برچسب: بانک مرکزی
 بانک رفاه تا پایان سال وارد بورس می‌شود
بانکداری 24: مدیرعامل بانک رفاه کارگران از ورود این بانک به بورس تا پایان سال جاری خبر داد.
 بهای جهانی طلا امروز سه‌شنبه 9
بانکداری 24: کاهش شاخص سهام در بازارهای بین المللی، افت ارزش دلار و تشدید نگرانی های سیاسی تاثیر زیادی بر ادامه روند صعودی قیمت جهانی طلا داشته است.
 پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج در بانک ایران زمین
بانکداری 24: بانک ایران زمین با هماهنگی‌های صورت گرفته با بانک مرکزی ج.ا.ا، در راستای پرداخت وام قرض‌الحسنه و کمک به ازدواج آسان جوانان امکان پذیرش متقاضیان جدید را فراهم کرده است.
 شرایط کشور برای ادغام بانک‌ها مهیاست؟
بانکداری 24: یک کارشناس اقتصادی ادغام بانک ها را در کشور بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: این طرح از مزایای مختلف مانند کاهش هزینه های خدمات بانکی، قیمت تمام شده پول و نظارت بر عملکرد و تحقق اهداف بانک ها برخوردار است.
خیمه‌شب بازی اعراب با پول ایرانی‌ها دور جدید بلوکه کردن حساب‌ها
بانکداری 24: دورجدید بلوکه کردن حساب‌بانکی ایرانی‌ها آغاز شده و اعراب،پیشقدم در اجرای سیاستهای تحریمی آمریکا، به عروسک خیمه‌شب بازی بدل شده‌اند و دومینوی مسدود کردن پولهای ایرانی را رقم زده‌اند.
 کاهش 125 ریالی قیمت رسمی یورو
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (سه‌شنبه نهم خردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 16 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 18 ارز از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ نرخ 5 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 همکاری بانک ایتالیایی با ۲۰ بانک‌ ایرانی
بانکداری 24: وزارت امور خارجه ایران،از اعلام همکاری بانک «پوپولاره دی‌سوندریوی» ایتالیا با بانک‌های ایرانی خبر داده که براساس آن هزینه کمیسیون بانکی برای انتقال هر یک هزار یورو، یک و نیم یورو اعلام شده است.
 بانک آینده به سامانه صیاد متصل شد
بانکداری 24: بانک آینده، از تاریخ ۰۳/۰۳/۱۳۹۶ به عنوان بانک پیشتاز به سامانه صیاد (صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک) بانک مرکزی ج.ا.ایران متصل شد.
 افزایش نرخ ۱۹ ارز در بانک مرکزی
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ رسمی ۱۹ ارز را افزایش داد.
 نزول ادامه‌دار بازار سهام
بانکداری 24: بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شاهد ادامه افت شاخص بود که براساس آن شاخص کل با افت 208 واحدی معادل 26/ 0 درصد مواجه شد.
 شرایط ادغام بانک‌ها مهیا است
بانکداری 24: رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه زمینه برای ادغام بانک‌ها مهیا است، فقدان کفایت سرمایه بانک‌های ایرانی را از دلایل عدم همکاری بانک‌های بزرگ خارجی با شبکه بانکی داخلی دانست.
 سناریوهای خوب طلای تابستان
بانکداری 24: بهای اونس طلا که دو هفته پیش، بیش از 2 درصد رشد کرده بود، هفته گذشته نیز حدود یک درصد رشد کرد تا امید حاضران و ناظران بازار به روند کوتاه‌مدت تشدید شود.
 تحول بانکداری نوین با ورود شبکه‌های اجتماعی
بانکداری 24: معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی گفت: «شبکه‌های اجتماعی با ورود خود به فعالیت‌های بانکی، نظام بانکی را مجاب کرده‌اند که به بازتعریف راهبردهای خود اقدام کنند.
 شتاب ۷ در بانک ملت پیاده‌سازی می‌شود
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملت، از پیاده سازی شتاب ۷ در این بانک به عنوان نخستین بانک کشور و آغاز به کار سیستم core ارزی متصل به core ریالی خبر داد.
اطلاعات چک الکترونیکی می‌شود؛ رونمایی از چکاوک 2 و3
بانکداری 24: دبیرکل بانک مرکزی با اعلام اتخاذ تمهیداتی برای جلوگیری از صدور چک‌های بی‌محل و بیان اینکه از کل ۱۰ میلیون فقره چک صادر شده در اسفندماه سال گذشته، 1.4 میلیون آن برگشت خورد، گفت: از ابتدا یا اوایل سال 97 چک‌های غیرصیادی در عملیات بین بانکی در چکاوک پذیرش نمی‌شود.
 افزایش نرخ بانکی دلار و پوند
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (دوشنبه هشتم خردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 19 ارز از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 15 واحد پولی از جمله یورو کاهش یافت؛ نرخ 5 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
زمزمه ادغام یک بانک با موسسه اعتباری زنگ ادغام بانک‌ها به صدا درآمد
بانکداری 24: هر چند زمزمه ادغام بانک‌ها از سال گذشته آغاز شد؛ اما این روزها بحث های جدی‌تری در این خصوص مطرح شده و بر اساس شنیده‌ها، قرار است که در مرحله اول یک بانک و موسسه اعتباری ادغام شوند.
آمار جدیدچک‌های بلامحل ایران ۱۲۷هزار میلیارد ریال چک برگشتی دارد!
بانکداری 24: اگرچه رئیس‌کل بانک مرکزی در روزهای واپسین ماراتن انتخابات وعده داده بود که آمار چک‌های برگشتی را اعلام می‌کند، اما این آمار درست ۲۰ روز بعد از آن منتشر شد.
معاون طیب‌نیا اعلام کرد: راه‌اندازی سامانه کشف تقلب در نظام بانکی
بانکداری 24: معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه حجم اسکناس و مسکوک در مبادلات اقتصادی کشور کمتر از سه درصد است، بر لزوم طراحی نرم افزار جامع ذینفع واحد تاکید کرد و از راه‌اندازی سامانه کشف تقلب در نظام بانکی خبرداد.
 فراخوان بانک‌ها، بیمه‌ها برای اجرای IFRS
بانکداری 24: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در پانزدهمین همایش ملی حسابدارى گفت: بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌های بزرگ باید استاندارد جدید حسابداری موسوم به IFRS را اجرا کنند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved