برچسب: بانک کشاورزی
 طرح پرداخت تسهیلات از حساب یارانه روی میز بانک ها
بانکداری 24: با وجودی که دو ماه از ابلاغیه بانک مرکزی مبنی بر پرداخت تسهیلات با ضمانت یارانه می‌گذرد اما بسیاری از بانک اقدام جدی برای اجرایی کردن آن نکرده اند.
اجرای پرداخت وام از حساب یارانه در بانک‌ها دو بانک مستثنی شدند
بانکداری 24: مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی گفت: تمامی بانک‌ها غیر از بانک‌های قرض‌الحسنه مهر ایران و رسالت امکان پرداخت وام از حساب یارانه را دارند.
  بازدید مدیرعامل بانک کشاورزی از برخی شعب مدیریت تهران
بانکداری 24: دکتر مرتضی شهیدزاده رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، با حضور در شعب این بانک در تهران بزرگ، با کارکنان سه شعبه وزارت جهاد کشاورزی، اختیاریه و صادقیه از نزدیک دیدار و گفت و گو کرد.
 نشست مسئولان بانکی با مجلسی‌ها
بانکداری 24: قائم مقام معاونت نظارت مجلس از بررسی عملکرد نظام بانکی در پرداخت تسهیلات به بخش کشاورزی با حضور نمایندگان خبر داد.
 تغییرات ۳۴ ساله نرخ سود تسهیلات عقود مبادله‌ای
بانکداری 24: تغییرات ۳۴ ساله نرخ سود تسهیلات عقود مبادله‌ای (حداقل نرخ سود مورد انتظار تسهیلات در عقود مشارکتی) منتشر شد.
 آیین رونمایی از یارا کارت اعتباری بانک کشاورزی
بانکداری 24: معاون نظارتی بانک مرکزی در آیین رونمایی از یاراکارت اعتباری بانک کشاورزی گفت: یاراکارت اعتباری مشکلات تامین وثیقه و ضامن را مرتفع می‌کند و تسهیلات به استناد اعتبار یارانه اشخاص پرداخت می‌شود.
 آغاز پرداخت وام ۵ میلیونی با حساب یارانه
بانکداری 24: مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی بانک کشاورزی از آغاز پرداخت تسهیلات ۵ میلیون تومانی با وثیقه حساب یارانه افراد خبر داد و گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به شعب، درخواست خود را ارائه کنند.
 مصوبه هیات وزیران برای بانک کشاورزی
بانکداری 24: معاون اول رییس جمهور مصوبه هیات وزیران درباره انتقال بدهی صندوق بیمه محصولات کشاورزی به بانک کشاورزی تا پایان سال ۹۴ به دولت را ابلاغ کرد.
 مجوز برداشت از صندوق توسعه نهایی شد
بانکداری 24: سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بررسی لایحه برداشت ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی با حضور وزیر کار خبر داد.
 سود روزشمار برخی بانک‌ها ۲۲درصد شد
بانکداری 24: درحالی شورای پول و اعتبار نرخ سود روزشمار را برای بانک‌ها ۱۰درصد تعیین کرده که برخی بانک‌ها مدتی است سود روزشمار را به ۲۲درصد رسانده‌اند.
 بی‌اعتنایی بانک‌ها به بخشش جرایم وام‌ها
بانکداری 24: بخشودگی جرایم وام‌های زیر صد میلیون تومان که از سوی نمایندگان مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۵ و نیز ۹۶ تصویب شد نور امیدی را در دل اقشار مختلف اعم از تولید‌کنندگان خرد، زنان کارآفرین، جوانان و... ایجاد کرد تا آنها با پرداخت اصل وام دیگر نگران جرایم ناشی از دیرکرد نباشند اما آن طور که خبر می‌رسد بسیاری از بانک‌ها هنوز به این مصوبه اعتنایی نکرده‌اند.
 بانک های خارجی در لیست مجوز دارهای بانک مرکزی
بانکداری 24: بررسی اطلاعات بانک مرکزی نشان می دهد که 5 بانک خارجی در ایران و به خصوص در تهران و کیش فعال هستند.
 ادغام بانک ها، اقدام مثبت بازار مالی
بانکداری 24: مدیر عامل کارگزاری بانک کشاورزی گفت: در صورت رعایت اصل هم افزایی در ادغام بانک ها و موسسات مالی، نکات منفی پس از ادغام کاهش و امتیازهای مثبت افزایش خواهد یافت.
 کمک بانک کشاورزی به زندانیان نیازمند
بانکداری 24: مدیر امور مشتریان بانک کشاورزی از توسعه فعالیت های این بانک در اجرای مسئولیت های اجتماعی به ویژه کمک به زندانیان نیازمند خبر داد.
 فهرست 20 بانکی که می‌توان از آنها به اروپا پول حواله کرد
بانکداری 24: تعاملات جدید بانکی با اروپا برای فعالان اقتصادی ایرانی به‌واسطه انتقال پول با هزینه کم به اروپا کلیدخورد.
 همکاری بانک ایتالیایی با ۲۰ بانک‌ ایرانی
بانکداری 24: وزارت امور خارجه ایران،از اعلام همکاری بانک «پوپولاره دی‌سوندریوی» ایتالیا با بانک‌های ایرانی خبر داده که براساس آن هزینه کمیسیون بانکی برای انتقال هر یک هزار یورو، یک و نیم یورو اعلام شده است.
 آگهی بانک‌کشاورزی برترین آگهی‌محیطی شد
بانکداری 24: آگهی محیطی بانک کشاورزی با عنوان « حال و هوای خوب» در ارزش گذاری کارشناسی کافه بازاریابی، برترین آگهی محیطی فروردین و اردیبهشت شد.
فصل داغ کاهش نرخ سود بانکی چشم‌ها دوباره به ساختمان میرداماد
بانکداری 24: ۳۷ روز دیگر یعنی هشتم تیرماه، یکسال می‌شود که دولت نرخ سود را به ۱۸ درصد کاهش داده است، اگرچه بانکها به آن چندان پایبند نبودند، اکنون هم گویا دوباره فصل داغ کاهش نرخ فرا رسیده است.
توسط بانک کشاورزی صورت گرفت:   درگاه الکترونیکی برای کمک به نیازمندان
بانکداری 24: بانک کشاورزی در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی خود با هدف ترویج فرهنگ نوع‌دوستی و کمک به نیازمندان، نسبت به ایجاد سامانه کمک به سازمان‌های حمایتی اقدام کرده است.
 آغاز مرحله دوم بخشودگی جرایم بانک کشاورزی
بانکداری 24: مدیر امور اعتبارات و هدایت سرمایه‌گذاری بانک کشاورزی اعلام کرد: این بانک از امروز سود متفرعات و وجه التزام بدهی مشتریانی را که اصل بدهی‌شان کمتر از 250 میلیون ریال است، مورد بخشودگی قرار می‌دهد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved