برچسب: بانک شهر
 رونمایی کمپین جدید بانک شهر
بانکداری 24: بانک شهر همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، کمپین جدید خود را با عنوان "خرده به جیب نگیر" رونمایی کرد.
 عملکرد بانک شهر شفاف است
بانکداری 24: بانک شهر در واکنش به مصاحبه یکی از اعضای شورای پول و اعتبار مبنی بر طرح موضوع بررسی عملکرد این بانک در هیات انتظامی بانک مرکزی، در اطلاعیه‌ای درباره پاسخگویی در این زمینه اعلام آمادگی کرد.
پاسخ صریح سیف به قالیباف: شهرداری تهران از بزرگترین بدهکاران بانکی است
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی در پاسخ به اظهارات اخیر قالیباف به اظهارات صریح درباره عملکرد شهرداری تهران در حوزه بانکی پرداخت و از بدهی پنج تا شش هزار میلیاردی شهرداری سخن گفت.
 اقدامات بانک شهر در سی امین نمایشگاه کتاب
بانکداری 24: مدیرعامل بانک شهر پیش بینی کرد: پیش از ۴۰۰ هزار بن کارت برای متقاضیان در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صادر شود.
 درخشش بانک شهر در عرصه‌های فرهنگی
بانکداری 24: عضو کمیسیون عمران مجلس حمایت بانک شهر از نمایشگاه کتاب را اقدامی شجاعانه دانست و گفت: عاملیت نمایشگاه کتاب، یک سرمایه گذاری نوین است و ورود بانک شهر در این زمینه تحسین برانگیز است.
تاثیر سود بانکی بر بازار های مالی بانکها چندشغله‌اند
بانکداری 24: کاهش حجم نقدینگی، تضمین سپرده‌های کوچک نزد موسسه های مالی اعتباری، ساختاردهی به نظام بانکی و ایجاد ساز و کارهای رتبه‌بندی اعتباری برای بانک‌ها از جمله راهکارهای مدیریت بازار مالی کشور است.
 نحوه دریافت بن‎کارت‌های خرید کتاب بانک‌شهر
بانکداری 24: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر گفت: بن‌کارت‌های خرید سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب، صرفاً ویژه دانشجویان،اساتید ، طلاب علوم دینی و دانش آموزان صادر می‌شود.
 پیشتازی بانک شهر در توسعه خطوط مترو
بانکداری 24: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به پشتیبانی مالی بانک شهر از خط ۶ متروی تهران گفت: این بانک در حمایت از توسعه خطوط مترو در کلانشهرها پیشتاز بوده است.
 عوامل رضایت شهروندان از خدمات بانک شهر
بانکداری 24: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اقدامات بانک شهر در ایام نوروز، ارائه خدمات مناسب را عامل رضایت شهروندان از خدمات این بانک دانست.
 عملکرد موفق بانک شهر در تعطیلات نوروز
بانکداری 24: عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به رضایتمندی مردم از خدمات بانک شهر به ویژه در ایام نوروز گفت: بانک شهر در مدت زمان کوتاه فعالیت خود، در ارائه خدمات به شهروندان عملکرد موفقی داشته است.
 ارتقای زندگی شهروندی با خدمات بانک شهر
بانکداری 24: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، ارایه خدمات بانک شهر در ایام نوروز را زمینه‌ای مهم در ارتقای زندگی شهروندی دانست.
 سامانه ۸۶۵۵بانک شهر پاسخگوی شهروندان
بانکداری 24:سامانه نظارت و ارتباط مردمی بانک شهر در ایام نوروز به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شهروندان خواهد بود.
 تحقق اقتصاد مقاومتی در بانک شهر
بانکداری 24:رئیس روابط عمومی بانک شهر، با اشاره به عملکرد این بانک در سالی که گذشت، اقدامات صورت گرفته را در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" دانست.
 حمایت بانک شهر از محیط زیست
بانکداری 24: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت بانک شهر در ارائه خدمات الکترونیک، این خدمات را در زندگی شهروندان و به ویژه درحمایت از محیط زیست قابل قدردانی دانست.
 مدیر روابط عمومی بانک شهر مدیر برتر شد
بانکداری 24: مدیر روابط عمومی بانک شهر در سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی برتر کشور به عنوان مدیر برتر روابط عمومی معرفی شد.
 منابع بانک شهر ۴۵ هزار میلیاردی شد
بانکداری 24: مدیرعامل بانک شهر از برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات شهرنت‌ها از طریق موبایل از سال آینده خبر داد و گفت: میزان منابع بانک به ۴۵ هزار میلیارد تومان رسیده است.
 توجه ویژه بانک شهر به نیاز مشتریان
بانکداری 24: قائم مقام سازمان بازرسی شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت توجه به نظرات و دیدگاه های شهروندان در پیشبرد اهداف سازمانی،گفت:خوشبختانه بانک شهر توانسته، طی چند سال گذشته صدای مشتریان خود را بشنود و درجهت توجه به نیازهای آنان گام های اساسی بردارد.
 رضایتمندی شهروندان از خدمات بانک شهر
بانکداری 24: امام جمعه چالوس با اشاره به رضایتمندی شهروندان از خدمات بانکداری الکترونیک بانک شهر گفت: به‌کارگیری جوانان تحصیل کرده در پیشخوان‌های شهرنت این بانک قابل قدردانی است.
 جزییات عملکرد صراف الکترونیک بانک شهر
بانکداری 24: مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر با اشاره به فعالیت ۵ دستگاه صراف الکترونیک این بانک،گفت:این دستگاه امکان خرید ارز از مشتری خارجی را داراست، اما امکان خرید ارز از هموطنان وجود ندارد.
 همکاری بانک شهر با اتاق بازرگانی آذربایجان‌غربی
بانکداری 24: رییس اتاق بازرگانی استان آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت‌های گسترده بانک شهر، از همکاری با این بانک در حوزه تولید خبر داد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved