برچسب: بانک کشاورزی
 بانک کشاورزی چقدر وام ازدواج اعطا کرد؟
بانکداری 24:شعب بانک کشاورزی در اجرای دستورالعمل بانک مرکزی و طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، از ابتدای مرداد تا روز ۲۸ شهریور بیش از ۵۰ هزار فقره تسهیلات به واجدان شرایط پرداخت کردند.
 قدردانی از روابط عمومی بانک کشاورزی
بانکداری 24: در پنجمین کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی با اهدای لوحی از عملکرد رئیس اداره کل روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی قدردانی شد.
  حضور بانک کشاورزی در بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی
بانکداری 24: بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی با محوریت نقش نظام اعتباری بانک ها در حمایت از تولید و اشتغال، هفتم شهریورماه سال جاری در تهران آغاز به کار کرد.
 پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
بانکداری 24: دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی طی پیامی، ضمن گرامیداشت هفته دولت، چهارم شهریور بزرگداشت مقام کارمند را تبریک گفت.
 قدردانی وزیر صنعت از بانک کشاورزی
بانکداری 24: محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت با ارسال لوحی از اقدامات و خدمات دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی قدردانی کرد.
فصل گشایش موسسات اعتباری مجاز فهرست شناسنامه‌دارها در بانک مرکزی
بانکداری 24: اگر ولی‌الله سیف به وعده خود عمل کند، حداکثر ۷ماه دیگر باید پرونده غیرمجازها بسته شود؛ حال فصل گشایش برای موسسات مجاز است که بتوانند اطمینان سپرده‌گذاران را جلب کنند.
 پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت بازگشت آزادگان
بانکداری 24: دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی طی پیامی، 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را گرامی داشت.
 اعلام نرخ حق الوکاله سپرده های مدت دار بانک کشاورزی
بانکداری 24: نرخ حق الوکاله سپرده های مدت دار بانک کشاورزی در سال 1396 معادل یک درصد اعلام شد.
 خدمات آنلاین بانک کشاورزی به آستان قدس
بانکداری 24: همزمان با سفر مدیر عامل بانک کشاورزی به مشهد مقدس، تفاهم‌نامه همکاری بین این بانک و سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی امضا شد.
 بانک کشاورزی۱۴ روزه چقدر وام ازدواج داد؟
بانکداری 24: شعب بانک کشاورزی در اجرای دستورالعمل بانک مرکزی و طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، تا تاریخ ۱۷ مرداد با گذشت تنها ۱۴ روز کاری از آغاز طرح، بیش از ۱۱۲۳ میلیارد ریال تسهیلات به ۱۰۸۴۵ نفر از متقاضیان پرداخت کرده اند.
 پیام بانکدار کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار
بانکداری 24: دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی طی پیامی، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
 جزییات جدید از جلسه کمیته بررسی نرخ سود
بانکداری 24: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل کمیته‌ای متشکل از نمایندگان مجلس، بانک مرکزی، وزارت اقتصاد، سندیکاهای بانک‌های دولتی و خصوصی و سازمان برنامه و بودجه برای کاهش نرخ سود بانکی خبر داده است.
 چین نام بانک‌های اخلال‌گر در بازار ارز را اعلام کرد
بانکداری 24: چین برای اولین بار و در یک اقدام بی‌سابقه نام بانک‌های اخلال‌گر در سیستم ارزی را اعلام و آنها را به پرداخت جریمه سنگین محکوم کرد.
 کم‌کاری بانک‌ها مانع اجرای طرح یاراکارت
بانکداری 24: طرح جدید یاراکارت برپایه اعطای وام با ضمانت یارانه نقدی با هدف تسهیل دسترسی مردم به وام‌های خرد در روزهای پایانی اردیبهشت ماه امسال از سوی بانک مرکزی به تمام بانک‌ها غیر از بانک‌های قرض‌الحسنه مهر ایران و رسالت ابلاغ شد، اما با وجود گذشت بیش از دو ماه از ابلاغ آن هم‌اکنون تنها یک بانک دولتی یعنی کشاورزی اعطای آن را آغاز کرده است.
بانکداری 24: شعب بانک کشاورزی در راستای اجرای طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، با گذشت تنها ۹ روز از آغاز طرح، بیش از ۳۷۶ میلیارد ریال تسهیلات به ۳۶۱۹ نفر از متقاضیان پرداخت کرده اند.
تازه ترین گزارش «بنکر» از رتبه بندی 1000 بانک برتر جهان درسال 2017 نشان می دهد چهاربانک چینی در جمع شش بانک برتر دنیا
بانکداری 24/ قاسم دهقان: تازه ترین یافته های حاصل از بررسی و شناسایی 1000 بانک برتر جهان بی تردید موجب رضایت و خشنودی کمیته بازل شده است. مجموع سرمایه های نوع اول بانک های دنیا در رتبه بندی امسال (2017) حاکی از جهش 85/3 درصدی این بخش از منابع قابل اتکاء آنها بود واین بدان معنی است که بخش بانکداری جهانی موفق شده است درمقایسه مقطع زمانی وقوع بحران مالی جهانی در سال 2008 میلادی، تا 72 درصد منابع و سرمایه های بیشتری را حفظ و ذخیره کند.
 ترکیب جوایز ممتاز بانک کشاورزی اعلام شد
بانکداری 24: ترکیب جوایز ممتاز قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک کشاورزی برای بازه زمانی سپرده پذیری یکساله (از اول فروردین تا ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ) اعلام شد.
 طرح پرداخت تسهیلات از حساب یارانه روی میز بانک ها
بانکداری 24: با وجودی که دو ماه از ابلاغیه بانک مرکزی مبنی بر پرداخت تسهیلات با ضمانت یارانه می‌گذرد اما بسیاری از بانک اقدام جدی برای اجرایی کردن آن نکرده اند.
اجرای پرداخت وام از حساب یارانه در بانک‌ها دو بانک مستثنی شدند
بانکداری 24: مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی گفت: تمامی بانک‌ها غیر از بانک‌های قرض‌الحسنه مهر ایران و رسالت امکان پرداخت وام از حساب یارانه را دارند.
  بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از برخی شعب مدیریت تهران
بانکداری 24: دکتر مرتضی شهیدزاده رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، با حضور در شعب این بانک در تهران بزرگ، با کارکنان سه شعبه وزارت جهاد کشاورزی، اختیاریه و صادقیه از نزدیک دیدار و گفت و گو کرد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved