کمک بیمه دانا به زلزله‌زدگان
بانکداری 24:شرکت بیمه دانا به‌منظور ابراز همدردی با زلزله‌زدگان غرب کشور یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به مردم این منطقه کمک می‌کند.
 زلزله زیرمجموعه بیمه آتش‌سوزی
بانکداری 24:بیمه زلزله یکی از ملحقات بیمه آتش‌سوزی است؛ در حالیکه متاسفانه در حال حاضر، بیش از ۸۰ درصد منازل مسکونی از این بیمه محروم هستند؛ بسیاری افراد این بیمه را خریداری نمی‌کنند.
مدیرعامل یک شرکت بیمه‌ای مطرح کرد مردم هنوز به اهمیت بیمه پی نبرده‌اند
بانکداری 24:مدیرعامل بیمه ایران معین با اشاره به حادثه زلزله در غرب ایران می گوید صنعت بیمه باید بیش از پیش فرهنگ بیمه گری و بیمه گذاری را در بین عامه مردم رواج دهد، چرا که ایجاد فرهنگ بیمه در بین اقشار مختلف جامعه سبب می شود که در چنین حادثه‌هایی فشارهای مالی بر مردم کاسته شود او معتقد است با اهمیت به صنعت بیمه می توان به پیشرفت اقتصاد ایران کمک کرد.
 تشکیل ستاد ویژه در بیمه آسیا
بانکداری 24:در پی دستور وزیر امور اقتصادی و دارایی مبنی بر همکاری و همیاری مجموعه وزارت اقتصاد برای کمک به آسیب دیدگان زلزله اخیر، ستاد ویژه امداد رسانی و ارزیابی خسارت واحدهای آسیب دیده زلزله در بیمه آسیا تشکیل شد.
 تشکیل ستاد ویژه امدادرسانی در بیمه آسیا
بانکداری 24:ستاد ویژه امدادرسانی و ارزیابی خسارت واحدهای آسیب‌دیده زلزله در بیمه آسیا تشکیل شد
 ستاد ویژه خسارت زلزله در بیمه آسیا تشکیل شد
بانکداری 24:ستاد ویژه امداد رسانی و ارزیابی خسارت واحدهای آسیب دیده زلزله در بیمه آسیا تشکیل شد.
 معرفی طرح سهام بیمه پارسیان به خریداران
بانکداری 24:بیمه عمروسرمایه گذاری که در حوزه بیمه های زندگی قراردارد در کشور ما ضریب نفوذ پایینی دارد و این درحالیست که در اغلب کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه جزو اقلام اصلی سبد خرید خانوارها می باشد و خرید بیمه نامه عمر در این کشورها امری مرسوم برای اکثر افراد به شمار می رود.
 آخرین مهلت برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی
بانکداری 24:مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگانی که تاکنون اقدام به ثبت نام و حذف و اضافه بیمه تکمیلی درمان نکرده اند، تنها ۹ روز نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود و افراد تحت تکفل خود فرصت دارند.
 دور جدید‌مذاکرات بیمه‌ای با استارت‌آپ‌ها
سازمان تامین‌اجتماعی و ١١ استارت‌آپ و شرکت و مجموعه کسب‌وکار‌ نوین از جمله اسنپ و تپسی، برای برقراری پوشش بیمه‌ای نیروی انسانی شاغل در آنها وارد مذاکره شده‌اند.
 متهم تخلف ۱.۴میلیاردی بیمه ایران بازداشت شد
بانکداری 24:تخلفی در حدود یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان، با هوشمندی واحدهای نظارتی شرکت سهامی بیمه ایران، کشف و فرد متخلف قبل از خروج از کشور، با همکاری مسئولان قضایی، ممنوع الخروج و سپس بازداشت شد.
 برگزاری همایش سراسری نمایندگان بیمه دی
بانکداری 24:گردهمایی سراسری نمایندگان بیمه دی با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران ستاد و شعب، کارشناسان و نمایندگان کل کشور بیمه دی در هتل بزرگ ارم تهران برگزار شد.
 بیمه اعتبار و خدمات آن برای فعالان بازرگانی
بانکداری 24:بیمه اعتبار تسهیلات مالی است که بانک ها و موسسات مالی و اعتباری در اختیار مشتریان خود قرار داده و مطالبات ناشی از ریسک عدم پرداخت را برای اعتبار داخلی و صادرات پوشش می دهند.
 شرکت‌های بیمه خسارت را سریع پرداخت کنند
بانکداری 24:رئیس کل بیمه مرکزی، بر پرداخت سریع خسارت و جذب رضایت مشتری برای تحکیم اقتصاد مقاومتی در شرکت های بیمه، تاکید کرد.
 عملیاتی شدن نسخه iOS تامین اجتماعی
بانکداری 24:مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی از عملیاتی شدن نسخه iOS موبایل اپلیکیشن "تامین اجتماعی همراه" خبر داد.
 کاهش حق بیمه وسایل نقلیه عمومی
بانکداری 24:با موافقت بیمه مرکزی وتصویب هیات وزیران، حق بیمه پایه وسایل نقلیه عمومی شهری حمل مسافر با ظرفیت بیش از شش نفر شامل اتوبوس، مینی بوس، ون و استیشن تا ۵۰ درصد کاهش یافت.
 بیمه کوثر ۶ میلیارد ریال خسارت داد
بانکداری 24: سرپرستی بیمه ‌کوثر در استان سمنان مبلغ ۶میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به یک زیان ‌دیده پرداخت کرد
 شعبه ای برای رسیدگی به بیمه‌ خبرنگاران
بانکداری 24:معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی گفت: در راستای اجرای تفاهم نامه سازمان تأمین اجتماعی و معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شعب ٨ و ٢ تهران، شعب ویژه رسیدگی به امور اصحاب رسانه خواهند بود. در سایر مراکز استان‌ها نیز بر اساس همین دستورالعمل شعبه مورد نظر انتخاب می‌شود.
 حذف ماده مستمری بازنشستگان پیش ازموعد
بانکداری 24:نمایندگان مجلس باحذف ماده واحده مربوط به طرح الزام سازمان تأمین اجتماعی به برقراری مستمری بازنشستگان مشمول قانون بازنشستگی پیش ازموعد کارکنان دولت براساس۲سال آخر بیمه پردازی سنوات ارفاقی موافقت کردند.
 آغاز واریز سود سهام بازنشستگان بیمه ملت
بانکداری 24:بیمه‌ملت واریز سود سهام ۱۳۰ هزار نفر از سهام‌داران حقیقی بازنشسته این شرکت را آغاز کرد.
 مدیرعامل بیمه حکمت صبا تغییر کرد
بانکداری 24:در حالی که کمتر از یک سال از تاسیس شرکت بیمه حکمت صبا می گذرد، مدیرعامل این شرکت تغییر کرد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved