برچسب: بانک کشاورزی
عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی: پرداخت تسهیلات در این بانک تابع برنامه ریزى است
بانکداری 24: عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی گفت: پرداخت تسهیلات در این بانک تابع برنامه ریزى روشن و همسو با سیاست ها، نیازها و اولویت های بخش کشاورزی است.
 تکذیب عدم پرداخت وام در بانک کشاورزی
بانکداری 24: عضو هیئت مدیره بانک کشاوری گفت: اعطای تسهیلات در بانک کشاورزی متوقف نشده است.
 مدیرعامل بانک کشاورزی کارآفرین برجسته شد
بانکداری 24: لوح و تندیس کارآفرین برجسته در «همایش چشم انداز کسب و کار و کارآفرینی در افق ۱۴۰۴ » به دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی اهدا شد.
 بانک کشاورزی، بانک برتر در خدمت‌ به ایثارگران
بانکداری 24: دبیر شورای مشاوران در امور ایثارگران از مدیر عامل بانک کشاورزی قدردانی کرد.
 همکاری بانک کشاورزی و گروه صنعتی زر
بانکداری 24: گروه صنعتی زر اعلام‌کرد: در راستای استحکام تعامل بانک‌ها و بخش خصوصی در جهت توسعه اقتصادی و رونق تولید ملی تفاهم‌نامه‌ای بین بانک کشاورزی و گروه صنعتی زر به امضا رسید.
 روابط عمومی بانک کشاورزی برتر شد
بانکداری 24: بر اساس رأی هیئت داوران چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های برتر ایران، روابط عمومی بانک کشاورزی در بخش های «مستند سازی» و «روابط عمومی آنلاین» برتر شد.
 عملکرد مثبت بانک کشاورزی در اصفهان
بانکداری 24: دکتر طیب نیا:​بانک کشاورزی در تأمین طرح های اولویت دار به 85 درصد تعهدات خود در استان اصفهان عمل کرده است.
 قدردانی بانک کشاورزی از کشاورزان نمونه کشور
بانکداری 24: بانک کشاورزی با حضور در اولین جشنواره ملی کشاورزی ایران که همراه با معرفی نمونه‌های کشوری بخش کشاورزی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد از کشاورزان نمونه کشور قدردانی کرد.
 هشدار وزیر اقتصاد به برخی بانک‌ها تکالیف روی زمین ماند
بانکداری 24: وزیر اقتصاد با انتقاد از عملکرد تسهیلات دهی برخی بانک های سابقا دولتی و خصوصی شده گفت:‌ بانک های مزبور با بهانه هایی نظیر لزوم سپرده گذاری بخشی از تسهیلات دریافتی در بانک پرداخت کننده و تعیین نرخ سودهای بالا، متقاضیان را از دریافت وام منصرف می کنند.
 10 بانک بزرگ دنیا در سال 2016
بانکداری 24: بر اساس آخرین آمارها ده بانک بزرگ جهان بر اساس دارایی‌ها در سال 2016 منتشر شد، گفتنی است اکثر این بانک‌ها از ادغام دو بانک دیگر در آغاز قرن 21 شکل گرفته‌اند.
 تقدیر بانک کشاورزی از تولیدکنندگان نمونه
بانکداری 24: سی‌ویکمین آیین تجلیل از تولید کنندگان برتر بخش کشاورزی روز دوشنبه با حمایت بانک کشاورزی برگزار می‌شود.
 همکاری بانک کشاورزی با ستاد دیه
بانکداری 24: با امضای تفاهم نامه همکاری بین بانک کشاورزی و ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند، مبلغ ۲۲ میلیارد ریال از منابع این بانک به آزاد سازی زندانیان کشاورز و نیازمند اختصاص یافت.
 نشست مدیران بانک کشاورزی برگزار شد
بانکداری 24: مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست مشترک با اعضای هیات مدیره ، مدیران امور و مدیران شعب بانک در استان ها شرکت و از تلاش های بی وقفه مدیران شعب بانک در استان ها تجلیل کرد.
 وزیر صنعت از بانک کشاورزی قدردانی کرد
بانکداری 24:مهندس نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت از عملکرد بانک کشاورزی در حمایت از طرح های اشتغال زا قدردانی کرد.
 بانک ها چقدر ارز خرید و فروش کردند؟
بانکداری 24: براساس آمار ارائه شده توسط بانک‌ها، میزان خرید و فروش ارز در شعب آن‌ها طی ۵ سال گذشته مجموعا در حدود ۳۰۲ میلیارد دلار بوده است که از سال ۱۳۹۰ تا ۹۴ رشد منفی قابل توجهی را تجربه کرده است.
 10 نقطه مبهم در بورس تهران
بانکداری 24: بورس تهران اولین روز آذرماه را با معاملات متعادل و کم‌حجمی آغاز کرد. در جریان معاملات این روز هر چند تحرکات مثبت در بازارهای جهانی و پیشرو شدن گروه فلزات اساسی، به رشد 40 واحدی نماگر اصلی بازار ختم شد اما معاملات از رونق چندانی برخوردار نبود.
 بانک کشاورزی نشان شایسته ملی گرفت
بانکداری 24: کنگره سراسری نشان شایسته ملی با رویکرد مقاوم سازی اقتصاد ملی برگزار و تندیس این کنگره به بانک کشاورزی اهداء شد.
 پس‌لرزه ترامپی در بورس تهران
بانکداری 24: روز گذشته، هیجان انتخاب ناگهانی ترامپ به‌عنوان رئیس‌جمهوری جدید ایالات‌متحده، بازارهای داخلی کشورمان را نیز شوکه کرد.
  قدردانی نماینده مردم شیراز از بانک کشاورزی
بانکداری 24: نماینده مردم شهرستان شیراز در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر شعب بانک کشاورزی استان فارس از عملکرد مطلوب بانک کشاورزی قدردانی کرد.
 نشست بانک کشاورزی با شرکت کره ای
بانکداری 24: نمایندگان شرکت(Daelim) دیلیم کره جنوبی با حضور در بانک کشاورزی با روسای ادارات کل خارجه، اعتبارات و هدایت سرمایه گذاری و بازاریابی و فروش خدمات این بانک دیدار و گفت و گو کردند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved