بورس آسیا همچنان رکورد می‌زند
بانکداری 24:بورس آسیا همچنان به مستحکم کردن رکورد خود ادامه می‌دهد و یورو هم در بالاترین سطح خود در تقریبا ۳ سال اخیر است.
 بازگشایی نماد پست بانک در بورس
بانکداری 24:مدیر عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران با اعلام بازگشایی نماد پست بانک اظهار داشت: هیچ گره معاملاتی برای نماد این بانک در بازار سهام وجود ندارد.
 بورس آسیا بر فراز قله ۱۱ سال اخیر قرار گرفت
بانکداری 24:شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز دوشنبه به بیشترین سطح خود از سال ۲۰۰۷ میلادی به بعد رسید و یورو هم روند صعودی به خود گرفت.
 خوش‌بینی بورس احتیاط بازار ارز
بانکداری 24: بازارها در اولین روز پس از تحولات برجامی واکنش‌های متفاوتی از خود نشان دادند. شاخص بورس با افزایش ۴۴۲ واحدی مواجه شد و در سطح ۹۶ هزار و ۶۲۸ واحدی قرار گرفت. با وجود این، حجم پایین دادوستدها نشانه‌ای از تردید معامله‌گران بورس بود. این احتیاط به شکل جدی‌تری در بازار ارز وجود داشت. روز گذشته، ردپای سه جریان در بازار ارز به چشم می‌آمد که در هر سه چاشنی احتیاط برجسته بود. در چنین فضایی، دلار ۲۲ تومان از ارزش خود را از دست داد و به زیر سطح ۴ هزار و ۴۰۰ تومان رفت.
 بورس تهران بار دیگر کانال‌شکنی کرد
بانکداری 24:در دومین روز معاملات بورس تهران در این هفته شاخص کل بار دیگر وارد کانال ۹۷ هزار واحدی شد. امروز قیمت سهام فرآورده‌های نفتی افزایش و خودرویی‌ها با کاهش مواجه شدند.
 ورود مجدد شاخص بورس به کانال ۹۷۰۰۰ هزار واحدی
بانکداری 24:شاخص بورس تحت تاثیر فضای مثبت شکل گرفته در چند روز اخیر، باز هم وارد کانال ۹۷ هزار واحدی شد.
 سود سهام عدالت 33 میلیون نفر واریز شد
بانکداری 24:مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: اخبار منتشرشده مبنی بر واریزنشدن سود سهام عدالت برای برخی مشمولان صحت ندارد و از سه‌شنبه هفته گذشته تاکنون برای 33 میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت سود مرحله نخست واریز شده است.
  بورس سبزپوش شد
بانکداری 24:در معاملات بازار سرمایه، شاخص بورس با رشد حدود ۴۶۴ درصدی، به ۹۶ هزار و ۶۴۹ واحد رسید.
 دو سناریوی بورس تا پایان‌ ۹۶
بانکداری 24: شاخص کل بورس تهران در هفته گذشته روند نسبتا کم‌نوسانی را تجربه کرد. در برآیند هفتگی دماسنج بازار سهام رشد اندک ۳/ ۰ درصدی را تجربه کرد.
 سود سهام عدالت برای برخی واریز نشد
بانکداری 24:دوشنبه هفته قبل بود که رئیس‌جمهور دستور پرداخت سود سهام عدالت را صادر کرد، اما با گذشت ۵ روز، هنوز برخی بانکها سود را به حساب مشمولان واریز نکرده و در حسابهای خود نگه داشته‌اند.
  بورس آسیا روی نوار افزایشی قرار گرفت
بانکداری 24:شاخص بورس آسیا بار دیگر بر روی ریل افزایشی قرار گرفت و یورو هم به بیشترین رقم در۳ ماه اخیر رسید.
 نقش گزارش تفسیری مدیریت در بورس
بانکداری 24:معاون ناشران و امور اعضای بورس تهران اعلام کرد: شرکت های بورسی باید گزارش تفسیری مدیریت را همراه با صورت‌های مالی میان دوره ای ۳، ۶ و ۹ ماه و صورت­‌های مالی سالانه، تهیه و افشا کنند
 بورس آسیا عقب نشینی کرد
بانکداری 24:شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز چهارشنبه با روند نزولی شروع بکار کرد و یورو هم ارزش خود را در برابر دلار از دست داد.
 نکاتی در خصوص پرداخت سود سهام عدالت
بانکداری 24:مشمولان سهام عدالت می‌توانند با ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه این سهام، از سود سهام عدالت برخوردار شوند.
 اطلاعیه واریز مرحله اول سود سهام عدالت
بانکداری 24:سازمان خصوصی سازی در مورد مرحله اول واریز سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ اطلاعیه‌ای را صادر کرد.
 حداکثر سود سهام عدالت؛۱۵۰ هزارتومان
بانکداری 24:رییس سازمان خصوصی سازی با اعلام اینکه سود مشمولینی که یک میلیون تومان سهم آنها پرداخت شده ۱۵۰ هزار تومان است، گفت: ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان سود به مشمولین پرداخت می شود.
 شاخص بورس آسیا رشد کرد
بانکداری 24:شاخص بورس آسیا در روز سه شنبه با رشد شروع به کار کرد؛ در حالی که ارزش دلار و طلا با روند نزولی روبرو شد.
 رشد آرام شاخص بورس
بانکداری 24:معاملات امروز بورس در حالی به پایان رسید که شاخص بازار سهام با رشد اندک ۹۸ واحدی به ۹۶ هزار و ۳۳۲ واحد رسید.
 بازار سهام متعادل می‌شود
بانکداری 24:مدیر سرمایه‌گذاری یک صندوق سرمایه‌گذاری گفت: با توجه به شرایط کنونی قیمت های جهانی و همچنین رشد قیمت دلار، افت شاخص و قیمت سهام در بورس ادامه‌دار نخواهد بود.
 سود سهام عدالت از امروز پرداخت می‌شود
بانکداری 24:مشاور سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به اعلام رئیس جمهور مبنی بر پرداخت سود سهام عدالت از امروز گفت: سازمان خصوصی سازی برای پرداخت سود سهام عدالت آمادگی کامل دارد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved