برچسب: سیف
عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران؛ اولین قدم در کاهش نرخ سود بانکی
بانکداری 24: عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران گفت: کاهش نرخ سود بانکی ممکن است اثر منفی هم داشته باشد؛ اما برای جلوگیری از اثرات منفی آن باید برنامه ریزی داشته باشیم.
  حبس سپرده مردم در بخش‌ مسکن
بانکداری 24: ساماندهی موسسات پولی و مالی غیر مجاز یا ورشکسته که این روز‌ها با بازپرداخت وجوه سپرده‌گذاران کاسپین پیوند خورده است و همچنین کاهش سود بانکی و لزوم نظارت جدی بر رعایت نرخ مصوب همچنان مهم‌ترین مباحث بانکی این روز‌هاست که مسئولان اقتصادی کشور را به واکنش وا می‌دارد.
رئیس كل بانك مركزی در كانال تلگرام خود تاكید كرد: استیفای حقوق سپرده گذاران تا آخرین ریال
بانكداری٢٤: رئیس كل بانك مركزی در كانال تلگرام خود توضیحاتی درباره سیاست های جدید برخورد با موسسات غیر مجاز منتشر كرده است.
در كانال تلگرام رئیس كل بانك مركزی منتشر شد توضیحات تلگرامی سیف درباره ساماندهی موسسات غیر مجاز
بانکداری 24: رئیس كل بانك مركزی در كانال تلگرامی خود توضیحاتی را درباره ساماندهی موسسات غیر مجاز منتشر كرده است.
منبع آگاه خبر داد سیف در ساختمان لاجوردی ماندنی شد
بانکداری 24، از منابع نزدیک به دولت شنیده می شود که ابقای ولی الله سیف در ریاست کل بانک مرکزی قطعی شده است.
دور پایانی ساماندهی غیرمجازها حذف موسسات بزرگ غیر مجاز با ورود چند بانک
بانکداری 24: به دنبال وعده اخیر رئیس کل بانک مرکزی برای ساماندهی کلیه موسسات مالی طی دو تا سه ماه آینده، به زودی با مشارکت چند بانک فعالیت موسسات بزرگ در بازار غیرمتشکل پولی پایان خواهد یافت.
بازار در انتظار ارز تک‌نرخی مقدمات یکسان‌سازی ارزی فراهم شد
بانکداری 24: فعالان بخش خصوصی و اقتصادی کشور در حالی خواهان تک‌نرخی شدن ارز در کشور هستند که مقدمات اجرای این طرح فراهم شده است.
مذاکرات جدید بانکی ایران و ویتنام پیشنهاد تسویه با ارزهای محلی
بانکداری 24،رییس کل بانک مرکزی در دیدار با قائم مقام بانک مرکزی ویتنام، پیشنهاد فراهم شدن امکان تسویه حساب‌های بین دو کشور با ارزهای محلی را مطرح کرد.
جسارت در برخورد با قارچ های پولی سمی؛ پایان غم‌انگیز وسوسه سودهای موهومی
بانکداری 24: اگرچه سپرده‌گذاران خواسته یا ناخواسته در دام سودهای موهومی موسسات اعتباری غیرمجاز افتادند، اکنون با جسارت در برخورد با این بازار پولی غیررسمی، قرار است پرونده آنها تا پایان سال ۹۶ بسته شود.
سیف عنوان کرد؛ مشکلات تمامی موسسات مالی تا ۳ ماه آینده برطرف می‌شود
بانکداری 24، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: رئیس بانک مرکزی در جلسه کمیسیون وعده داد که طی ۳ ماه آینده مشکل کلیه موسسات مالی حل شود.
 واریز خودکار وجوه به حساب فرشتگان
بانکداری 24: در تازه‌ترین تصمیم برای رسیدگی به وضعیت سپرده‌گذاران فرشتگان، به طور خودکار برای سپرده‌گذاران حساب‌هایی نزد موسسه کاسپین گشایش یافته و مبلغی به صورت علی‌الحساب در حساب آنها واریز می‌شود.
سیف تشریح کرد؛ پیش‌نیازهای یکسان‌سازی نرخ ارز
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر لزوم فراهم شدن شروط یکسان سازی نرخ ارز، وجود روابط بین‌المللی بانکی را یکی از ملزومات تک نرخی شدن ارز عنوان کرد.
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: پایان کار موسسات غیرمجاز تا پایان سال ۹۶
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی گفت: موضوع مؤسسات مالی و اعتباری، تا پایان سال ۹۶ حل و فصل می‌شود.
نتایج جلسه سیف با مدیران بانک ها مذاکرات مقدماتی اصلاح نرخ سود
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی در جلسه ای که عصر امروز برگزار شد درباره وضعیت نرخ سود نظام بانکی بحث و گفت وگو کردند.
طراحی سازوکار کاهش نرخ سود  اجماع برای اصلاح نرخ‌های بانکی
بانکداری 24: موضوع کاهش نرخ سود بانکی این روزها در حالی مورد تاکید مقامات اقتصادی کشور قرار گرفته که برخی مسئولان خبر از تشکیل ستادی برای اصلاح کاهش نرخ سود بانکی می‌دهند.
 خبر خوب برای سپرده‌گذاران «کاسپین» و «فرشتگان»
بانکداری 24: یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه شامگاه سه‌شنبه متقاضیان طرح سوال از رییس جمهور با وزیر اقتصاد، رییس کل بانک مرکزی، رییس دفتر رییس جمهور، معاون پارلمانی رییس جمهور و همچنین جمعی از اعضای هیات رییسه مجلس گفت: در این جلسه راهکارهایی برای پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران فرشتگان و کاسپین به تصویب رسید.
موافقت کمیسیون اقتصادی با ارسال تخلفات بانک مرکزی به قوه قضائیه  اولتیماتوم مجلس به بانک مرکزی
بانکداری 24: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از موافقت این کمیسیون با ارسال پرونده تخلفات بانک مرکزی در نظارت بر موسسات مالی و اعتباری به قوه قضائیه خبر داد.
 روند دریافت جریمه دیرکرد در بانک‌ها
بانکداری 24: کارشناس بانکداری اسلامی با بیان این که در بحث توقف اخذ جریمه دیرکرد از سوی بانکها پیشرفتی حاصل نشده گفت: بانکها تمایلی به واریز جریمه دیرکرد پول به حساب بانک مرکزی ندارند.
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد تک نرخی شدن ارز، امسال اجرایی می‌شود
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی از آمادگی برای ابلاغ دستورالعملهای مربوط به تک نرخی شدن ارز خبر داد و گفت: امیدواریم این سیاست در طول سال 96 عملیاتی شود.
 مهمترین برنامه اتحادیه تولیدکنندگان طلا
بانکداری 24: رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر ضمن بیان روند برگزاری انتخابات اخیر این اتحادیه، برنامه های جدید خود را در این اتحادیه اعلام کرد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved