برچسب: بورس
  بورس آسیا همچنان رکورد می‌زند
بانکداری 24:بورس آسیا همچنان به مستحکم کردن رکورد خود ادامه می‌دهد و یورو هم در بالاترین سطح خود در تقریبا ۳ سال اخیر است.
 تعدیل با اهمیت پیش‌بینی درآمد بانک کارآفرین
بانکداری 24:با انتشار اطلاعات و شفاف سازی با اهمیت مالی از سوی بانک کارآفرین، نماد این بانک متوقف شد.
 بازگشایی نماد پست بانک در بورس
بانکداری 24:مدیر عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران با اعلام بازگشایی نماد پست بانک اظهار داشت: هیچ گره معاملاتی برای نماد این بانک در بازار سهام وجود ندارد.
 بورس آسیا بر فراز قله ۱۱ سال اخیر قرار گرفت
بانکداری 24:شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز دوشنبه به بیشترین سطح خود از سال ۲۰۰۷ میلادی به بعد رسید و یورو هم روند صعودی به خود گرفت.
دغدغه مدیریت ریسک در صنعت بیمه ضرر بیمه ها از کاهش نرخ سود
بانکداری 24:یک مقام مسئول گفت: کاهش نرخ سود بانکی به صنعت بیمه ضرر زده است و شرکتهای بیمه تا شصت درصد از کاهش نرخ سود بانکی متاثر شده اند و البته رکود در ملک نیز شرکتها را دچار مشکل کرده است.
 خوش‌بینی بورس احتیاط بازار ارز
بانکداری 24: بازارها در اولین روز پس از تحولات برجامی واکنش‌های متفاوتی از خود نشان دادند. شاخص بورس با افزایش ۴۴۲ واحدی مواجه شد و در سطح ۹۶ هزار و ۶۲۸ واحدی قرار گرفت. با وجود این، حجم پایین دادوستدها نشانه‌ای از تردید معامله‌گران بورس بود. این احتیاط به شکل جدی‌تری در بازار ارز وجود داشت. روز گذشته، ردپای سه جریان در بازار ارز به چشم می‌آمد که در هر سه چاشنی احتیاط برجسته بود. در چنین فضایی، دلار ۲۲ تومان از ارزش خود را از دست داد و به زیر سطح ۴ هزار و ۴۰۰ تومان رفت.
 بورس تهران بار دیگر کانال‌شکنی کرد
بانکداری 24:در دومین روز معاملات بورس تهران در این هفته شاخص کل بار دیگر وارد کانال ۹۷ هزار واحدی شد. امروز قیمت سهام فرآورده‌های نفتی افزایش و خودرویی‌ها با کاهش مواجه شدند.
 بازدهی طلا و سکه منفی شد
بانکداری 24:رصد بازدهی بازارهای «بورس، سپرده بانکی، ارز، طلا و سکه» در هفته منتهی به ۲۱ دی ماه ۹۶ حاکی از آن است که بورس با بازدهی صفر، دلار و سپرده بانکی با رشد و طلا و سکه با بازدهی منفی مواجه شدند.
 ورود مجدد شاخص بورس به کانال ۹۷۰۰۰ هزار واحدی
بانکداری 24:شاخص بورس تحت تاثیر فضای مثبت شکل گرفته در چند روز اخیر، باز هم وارد کانال ۹۷ هزار واحدی شد.
 اعلام زمان واگذاری سهام سه شرکت بیمه ای
بانکداری 24:زمان واگذاری سهام سه شرکت بیمه ای از سوی سازمان خصوصی سازی اعلام شد.
  بورس سبزپوش شد
بانکداری 24:در معاملات بازار سرمایه، شاخص بورس با رشد حدود ۴۶۴ درصدی، به ۹۶ هزار و ۶۴۹ واحد رسید.
 دو سناریوی بورس تا پایان‌ ۹۶
بانکداری 24: شاخص کل بورس تهران در هفته گذشته روند نسبتا کم‌نوسانی را تجربه کرد. در برآیند هفتگی دماسنج بازار سهام رشد اندک ۳/ ۰ درصدی را تجربه کرد.
 چرا بانک ملی به حوزه تسهیلات مسکن ورود کرد؟
بانکداری 24:بانک ملی ایران در راستای کمک به رونق بازار مسکن، طرح تسهیلات ویژه مسکن را کلید زده است.
  بورس آسیا روی نوار افزایشی قرار گرفت
بانکداری 24:شاخص بورس آسیا بار دیگر بر روی ریل افزایشی قرار گرفت و یورو هم به بیشترین رقم در۳ ماه اخیر رسید.
 نقش گزارش تفسیری مدیریت در بورس
بانکداری 24:معاون ناشران و امور اعضای بورس تهران اعلام کرد: شرکت های بورسی باید گزارش تفسیری مدیریت را همراه با صورت‌های مالی میان دوره ای ۳، ۶ و ۹ ماه و صورت­‌های مالی سالانه، تهیه و افشا کنند
 هم‌اندیشی اعضای هیأت‌مدیره پست‌بانک‌
بانکداری 24:هم‌اندیشی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره پست‌بانک‌ایران و تنی چند از مدیران ستادی با رؤسای شعب درجه یک بانک، شانزدهم دی‌ماه سال جاری درمحل سالن کنفرانس ساختمان مرکزی مطهری برگزار شد.
 رکوردی جدید در بانکداری
بانکداری 24:بانک مرکزی سوییس اعلام کرد که برآورد آن از سود سالانه خود در سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از ۵۵ میلیارد دلار است که در بیش از یک قرن اخیر بی سابقه گزارش می شود.
 بورس آسیا عقب نشینی کرد
بانکداری 24:شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز چهارشنبه با روند نزولی شروع بکار کرد و یورو هم ارزش خود را در برابر دلار از دست داد.
 چشم‌انداز یک ساله بازار مسکن
بانکداری 24:رییس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این‌که اگر تصمیمات ناگهانی در حوزه اقتصاد اتخاذ نشود شاهد جهش قیمت مسکن نخواهیم بود گفت: رصد شرایط موجود نشان می‌دهد مسکن در حال نزدیک شدن به بازارهای رقیب است و سرمایه‌گذاران آینده‌نگر می‌توانند از هم‌اکنون وارد این بازار شوند.
 دفاع کرباسیان از معافیت‌های مالیاتی
بانکداری 24:وزیر اقتصاد معتقد است برخی معافیت‌های مالیاتی ضروری است و در این زمینه بهتر است به این موضوع توجه کنیم که بخش‌های معاف هم کارنامه شفافی ارائه کنند. او همچنین می‌گوید از فردا امکان فروش سهام آن دسته از سهامداران کنتورسازی که تا ۲۰۰۰ سهم دارند، محقق می‌شود.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved