روزهای طلایی در انتظار صنعت بیمه ایران
بانکداری 24: وب سایت "فایننشال تریبیون" در گزارشی نوشت که صنعت بیمه ایران در ۹ ماه منتهی به ۲۰ دسامبر سال ۲۰۱۶ میلادی، حدود ۲۰۰ تریلیون ریال (۵.۲۴ میلیارد دلار) از طریق حق بیمه درآمد داشته است که در قیاس با سال گذشته در همین بازه زمانی، رشد ۲۱.۳ درصدی را نشان می دهد.
 بورس‌های آسیایی صعود کردند
بانکداری 24: با ازسرگیری روند صعودی سهام چین در هنگ کنگ، شاخص ام اس سی آی آسیا اقیانوسیه ۰.۴ درصد رشد کرد و به بالاترین سطح از ژوییه سال ۲۰۱۵ صعود کرد.
 شاخص بورس به ۱۰۲ واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۱۰۲ واحد دیگر رشد کرد و به کانال ۷۸ هزار واحد نزدیک شد.
 بورس‌بازان در کمین قیمت‌های جذاب
بانکداری 24: بازار سهام روز گذشته برای دوازدهمین روز متوالی به مسیر صعودی خود ادامه داد.
 سبزپوشی اغلب صنایع فرابورسی
بانکداری 24: سومین روز از آخرین ماه سال 95 در فرابورس ایران با دادوستد 163.8 میلیون ورقه به ارزش افزون بر 1452 میلیارد ریال پایان یافت.
 شروط بازگشت رونق به بازار سهام
بانکداری 24: یک کارشناس بازار سرمایه در خصوص لازمه بهبود شرایط و بازگشت رونق به بازار گفت: توجه به حل شدن مشکلات صنایع و تامین مواد اولیه بنگاه ها با قیمت منصفانه و نیز رفع سخت گیری خارج از قاعده برای مالیات شرکت ها از جمله اقدامات موثری است که متولیان بازار سرمایه باید برای رشد و رونق بازار مد نظر قرار دهند.
 شاخص بورس ۱۰۲ واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۱۰۲ واحد رشد کرد.
 بورس‌های آسیایی صعود کردند
بانکداری 24: بازارهای سهام آسیایی با انتظار سرمایه‌گذاران برای اعلام جزئیات بیشتر سیاست‌های اقتصادی دولت دونالد ترامپ از جمله اصلاحات مالیاتی، روز دوشنبه در سطح بالاتری بسته شدند.
 شاخص بورس ۳۹ واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۳۹ واحد رشد کرد.
 بورس‌بازان در انتظار بازگشایی‌ها
بانکداری 24: روز گذشته نماگر بورس تهران برای دهمین روز متوالی به حرکت در مسیر صعودی ادامه داد و با رشد 60‌واحدی تا نیمه کانال 77 هزار واحدی پیشروی کرد.
 دیدار هیات عمانی با مدیرعامل بورس تهران
بانکداری 24: هیاتی از بانک مسقط به سرپرستی معاون ارشد این بانک امروز یکشنبه اول اسفند ماه ۹۵ از بورس تهران بازدید کردند.
 تعیین ارزش سهام عدالت مشمولان
بانکداری 24: صورتحساب مشمولین برای آگاهی آنها از ارزش سهام عدالتشان تا پایان سال در سامانه www.samanehse.ir قابل دسترسی خواهد بود.
 رشد ۵۹ واحدی شاخص کل بورس
بانکداری 24: امروز (یکشنبه) شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۵۹ واحد رشد کرد و به رقم ۷۷ هزار و ۶۵۸ واحدی رسید. شاخص کل هم‌وزن نیز با ۶۵ واحد رشد رقم ۱۵ هزار و ۷۱۸ واحدی را تجربه کرد.
 یک زن مدیر عامل بورس عربستان شد
بانکداری 24: یک زن برای نخستین بار در عربستان به عنوان مدیر عامل بورس انتخاب شد.
 دلایل ترک موقت ۱۶ نماد از فرابورس
بانکداری 24: تا ۲۸ بهمن سال جاری، ۱۶ نماد در بازار فرابورس متوقف هستند که از این تعداد، چهار نماد متعلق به بانک ها است.
 خیز شاخص بورس در نخستین روز اسفند
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران در آغاز معاملات روز جاری با رشد ۱۷۳. ۲۸ واحدی به پله ۷۷ هزار و ۷۷۲ واحد رسید.
 برترین انجمن کشور معرفی شد
بانکداری 24: انجمن حسابداری ایران، بزرگ‌ترین تشکل حسابداری کشور، به‌عنوان برترین انجمن در سطح کشور در هشتمین جشنواره بین‌المللی فارابی برگزیده شد.
 اختیار فروش سهام در ماه‌های آتی
بانکداری 24: رئیس سازمان بورس و اوراق بهاداربا بیان اینکه اختیار فروش در ماه‌های آینده شکل خواهد گرفت، گفت: اختیار خرید و فروش معامله به بزرگتر شدن بازار سرمایه کمک می‌کند.
 چتر ثبات بر سر بورس
بانکداری 24: جلسه هیات امنای صندوق ثبات بازار سرمایه با حضور وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس در وزارت اقتصاد آغاز شد. این صندوق قرار است چتر ثبات را بر سر بورس باز کند.
 نوسان بازار سرمایه ادامه دارد
بانکداری 24: معامله گران بورس، زمانی توانستند معاملات متعادل و کم نوسانی را سپری کنند که با نوسان روبه بالای قیمت در بازار جهانی محصولات معدنی، رشد شاخص بازار را کم رمق کرد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved