برچسب: بورس
 بورس کالا ابزاری علمی برای تنظیم بازار
بانکداری 24: روزنامه پیام زمان در شماره روز سه شنبه خود مطلبی با عنوان بورس کالا ابزاری علمی برای تنظیم بازار را منتشر کرده است.
 شاخص بورس رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد ۳. ۱۴ واحدی به پله ۸۰ هزار و ۶۲۱ واحدی رسید.
 بانک رفاه تا پایان سال وارد بورس می‌شود
بانکداری 24: مدیرعامل بانک رفاه کارگران از ورود این بانک به بورس تا پایان سال جاری خبر داد.
 افت ۱۱۳ واحدی شاخص بورس
بانکداری 24: شاخص کل بورس و اوراق بهادار تهران در جریان معاملات امروز دوشنبه ۱۱۳ واحد افت کرد.
 نزول ادامه‌دار بازار سهام
بانکداری 24: بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شاهد ادامه افت شاخص بود که براساس آن شاخص کل با افت 208 واحدی معادل 26/ 0 درصد مواجه شد.
 ورود خودرو به تالار بورس
بانکداری 24: امروز هشتم خردادماه برای نخستین بار ۵۰ دستگاه خودروی سراتو محصول شرکت سایپا با قیمت پایه ۸۷۲ میلیون و ۶۰۴ هزار و ۴۴۶ ریال در بورس کالای ایران عرضه می‌شود.
 فراخوان بانک‌ها، بیمه‌ها برای اجرای IFRS
بانکداری 24: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در پانزدهمین همایش ملی حسابدارى گفت: بانک‌ها، بیمه‌ها و شرکت‌های بزرگ باید استاندارد جدید حسابداری موسوم به IFRS را اجرا کنند.
 ریزش ۲۰۸ واحدی دماسنج بورس
بانکداری 24: شاخص کل بورس در جریان معاملات امروز یکشنبه با ریزش ۲۰۸ واحدی مواجه شد.
 اصلاح صورت‌های مالی بانک‌ها
بانکداری 24: مدیرکل نظارت بر بانک‌های بانک مرکزی با تاکید بر اصلاح صورت‌های مالی بانک‌ها طبق ضوابط و مقررات جدید بانک مرکزی و ادامه این روند، از شفاف‌سازی عملکرد نظام بانکی خبر داد.
 نقدینگی ۱۶.۵ درصد رشد کرد
بانکداری 24: بر اساس نماگرهای اقتصادی فصل پاییز ۹۵ که از سوی بانک مرکزی منتشر شده، تراز حساب جاری خارجی کشور ۱۱۹۱۵ میلیون دلار و کل بدهی‌های خارجی در پایان دوره، ۷۸۴۰ میلیون دلار بوده است.
 تکرار رشد هفتگی در بازار طلا
بانکداری 24: اونس طلا در آخرین هفته کامل ماه مه 11 دلار رشد کرد تا به بهای 1267 دلار برسد. این رشد 9/ 0 درصدی در ادامه رشد بیش از 2 درصدی هفته سوم بود تا امید کوتاه‌مدت در بازار فلزات گرانبها، تشدید شود. هفته پیش‌رو، هفته‌ای است که میان ماه‌های مه و ژوئن تقسیم می‌شود، اما پیش از آغاز آن، مرور تحولات 5 روز کاری گذشته کمک‌کننده است؛ چراکه روند بازارها همیشه همان قدر که از عوامل بنیادی اثر می‌گیرد، از عوامل فنی نیز تاثیر می‌پذیرد.
 بانک رفاه تا پایان سال وارد بازار سرمایه می‌شود
بانکداری 24: مدیرعامل بانک رفاه کارگران از کلید خوردن ورود این بانک به بورس تا پایان سال جاری خبر داد.
 افت ۲۲۵ واحدی شاخص کل
بانکداری 24: در اولین روز معاملات تالار شیشه‌ای در این هفته دماسنج بازار سرمایه ۲۲۵ واحد افت کرد و از کانال ۸۱ هزار واحدی خارج شد. اکثر نمادها امروز شاهد کاهش در قیمت پایانی بودند.
 واگذاری املاک مازاد بانک رفاه در هفته جاری
بانکداری 24: مدیرعامل بانک رفاه کارگران از واگذاری املاک مازاد این بانک در هفته جاری خبر داد و گفت: این بانک در بخش اموال مازاد انحرافی ندارد.
 شاخص به پله ۸۱ هزار واحدی رسید
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با کاهش ۴۶. ۴ واحدی به پله ۸۱ هزار و ۱۴۱ واحدی رسید.
 تغییرات شکل گرفته در قیمت جهانی طلا
بانکداری 24: در حالی که عدم قطعیت سیاسی موجب شده تا سرمایه گذاران بازار طلا را به سایر بازارهای پرریسک نظیر بازار بورس ترجیح دهند، قیمت طلا روز جمعه به بالاترین رقم در نزدیک به ۴ هفته گذشته رسید.
 رشد حجم معاملات بازار آتی سکه
بانکداری 24: تثبیت نرخ سکه در بازار باعث افزایش تقاضا در بازار آتی بورس کالای ایران شد.
 رشد دو برابری حجم مبادلات فرابورس
بانکداری 24: امروز شاهد رشد چشم‌گیر حجم معاملات صورت‌گرفته در بازارهای فرابورس بودیم به گونه‌ای که بیش از 404 میلیون ورقه به ارزش بالغ بر یک هزار و 46 میلیارد ریال در این بازارها دست‌به‌دست شد.
 چینی ها طلا را گران می کنند
بانکداری 24: در حالی که چین بزرگترین خریدار فیزیکی طلا در جهان به شمار می رود، تازه ترین ارزیابی و تحلیل موسسه سرمایه گذاری سیتی حاکی است که نفوذ و تاثیر چین بر بازار جهانی طلا و قیمت این فلز گرانبها همچنان افزایش خواهد داشت.
 شاخص بورس در شروع معاملات رشدکرد
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد ۲۳. ۲۲ واحدی به پله ۸۱ هزار و ۱۴۶ واحدی رسید. شاخص بورس در شروع معاملات قوت گرفت.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved