12:38 | 1395/10/20
پیام تسلیت مدیرعامل بانک صنعت و معدن
بانکداری 24: به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانك صنعت و معدن پیام تسلیتی صادر كرد .
به گزارش بانکداری 24، متن این پیام به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون


تاریخ پر فراز و نشیب ایران ، تابناك از نام بزرگ مردانی است كه حیات خویش را در راه اعتلاء وعظمت ایران اسلامی نثار كرده ونام خویش را بر جریده عالم به نیكی و بزرگی به ثبت رسانده اند .

حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مدیری مدبر و كارآمد ،سرداری بزرگ درسازندگی و توسعه ایران اسلامی ، سرمایه‌ای بی بدیل ، افتخاری بی مانند و سیاستمداری در تراز اساطیر برای كشور بود ، بیش از نیم قرن مبارزه، تلاش و خدمات ارزنده اش ، گواه صداقت ، شجاعت و تعهدش به آرمانهای بزرگ اسلامی و میهنی است ، مبارزی كه زحماتش در دوران پیش از انقلاب، در عرصه دفاع مقدس ، دوران پرتلاش سازندگی و پس از آن به خوبی تبلور یافته بود.

دیدار اردیبهشت ماه سال جاری مدیران بانك صنعت و معدن با این مبارز خستگی ناپذیر و تاكید ایشان بر سوابق و نقش بانك‌های توسعه‌ای در ایران، به ویژه بانك صنعت و معدن درایجاد اشتغال، افزایش تولید و صادرات و كاهش نرخ بیكاری ، حاكی از نگرانی وی در خصوص مسائل اقتصادی كشور از یك سو و رهنمودی برای این بانك در زمینه اهتمام بیشتر به حمایت از تولید ، اشتغال و پیشرفت و توسعه كشور بود .

رحلت ناگهانی یار دیرین امام راحل (ره ) و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی رهبر معظم انقلاب اسلامی كه مشاور و تکیه‌گاه مطمئنی برای دوستداران انقلاب اسلامی بود را از طرف خود، هیات مدیره و همكاران بانك صنعت و معدن به ملت شریف ایران بوی‍ژه مقام معظم رهبری و خانواده معزز ایشان تسلیت گفته، امیدواریم كه راه ایشان با جدیت ادامه یافته و آرزوهایشان برای اعتلای ایران اسلامی در امتداد تاریخ هر روز بیش از پیش به منصه ظهور برسد.

اخبار مرتبط
نام:
پیام:
* کد امنیتی:

logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved