برچسب: سکه
 نوسانات بازار طلا در هفته گذشته
بانکداری 24:بازار طلا در یک هفته گذشته دست خوش نوساناتی شده است به گونه‌ای که هر گرم طلای ۱۸ عیار در این بازه زمانی بیش از ۳۰۰۰ تومان افزایش قیمت پیدا کرده است.
تقلب در بازار سکه نداریم  قانون وکیوم سکه از کجا آمده است؟
بانکداری 24:رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر تاکید دارد که در سال‌های گذشته هیچ‌گونه دستورالعملی مبنی بر لزوم فروش سکه‌ به شکل وکیوم شده صادر نشده است.
 دلار ۴۱۰۰ تومان
بانکداری 24:روند صعودی قیمت سکه در بازار تهران امروز در حالی متوقف شد که نرخ دلار نیز کاهش یافت.
 افزایش ۶۰ هزار تومانی قیمت سکه در یک هفته
بانکداری 24:بازار سکه در یک هفته اخیر با شیب تندی در مسیر افزایشی قرار گرفت؛ به طوری‌که قیمت سکه تمام در این مدت بیش از ۶۰ هزار تومان افزایش یافت.
 آرامش نسبی بر بازار سکه حاکم شد
بانکداری 24:در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر دلار آمریکا ۴۱۱۰ تومان شد و نرخ انواع سکه نیز بدون تغییر بود.
صرافی‌ها دلار نمی‌فروشند رونق معاملات فردایی روبروی پاساژ افشار
بانکداری 24:صرافی‌ها در میدان فردوسی دلار نمی‌فروشند و تنها خرید دلار از مردم را در دستور کار قرار داده‌اند؛ نظارت بر صرافی‌هاضعیف و بازار دلالان مقابل پاساژ افشار داغ است.
 تیر سکه‌بازان به سنگ خورد
بانکداری 24:در چهارمین روز هفته، سکه‌بازان خود را برای عبور از کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان آماده کرده بودند؛ با این حال، قیمت دلار و اونس افزایش خاصی را تجربه نکرد تا تیر معامله‌گران سکه به سنگ بخورد.
 اعلام‌تاریخ انقضاء اسکناس‌۱۰پوندی قدیمی
بانکداری 24:بانک انگلیس اعلام کرد: اسکناس‌های قدیمی ۱۰ پوندی کاغذی فقط تا یکم مارس سال ۲۰۱۸ میلادی معتبر هستند.
 سکه در آستانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
بانکداری 24:قیمت سکه امروز در بازار تهران در حالی روند صعودی خود را ادامه داد و با ۱۶ هزار تومان رشد مواجه شد که نرخ دلار، یورو و پوند نیز افزایش یافت.
 هیجان «درهم» در بازار دلا‌ر
بانکداری 24:روز گذشته، دلار برای اولین بار از دی‌ماه سال گذشته به بالای مرز ۴۱۰۰ تومانی سرک کشید. عامل اصلی افزایش قیمت شاخص ارزی، رشد نرخ حواله درهم بود که هیجان در میان معامله‌گران بازار داخلی را بالا برد. رسیدن حواله درهم به قیمت ۱۱۲۷ تومان موجب شد بهای شاخص ارزی تا ۴۱۲۰ تومان رشد کند. هیجان درهم با اثرگذاری بر قیمت دلار به‌طور غیرمستقیم در بازار سکه نیز اثرگذار شد. روز گذشته فلز گرانبهای داخلی ۳۰ هزار تومان افزایش را تجربه کرد و به قیمت یک میلیون و ۳۸۵ هزار تومان رسید. این بیشترین قیمت سکه در ۴ سال اخیر بود.
 قیمت سکه آتی صعودی شد
بانکداری 24:۲۱ هزار و ۷۷۴ قرارداد آتی سکه به ارزش ۳ هزار و ۳۴۳ میلیارد ریال در بورس کالا داد و ستد شد.
 دلار از ۴۱۰۰ تومان گذشت
بانکداری 24:قیمت سکه بهار آزادی امروز در بازار تهران در حالی ۲۰ هزار تومان افزایش یافت که نرخ دلار نیز با ۲۰ تومان افزایش وارد کانال ۴۱۰۰ تومانی شد.
 سکه تحویل تیر ۹۷ پرطرفدارترین سررسید بازار آتی
بانکداری 24:حجم معاملات آتی سکه در هفته سوم آبان ماه به ۷۵ هزار و ۲۰۶ قرارداد افزایش یافت.
 بانک تجارت برنامه محور و انعطاف پذیر
بانکداری 24:مدیرعامل بانک تجارت برنامه های این بانک برای توسعه خدمات و نقش آفرینی موثرتر در بازارهای پولی و مالی کشور را تشریح کرد.
 پرش سکه از پشت خط
بانکداری 24:در اولین روز هفته، سکه از مرز روانی یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان عبور کرد؛ روز شنبه، سکه۱۱ هزار تومان رشد کرد و به بهای یک میلیون و۳۶۰ هزار تومان رسید.
 دلار در بازار به یک قدمی محدوده جدید رسید
بانکداری 24:در اولین روز هفته، سکه از مرز روانی یک میلیون و 350 هزار تومان عبور کرد؛ روز شنبه، سکه۱۱ هزار تومان رشد کرد و به بهای یک میلیون و 360 هزار تومان رسید.
 افزایش ۸ هزار تومانی قیمت سکه
بانکداری 24:قیمت هر سکه بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار تهران در حالی ۸ هزار و ۴۰۰ تومان افزایش یافت که نرخ دلار، یورو و پوند نیز با رشد همراه بود.
 سکه تمام، مرزشکنی می‌کند؟
بانکداری 24:در آخرین روز کاری هفته گذشته، سکه تمام بهار آزادی چهارمین افزایش متوالی را تجربه کرد تا به آستانه مرز روانی یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان برسد.
 افزایش قیمت سکه تمام بهار آزادی
بانکداری 24:قیمت سکه امروز در بازار تهران با افزایش یک هزار تومانی همراه شد اما نرخ دلار نیز کاهش یافت.
 دلار ۴۰۰۰ تومانی نیست
بانکداری 24:گر چه تغییرات شاخص های کلان اقتصادی در نیمه اول امسال بیانگر آن است که بیشترین نوسان به برگشتی‌های سفته و برات اختصاص دارد ولی پایان این دوره آغازی است برای شدت گرفتن قیمت دلار و رکوردشکنی‌های سکه در بازار.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved