تالار شیشه‌ای سبزپوش شد
بانکداری 24:شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران در آغاز معاملات امروز با رشد ۷۳. ۹۴ واحدی به پله ۷۶ هزار و ۷۳۳ واحد رسید.
 اختلال در سایت مدیریت فناوری بورس
بانکداری 24: سایت مدیریت فناوری بورس تهران امروز دچار مشکل و چندین بار از دسترس خارج شده است.
 توصیه بورس تهران به خریداران سهام
بانکداری 24: بورس تهران پس از تجربه ناموفق عرضه اولیه سهام «برکت» که زیان سنگینی را به خریداران تحمیل کرد، ضمن تکذیب تصمیم گیری برای عرضه اولیه جدید تا پایان سال به فعالان بازار سرمایه توصیه کرد که تحت تاثیر فضای هیجانی روز عرضه اولیه قرار نگیرند.
 بسته رفع موانع سهام عدالت نهایی شد
بانکداری 24: معاون وزیر اقتصاد با اشاره به اعلام معاون اول رئیس جمهوری مبنی بر ارایه بسته تدوین شده دولت در حوزه سهام عدالت به مقام معظم رهبری و اخذ دستور ویژه ایشان برای ادامه کار، گفت: بسته نهایی شد.
بانکداری 24: بازارهای بورس آسیا امروز (دوشنبه) رشد کردند در حالیکه قیمت جهانی طلا نیز اندکی بالا رفت.
 شاخص بورس سبزپوش شد
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران در آغاز معاملات امروز با رشد ۲۷. ۳۴ واحدی به پله ۷۶ هزار و ۳۴۹ واحد رسید.
 طراحی الگوی جدید توقف و بازگشایی نمادها
بانکداری 24:معاون سازمان بورس گفت: اگر ما نمادی را می بندیم، در وهله اول از ناشر درخواست ارائه اطلاعات می کنیم؛ پس اگر این اطلاعات اعلام شد، نماد باز خواهد شد و در غیر این صورت، بسته خواهد ماند.
 رشد سودآوری صنایع بورسی در سال 96
بانکداری 24: معاون ناشران و اعضای شرکت بورس تهران گفت: بر اساس آخرین گزارش های بودجه ای اعلام‌شده از سوی شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران مطابق دستورالعمل افشای اطلاعات، این شرکت ها بیش از 384 هزار میلیارد ریال سود خالص برای سال آینده پیش بینی کرده اند.
 شاخص بورس ۵۱۴ واحد افت کرد
بانکداری 24: شاخص کل بورس و اوراق بهادار در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه با افت ۵۱۴ واحدی مواجه شد.
 رشد بازارهای بورس آسیا
بانکداری 24:بازارهای بورس آسیا به جز شاخص بورس نیکی ژاپن در روز سه شنبه رشد را نشان دادند در حالی که قیمت طلا نیز روند یکنواختی را طی کرد.
 دو خبر خوش برای دارندگان سهام عدالت
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی با اعلام دو خبر خوش برای دارندگان سهام عدالت، گفت: اول اینکه ۵۰ میلیون نفر مشمولان سهام عدالت از اواخر سال ۹۶ سالانه سود دریافت می کنند و دوم اینکه ارزش اولیه سهام واگذار شده حدود ۲ برابر شده است.
 سامانه سهام عدالت رونمایی شد
بانکداری 24: سامانه سهام عدالت لحظاتی قبل توسط معاون اول رئیس جمهوری و وزیر امور اقتصادی و دارایی رونمایی شد.
 تفاوت‌های رفتاری بورس در پایان سال
بانکداری 24: شاخص بورس تهران طی معاملات روز گذشته، به مدد نمادهای شاخص‌ساز با رشد ناچیز 23 واحدی مواجه شد و در عدد 76 هزار و 790 واحد ایستاد.
 شاخص بورس تهران 22 واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار در شانزدهمین روز اسفند ماه سال 95، با رشد 22 واحدی به پله 76 هزار و 789 واحدی رسید.
 اطلاعیه‌های جدید درباره سهام عدالت
بانکداری 24: سامانه سهام عدالت (www.samanese.ir) فردا و با حضور رییس جمهور رونمایی می‌شود و از هفته آینده کار آزادسازی سهام عدالت نیز آغاز خواهد شد.
 نامه گلایه آمیز سهامداران به سازمان بورس
بانکداری 24: ماجرای حق تقدم های پارس خودرو با گذشت زمان پیچیده تر می شود، در این میان، سازمان بورس و اوراق بهادار که با انتقاد سهامداران و فعالان بازار سرمایه مواجه شده اعلام کرده مسئولیت پاسخگویی به شکایت‌ های مطرح شده از سوی سهامداران و سرمایه‌گذاران بر عهده هیات ‌مدیره شرکت پارس خودرو و سهامدار عمده (سایپا) است.
 شاخص در ارتفاع ۷۷ هزار واحدی ایستاد
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران در ابتدا معاملات با کاهش ۷۹. ۳۵ واحدی به پله ۷۷ هزار و ۹۹ واحد رسید.
 انعقاد ۵۰ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۵۰هزار و ۶۰۰ قرارداد و ارزش ۶ هزار و ۹۲۳میلیارد ریال قرار گرفت.
 ۲ فاکتور مهم انتقال شرکت‌ها در فرابورس
بانکداری 24: چندی پیش دستورالعمل جدیدی درخصوص شرایط درج و نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در بازار پایه تصویب و ابلاغ شد که براساس آن این بازار به سه تابلو «پایه الف»، «پایه ب» و «پایه ج» تقسیم‌بندی شد.
 شاخص بورس ۱۲۷ واحد افت کرد
بانکداری 24: شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه با افت ۱۲۷ واحدی مواجه شد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved