برچسب: بانک کشاورزی
 فهرست 20 بانکی که می‌توان از آنها به اروپا پول حواله کرد
بانکداری 24: تعاملات جدید بانکی با اروپا برای فعالان اقتصادی ایرانی به‌واسطه انتقال پول با هزینه کم به اروپا کلیدخورد.
 همکاری بانک ایتالیایی با ۲۰ بانک‌ ایرانی
بانکداری 24: وزارت امور خارجه ایران،از اعلام همکاری بانک «پوپولاره دی‌سوندریوی» ایتالیا با بانک‌های ایرانی خبر داده که براساس آن هزینه کمیسیون بانکی برای انتقال هر یک هزار یورو، یک و نیم یورو اعلام شده است.
 آگهی بانک‌کشاورزی برترین آگهی‌محیطی شد
بانکداری 24: آگهی محیطی بانک کشاورزی با عنوان « حال و هوای خوب» در ارزش گذاری کارشناسی کافه بازاریابی، برترین آگهی محیطی فروردین و اردیبهشت شد.
فصل داغ کاهش نرخ سود بانکی چشم‌ها دوباره به ساختمان میرداماد
بانکداری 24: ۳۷ روز دیگر یعنی هشتم تیرماه، یکسال می‌شود که دولت نرخ سود را به ۱۸ درصد کاهش داده است، اگرچه بانکها به آن چندان پایبند نبودند، اکنون هم گویا دوباره فصل داغ کاهش نرخ فرا رسیده است.
توسط بانک کشاورزی صورت گرفت:   درگاه الکترونیکی برای کمک به نیازمندان
بانکداری 24: بانک کشاورزی در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی خود با هدف ترویج فرهنگ نوع‌دوستی و کمک به نیازمندان، نسبت به ایجاد سامانه کمک به سازمان‌های حمایتی اقدام کرده است.
 آغاز مرحله دوم بخشودگی جرایم بانک کشاورزی
بانکداری 24: مدیر امور اعتبارات و هدایت سرمایه‌گذاری بانک کشاورزی اعلام کرد: این بانک از امروز سود متفرعات و وجه التزام بدهی مشتریانی را که اصل بدهی‌شان کمتر از 250 میلیون ریال است، مورد بخشودگی قرار می‌دهد.
 قدردانی سیف از مدیرعامل بانک کشاورزی
بانکداری 24: دکتر ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح سپاس از دکترمرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی قدردانی کرد.
 نشست مدیران بانک کشاورزی و بانک‌های عراق
بانکداری 24: مدیرعامل بانک کشاورزی طی نشستی با مدیران بانک مرکزی کشور عراق و بانک‌های این کشور درباره گسترش همکاری‌ها و تعاملات گفتگو کردند.
 غرامات صندوق بیمه کشاورزی پرداخت شد
بانکداری 24: صندوق بیمه کشاورزی تمام غرامات بیمه‌گذاران خسارت دیده به مبلغ قریب به 5 هزار میلیارد ریال را پرداخت کرد.
 نشست بانک کشاورزی با بانک های عراق
بانکداری 24: مدیران بانک کشاورزی و بانک های کشور عراق طی نشستی با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
 اعلام اولویت استراتژیک بانک‌کشاورزی
بانکداری 24: دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی اولویت استراتژیک بانک را «سرمایه انسانی» دانست و بر ضرورت چرخش و تحرک مناسب حرفه ای کارکنان به ویژه تحول فکری و رفتاری بیش از انتقال دانش و مهارت حرفه ای تأکید کرد.
جزییات عملکرد پسابرجامی ۷ بانک اتصال بانک‌ها به شبکه بین‌الملل
بانکداری 24: وزارت اقتصاد با تاکید بر بازگشت تدریجی روابط کارگزاری بانک‌های ایرانی در سطح بین‌المللی، گزارش عملکرد ۷ بانک کشور در دوران پسابرجام را منتشر کرد.
 مصوبه هیات وزیران برای بانک کشاورزی
بانکداری 24: هیات وزیران انتقال بدهی شرکت مادرتخصصی خدمات کشاورزی به بانک کشاورزی را به دولت تصویب کرد.
 اقدام و عمل بانک کشاورزی در دولت تدبیر و امید
بانکداری 24: بانک کشاورزی با هدف کمک به مدیریت منابع محدود انرژی، آب و خاک و در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و سیاست های دولت تدبیر و امید، در سال 1395 بالغ بر 7500 میلیارد ریال تسهیلات برای احداث گلخانه ها و توسعه کشت های گلخانه ای پرداخت کرد.
 اقدامات بانک کشاورزی در دولت تدبیر و امید
بانکداری 24: بانک کشاورزی با هدف توسعه کشاورزی مکانیزه و افزایش راندمان تولید که از اهداف اقتصاد مقاومتی و سیاست های دولت تدبیر و امید است، در سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۱۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای خرید ادوات و ماشین آلات کشاورزی به ۲۹۵۹۱ نفر از متقاضیان پرداخت کرد که این رقم نسبت به سال۱۳۹۴ بیش از ۶۱ درصد رشد داشت.
 آخرین وضعیت بخشش جرایم وام‌ها
بانکداری 24: رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اعلام برگزاری نشست این کمیسیون با رییس کل بانک مرکزی و سخنگوی دولت، از بخشش ۸۰۰ میلیارد تومان از جرایم وام‌های زیر ۱۰ میلیون تومان خبر داد.
 وام بانک کشاورزی برای خریدکالای‌ایرانی
بانکداری 24: مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به خروج غیر تورمی از رکود در دولت یازدهم گفت: برای حمایت از خرید کالای ایرانی این بانک به حدود ۹۴ هزار نفر در سال ۹۴ تسهیلات پرداخت کرده است.
 پیشگامی بانک‌ها در توسعه راهکارهای فناوری‌محور
بانکداری 24: نظام بانکی نقش مهمی در تامین مالی و اقتصاد کشور دارد. تجربه‌های جهانی نشان می‌دهد که بانکداری سنتی نمی‌تواند پایدار و پویا باشد، بر این اساس بانک‌ها در زمینه فناوری به دنبال نوآوری رفتند تا بتوانند علاوه بر خدمات‌دهی بهتر به مشتریان، سوددهی خود را نیز افزایش دهند.
 بخشودگی جرائم بدهکاران بانک کشاورزی
بانکداری 24: بالغ بر ۵۵۸۳ میلیارد ریال سود، متفرعات و جرائم دیرکرد بدهکاران بانک کشاورزی با اجرای تبصره ۳۵ قانون بودجه سال۱۳۹۵و دستور العمل ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از سوم اسفند ۱۳۹۵ تا کنون در سراسر کشور مورد بخشودگی قرار گرفته است.
در یک گزارش رسمی اعلام شد؛ جزئیات گشایش ال سی از سوی بانکهای ایرانی
بانکداری 24: کارنامه بانکها در گشایش اعتبارات اسنادی به تفکیک هر بانک منتشر شد که نشان می‌دهد بازی برد-برد میان بازرگانان و بانکداران شکل گرفته است.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved