دارایی‌هایی که در آینده غیرقابل بیمه هستند
بانکداری 24:کارشناسان بیمه معتقد هستند که تغییرات اقلیمی موجب می‌شود که برخی از دارایی‌ها را نتوان در آینده بیمه کرد.
 تقویت نظارت برصدور بیمه ثالث با درج کد یکتا
بانکداری 24:رئیس کل بیمه مرکزی درج کد یکتا بر روی بیمه نامه های شخص ثالث را عاملی برای تقویت نظارت بر صدور و کنترل خسارت دانست.
 سه ضلع مثلث بازاریابی در شرکت‌های بیمه‌ای
بانکداری 24:یک کارشناس صنعت بیمه با اشاره به پیشرفت علم برای گسترش فرهنگ بیمه و بازاریابی درست برای شرکت‌ها گفت: باید به مشتریان امکان دهیم که با یکدیگر گفت‌وگو کنند و تجارب خود را به اشتراک بگذارند برای بازیابی در صنعت بیمه به جای تخریب رقبا، باید به مشتری اجازه بدهیم با چند مشتری قبلی شرکت، صحبت کند.
 پاسخ سریع بیمه نوین به شکایات مشتریان
بانکداری 24:بنا بر اعلام سامانه رسیدگی به شکایات بیمه‌گذاران بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بیمه نوین در کمترین بازه زمانی پاسخگوی شکایات ارسالی مشتریان به این نهاد بوده است.
 بانک یا بیمه عمر کدام یک پربازده تر است؟
بانکداری 24:آدمی در طول زندگی خود فراز و فرودهای زیادی را پشت سر می‌گذارد. اتفاقات زندگی هیچ وقت قابل پیش بینی نیستند. گاهی زندگی روی خوش خود را نشان می دهد و آدمی را غرق شادی می کند، به حدی که فرد تمام مشکلات خود را فراموش می کند و خود را خوشبخت ترین آدم روی کره خاکی می داند. گاهی نیز آن چنان با آدمی سرناسازگاری می‌گذارد که انسان آرزوی مرگ خویش را می ‌کند.
بانکداری 24:بیمه معلم در آستانه ماه محرم از محصول جدید خود رونمایی می‌کند
 بدون تشریفات از بیمه سامان وام بگیرید
بانکداری 24:برای دریافت وام از طریق بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان، باید حداقل یکسال از مدت بیمه نامه گذشته باشد و حداقل مبلغ وام ۲۰۰ هزار تومان است.
 شكستن مقاومت‌ها در صنعت بیمه با ورود استارت‌آپ
بانکداری 24:مدیرعامل بیمه آرمان گفت: برای نخستین‌بار در صنعت بیمه گام بزرگی با هدف نوآوری فناوری جدید برای بومی‌سازی نیازهای صنعت بیمه برداشته می‌شود.
 حضور بیمه پارسیان در نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی
بانکداری 24:شرکت بیمه پارسیان در نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی در روزهای 24 تا 26 شهریور ماه حضور یافت.
 پراخت وام ٤هزار میلیاردی به بیمه شدگان
بانکداری 24:رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از تصویب اعطای تسهیلات٤هزار میلیارد ریالی به بیمه شدگان و مستمری بگیران در هیات مدیره این سازمان، خبر داد.
 کاهش تدریجی سهم بیمه‌های اتکایی
بانکداری 24:مطابق با قانون سهم بیمه های اتکایی اجباری بیمه مرکزی در طول سالهای اجرایی شدن برنامه ششم بتدریج کاهش خواهد یافت.
 صدور بیمه نامه شخص ثالث منوط به تایید بیمه مرکزی
بانکداری 24: عضو هیات مدیره بیمه ایران گفت: با تصمیم جدید بیمه مرکزی برای صدور کد یکتا ، شرکت های بیمه از ابتدای مهر ماه باید قبل از صدور بیمه نامه شخص ثالث، از بیمه مرکزی درباره عدم خسارت تائیدیه دریافت کنند.
 ۲۲۰هزار نفر بیمه بیکاری می‌گیرند
بانکداری 24:مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: سال گذشته ۵۰ هزار بنگاه برای اخذ تسهیلات رونق تولید در سایت بهین یاب ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۵ هزار بنگاه این تسهیلات را دریافت کردند.
 حرکت بیمه پاسارگاد به سمت تفکیک وظایف
بانکداری 24:مدیرعامل بیمه پاسارگاد گفت: شخصا معتقدم، بخش عمده مشکلات صنعت بیمه باید ازسوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران پیگیری شود، خوشبختانه دکتر همتی با تجارب و تخصصی که دارند پیگیر حل این مشکلات هستند.
 اعلام جزئیات بیمه مستمری زنان خانه‌دار بیمه ملت
بانکداری 24: معاون فنی بیمه‌های زندگی بیمه ملت جزئیات بیمه مستمری زنان خانه‌دار این شرکت را اعلام کرد. محمدمهدی امانی درباره این طرح گفت: با وجود اینکه این بیمه‌نامه به نام زنان خانه‌دار نام‌گذاری شده، اما محدودیت شغلی برای این زنان وجود ندارد و هر بانویی از 18 تا 60 سال، فارغ از داشتن شغل یا سایر بیمه‌ها همچون تامین اجتماعی و خدمات درمانی، می‌تواند به خرید این بیمه‌نامه اقدام کند.به گزارش روابط‌عمومی شرکت بیمه‌ملت؛ معاون فنی بیمه‌های زندگی این شرکت در این باره گفت: ایجاد ارتباط و دوستی بیشتر جامعه با فرهنگ استفاده از بیمه نیاز اصلی خانواده‌ها ست.
 تقدیر بیمه آسیا ازدانش آموختگان دانشگاه آزاد
بانکداری 24:بیمه آسیا در تداوم مشارکت و حمایت از فعالیت های فرهنگی ـ آموزشی از دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد شمال تهران تقدیر کرد.
از ابتدای مهر سال‌جاری؛ صدور کد یکتا برای بیمه نامه‌های شخص ثالث
بانکداری 24:مدیران ارشد صنعت بیمه کشور مقرر کردند از ابتدای مهر ماه سال‌جاری برای بیمه نامه‌های شخص ثالث کد یکتا صادر شود.
 بیمه دانا مسئول جبران خسارت دانش آموزان
بانکداری 24: جمعه گذشته دهم شهریورماه شاهد وقوع یکی از دردناکترین تصادفات جاده ای برای تعدادی از دانش آموزان هرمزگانی بودیم.
 سهام دولتی بیمه دانا واگذار می شود
بانکداری 24: بیژن صادق ، مدیر عامل بیمه دانا ، در خصوص عزم دولت دوازدهم در واگذاری سهام دولتی سه شرکت بیمه ی واگذار شده اذعان داشت: دولت و صنعت بیمه در خصوص اجرای کامل خصوصی سازی عزم جدی دارد و ما نیز به عنوان مجموعه ای که قرار است سهام دولتی آن واگذار شود ازین امر استقبال می کنیم چرا که نص صریح قانون است.
 اعلام شرایط دریافت مقرری بیمه بیکاری
بانکداری 24: مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی می‌گوید تشخیص برقراری مقرری بیمه بیکاری با واحدهای تعاون،کار و رفاه اجتماعی است و در صورتی که کارگری به طور غیرارادی و بدون میل و اختیار خود از کار بیکار شده باشد، مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری می‌شود.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved