برچسب: سکه
 حباب 120 هزار تومانی در بازار سکه
بانکداری 24: رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت : هم اکنون قیمت سکه تمام بهار آزادی به دلیل افزایش تقاضا با حباب 100 تا 120 هزار تومانی همراه است.
 کاهش خرید طلا در سال ۹۵
بانکداری 24: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن ارزیابی وضعیت بازار و صنف طلا در سال جاری عنوان کرد که امسال بخشی از واحدهای طلا فروشی به دلیل مالیات بر ارزش افزوده طلا تعطیل شده اند.
 سکه طرح قدیم ۱۰ هزار تومان گران شد
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت سکه طرح قدیم با ده هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۱۹۳ هزار تومان رسید، همچنین نرخ دلار آمریکا نیز ۳۷۷۲ تومان است.
 کوچ سفته‌بازها از سکه به دلار
بانکداری 24: روز سه‌شنبه، سفته‌بازان از بازار سکه به معاملات ارزی کوچ کردند تا دامنه نوسانات دلار افزایش یابد. در چهارمین روز هفته، شاخص بازار ارز 18تومان افزایش یافت و به قیمت 3 هزار و 768 تومان رسید.
 نرخ طلای جهانی ثابت ماند
بانکداری 24: طلای جهانی در معاملات روز سه شنبه که سرمایه گذاران منتظر آغاز نشست دو روزه بانک مرکزی آمریکا بودند، ثابت بود.
 نرخ سکه صعودی شد
بانکداری 24: سکه تمام طرح جدید با افزایش ۴۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به روز قبل یک میلیون و ۲۰۸ هزار تومان و دلار آمریکا ۳۷۵۶ تومان فروخته می‌شود.
 حکمرانی ثبات نسبی بر بازار سکه
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۲۵۰۰ تومان کاهش، به یک میلیون و ۱۹۲ هزار تومان رسید؛ ولی سایر انواع سکه بازار باثباتی را تجربه می کنند.
 سکه طرح جدید ۹ هزار تومان ارزان شد
بانکداری 24: بازار آزاد امروز شاهد کاهش قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم و همچنین نرخ دلار، یورو و پوند انگلیس بود.
 افت خرید‌ قیمت‌های بازار آتی سکه
بانکداری 24: نبود اخبار تکان دهنده قوی و موثر در کوتاه مدت با دورنمای تشدید دخالت دولت برای کنترل بازارهای ارزدر آستانه انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه‌ با تعدیل انتظارات‌ صعودی معامله‌گران‌ موجب افت جذابیت خرید‌ قیمت‌های بازار آتی سکه شده است‌ از سویی دیگر نیاز به نقدینگی پایان سال با نزدیک شدن به عید نوروز‌ نیز فشار مضاعفی را بر قیمت‌های بازار آتی سکه وارد نموده است.
 حباب سکه طلا 115 هزار تومان شد
بانکداری 24: روز گذشته بهای اونس طلا و دلار داخلی در مسیر کاهشی قرار گرفت، ولی سکه تمام بی‌توجه به عوامل فشار در کانال یک میلیون و 200 هزار تومان باقی ماند.
 کاهش قیمت سکه طرح جدید
بانکداری 24: در بازار ارز و سکه امروز تهران سکه طرح جدید با افت ۳ هزار تومانی به قیمت یک میلیون و ۲۰۱ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد. همچنین دلار نیز کاهش ۱۳ تومانی را تجربه کرد و ۳۷۵۵ تومان معامله شد.
 کمترین بهای دلار در 100 روز اخیر
بانکداری 24: روز گذشته دلار سومین افت متوالی را تجربه کرد تا به کمترین قیمت از 4 آذر 95 برسد. در سومین روز هفته، شاخص بازار ارز 11 تومان از ارزش خود را از دست داد و با پایین رفتن از محدوده 3 هزار و 760 تومان به قیمت 3 هزار و 759 تومان رسید.
 سکه طرح قدیم امروز هم ۱۵هزار تومان گران شد
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز(دوشنبه) بازار آزاد تهران، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۱۵ هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.
 پیش‌بینی قیمت سکه تا پایان سال ۹۵
بانکداری 24: مقاومت سکه نقدی در برابر ریزش عوامل تأثیرگذار (اونس طلای جهانی و نرخ دلار در بازار ارز) موجب افزایش میزان حباب سکه نقدی (بالابودن قیمت بازار از ارزش ذاتی) به بالای ۱۰۰ هزار تومان شده است.
 سکه طرح جدید یک میلیون و ۲۰۲ هزار تومان
بانکداری 24: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با 2700 تومان کاهش نسبت به روز شنبه، یک میلیون و 202 هزار و 200 تومان است. همچنین دلار آمریکا ۳۷۷۷ تومان معامله شد.
 فرار سکه از ریزش قیمت
بانکداری 24: در اولین روز هفته، معامله‌گران سکه در برابر کاهش قیمت مقاومت کردند. در اولین روز هفته، اکثر معامله‌گران انتظار داشتند بهای سکه به زیر مرز روانی یک میلیون و 200 هزار تومان نزول کند، با این حال شماری از سکه‌بازان به‌طور غیرمنتظره‌ای خریدهای خود را افزایش دادند تا اتفاق مورد انتظار رخ ندهد.
 اسکناس‌ها کوچک می‌شوند
بانکداری 24: سرپرست اداره کل نشر و ریالی بانک مرکزی از کوچک شدن اسکناس‌های جدید خبر داد. اسکناس جدید 10هزار ریالی که در هفته گذشته رونمایی شد نیز در ابعاد کوچک‌تر از اسکناس‌های قدیمی چاپ خواهد شد. این مقام مسوول همچنین تاکید کرد با اقدامات نوین صورت گرفته هزینه انتشار اسکناس در سال 95 نسبت به سال 94 حدود 50 درصد کاهش یافته است. مسعود رحیمی در مورد واحد پولی اسکناس‌های جدید نیز گفت: چاپ اسکناس‌ها تا ابلاغ رسمی دولت و مجلس به روال قبلی خواهد بود.
 انعقاد ۵۰ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۵۰هزار و ۶۰۰ قرارداد و ارزش ۶ هزار و ۹۲۳میلیارد ریال قرار گرفت.
 قیمت انواع سکه و ارز در بازار
بانکداری 24: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با 1700 تومان کاهش نسبت به روز چهارشنبه هفته گذشته، یک میلیون و 199 هزار و ۵۰۰ تومان است.
 مقاومت سکه شکسته می‌شود؟
بانکداری 214: روز چهارشنبه، سکه تمام بهار آزادی با اهرم رشد بهای دلار، در برابر شکسته شدن مرز روانی یک میلیون و 200 هزار تومان مقاومت کرد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved