برچسب: بانک مرکزی
  کلیات طرح اصلاح قانون چک تصویب شد
بانکداری 24:عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از تصویب کلیات طرح اصلاح قانون چک در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
 ترفند بورسی جذب سرمایه
بانکداری 24: سرمایه‌گذاران خارجی طی سال‌های اخیر تمایل زیادی برای ورود به بازار سرمایه ایران نشان داده‌اند. طبق آخرین آمارها تا به امروز نزدیک به ۱۰۰۰ کد معاملاتی برای این سرمایه‌گذاران صادر شده است. نیمی از این کدها متعلق به سرمایه‌گذاران آلمانی است. اما چرا آلمانی‌ها بیش از دیگر سرمایه‌گذاران خارجی به بازار سرمایه ایران اقبال داشته‌اند؟ هفته‌نامه «تجارت فردا» در پرونده این هفته خود به بررسی حضور پررنگ سرمایه‌گذاران آلمانی در بازار سرمایه ایران پرداخته است. در این بررسی ۱۰ دلیل برای اقبال آلمانی‌ها به بازار سرمایه ایران عنوان شده است.
 برگزاری قرعه‌کشی حساب‌های موسسه ملل
بانکداری 24: قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه موسسه اعتباری ملل برگزار شد
ضعف نظارت بر بانکها  بانک مرکزی قدرت کافی ندارد
بانکداری 24:یک پژوهشگر اقتصادی با انتقاد از نظارت نامناسب بر روند عملکرد بانکها گفت: بانک مرکزی قدرت کافی ندارد.
مشاور رئیس اتاق تهران اعلام کرد؛ استقراض ۱۷هزار میلیارد تومانی دولت از بانک مرکزی
بانکداری 24:مشاور عالی رئیس اتاق بازرگانی تهران، از استقراض ۱۷ هزار میلیارد تومانی دولت از بانک مرکزی به عنوان تنخواه خزانه خبر داد و گفت: وضعیت صندوق‌های بازنشستگی اسفبار است.
 افزایش نرخ بانکی دلار و یورو
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۳ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۱۲ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۴ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 مصادیق جدید قاچاق ارز تعیین شد
بانکداری 24:رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تعیین مصادیق جدید قاچاق ارز در کمیسیون متبوعش خبر داد.
اولتیماتوم دوباره دولت به دارندگان ارز  جلسات ارزی عصرانه دولتمردان رونق گرفت
بانکداری 24:برخی وزرا در جلسه عصرانه با عرضه‌کنندگان خرد ارز، می‌خواهند کنترل بازار را در دست گیرند؛ غافل از این که چند هفته‌ای هست که اختلال عرضه ارز در بازار، آلارم‌های سوداگری را به صدا درآورده است.
 سرپل‌ذهاب و قصر شیرین بانک‌خصوصی ندارد
بانکداری 24:دبیر کانون بانک‌های خصوصی، از برگزاری جلسه مشترک بانک‌های دولتی و خصوصی درباره هماهنگی برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور، خبر داد.
 بانک مرکزی و مؤسسات غیرمجاز
بانکداری 24:چه در شبکه‌های اجتماعی و چه در رسانه‌های جمعی مرتبا حملات معنی‌داری به بانک مرکزی و رئیس کل بانک مرکزی بابت آنچه به تعاونی‌های غیرمجاز مصطلح‌ شده،صورت می‌گیرد.
  ریزش ۱۶۹ ریالی قیمت رسمی یورو
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۶ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز شنبه کاهش و نرخ ۷ واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ ۶ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 جزئیات نامه‌نگاری سیف با استانداران
بانکداری 24:رئیس کل بانک مرکزی در نامه‌ای به استانداران سراسر کشور، با تاکید بر ضرورت نظارت بر تخصیص منابع به صورت بهینه، اعلام کرد: ۲۰۰هزار میلیارد ریال به منظور ایجاد فرصت شغلی پایدار اختصاص می یابد.
رونق دوباره شرکتهای هرمی این‌بار ژتون‌های موهوم دلارها را می‌بلعد
بانکداری 24:شرکت‌های هرمی که سال‌ها قبل با گلدکوئیست سرمایه بسیاری از مردم را بلعیدند، این بار با ژتون‌هایی در حال جمع‌آوری پول و ارز هستند و با وعده سودهای بالا، مردم را اغفال می‌کنند.
 تحقق فاینانس ۳۵ میلیارد دلاری برنامه ششم توسعه
بانکداری 24:عضو کمیسیون برنامه و بودجه، گفت: طبق گزارشی اخیر ارایه شده توسط بانک مرکزی در خصوص جذب سرمایه گذاری خارجی بخش فاینانس محقق شده است.
تقلب در بازار سکه نداریم  قانون وکیوم سکه از کجا آمده است؟
بانکداری 24:رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر تاکید دارد که در سال‌های گذشته هیچ‌گونه دستورالعملی مبنی بر لزوم فروش سکه‌ به شکل وکیوم شده صادر نشده است.
 کاهش نرخ بانکی دلار
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۵ ارز از جمله دلار نسبت به روز پنجشنبه کاهش و نرخ ۲۲ واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند افزایش یافت؛ نرخ ۲ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
بسته تسهیلاتی دولت برای زلزله‌زدگان پرداخت تا یکماه آینده
بانکداری 24:رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: در اولین دستور هیات وزیران چگونگی ۴ سرفصل احداث، مرمت خانه ها، تامین لوازم منزل و اسکان موقت مطرح شد.
عدم استمرار افزایش نرخ ارز تقاضای فصلی، متهم بالا رفتن نرخ دلار
بانکداری 24:رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه افزایش نرخ ارز، استمرار نخواهد داشت، دلیل اصلی بالا رفتن نرخ دلار را تقاضای فصلی دانست.
 ادامه روند کاهشی نرخ بانکی دلار
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۰ ارز از جمله دلار نسبت به روز گذشته کاهش و نرخ ۱۴ واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ ۵ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
صرافی‌ها دلار نمی‌فروشند رونق معاملات فردایی روبروی پاساژ افشار
بانکداری 24:صرافی‌ها در میدان فردوسی دلار نمی‌فروشند و تنها خرید دلار از مردم را در دستور کار قرار داده‌اند؛ نظارت بر صرافی‌هاضعیف و بازار دلالان مقابل پاساژ افشار داغ است.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved