ریزش ۲۰۸ واحدی دماسنج بورس
بانکداری 24: شاخص کل بورس در جریان معاملات امروز یکشنبه با ریزش ۲۰۸ واحدی مواجه شد.
 بانک رفاه تا پایان سال وارد بازار سرمایه می‌شود
بانکداری 24: مدیرعامل بانک رفاه کارگران از کلید خوردن ورود این بانک به بورس تا پایان سال جاری خبر داد.
 مرحله‌بندی اجرای سهام عدالت
بانکداری 24: سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: اجتناب از توزیع سود سهام عدالت قبل از انتخابات به شایعات بی‌اساس در این زمینه پایان داد.
 افت ۲۲۵ واحدی شاخص کل
بانکداری 24: در اولین روز معاملات تالار شیشه‌ای در این هفته دماسنج بازار سرمایه ۲۲۵ واحد افت کرد و از کانال ۸۱ هزار واحدی خارج شد. اکثر نمادها امروز شاهد کاهش در قیمت پایانی بودند.
 شاخص به پله ۸۱ هزار واحدی رسید
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با کاهش ۴۶. ۴ واحدی به پله ۸۱ هزار و ۱۴۱ واحدی رسید.
 رشد دو برابری حجم مبادلات فرابورس
بانکداری 24: امروز شاهد رشد چشم‌گیر حجم معاملات صورت‌گرفته در بازارهای فرابورس بودیم به گونه‌ای که بیش از 404 میلیون ورقه به ارزش بالغ بر یک هزار و 46 میلیارد ریال در این بازارها دست‌به‌دست شد.
 شاخص بورس در شروع معاملات رشدکرد
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد ۲۳. ۲۲ واحدی به پله ۸۱ هزار و ۱۴۶ واحدی رسید. شاخص بورس در شروع معاملات قوت گرفت.
 افزایش ۲۶ درصدی حجم معاملات فرابورس
بانکداری 24: رصد معاملات انجام شده در مجموع تمامی بازارهای فرابورس نشان می‌دهد ۸ هزار و ۶۱۸ میلیون ورقه در ۷۳۱ هزار دفعه به ارزش ۴۰ هزار و ۱۷۴ میلیارد ریال جابه‌جا شده است.
 نوسان صفر بورس تهران
بانکداری 24: شاخص بازار سهام روز گذشته بعد از نوسانات زیاد سرانجام بدون تغییر نسبت به روز دوشنبه به کار خود پایان داد. بررسی تغییر مالکیت و ارزش معاملات بازار سهام حاکی از حرکت بازار به سمت تعادل است. با وجود این دو سناریو درخصوص رفتار روزهای آتی بازار محتمل است. سناریوی نخست ادامه نوسانات محدود شاخص را محتمل می‌داند. سناریوی دیگر تحت تاثیربرخی عوامل، احتمال ایجاد موج مثبت جدیدی را عنوان می‌کند.
 شاخص بورس درجا زد
بانکداری 24: شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز بدون تغییر روی رقم 81 هزار و 124 واحد ایستاد.
  شاخص بورس سعودی صعود کرد
بانکداری 24: بازار سعودی بهترین روز معاملاتی در دو هفته اخیر را تجربه کرد و با رشد شاخص ها و صنایع مواجه شد.
 شاخص از جوگیری انتخابات درآمد
بانکداری 24: شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با افت ۶۹ واحدی به سطح ۸۱ هزار و ۱۲۴ واحد بازگشت.
  عقب‌‌گرد 69 واحدی شاخص کل بورس
بانکداری 24: معامله‌گران بازار سهام امروز شاهد عقب گرد نماگرهای منتخب این بازار با غلبه عرضه بر تقاضای سهام در اغلب گروه‌های پیشرو از جمله پالایشی‌ها و خودرویی‌ها بود؛ شاخص کل بورس هم با 69 واحد عقب نشینی رو به رو شد.
 شوک مثبت بورس مقطعی است
بانکداری 24: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: شوک مثبت به بازار سرمایه ناشی از انتخاب ریاست جمهوری به تنهایی برای تقویت این بازار کفایت نمی‌کند.
 رشد 2 درصدی اردیبهشت‌ماه آیفکس
بانکداری 24: پرونده فرابورس ایران در دومین ماه از سال 96 در شرایطی بسته شد که نماگر این بازار در آخرین روز کاری این ماه در سطح 927 واحدی قرار گرفت و با ثبت رشد بیش از 2 درصدی معاملات خود را به پایان رساند.
 ارسال پیامک‌های جدید به مشمولین سهام عدالت
بانکداری 24: چهارمین سری پیامک‌های اطلاع‌رسانی سازمان خصوصی‌سازی به مشمولینی که شماره شبای بانکی آنها توسط سیستم بانک‌های عامل مورد تایید قرار نگرفته، برای مشمولین مورد نظر ارسال شد.
 هیجان‌های بورسی فرو نشست
بانکداری 24: علیرغم رشد هیجانی دماسنج بازار سرمایه در روز گذشته، امروز شاخص کل ۱۱۶ واحد رشد کرد و شاخص کل هم‌وزن با افت ۴۱ واحدی همراه شد. تعداد زیادی از نمادها در گروه‌های خودرویی و فرآورده‌های نفتی با افت در قیمت پایانی مواجه شدند.
 مثلث خوش‌بینی بورس به آینده
بانکداری 24: شاخص کل بورس تهران روز گذشته با رشد بیش از 9/ 0 درصدی بیشترین رشد از میانه آذر سال گذشته را به ثبت رساند.
  جزئیات نحوه محاسبه مالیات نقل و انتقال سهام
بانکداری 24: یکی از مالیات‌های تکلیفی که کارگزاری ها پرداخت می‌شود مالیات نقل و انتقال سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی است که در قسمت مالیات‌های تکلیفی آن ها باید مورد بررسی قرار بگیرد. مالیات نقل و انتقال سهام چون در حین مبادله در کارگزاری یا در دفترخانه اسناد رسمی مطالبه و پرداخت می شود در شرکت های دیگر جزو مالیات های مقطوع محسوب می شود.
 تقویت ۷۳۳ واحدی شاخص کل بورس
بانکداری 24: شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 733 واحد به رقم 81 هزار و 77 واحد رسید.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved