بانکداری 24: رئیس اتحادیه طلا و جواهر نسبت به خرید و فروش طلای تقلبی در شبکه های مجازی هشدار داد و گفت: این ها طلا نیستند و بدلیجاتی هستند که به اسم طلا خرید و فروش می شوند.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر  از فضای مجازی طلا نخرید، تقلبی است
 تغییرات نرخ بانکی ۳۹ ارز
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ بانکی ۳۹ ارز را برای روز پنج شنبه اعلام کرد که طی آن نرخ ۲۳ ارز افزایش، ۱۲ ارز کاهش و ۴ ارز نیز ثابت ماند.
 آرامش نوروزی در بازار سکه و ارز
بانکداری 24: قیمت انواع سکه و ارز در بازار تهران بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت ماند و آرامش نوروزی بر بازار حاکم است.
 کاهش نرخ دلار بانکی
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (سه شنبه هشتم فروردین ماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۳ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته کاهش و نرخ ۱۳ ارز از جمله یورو و پوند افزایش یافت؛ همچنین نرخ ۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 ثبات نرخ ارزهای بانکی در روز تعطیلی
بانکداری 24:تعطیلی هفتگی بازارهای جهانی سبب شد تا نرخ 39 ارز عمده بانکی امروز (یکشنبه) در بانک مرکزی نسبت به دیروز تغییری نکند.
 کاهش نرخ دلار بانکی
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (شنبه پنجم فروردین ماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۴ ارز از جمله پوند انگلیس نسبت به روز شنبه سال گذشته ( بیست و هشتم اسفندماه ۱۳۹۵) افزایش و نرخ ۹ واحد پولی از جمله دلار آمریکا کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۶ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 قیمت طلا در بازارهای بین‌المللی
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای بین المللی در پایان مبادلات روز جمعه با افزایش روبرو شد و در هفته ای که گذشت بیشترین افزایش را از اوایل فوریه ثبت کرده است.
 کاهش خرید طلا در سال ۹۵
بانکداری 24: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن ارزیابی وضعیت بازار و صنف طلا در سال جاری عنوان کرد که امسال بخشی از واحدهای طلا فروشی به دلیل مالیات بر ارزش افزوده طلا تعطیل شده اند.
 سکه طرح قدیم ۱۰ هزار تومان گران شد
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت سکه طرح قدیم با ده هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۱۹۳ هزار تومان رسید، همچنین نرخ دلار آمریکا نیز ۳۷۷۲ تومان است.
 قیمت جهانی طلا با افزایش روبرو شد
بانکداری 24: در حالی که سرمایه گذاران بین المللی از یک سو منتظر انتشار نتایج انتخابات سراسری هلند هستند و از سوی دیگر منتظر اعلام نتایج نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا، قیمت طلا در بازارهای بین المللی با افزایش نسبی روبرو شده است.
 کوچ سفته‌بازها از سکه به دلار
بانکداری 24: روز سه‌شنبه، سفته‌بازان از بازار سکه به معاملات ارزی کوچ کردند تا دامنه نوسانات دلار افزایش یابد. در چهارمین روز هفته، شاخص بازار ارز 18تومان افزایش یافت و به قیمت 3 هزار و 768 تومان رسید.
 نرخ طلای جهانی ثابت ماند
بانکداری 24: طلای جهانی در معاملات روز سه شنبه که سرمایه گذاران منتظر آغاز نشست دو روزه بانک مرکزی آمریکا بودند، ثابت بود.
 نرخ سکه صعودی شد
بانکداری 24: سکه تمام طرح جدید با افزایش ۴۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به روز قبل یک میلیون و ۲۰۸ هزار تومان و دلار آمریکا ۳۷۵۶ تومان فروخته می‌شود.
 نرخ بانکی ۳۹ ارز ثابت ماند
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (یکشنبه بیست و دوم اسفندماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
 حکمرانی ثبات نسبی بر بازار سکه
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۲۵۰۰ تومان کاهش، به یک میلیون و ۱۹۲ هزار تومان رسید؛ ولی سایر انواع سکه بازار باثباتی را تجربه می کنند.
 ریزش قیمت 23 ارز بانکی
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (پنج شنبه نوزدهم اسفندماه) اعلام کرد که براین اساس نرخ 13 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 24 ارز از جمله پوند انگلیس و یورو کاهش یافت؛ همچنین نرخ 2 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 طلای جهانی همچنان در مسیر سقوط قرار دارد
بانکداری 24، قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز پنجشنبه در آستانه انتشار آمارهای اشتغال آمریکا در ماه فوریه به پایین ترین سطح خود در 5 هفته اخیر رسیده است.
 زنی که بدلیجات را جایگزین طلا می‌کرد
بانکداری 24: فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از دستگیری یک سارق بدل انداز با ۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
 سکه طرح جدید ۹ هزار تومان ارزان شد
بانکداری 24: بازار آزاد امروز شاهد کاهش قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم و همچنین نرخ دلار، یورو و پوند انگلیس بود.
 افزایش نرخ دلار بانکی
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز (چهارشنبه هجدهم اسفندماه) اعلام کرد که براین اساس نرخ 23 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 10 ارز از جمله پوند انگلیس و یورو کاهش یافت؛ همچنین نرخ 6 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 بهبود اندک قیمت طلا در بازار جهانی
بانکداری 24: طلا در بازار جهانی روز چهارشنبه اندکی افزایش یافت، اما تحت تاثیر دورنمای افزایش نرخ‌های بهره آمریکا در ماه جاری نزدیک به پایین‌ترین قیمت یک ماه اخیر قرار دارد.
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved