برچسب: بانک شهر
 بانک شهر حامی اهالی نشر و کتابخوانی
بانکداری 24:رئیس سرپرستی منطقه ۵ بانک شهر با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب استانی گلستان با عاملیت این بانک، گفت: به روزترین تجهیزات بانکی در این نمایشگاه به ارائه خدمات به بازدیدکنندگان می‌پردازد.
 بانک شهر، بانک اول شبکه‌های اجتماعی شد
بانکداری 24:بانک شهر بر اساس ارزیابی و آنالیز فعالیت بانک‌های ایران در شبکه‌های اجتماعی، به عنوان بانک اول در سیستم بانکی کشور در سه ماهه دوم سالجاری معرفی شد.
 ​تأکید بر کاهش نرخ‌ها؛ اقدامی لازم
بانکداری 24:مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر اهمیت مصوبات بانک مرکزی، در خصوص کاهش نرخ‌ها به عنوان اقدامی لازم در این زمینه یادداشتی را ارائه کرد.
 پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی‌ با همکاری بانک شهر
بانکداری 24:عضو شورای شهر اهواز از پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی‌ و اتوبوس در این شهر با همکاری بانک شهر خبر داد.
 نسل جدید خدمات بانکی در شهرنت‌ها
بانکداری 24:مدیر پروژه پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر از ارایه سرویس های جدید بانکی در این پیشخوان ها خبر داد.
 استقراردستگاه های شهرنت درمرز مهران
بانکداری 24:همزمان با فرارسیدن ماه محرم، بانک شهر برای دومین سال متوالی به ارائه خدمات گسترده به زائران حسینی می‌پردازد.
توسط بانک شهر صورت گرفت؛ رونمایی از ITM تحولی دیگر در صنعت بانکداری
بانکداری 24:دستگاه ITM به عنوان جدیدترین دستاورد صنعت بانکداری کشور و تحولی نو در این حوزه، طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک شهر رونمایی شد.
 رونمایی بانک شهر از جدیدترین دستاورد بانکداری
بانکداری 24:بانک شهر جدیدترین دستاورد صنعت بانکداری کشور را ۲۸ شهریورماه رونمایی می‌کند.
 فعال‌ترین بانک‌ها در اینستاگرام
بانکداری 24:بانک‌های ملت و آینده بیش‌ترین تعداد فالوور را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارا هستند و بیش‌ترین فعالیت را دارند.
 نقش بانک شهر در حمایت از فرهنگ
بانکداری 24:عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان این‌که بانک شهر همواره پشتیبان مدیریت شهری بوده است، نقش این بانک را در حمایت از موضوعات فرهنگی همچون برگزاری نمایشگاه عطر سیب، حائز اهمیت ارزیابی کرد.
 توزیع‌کارت‌شهروندی اروند با حمایت بانک‌شهر
بانکداری 24: رئیس سرپرستی حوزه خوزستان بانک شهر، از توزیع ۵۲ هزار کارت شهروندی اروند به سازمان منطقه آزاد اروند و ساکنین این منطقه خبر داد.
 استقبال بانک شهر بر رعایت مصوبه نرخ سود بانکی
بانکداری 24: مدیرعامل بانک شهر با اشاره به تصمیم شورای پول و اعتبار مبنی بر رعایت نرخ سود بانکی، مصوبه اخیر بانک مرکزی را در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال با کاهش هزینه‌های تامین مالی حائز اهمیت دانست.
 امکان صدور دسته چک در پیشخوان‌های بانک شهر
بانکداری 24: معاون برنامه‌ریزی بانک شهر از امکان صدور دسته چک در پیشخوان‌های شهرنت این بانک خبر داد و گفت: تا پایان سال حدود ۷۰ درصد خدمات فیزیکی شعب از طریق پیشخوان‌های شهرنت انجام می‌شود.
 تاپ برند تجارت الکترونیک پارسیان شد
بانکداری 24: شرکت تجارت الکترونیک پارسیان نام برند تجاری خود را از پککو به تاپ تغییر داد.
 روابط عمومی بانک شهر در جمع سرآمدان
بانکداری 24: در «ششمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران» که با حضور جمعی از مسئولان کشوری، اساتید دانشگاه، مدیران و صاحب‌نظران روابط عمومی کشور برگزار شد ، ۴۰ روابط عمومی پیشگام در تعالی و سرآمدی و مدیران تعالی گر ارتباطی معرفی شدند که با ارزیابی‌های صورت گرفته، مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، به عنوان یکی از برترین‌های روابط عمومی ایران معرفی شد.
 حمایت بانک شهر از توسعه مترو
بانکداری 24: مدیرعامل بانک شهر با اشاره به اهمیت ناوگان حمل نقل عمومی،حمایت از توسعه حمل و نقل ریلی را در صدر برنامه‌های بانک شهر دانست.
فصل گشایش موسسات اعتباری مجاز فهرست شناسنامه‌دارها در بانک مرکزی
بانکداری 24: اگر ولی‌الله سیف به وعده خود عمل کند، حداکثر ۷ماه دیگر باید پرونده غیرمجازها بسته شود؛ حال فصل گشایش برای موسسات مجاز است که بتوانند اطمینان سپرده‌گذاران را جلب کنند.
 توانایی بانک شهر در تامین بلیت الکترونیک
بانکداری 24: نائب رئیس شورای چهارم شهر تهران، با اشاره به اهمیت مصوبه اخیر در خصوص انتقال صدور کارت بلیت الکترونیک از سوی بانک شهر گفت: این بانک توانایی لازم برای ایجاد زیر ساخت‌های مورد نیاز در اجرای کارت بلیت الکترونیک در سطح شهر را دارد.
بانکداری الکترونیک در صدر تبلیغات بانکی ۱۰ بانک پرتبلیغ کدامند؟
بانکداری 24: بررسی توزیع هزینه تبلیغاتی بانک‌ها و موسسات مالی نشان می‌دهد که بیشترین تمرکز در تبلیغات متعلق به حوزه خدمات بانکداری الکترونیک بوده است.
 احداث پروژه "شهر خودرو" با مشارکت بانک شهر
بانکداری 24: مدیر عامل بانک شهر با اشاره به اهمیت ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان، از احداث پروژه "شهرخودرو" با مشارکت این بانک خبر داد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved