برچسب: سکه
 قیمت سکه و ارز در آستانه روز مبعث
بانکداری 24: قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در آستانه مبعث رسول گرامی اسلام با ۴ هزار و 900 تومان کاهش، یک میلیون و 220 هزار تومان فروخته می‌شود.
 اثر همسایه بر بازار ارز
بانکداری 24: در دومین روز هفته، روند کاهشی دلار قطع شد و این ارز به بالای مرز 3 هزار و 750 تومان بازگشت.
 سکه طرح جدید ۵۵۰۰ تومان گران شد
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۵۵۰۰ تومانی به یک میلیون و ۲۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید و دلار هم به نرخ ۳۷۴۸ تومان معامله شد.
 جزر قیمتی در بازار ارز
بانکداری 24: در روزی که تعداد زیادی از معامله‌گران خرید ارز را به دیگر بازیگران توصیه کردند و ارزش دلار در مناطق همسایه کمی بالاتر بود، قیمت آن در بازار داخلی به کاهش خود ادامه داد.
 آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و ارز
بانکداری 24: در بازار امروز (شنبه) سکه تمام طرح جدید با روند نزولی قیمت نسبت به روزهای اخیر همراه شده و یک میلیون و ۲۱۸ هزار تومان فروخته می‌شود.
 حباب قیمت سکه شکست
بانکداری 24: رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح برخی دلایل نوسات اخیر قیمت طلا و سکه در بازار داخلی پرداخت و عنوان کرد که حباب قیمت سکه شکسته شده و بازار سکه به تعادل رسیده است.
  فروردین متفاوت بازار ارز
بانکداری 24: در آخرین روز هفته گذشته، دلار 2 تومان از ارزش خود را از دست داد تا روی مرز 3750 تومان قرار بگیرد.
 اونس ترمز سکه شد
بانکداری 24: روز چهارشنبه، سکه تمام بهار آزادی دومین افت پیاپی را تجربه کرد تا به زیر کانال یک میلیون و 220 هزار تومان سقوط کند. در پنجمین روز هفته، سکه 7 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت یک میلیون و 217 هزار تومان رسید. به گفته فعالان، مهم‌ترین دلیل افت سکه عقب‌نشینی اونس در ساعات ابتدایی روز از نزدیکی محدوده هزار و 290 دلار بود.
 افت قیمت سکه در بازار نقدی بورس کالا
بانکداری 24: معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران، طی روز گذشته به ۷ هزار و ۹۵۵ قرارداد و ارزش آن به یکهزار و ۹۵ میلیارد ریال رسید.
 کاهش قیمت انواع سکه در بازار
بانکداری 24: در بازار ارز و سکه امروز تهران انواع سکه با افت قیمت مواجه شد، همچنین پوند نیز با افزایش ۹۱ تومانی به قیمت ۴۷۹۸ تومان معامله شد.
 نوسان قیمت انواع سکه
بانکداری 24: در بازار ارز و سکه امروز تهران، انواع سکه با نوسان قیمت مواجه بود. همچنین نرخ دلار آمریکا نیز با افت ۵ تومانی به قیمت ۳752 تومان رسید.
 بازار سکه، سکه شد
بانکداری 24: روز سوم هفته، زمان درخشش بازار سکه بود. روز دوشنبه، سکه تمام بهار آزادی و نیم‌سکه به مرزهای جدیدی قدم گذاشتند و هر گرم طلای 18 عیار نیز به آستانه بهای 119 هزار تومان رسید.
خروج پرونده نرخ سود از بایگانی؛ سیگنال‌های دوباره میرداماد به بازارهای مالی درباره سود بانکی
بانکداری 24: بانک مرکزی دوباره اعلام کرده که قرار است گزارشی در رابطه با نرخ سود بانکی به شورای پول و اعتبار ارایه نماید؛ همین سیگنال کافی است تا دوباره سرمایه‌گذاران و سپرده‌گذاران را به ابهام فرو برد.
 سکه طرح جدید ۸۵۰۰ تومان گران شد
بانکداری 24: در بازار ارز و سکه امروز تهران قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۸ هزار و ۵۰۰ تومانی به قیمت یک میلیون و ۲۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد. همچنین در بازار آزاد ارز دلار آمریکا، یورو و پوند انگلیس نیز نوسان اندکی را تجربه کردند.
  حبس قیمت دلار شکسته شد
بانکداری 24: در دومین روز هفته، شاخص بازار ارز از محدوده 3760 تومان خارج شد و به دامنه 3750 تومان وارد شد.
 روزهای خوب در انتظار بازار سرمایه
بانکداری 24: عضو هیات مدیره کانون کارگزاران بورس با بیان اینکه صورتهای مالی شرکتها نویدبخش روزهای خوب برای بورس است، گفت: در سال گذشته، دولت برای تامین منابع مالی لازم برای پوشش مخارج خود، بازار بدهی را رونق داد و همین اوراق، رقیب جدی برای سهام در بازار سرمایه شد؛ البته از دید بازار سرمایه، معاملات اوراق بدهی هم در این بازار انجام می‌گیرد؛ اما مردم سهام خود را فروختند و در بازار بدهی سرمایه‌گذاری کردند و به همین دلیل، بازار سهام رشد خوبی نداشت.
 پیش‌بینی قیمت طلا در فصل بهار
بانکداری 24: رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر، نقره و سنگ‌های قیمتی با ارائه توضیحاتی در مورد افزایش قیمت طلا و سکه در بازار گفت: اعلام برخی شاخص‌های اقتصادی و تنش‌های سیاسی بین المللی نرخ طلای جهانی را افزایش داده است و این احتمال وجود دارد که قیمت سکه و طلا تا ماه آینده نیز بالاتر برود.
 نوسان اندک قیمت سکه
بانکداری 24: قیمت انواع سکه به جز سکه طرح قدیم امروز در بازار نوسان اندکی را تجربه کرد، قیمت ارزهای اصلی در بازار آزاد هم در آرامش به سر می‌برد.
 افزایش ۵۸۰۰ تومانی سکه تمام
بانکداری 24: هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار امروز شنبه تهران با هزار و ۷۲۰ تومان رشد نسبت به روز پنج‌شنبه هفته گذشته، ۱۱۸ هزار و ۸۸۴ تومان فروخته می‌شود.
 چاره جویی برای توقف نمادها در بورس
بانکداری 24: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران از چاره جویی برای توقف نمادها در بورس خبر داد و گفت:‌حجم مبنا تا پایان سال حذف و دامنه نوسان به دامنه پویا تبدیل می شود.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved