاغذی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت جدی از دو سال گذشته کلید خورد و اکنون مردم می‌توانند بدون همراه داشتن دفترچه بیمه به بیمارستانها و مراکز درمانی تامین اجتماعی 19 استان مراجعه و تحت درمان قرار بگیرند.
تکلیف بیمه‌ها به افزایش‌سرمایه تا پایان۹۶؛ تصمیم دولت برای بیمه‌های غیردولتی
بانکداری 24: بر اساس تصمیم جدید دولت، حداقل سرمایه مورد نیاز برای تاسیس موسسه بیمه مستقیم ۱۰۰۰ میلیارد ریال و برای بیمه اتکایی ۲۵۰۰ میلیارد ریال شد که باید تا پایان سال ۹۶ تامین شود.
 سبقت بیمه‌های زندگی در درآمد و خسارت
بانکداری 24: انتشار عملکرد ۹ماهه صنعت بیمه نشان می‌دهد برخی شرکت‌های بیمه ترجیح داده‌اند همچنان با شیب ملایم حرکت کنند اما تعدادی دیگر از شرکت‌های بیمه گام‌ها را سریع‌تر برداشته‌اند و در نتیجه میزان رشد درآمدهای حق بیمه و میزان خسارت‌ها در شرکت‌های مختلف متفاوت بوده است.
 دو راهکار مدیریتی به شرکت‌های بیمه
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی درباره کاهش توانگری مالی برخی از شرکت های بیمه در گزارش اخیر معاونت نظارتی بیمه مرکزی، گفت: برای افزایش توانگری مالی شرکت های بیمه دو راهکار وجود دارد؛ اول اینکه شرکت ها یا باید افزایش سرمایه دهند یا اینکه باید حق بیمه های خود را کاهش کنند.
 طرح ملی بیمه برای ١٠ میلیون نفر
بانکداری 24: ۱۰ میلیون موتور سوار در ایران وجود دارند که از این آمار فقط ۵ درصد تحت پوشش بیمه شخص ثالث هستند. این آمار به این معناست که در هر تصادف موتورسیکلت با عابران، با احتمال بالای ۹۰ درصد طرفین به ویژه عابر، دشواری‌های فراوانی را برای رسیدن به خسارت ویا تامین هزینه های درمان خود طی می‌کنند.
 شبکه فروش بیمه ها ساماندهی می شود
بانکداری 24: معاون نظارت بیمه مرکزی با اشاره به راه اندازی نخستین بیمه تخصصی عمر در دهه فجر گفت : ساماندهی شبکه فروش شرکت های بیمه یکی از برنامه های در حال انجام است و همه نمایندگی ها و کارگزاری های دارای مجوز در قالب این طرح ساماندهی، ثبت، و مدیریت می شوند.
 بدهکاران بیمه معلم تعیین تکلیف شدند
بانکداری 24: نایب رئیس هیات مدیره و رئیس کمیته حسابرسی شرکت بیمه معلم از راه اندازی نرم افزاری برای کنترل داخلی و نظارت سیستمی بر عملکرد شرکت خبر داد و گفت:‌بیمه معلم بدهکاران زیادی داشت، اما امروز تکلیف همه آنها مشخص و موضوع حسابرسی جدی گرفته شده است.
 طرح ویژه بیمه ای برای بانوان
بانکداری 24: طرح پرنیان در فاز نخست، به عنوان اولین محصول مشترک بانک ملت و شرکت بیمه ما با هدف ارائه خدمات به مشتریان خانم و افزایش وفاداری آنان رونمایی شد.
 کارت هویت تامین اجتماعی برای بازنشستگان
بانکداری 24: نشست بحث‌های تخصصی رئیس و اعضای کانون عالی کارگران بازنشسته با معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.
 بازگشایی مرکز ارتباطات بیمه پارسیان
بانکداری 24، مرکز ارتباطات بیمه پارسیان به‌منظور ارتباط هرچه بهتر با بیمه‌گذاران و مشتریان در دهه فجر افتتاح شد.
 بیمه موتورسیکلت‌ها زمین‌گیر شد
بانکداری 24: در حالیکه طرحی در دست بود تا بیمه‌نامه شخص ثالث موتورسیکلت‌ها از سوی سه بانک در قالب تسهیلات و به نیابت از دارندگان موتورسیکلت‌ها به بیمه ایران پرداخت شود، اما این طرح هنوز عملیاتی نشده است.
 استخدام در سازمان تامین اجتماعی
بانکداری 24: مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در استان های سمنان و لرستان در سال جاری خبر داد.
 رشد ۴۰ درصدی بیمه‌های عمر
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی یکی از مهمترین مشکلات صنعت بیمه را نبود اوراق بدهی بلندمدت در کشور ذکرکرد و گفت: در ۱۰ ماهه نخست سال جاری رشد بیمه‌های عمر نزدیک به ۴۰ درصد بوده است.
رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد:‌ بیمه ایران قطعا نمی‌تواند بانک تاسیس کند
بانکداری 24: رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: قطعا بیمه ایران نمی‌تواند بانک تاسیس کند، زیرا تاسیس بانک قواعد خود را دارد.
 خبر خوش بیمه‌ای برای موتورسواران
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به مصوبه مجمع عمومی صندوق تامین خسارتهای بدنی گفت: اگر تا اول اسفند صاحبان موتورسیکلتها نسبت به ثبت‌نام بیمه شخص ثالث اقدام کنند جریمه این بیمه بخشیده خواهد شد.
 مرکز ارتباطات بیمه پارسیان افتتاح شد
بانکداری 24: بیمه پارسیان به مناسبت دهه مبارک فجر و به منظور ارتباط و پاسخگویی هرچه بهتر با بیمه گذاران و مشتریان بیمه پارسیان مرکز ارتباطات این شرکت بصورت رسمی افتتاح شد .
 طرح مجلس برای پرداخت بیمه بیکاری
بانکداری 24: رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر ضرورت تامین اعتبار لازم برای پرداخت بیمه بیکاری به تمامی بیکاران، گفت: دولت از محل های مختلف مانند حذف یارانه پردرآمدها اعتبارات لازم برای پرداخت بیمه بیکاری به بیکاران را تامین کند.
 سهم وزارت بهداشت از بیمه شخص ثالث
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی از نحوه هزینه کرد سهم ۱۰ درصدی حق بیمه‌های شخص ثالث به وزارت بهداشت ابراز رضایت کرد و گفت: از نحوه هزینه‌کرد عوارض به سایر دستگاه‌ها بی‌اطلاعیم.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved