برچسب: سیف
در كانال شخصی رئیس كل بانك مركزی منتشر شد توضیحات تلگرامی سیف درباره وضعیت نقدینگی
بانکداری 24: رئیس كل بانك مركزی با انتشار مطلبی در كانال تلگرام خود به بررسی وضعیت نقدینگی كشور پرداخت.
 تجمع سپرده‌گذاران کاسپین بازهم مقابل بانک مرکزی
بانکداری 24: از آنجایی که قائم مقام بانک مرکزی از تعیین تکلیف تعاونی های ادغامی در کاسپین تا امروز (30 فروردین) خبر داده بود جمع زیادی از سپرده‌گذاران کاسپین با تجمع مقابل بانک مرکزی منتظر اعلام برنامه‌های این بانک برای بازگرداندن سپرده‌هایشان هستند.
 دو هشدار بانک مرکزی به نامزدها
بانکداری 24: مسوولان بانک مرکزی در دو موضع جداگانه نسبت به اظهارنظرها درخصوص تردید در آمارها و وضعیت بانک‌ها هشدار دادند.این هشدار به‌دنبال سخنان برخی چهره‌ها صورت گرفت که در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرده‌اند.
یادداشت تلگرامی رئیس‌کل بانک مرکزی؛ لزوم صیانت از سرمایه‌های اجتماعی
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی در صفحه تلگرام خود بر ضرورت صیانت از سرمایه‌های اجتماعی تاکید کرد و گفت: نباید از آمار، استفاده سیاسی شود.
 چاره جویی برای توقف نمادها در بورس
بانکداری 24: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران از چاره جویی برای توقف نمادها در بورس خبر داد و گفت:‌حجم مبنا تا پایان سال حذف و دامنه نوسان به دامنه پویا تبدیل می شود.
سیف خبرداد: اعطای تسهیلات 477 هزار میلیارد تومانی در سال 95
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی از اعطای تسهیلات 477 هزار میلیارد تومانی در 11 ماهه ابتدای سال 95 خبرداد و گفت: 80 درصد نظام مالی کشور را بانکها تشکیل می دهد.
 احتمال کاهش نرخ سود بانکی
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه احتمال کاهش نرخ سود بانکی وجود دارد، اعلام کرد در حال تهیه گزارشی برای شورای پول و اعتبار درباره نرخ سود بانکی هستیم.
 نمایشگاه بورس، بانک و بیمه آغاز به کار کرد
بانکداری 24: دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از امروز در محل دائمی نمایشگاه های تهران شروع به کار کرد.
رئیس کل بانک مرکزی خبر داد  بانک‌های متخلف رصد می‌شوند
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه بانک مرکزی بانک‌های افراط‌کننده در نرخ سود بانکی را دنبال می‌کند، گفت: پرونده‌هایی به همین دلیل تشکیل و به هیأت انتظامی بانک‌ها ارجاع شده است.
 خطر در کمین بانک‌هایی که ریسک بالا دارند
بانکداری 24: یک کارشناس پولی و بانکی خواستار اعلام نتیجه سنجش رتبه اعتباری بانک ها از سوی بانک مرکزی شد.
 واکنش سیف به وعده یارانه‌ای بقایی
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی تاکید کرد که ادعای بقایی در مورد پرداخت یارانه ۲۵۰ هزار تومانی فریبکارانه است.
رونمایی از تقسیم‌بندی جدید بانک‌ها جزییات نشست سیف با بانکداران
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه امسال، سالی حساس برای نظام بانکی و اقتصاد ایران است، گفت: در مدل نوین نظارتی، بانک‌ها به بانک‌های کم ریسک و پُرریسک تقسیم‌بندی می‌شوند.
 عید ۹۶ اوج افزایش تراکنش های بانکی
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی از افزایش ۲۰ تا ۴۰ درصدی تراکنش ها نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: این افزایش در تراکنش های سامانه های ساتنا، چکاوک، شاپرک و شتاب رخ داده است.
سیف هشدار داد پرداخت سود بالا نشانه ورشکستگی است
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه بانک‌ها و موسساتی که سود بالاتری نسبت به سایر بانک‌ها می‌دهند در حال ورشکستگی هستند، تاکید کرد: این ها سود بیشتری می‌دهند تا زمان بخرند.
هشدار صریح بانک مرکزی به سپرده‌گذاران؛ فریب سود بالای بانکها را نخورید
بانکداری 24: سال نو شروع شده و مردم در فکر این هستند پول خود را کجا ببرند که بتوانند بخشی از هزینه‌های خود را از پس‌اندازشان تامین کنند؛اما بانک مرکزی می‌گوید که ارایه سود بالا، نشانه موفقیت بانک نیست.
جزئیات اظهارنظر سیف در مورد رشد اقتصادی رشد ۱۲ماهه ۹۵ دو رقمی است
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی، نرخ رشد اقتصادی نه ماهه ابتدای امسال را ۱۱.۶ درصد عنوان و ابراز امیدواری کرد که این رقم برای دوازده ماهه سال ۹۵، دو رقمی باشد.
برنامه دولت برای اصلاح نرخ سود نرخ تسهیلات قابل قبول؛ 10 درصد
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نرخ سود تسهیلات بانکی در حد ۱۰ درصد قابل قبول است گفت: نظام بانکی باید در مسیر اصلاح قرار بگیرد.
حذف صفر از اسکناس‌ها شاید دو سال دیگر ویژگی های ارز جایگزین دلار
بانکداری 24:رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه رفروم پولی ایران حداقل دو سال دیگر زمان لازم دارد گفت: ارز جایگزین دلار باید نقش اساسی در تجارت خارجی داشته و از ثبات لازم برخوردار باشد.
 سیف خبر داد؛  استفاده از روبل و ریال در مبادلات تجاری،به زودی
بانکداری 24:رئیس‌کل بانک مرکزی از اتصال شبکه بانکی شتاب ایران و سامانه میر روسیه در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: پروژه استفاده از پول ملی دو کشور در مراحل نهایی است.
مولفه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی شرایط اقتصادی تثبیت شد
بانکداری 24:رییس کل بانک مرکزی با تشریح اقدامات صورت گرفته در زمینه تثبیت شرایط اقتصادی و رفع نااطمینانی از فعالیت های اقتصادی، گفت: مولفه‌های اصلی و مورد نیاز تحقق اقتصاد مقاومتی مهیا شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved