برچسب: بانک کشاورزی
 ۸ کارگزاری بانکی در بین برترین های معاملات بورس
بانکداری 24:جایگاه کارگزاری های نظام بانکی در رتبه بندی کارگزاری ها برای دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه ۹۶ از نظر ارزش معاملات بورس تعیین شد که بر این اساس۸ کارگزاری بانکی در بین برترین های معاملات بورس است.
 نخستین معامله بورسی پسته توسط بانک کشاورزی
بانکداری 24:معامله نخستین نسل بورسی پسته از خانواده فندقی ها در بورس کالا توسط کارگزاری بانک کشاورزی انجام شد.
 اجرای‌ طرح "بانوی ایرانی" در بانک کشاورزی
بانکداری 24:بانک کشاورزی با هدف فراهم کردن زمینه مشارکت بانوان در فعالیت‌های اقتصادی و اجرای مسئولیت های اجتماعی خود، طرح «بانوی ایرانی» را اجرا می کند.
 اعلام حمایت بانک کشاورزی از بازار سرمایه
بانکداری 24:دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با حضور در نشست مشترک وزارت اموراقتصادی و دارایی، سازمان بورس و اوراق بهادار و شبکه بانکی کشور، حمایت کامل بانک کشاورزی و صندوق یکم کارگزاری این بانک را از بازار سرمایه و تصمیمات مرتبط با آن اعلام کرد.
حمایت بانکداران از بازار سرمایه؛ جلسه رییس سازمان بورس با مدیران ۷ بانک بزرگ برگزار شد
بانکداری 24:صبح امروز جلسه‌ای با حضور رییس سازمان بورس، معاون بانکی وزیر اقتصاد، مدیران عامل ۷ بانک بزرگ و مدیر صندوق یکم کارگزاری بانک کشاورزی برای ادامه حمایت از بانک‌ها از بازار سرمایه برگزار شد.
 تقدیر از بانک ها برای رعایت نرخ سود
بانکداری 24:رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی از تقدیر از عملکرد بانک های عضو این شورا به دلیل رعایت نرخ سود سپرده ها برابر با بخشنامه بانک مرکزی خبر داد.
 بانک کشاورزی چند فقره وام ازدواج داد؟
بانکداری 24:شعب بانک کشاورزی در پی تمدید طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، از ابتدای مرداد تا روز ۱۱ مهر بیش از ۵۴۵۰۰ فقره تسهیلات به واجدان شرایط پرداخت کردند.
 بانک کشاورزی چقدر وام ازدواج اعطا کرد؟
بانکداری 24:شعب بانک کشاورزی در اجرای دستورالعمل بانک مرکزی و طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، از ابتدای مرداد تا روز ۲۸ شهریور بیش از ۵۰ هزار فقره تسهیلات به واجدان شرایط پرداخت کردند.
 قدردانی از روابط عمومی بانک کشاورزی
بانکداری 24: در پنجمین کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی با اهدای لوحی از عملکرد رئیس اداره کل روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی قدردانی شد.
  حضور بانک کشاورزی در بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی
بانکداری 24: بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی با محوریت نقش نظام اعتباری بانک ها در حمایت از تولید و اشتغال، هفتم شهریورماه سال جاری در تهران آغاز به کار کرد.
 پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
بانکداری 24: دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی طی پیامی، ضمن گرامیداشت هفته دولت، چهارم شهریور بزرگداشت مقام کارمند را تبریک گفت.
 قدردانی وزیر صنعت از بانک کشاورزی
بانکداری 24: محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت با ارسال لوحی از اقدامات و خدمات دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی قدردانی کرد.
فصل گشایش موسسات اعتباری مجاز فهرست شناسنامه‌دارها در بانک مرکزی
بانکداری 24: اگر ولی‌الله سیف به وعده خود عمل کند، حداکثر ۷ماه دیگر باید پرونده غیرمجازها بسته شود؛ حال فصل گشایش برای موسسات مجاز است که بتوانند اطمینان سپرده‌گذاران را جلب کنند.
 پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت بازگشت آزادگان
بانکداری 24: دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی طی پیامی، 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را گرامی داشت.
 اعلام نرخ حق الوکاله سپرده های مدت دار بانک کشاورزی
بانکداری 24: نرخ حق الوکاله سپرده های مدت دار بانک کشاورزی در سال 1396 معادل یک درصد اعلام شد.
 خدمات آنلاین بانک کشاورزی به آستان قدس
بانکداری 24: همزمان با سفر مدیر عامل بانک کشاورزی به مشهد مقدس، تفاهم‌نامه همکاری بین این بانک و سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی امضا شد.
 بانک کشاورزی۱۴ روزه چقدر وام ازدواج داد؟
بانکداری 24: شعب بانک کشاورزی در اجرای دستورالعمل بانک مرکزی و طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، تا تاریخ ۱۷ مرداد با گذشت تنها ۱۴ روز کاری از آغاز طرح، بیش از ۱۱۲۳ میلیارد ریال تسهیلات به ۱۰۸۴۵ نفر از متقاضیان پرداخت کرده اند.
 پیام بانکدار کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار
بانکداری 24: دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی طی پیامی، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
 جزییات جدید از جلسه کمیته بررسی نرخ سود
بانکداری 24: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل کمیته‌ای متشکل از نمایندگان مجلس، بانک مرکزی، وزارت اقتصاد، سندیکاهای بانک‌های دولتی و خصوصی و سازمان برنامه و بودجه برای کاهش نرخ سود بانکی خبر داده است.
 چین نام بانک‌های اخلال‌گر در بازار ارز را اعلام کرد
بانکداری 24: چین برای اولین بار و در یک اقدام بی‌سابقه نام بانک‌های اخلال‌گر در سیستم ارزی را اعلام و آنها را به پرداخت جریمه سنگین محکوم کرد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved