برچسب: سیف
 جذب۳۵۰۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری تا ۲ دهه آینده
بانکداری 24:رییس کل بانک مرکزی گفت:سیستم بدون ربا در بانکداری می‌تواند به عنوان یک محافظ برای تسهیل مبادلات مالی، از ریسک‌های شدید جلوگیری کند.
 نشست فوری نمایندگان ۵ بانک ایرانی و ۳ بانک ترکیه
بانکداری 24:نشست فوری کارگروه بانکی نمایندگان ۵ بانک ایرانی و ۳ بانک تراز اول دولتی ترکیه و استفاده از ارزهای محلی ایران و پاکستان تا ۲ هفته آینده، از توافقات دیدار سیف با همتایان خود بود.
سیف مطرح کرد؛ سیستم بدون ربا تسهیل کننده مبادلات مالی
بانکداری 24:رئیس کل بانک مرکزی در جلسه روسای کل و مقامات پولی «کشورهای عضور همکاری های اسلامی» ( ‌OIC) در ترکیه تاکید کرد که سیستم بدون ربا تسهیل کننده مبادلات مالی است.
سیف اعلام کرد؛ ۶ میلیون میلیارد ریال ارزش ۱۲۰ میلیون چک مبادلاتی
بانکداری 24:رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که سالانه ۱۲۰ میلیون چک عادی در مبادلات روزانه مردم رد و بدل می‌شود که ارزش آن بیش از ۶ میلیون میلیارد ریال است.
 رشد یک درصدی شاخص سهام
بانکداری 24:بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شاهداوج‌گیری قیمت‌ها و رشد 1/ 1 درصدی شاخص کل بود.با پایان زمان تسویه اعتبارات کارگزاری‌ها و بر‌اساس آن کاهش فشار فروش در بازار، دیروز معامله‌گران برای دومین روز پیاپی شاهد کانال‌شکنی شاخص کل بودند.
 سامانه چک الکترونیکی رونمایی شد
بانکداری 24:با حضور رئیس کل بانک مرکزی، سامانه چک الکترونیکی(صیاد) رونمایی شد.
معاون سیف اعلام کرد؛ دریافت لحظه‌ای اطلاعات چک امکان‌پذیرشد
بانکداری 24:معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی با تشریح نحوه عملکرد سامانه صیاد و ویژگی‌های امنیتی آن، گفت: سامانه صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک فردا رونمایی می‌شود.
 اعطای تسهیلات رونق تولید، شتاب می‌گیرد
بانکداری 24:جلسه هم اندیشی و سرعت بخشیدن به تخصیص ۵۰ هزار میلیارد تومان برای رونق تولید در سال جاری با توجه به تجربه موفق سال گذشته با حضور رییس کل بانک مرکزی، وزرای صنعت، تعاون و کار برگزار شد.
جزئیات فاینانس‌های جدید برای اقتصاد ایران فاینانس‌ها از محل فروش نفت نیست
بانکداری 24:رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه فاینانس‌های جدید با محوریت حمایت از تولید و فعالان اقتصادی بخش‌خصوصی گشایش خواهند یافت، گفت: اختصاص این فاینانس‌ها از محل فروش نفت نیست.
رئیس کل بانک مرکزی خبر داد نتایج رتبه‌بندی بانک‌ها مهرماه اعلام می‌شود
بانکداری 24:رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بانک‌ها با تکیه بر صورت‌های مالی و نسبت هایی که از آن برداشت می‌شود؛ رتبه بندی می‌شوند، گفت: نتایج رتبه‌بندی بانک ها مهرماه اعلام می‌شود.
سیف اعلام کرد؛ سرمایه‌های خارجی در راه است
بانکداری 24:رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه صف گشایش فاینانس از سوی کشورهای خارجی برای اقتصاد ایران تشکیل شده است، گفت: سرمایه های سرشار خارجی، در راه است.
پرونده در مراجع قضائی به جریان افتاد؛ شکایت توکلی علیه سیف، ربیعی و مدیرعامل ثامن‌الحجج
بانکداری 24:در پی اعلام جرم دیده بان شفافیت و عدالت علیه مدیرعامل تعاونی ثامن‌الحجج، بانک مرکزی و وزارت تعاون، پرونده سوءاستفاده‌های این موسسه در شعبه ۳ بازپرسی به جریان افتاد.
 حضور فعال بانک رفاه در قرارداد فاینانس پسابرجام
بانکداری 24:بانک رفاه در راستای حمایت از تامین مالی پروژه های عمرانی و تولیدی کشور، در کنار ۴ بانک ایرانی، بزرگترین قرارداد فاینانس به مبلغ ١٠ میلیارد دلار را با شرکت "سیتیک گروپ/تراست" چین امضاء کرد.
 امضای قرارداد بانک پارسیان با «سیتیک»
بانکداری 24:موافقتنامه قرارداد ۱۰ میلیارد دلاری خط اعتباری «سیتیک» با ۵ بانک ایرانی شامل بانک‌ پارسیان و چهار بانک ایرانی دیگر، روز پنجشنبه ۲۳ شهریورماه ۹۶ در مرکز «سیتیک» چین در پکن امضا شد.
 مقصد احتمالی پول‌های جدید
بانکداری 24:نشانه‌های جدید دریافت‌شده بعد از نیمه اول شهریور از افزایش جذابیت نسبی بازار سرمایه در مقایسه با بازارهای رقیب حکایت دارد.
جزئیات دیدارهای هیئت بانکی ایران در چین  یادداشت تفاهم ۱۵ میلیارد یورویی امضاء شد
بانکداری 24:بانک مرکزی ایران و بانک توسعه چین یادداشت تفاهمی معادل ۱۵ میلیارد یورو با موضوع ارائه تسهیلات تأمین مالی پروژه های عمرانی و تولیدی امضاء کردند.
سیف در جمع خبرنگاران اعلام کرد:‌  سرمایه‌گذاری در دلار اقتصادی نیست
بانکداری 24:رییس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه دامنه نوسان نرخ دلار از ابتدای امسال تاکنون تنها ۵ درصد بوده است، گفت: میانگین ماهیانه رشد قیمت دلار کمتر از نیم درصد بوده و نگرانی از این بابت نیست.
از سوی رئیس کل بانک مرکزی؛ معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی منصوب شد
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی، طی حکمی ناصر حکیمی را به سمت معاون فناوری های نوین این بانک منصوب کرد.
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: یکسان‌سازی نرخ ارز در اولویت برنامه‌های بانک مرکزی
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی گفت: اجرای موفق سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز از مهم‌ترین برنامه‌های آتی بانک مرکزی خواهد بود تا با بهبود فضای کسب و کار و کاهش ریسک‌های موجود، زمینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری فراهم شود.
رئیس‌کل بانک مرکزی بخشنامه شش بندی داد تور ایمنی تزریق ارزی
بانکداری 24: میزان استفاده از خطوط اعتباری خارجی در اقتصاد کشور روند صعودی گرفته است و پیش‌بینی می‌شود این رقم به بیش از 30 میلیارد یورو برسد. بر این اساس، لازم است که برای این ابزار جذاب در تامین مالی، یک مکانیزم مشخص در نظر گرفته شود تا از انحراف در تخصیص تسهیلات جلوگیری شود.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved