برچسب: سکه
 طلا 577 تومان کاهش یافت
بانکداری 24: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز با ۱۳۵۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته یک میلیون و 206 هزار و 850 تومان فروخته می‌شود.
 عقب‌نشینی تقاضا در بازار ارز
بانکداری 24: در اولین روز هفته، عامل افزایشی خاصی در بازار دلار حضور نداشت تا معامله‌گران تمایل چندانی برای قرار گرفتن در موقعیت خرید پیدا نکنند.
 رقابت بانک مرکزی با صنف طلافروش
بانکداری 24: اعضای شورای گفتگوی استان تهران با بررسی مشکلات صنف طلا و جواهر، پیشنهاد دادند یا بانک مرکزی طلای مورد نیاز صنعت را تامین کند و یا طلا از شمول مالیات بر ارزش افزوده خارج شود.
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز(شنبه) بازار آزاد تهران، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۴۱۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۲۰۷ هزار تومان رسید. در حالیکه سایر انواع سکه هیچ تغییر قیمتی نداشتند.
 رشد حجم معاملات بازار آتی سکه
بانکداری 24: تثبیت نرخ سکه در بازار باعث افزایش تقاضا در بازار آتی بورس کالای ایران شد.
  دلار ۳۷۵۶ تومان شد
بانکداری 24: سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز ارز و سکه تهران با کاهش ۱۰ هزار تومانی به قیمت یک میلیون و ۲۰۱ هزار و ۸۵۰ تومان داد و ستد شد. همچنین دلار نیز ۳۷۵۶ تومان قیمت خورد.
 مارپیچ قیمتی در بازار ارز
بانکداری 24: قیمت دلار از ابتدای هفته از یک الگوی حرکت مارپیچی تبعیت و پس از هر کاهش، یک افزایش قیمت را تجربه کرده است. در ادامه این روند، قیمت دلار که روز دوشنبه در مسیر کاهشی قرار گرفته بود، روز سه‌شنبه به جاده افزایشی بازگشت و با 12 تومان رشد به قیمت 3 هزار و 747 تومان رسید.
  دلار ۲۲ تومان گران شد
بانکداری 24: قیمت دلار آزاد امروز سه شنبه در بازار تهران با افزایش ۲۲ تومانی به ۳۷۵۸ تومان رسید؛ در عین حال هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز یک میلیون و ۲۱۲ هزار تومان فروخته می‌شود.
 آخرین قیمت‌ها از بازار سکه و ارز
بانکداری 24: در بازار امروز - سه‌شنبه - سکه تمام طرح جدید یک میلیون و 213 هزار تومان و دلار آمریکا 3758 تومان عرضه می‌شود.
 غلبه عرضه در بازار ارز
بانکداری 24: دلار که در دومین روز هفته با 2 تومان افزایش به سطح 3 هزار و 750 تومان بازگشت، در روز سوم بار دیگر در مسیر نزولی قرار گرفت.
بانکداری 24: احمد وفادار کارشناس طلا در رابطه با انتخابات و تاثیر آن بر قیمت طلا گفت: افزایش قیمت برای­­ طلا در چند روز آینده نخواهیم داشت و انتخابات ریاست جمهوری تاثیر مستقیمی بر بازار طلا و سکه ندارد.
 کاهش قیمت انواع سکه
بانکداری 24: قیمت انواع سکه در بازار امروز ارز و سکه تهران کاهش یافت و هر دلار آزاد به قیمت ۳۷۳۶ تومان داد و ستد شد.
 فضای بازار ارز عادی شد
بانکداری 24: دلار که در اولین روز هفته تحت‌تاثیر اعلام نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری بیشترین افت در سال 96 را تجربه کرد، روز یکشنبه نوسان کمی را به ثبت رساند.
 دلار 23 تومان ارزان شد
بانکداری 24: نرخ انواع سکه در بازار ارز و سکه امروز تهران با نوسان اندک مواجه شد. همچنین قیمت دلار نیز با کاهش ۲۳ تومانی، ۳۷۳۵ تومان قیمت خورد.
 ریزش قیمت دلار رکورد شکست
بانکداری 24: در روزی که نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام شد، دلار به پایین‌ترین قیمت از 2 اردیبهشت رسید.
 پیش‌بینی ثبات قیمت‌ها آرامش بازار سکه و طلا پس از انتخابات
بانکداری 24: رئیس اتحادیه طلا و جواهر از آرامش بازار سکه و طلا خبر داد و افزود: قیمت سکه و طلا در پی کاهش نرخ ارز، روند ثابتی را طی هفته جاری تجربه خواهد کرد.
 رشد حجم معاملات آتی سکه در بورس
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه طی هفته گذشته در بورس کالا با افزایش رو به رو شد و به ۳۷ هزار و ۸۱۵ قرارداد و ارزش ۵ هزار و ۲۴۵ میلیارد ریال رسید که نسبت به دو هفته قبل رشد ۱۹ درصدی را تجربه کرد.
 اهش ۶تومانی نرخ دلار در بازار
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، سکه طرح جدید با ۳۳۰۰ تومان کاهش به یک میلیون و ۲۱۷ هزار و ۷۰۰ تومان رسید، ضمن اینکه دلار هم شش تومان ارزان شد.
 تغییرات شکل گرفته در قیمت جهانی طلا
بانکداری 24: قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه بار دیگر با افزایش روبرو شد و در هفته ای که گذشت رشد 2.1 درصدی را ثبت کرده است.
 رشد سکه شدت گرفت
بانکداری 24: در آخرین روز هفته گذشته، سکه سومین رشد متوالی خود را تجربه کرد و دلار پس از 2 افزایش متوالی در مسیر کاهشی قرار گرفت.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved