شاخص در مرز فتح قله ۷۹ هزار واحدی
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار در روز ۴ اردیبهشت ماه سال ۹۶، با رشد ۲۰ هزار واحدی به پله ۷۹ هزار و ۳۶۹ واحدی رسید.
 سود سهام عدالت چه زمانی واریز می‌شود؟
بانکداری 24: رییس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به زمان و نحوه واریز سود سهام عدالت مشمولان گفت: پرداخت سود سهام قبل از ماه‌های تیر و مرداد اجرایی نخواهد شد.
 شاخص کل بورس ۸۷ واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۸۷ واحد رشد کرد.
 بازدهی شاخص کل فرابورس ۹ برابر شد
بانکداری 24: مدیرعامل فرابورس با اشاره به اینکه بازدهی شاخص کل فرابورس از آغاز تاسیس تاکنون حدود 9 برابر بوده است، مجموع ارزش معاملات فرابورس را 46 هزار میلیارد تومان عنوان کرد.
 اوج‌گیری شاخص بورس تهران
بانکداری 24: معامله‌گران بورس تهران امروز در حالی تقویت حجم و ارزش معاملات سهام را به نظاره نشستند که با پیش‌رو شدن گروه خودرویی‌ها همراه بود و با نزدیک شدن به انتخابات، بازار آماده استقبال از نماگرهای از دست رفته می‌شود.
 حمایت فرابورس از طرح‌های دانش‌بنیان
بانکداری 24: معاون توسعه بازار فرابورس ایران ضمن اعلام حمایت فرابورس از طرح‌های دانش‌بنیان گفت: الگوهای دانش‌بنیان به راحتی وارد بازار شده و عرضه می شوند.
 افزایش 51 درصدی ارزش معاملات در بورس
بانکداری 24: در پایان معاملات هفته منتهی به 30 فروردین ماه 96، شاخص کل با 7 / 0 درصد افزایش روبرو شد.
 پرونده فروردین ماه بورس تهران بسته شد
بانکداری 24: پرونده فروردین ماه بورس با رشد شاخص ها بسته شد و سهامداران، بیش از یک میلیارد و ۲۵۹ میلیون برگه سهم و حق تقدم را به ارزش ۲ هزار و ۸۶۳ میلیارد ریال در ۷۹ هزار نوبت معاملاتی دست به دست کردند.
 زمان واریز سود سهام عدالت اعلام شد
بانکداری 24: رییس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به دریافت شماره حساب مشمولان برای واریز سود سهام عدالت از دیروز (چهارشنبه)، گفت: پرداخت سود سهام قبل از ماه های تیر و مرداد اجرایی نخواهد شد.
 توصیه به سرمایه‌گذاران در آستانه انتخابات
بانکداری 24: معاون سازمان بورس با هشدار به سرمایه گذاران انفرادی در بورس در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: سهامداران خرد بیشترین تاثیر پذیری را از نوسانات بورسی ناشی از جو انتخاباتی را خواهند داشت.
 مهلت دریافت صورتحساب سهام عدالت
بانکداری 24: مشاور رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریورماه امسال فرصت دارند صورتحساب خود را از سامانه سهام عدالت دریافت کنند.
 مشمولان سهام عدالت شماره حساب بانکی بدهند
بانکداری 24: مشمولان از نیمه شب گذشته (نخستین دقایق 30 فروردین) می‌توانند با مراجعه به سامانه ساماندهی سهام عدالت، شماره حساب شبای خود را وارد نمایند.
 رشد دسته‌جمعی تمام شاخص‌های بورس
بانکداری 24: شاخص کل بورس و اوراق بهادار تهران در جریان معاملات امروز سه‌شنبه ۹۲ واحد افزایش یافت.
 شاخص‌های سهام آسیایی منفی شدند
بانکداری 24: بازارهای سهام آسیا و دلار آمریکا با تشدید تنشها پیرامون کره شمالی که به ریسک پذیری سرمایه گذاران لطمه زد، روز سه شنبه عقب نشینی کردند.
 رقابت استارتاپ‌ها در فرابورس پایان یافت
بانکداری 24: رقابت شرکت‌های خلاق و استارتاپ‌ها در سه حوزه بانک، بورس و بیمه به کار خود پایان داد تا این کسب و کارهای نوین، رقابت‌های جدیدی را در بازار سرمایه ایران رقم بزنند.
 بورس تهران با کدال تفاهم نامه امضا کرد
بانکداری 24: به منظور ارتقای شفافیت اطلاعات در بازار سرمایه، بورس تهران با کدال تفاهم نامه امضا کردند.
 روند متفاوت بازارهای بورس آسیا
بانکداری 24: بازارهای بورس آسیا در روز دوشنبه با توجه به ادامه تنش ها در شبه جزیره کره، روند های متفاوتی را طی کردند اما همزمان قیمت طلا افزایش یافت.
 شاخص کل بورس ۲۲۴ واحد افت کرد
بانکداری 24: شاخص کل بورس و اوراق بهادار تهران در جریان معاملات امروز دوشنبه ۲۲۴ واحد افت کرد و به رقم ۷۸ هزار و ۲۴۷ واحد رسید.
 طولانی‌ترین صعود بورس در7 سال
بانکداری 24: شاخص کل بورس تهران روز گذشته با رشد 88 واحدی مواجه شد. به این ترتیب با ثبت رشد 1/ 0 درصدی در معاملات دیروز شاخص برای بیستمین روز متوالی به مسیر صعودی خود ادامه داد. در این میان شاخص رکورد بیشترین تعداد روز مثبت متوالی را از مرداد 89 به ثبت رساند. رشد شاخص طی 20 روز معاملاتی اخیر معادل 9/ 2 درصد بوده است. بر این اساس میانگین روزانه رشد شاخص طی این مدت معادل 15/ 0 درصد بوده است.
 رونمایی ازسامانه جدید تالار مجازی بورس
بانکداری 24: در دومین روز از دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۷)، نسخه جدید تالار مجازی بورس رونمایی شد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved