برچسب: بانک شهر
 توزیع ۵۰۰ میلیون بن کارت از سوی بانک شهر
بانکداری 24: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به ارایه کاملترین خدمات بانکی به ناشران و بازدیدکنندگان در نمایشگاه کتاب قزوین، از توزیع ۵ میلیاردریال بن کارت، در این نمایشگاه خبر داد.
 چک هایتان را در خودبانک ملت پاس کنید
بانکداری 24: با افتتاح و رونمایی اولین شعبه "خود بانک " نه تنها خدمت وصول و واگذاری چک به‌حساب برای اولین بار به صورت الکترونیکی در نظام بانکی عملیاتی شد بلکه امکان خرید سکه نیز به همین روش امکان پذیر شد.
چک هایتان را در خودبانک ها پاس کنید فروش سکه الکترونیکی شد
بانکداری 24: با افتتاح و رونمایی اولین شعبه "خود بانک " نه تنها خدمت وصول و واگذاری چک به‌حساب برای اولین بار به صورت الکترونیکی در نظام بانکی کشور عملیاتی شد بلکه امکان خرید سکه نیز به همین روش امکان پذیر شد.
 رضایتمندی مردم از خدمات بانک شهر
بانکداری 24: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که بانک شهر توانسته خدمات بانکی بسیار خوبی به شهروندان ارائه دهد، گفت: استقبال مردم از خدمات این بانک نشان دهنده رضایت مردم و موفقیت بانک شهر است.
 فروش کارت بلیط‌های بانک شهر آغاز شد
بانکداری 24: معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از امکان استفاده از کارت بلیط‌های بانک شهر در قطار شهری تبریز از ابتدای اسفند خبر داد.
 حمایت بانک شهر از نمایشگاه کتاب قم
بانکداری 24: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به حمایت همه جانبه این بانک در برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه کتاب استانی قم، از توزیع ۹۵۰۰ بن کارت خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد.
 بدون کارت از خودپرداز بانک شهر پول بگیرید
بانکداری 24: مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر از امکان برداشت وجه بدون کارت از خودپردازهای بانک شهر به منظور توسعه خدمات غیرحضوری و افزایش رضایتمندی مشتریان خبر داد.
 بانک شهر بانک برتر در بانکداری الکترونیک
بانکداری 24: نماینده مردم تهران، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با اشاره به خدمات بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیک، گفت: بانکداری بدون توجه به فناوری و اطلاعات معنا ندارد و این بانک توانسته کل شبکه بانکی را در این حوزه با خود همراه خود کند.
 حمایت بانک شهر از حمل و نقل عمومی
بانکداری 24: رییس شورای اسلامی شهر تهران از اقدامات بانک شهر در تامین مالی خرید ۹۱ دستگاه واگن مترو قدردانی کرد.
با حضور وزیر اقتصاد ایران؛ جزئیات جلسه بانکهای ایران و مجارستان در بوداپست
بانکداری 24: در جلسه بانکهای ایران و مجارستان در بوداپست، مقرر شد تا اگزیم بانک مجار، خط اعتباری هشتاد و پنج میلیون یورویی در اختیار بانک توسعه صادرات ایران برای ارتقا حجم همکاری های اقتصادی قرار دهد.
 نسل جدید خودبانک‌های شهر راه اندازی شد
بانکداری 24: قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه‌ریزی بانک شهر از راه‌اندازی نسل جدید خودبانک‌های شهر خبر داد.
 اتمام پروژه‌های راکد با حمایت بانک شهر
بانکداری 24: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که شهرداری‌ها بدون کمک بانک شهر نمی توانستند به توسعه زیرساخت‌های خود بپردازند، گفت: با تسهیلاتی که بانک شهر ارایه کرده است، بسیاری از پروژه‌ها از حالت راکد خارج شده و در حال تکمیل است.
 حمایت بانک شهر از نمایشگاه های کتاب
بانکداری 24: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر از فعالیت ٢٥٠ دستگاه کارتخوان این بانک در نمایشگاه کتاب ساری خبرداد.
 بانک شهر تندیس زبدگی دیجیتالی گرفت
بانکداری 24: تندیس نخستین جایزه ملی تحول دیجیتال به بانک شهر اعطا شد.
 حمایت بانک شهر از شهرداری زاهدان
بانکداری 24: مدیرعامل بانک شهر از حمایت گسترده این بانک از شهرداری زاهدان خبر داد و گفت: به منظور تامین رفاه شهروندان این شهر، اجرای پروژه‌های عمرانی از جمله پروژه آسفالت کل این شهر با حمایت بانک شهر انجام خواهد شد.
  پیشخوان‌ ارایه بلیط سینما توسط بانک شهر
بانکداری 24: مدیرعامل شرکت فن آوری شهر از نصب و راه اندازی پیشخوان ارایه دهنده بلیط در سینماهای سراسر کشور خبر داد.
 بیمه شهر خسارت آتش نشانان را می پرازد
بانکداری 24: مدیرعامل بانک شهر از آمادگی شرکت بیمه شهر وابسته به این بانک، برای جبران خسارات شهدای آتش نشان حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو خبر داد.
 بانک شهر در ردیف ۱۰۰ شرکت برتر کشور
بانکداری 24: بانک شهر در میان ۱۰۰ شرکت برتر کشور و در ردیف ۱۰ شرکت نخست پیشرو قرار گرفت.
 10 شرکت پیش‌رو از میان 100 شرکت برتر ایرانی معرفی شد
بانکداری 24: بر اساس اطلاعات منتشر شده از همایش 100 شرکت برتر ایرانی تعدادی شرکت با معیارهای خاص به عنوان شرکت‌های پیش‌رو انتخاب شدند.
 رتبه‌ بندی بانک‌ها در فهرست 100 شرکت برتر ایران+جدول
بانکداری24: بانک‌ها در میان 100 شرکت برتر ایرانی رشد و جایگاه خوبی را از آن خود کردند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved