برچسب: سکه
 نوسان قیمت انواع سکه در بازار
خودرونویس: نرخ انواع سکه در بازار امروز تهران با نوسان همراه شد و دلار آزاد با افزایش ۸ تومانی ۳۷۸۵ تومان قیمت خورد.
 مسیر هفتگی دلار تغییر نکرد
بانکداری 24: وز چهارشنبه، دلار از کف 25 روزه بالا آمد، ولی این افزایش نیز نتوانست مانع از منفی شدن بازدهی آن در هفته گذشته شود. در پنجمین روز هفته گذشته، شاخص بازار ارز 2تومان افزایش را ثبت کرد و به قیمت 3 هزار و 777 تومان رسید. به گفته فعالان، افزایش خرید معامله‌گران فردایی و کاهش عرضه بازیگران بازارساز دو عاملی بودند که در افزایش قیمت اثر داشتند. با وجود این افزایش، شاخص ارزی در آخرین هفته تیرماه 1/ 0درصد از ارزش خود را از دست داد تا دومین افت پیاپی آن به ثبت برسد. دلار 2 هفته پیش نیز 1/ 0درصد افت قیمت را ثبت کرده بود.
 انعقاد ۴ هزار قرارداد سکه آتی در بورس کالا
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۴ هزار و ۳۰۸ قرارداد رسید.
 قیمت انواع سکه و ارز در بازار
بانکداری 24: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز سه‌شنبه در بازار تهران یک میلیون و ۲۰۵ هزار و ۱۰۰ تومان و هر دلار نیز ۳۷۷۹ تومان است.
 کاهش قدرت خریداران دلار
بانکداری 24: روز دوشنبه، قیمت دلار توان زیادی برای رشد نداشت تا در محدوده 3 هزار و 770 تومان باقی بماند.
 نرخ دلار به ۳۷۷۷ تومان رسید
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز(دوشنبه) بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با کاهش ۲۵۰ تا ۲ هزار تومانی مواجه شد و نرخ دلار هم به ۳۷۷۷ تومان رسید.
 نوسان بهای سکه در بازار آتی
بانکداری 24: سکه حجم معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۴ هزار و ۸۲۶ قرارداد رسید.
 مجوز فعالیت اولین صندوق طلا در بورس کالا
بانکداری 24: صندوق سرمایه‌گذاری پشتوانه طلای لوتوس به عنوان اولین صندوق کالایی بورس که در خردادماه پذیره نویسی شد، مجوز فعالیت گرفت.
 خروج دلار از قلمرو مقاومتی
بانکداری 24: در دومین روز هفته، دلار چهارمین افت متوالی را تجربه کرد تا از قلمرو 3 هزار و 780 تومانی خارج شود. روز یکشنبه، شاخص بازار ارز 4 تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت 3 هزار و 778 تومان رسید.
 انعقاد بیش از ۵ هزار قرارداد سکه آتی
بانکداری 24: معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۵ هزار و ۴۸۲ قرارداد رسید.
 انعقاد بیش از ۵ هزار قرارداد سکه آتی
بانکداری 24: معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۵ هزار و ۴۸۲ قرارداد رسید.
 تغییرات قیمت انواع سکه
بانکداری 24: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز یکشنبه تهران یک میلیون و ۲۰۹ هزار و ۲۰۰ تومان و هر دلار آمریکا نیز ۳۷۸۱ تومان است.
 آغاز فصل جدید خدمات اپلیکیشن‌ها
بانکداری 24: فصل جدیدی در صنعت پرداخت کشور با رونمایی از امکان کارت به کارت در اپلیکیشن‌های موبایلی در حال رقم خوردن است.
 این ۵ بانک سرویس NFC دارند
بانکداری 24: پنج بانک تاکنون از سرویس پرداخت با تکنولوژی NFC رونمایی کرده‌اند، با این حال تعداد تراکنش‌های انجام شده بر پایه این فناوری هنوز به یک‌هزار مورد نرسیده است.
 دزد در بازار طلا
بانکداری 24: مدتی است که عرضه طلای بدلی و خرید و فروش بدل به اسم طلا در بازار تشدید شده است.به طوری که به موازات افزایش قیمت طلا ،بازار متقلبان طلای بدل نیزسکه شده و این موضوع صدای اعتراض طلا فروشان را بلند کرده است.
 رشد بهای سکه آتی همسو با بازار نقدی
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۴ هزار و ۴۰۶ قرارداد رسید.
 افتتاح موزه بانک‌ ملی ایران
بانکداری 24: موزه بانک ملی ایران امروز چهارشنبه ۲۱ تیر ماه در محل سابق صندوق پس انداز ملی ایران واقع در خیابان فردوسی مقابل سفارت آلمان افتتاح خواهد شد.
  نرخ دلار ثابت ماند
بانکداری 24: قیمت انواع سکه در بازار ارز و سکه امروز تهران با نوسان اندک همراه بود و نرخ دلار نیز ثابت ماند.
 تقلای دلار برای مرزشکنی
بانکداری 24: در چهارمین روز هفته، دلار از محدوده 3 هزار و 780 تومان خارج شد، ولی نتوانست مرز 3 هزار و 800 تومان را بشکند. دلار که روز دوشنبه با 5 تومان افزایش به قیمت 3 هزار و 789 تومان رسیده بود، روز سه‌شنبه 4 تومان رشد دیگر را تجربه کرد و به قیمت 3 هزار و 793 تومان رسید.
 نوسان اندک در بازار سکه تهران
بانکداری 24: قیمت انواع سکه در بازار ارز و سکه امروز تهران با نوسان اندک همراه بود. همچنین هر دلار آمریکا نیز در این بازار با رشد ۶ تومانی با قیمت ۳۷۹۲ تومان معامله شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved