شعب کشیک تأمین اجتماعی در ایام نوروز
بانکداری 24:مطابق با برنامه ریزی های انجام شده، واحدهای اجرایی کشیک سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان در ایام تعطیلات نوروزی هستند.
 دفترچه بیمه تامین اجتماعی حذف شد
بانکداری 24: دفترچه بیمه تامین اجتماعی در مراکز ملکی این سازمان ، طی مراسمی در بیمارستان شهید معیری و با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسما، حذف شد.
 اجرای طرح کشیک نوروزی سال 96 بیمه ایران
بانکداری 24: طرح سراسری کشیک نوروزی سال 96 بیمه ایران با هدف خدمات‌رسانی مطلوب به مسافران نوروزی و بیمه‌گذاران در تعطیلات رسمی قبل و بعد از عید امسال درکشور به اجرا گذاشته می‌شود.
 استخدام تامین اجتماعی در سال ۹۶
بانکداری 24: معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های بیمه ودرمان این سازمان در سال جاری خبر داد.
 بیمه ها مدیریت ریسک را جدی بگیرند
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی گفت : با توجه به نقش اساسی صنعت بیمه در بقای چرخه اقتصادی کشور، اهمیت ارزیابی ریسک بیش از پیش احساس می شود.
 صدور بیمه کوتاه‌مدت بدنه کوثر ویژه نوروز
بانکداری 24: طرح صدور بیمه کوتاه‌مدت بدنه خودروهای سواری ویژه نوروز برای نخستین‌بار توسط بیمه‌کوثر اجرایی شد
 قبل از سفر از بیمه خود مطمئن شوید
بانکداری 24: بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از شهروندان خواست قبل از سفر از بیمه خود مطمئن شوند.
 تامین اجتماعی نباید توسط دولت اداره شود
بانکداری 24: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کارگران و کارفرمایان نقشی در اداره سازمان تامین اجتماعی ندارند.
 بیمه بیکاری کارگران پلاسکو برقرار شد
بانکداری 24: ​وزارت کار اعلام کرد: تاکنون ۱۵۰۰ نفر از کارکنان پلاسکو به اداره کار جنوب غرب تهران مراجعه و ثبت نام کردند که پس از بررسی های لازم ، اشتغال ۱۴۰۰ نفر در این ساختمان محرز شد.
 علاقه فرانسه برای روابط بیمه ای با ایران
بانکداری 24: مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی اسکور (Scor)فرانسه، از علاقمندی برای توسعه روابط بیمه ای با جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
بانکداری 24: مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی اسکور (Scor)فرانسه، از علاقمندی برای توسعه روابط بیمه ای با جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
 خبرخوش تامین‌‌اجتماعی برای تولیدکنندگان
بانکداری 24: سازمان تامین اجتماعی در بخشنامه ای به موسسه حسابرسی خود، با درخواست فعالان اقتصادی در حوزه حق تامین اجتماعی موافقت و دستورالعملی سه بندی را ابلاغ کرد.
 عرضه طرح نوروزی توسط بیمه معلم
بانکداری 24: بیمه معلم با ارائه طرح جدید «تمام‌عیار» هدیه‌ای ویژه به مشتریان ارائه داد تا با خیالی راحت بتوانند به مسافرت بروند.
 دریافت تندیس بلورین تعالی توسط بیمه ایران
بانکداری 24: برای نخستین‌ بار در تاریخ صنعت بیمه کشور، تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی به شرکت سهامی بیمه ایران تعلق گرفت
 اطلاعیه بیمه ایران درباره بیمه‌های عمر توسعه
بانکداری 24: بیمه ایران خطاب به بیمه‌گذاران بیمه‌های عمر شرکت بیمه توسعه،‌ اطلاعیه‌ای صادر کرد.
 ابلاغ تعیین حداقل سرمایه موسسات بیمه ایرانی
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی مصوبه هیات وزیران در خصوص تعیین حداقل سرمایه موسسات بیمه ایرانی را برای اجرا به شرکت های بیمه ابلاغ کرد.
 بیمه آسیا در آینه تدبیر و امید
بانکداری 24: عملکرد سه ساله بیمه‌آسیا (مهر 1392 تا مهر 1395) در بازه زمانی آغاز به‌کار دولت تدبیر و امید و انتصاب دکتر کاردگر به‌عنوان نایب‌رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بیمه‌آسیا منتشر شد.
 تحمیل هزینه های گزاف به تأمین اجتماعی
بانکداری 24: عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: در حالی که دولت تدبیر و امید تلاش های بسیار زیادی برای ارتقاء زندگی مردم انجام داده و طرح تحول سلامت از برنامه های شاخص دولت تدبیر و امید است؛ متاسفانه با بی تدبیری و بیان مطالب غلط توسط برخی اشخاص، کام مردم را نسبت به حلاوت این برنامه ها و اقدامات مثبت دولت تلخ می کنند.
 ایجاد زنجیره ارزش نظارتی در بیمه‌ کوثر
بانکداری 24: سرپرست اداره نظارت تخصصی و مدیریت ریسک بیمه کوثر گفت: پیاده‌سازی نظام‌های نظارت و کنترل باعث ایجاد زنجیره ارزش نظارتی و هم‌افزایی در بیمه‌ کوثر می‌شود.
 اخذ گواهینامه ISO۹۰۰۱ توسط بیمه ملت
بانکداری 24: بیمه ملت به عنوان اولین شرکت خصوصی در صنعت بیمه موفق به اخذ گواهینامه ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵ و مجموعه گوهینامه های مدیریت ارتباط با مشتری، سنجش رضایت و رسیدگی به شکایات آنان (ISO۱۰۰۰۱:۲۰۰۷، ISO۱۰۰۰۲:۲۰۱۴، ISO۱۰۰۰۳:۲۰۰۷ و ISO۱۰۰۰۴:۲۰۱۲) شد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved