برچسب: بانک شهر
 ارائه خدمات بانک‌شهر در نمایشگاه‌های‌کتاب
بانکداری 24:معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از صدور کارت شهروندی این بانک برای بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب استانی، به ویژه برای دانش آموزان و دانشجویان با تخفیف ۵۰ درصدی خبر داد.
 بدهی شهرداری ها در بازار سرمایه تسویه شد
بانکداری 24:مدیر عامل فرابورس اعلام کرد : نگرانی بازار سرمایه بابت نکول اوراق شهرداری برطرف شد و همه بدهی شهرداری ها تسویه شد.
 تحویل اقلام اهدایی بانک شهر به مناطق زلزله‌زده
بانکداری 24:اقلام اهدایی بانک شهر به مناطق زلزله‌زده تحویل شد.
 تداوم خدمات بانک شهر تا پایان ماه صفر
بانکداری 24:مدیرعامل بانک شهر با اشاره به گستردگی خدمات بانک شهر به زائران حسینی در ایام اربعین گفت: خدمات رسانی این بانک به زائران حسینی تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.
 تعامل سازنده بانک شهر با شهرداری‌ها
بانکداری 24:معاون مالی و اداری شهردار تبریز با بیان این‌که تعامل بانک شهر با شهرداری‌ها، دستاوردهای ماندگاری را به دنبال داشته است،گفت: خدمات بانک شهر، همکاری سازنده باشهرداری و حوزه‌های شهروندی، موجب شده این بانک جایگاه متفاوتی در نظام بانکی داشته باشد.
 بانک‌های توزیع کننده دینار برای زائران اربعین
بانکداری 24:زائران اربعین می‌توانند در پایانه‌های مرزی در کنار دریافت ریال از کانال‌های بانکی برای تامین دینار عراق نیز استفاده کنند.
 تحقق توسعه خطوط مترو با حمایت بی‌وقفه بانک شهر
بانکداری 24:عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به این‌که بانک شهر بزرگ‌ترین پشتیبان شهرداری‌هاست، گفت: توسعه خطوط مترو در کلانشهرها تنها با حمایت بی وقفه بانک شهر میسر شده است.
 تحقق توسعه خطوط مترو با حمایت بی‌وقفه بانک شهر
بانکداری 24:نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به اینکه بانک شهر بزرگترین پشتیبان شهرداری‌هاست، گفت: توسعه خطوط مترو در کلانشهرها تنها با حمایت بی‌وقفه بانک شهر میسر شده است.
 بانک شهر برگزیده جایزه مشتری مداری
بانکداری 24:مدیرعامل بانک شهر، جایزه ویژه مشتری مداری را به خود اختصاص داد.
 تکمیل خطوط مترو از اولویت‌های بانک شهر
بانکداری 24:سرپرست منطقه چهار بانک شهر با تاکید بر اهمیت اقدامات این بانک در کلانشهرها گفت: تکمیل خطوط مترو و حمایت از ناوگان حمل و نقل عمومی از اولویت‌هایی است که با جدیت پیگیری می‌شود.
 رضایت وزارت فرهنگ از عملکرد بانک شهر
بانکداری 24:مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی ‌وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به عملکرد مناسب بانک شهر در نمایشگاه های کتاب کشور گفت: این وزارتخانه از عملکرد بانک شهر در سطح نمایشگاه های کتاب کشور رضایت دارد.
 دریافت دینار در ۴ پایانه مرزی کشور بدون کارمزد
بانکداری 24:مدیر عامل بانک شهر از ارایه خدمات بانکی و دریافت دینار از طریق باجه‌های این بانک، بدون کارمزد در ۴ پایانه مرزی کشور در ایام اربعین خبر داد.
 بانک شهر حامی اهالی نشر و کتابخوانی
بانکداری 24:رئیس سرپرستی منطقه ۵ بانک شهر با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب استانی گلستان با عاملیت این بانک، گفت: به روزترین تجهیزات بانکی در این نمایشگاه به ارائه خدمات به بازدیدکنندگان می‌پردازد.
 بانک شهر، بانک اول شبکه‌های اجتماعی شد
بانکداری 24:بانک شهر بر اساس ارزیابی و آنالیز فعالیت بانک‌های ایران در شبکه‌های اجتماعی، به عنوان بانک اول در سیستم بانکی کشور در سه ماهه دوم سالجاری معرفی شد.
 ​تأکید بر کاهش نرخ‌ها؛ اقدامی لازم
بانکداری 24:مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر اهمیت مصوبات بانک مرکزی، در خصوص کاهش نرخ‌ها به عنوان اقدامی لازم در این زمینه یادداشتی را ارائه کرد.
 پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی‌ با همکاری بانک شهر
بانکداری 24:عضو شورای شهر اهواز از پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی‌ و اتوبوس در این شهر با همکاری بانک شهر خبر داد.
 نسل جدید خدمات بانکی در شهرنت‌ها
بانکداری 24:مدیر پروژه پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر از ارایه سرویس های جدید بانکی در این پیشخوان ها خبر داد.
 استقراردستگاه های شهرنت درمرز مهران
بانکداری 24:همزمان با فرارسیدن ماه محرم، بانک شهر برای دومین سال متوالی به ارائه خدمات گسترده به زائران حسینی می‌پردازد.
توسط بانک شهر صورت گرفت؛ رونمایی از ITM تحولی دیگر در صنعت بانکداری
بانکداری 24:دستگاه ITM به عنوان جدیدترین دستاورد صنعت بانکداری کشور و تحولی نو در این حوزه، طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک شهر رونمایی شد.
 رونمایی بانک شهر از جدیدترین دستاورد بانکداری
بانکداری 24:بانک شهر جدیدترین دستاورد صنعت بانکداری کشور را ۲۸ شهریورماه رونمایی می‌کند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved