برچسب: طلا
 آرام سازی طلا با عوامل متضاد
بانکداری 24: هفته جدید بازارهای جهانی فلزهای گرانبها با نوسان بهای اونس طلا در انتهای محدوده 1260 دلار آغاز شد. اونس فلز زرد که هفته گذشته با حدود یک درصد رشد به قیمت 1267 دلار رسیده بود، صبح دوشنبه را با بهای 1266 دلار آغاز کرد و بعد به نوسان نزدیک همین قیمت ادامه داد.
 تکرار یک سناریو در بازار ارز
بانکداری 24: در سومین روز هفته، قیمت دلار از کف محدوده 3 هزار و 730 تومانی فاصله گرفت تا سناریوی مورد انتظار معامله‌گران ارزی رخ دهد.
بانکداری 24: در سومین روز هفته، قیمت دلار از کف محدوده 3 هزار و 730 تومانی فاصله گرفت تا سناریوی مورد انتظار معامله‌گران ارزی رخ دهد.
 بهای جهانی طلا امروز سه‌شنبه 9
بانکداری 24: کاهش شاخص سهام در بازارهای بین المللی، افت ارزش دلار و تشدید نگرانی های سیاسی تاثیر زیادی بر ادامه روند صعودی قیمت جهانی طلا داشته است.
 پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج در بانک ایران زمین
بانکداری 24: بانک ایران زمین با هماهنگی‌های صورت گرفته با بانک مرکزی ج.ا.ا، در راستای پرداخت وام قرض‌الحسنه و کمک به ازدواج آسان جوانان امکان پذیرش متقاضیان جدید را فراهم کرده است.
 شرایط کشور برای ادغام بانک‌ها مهیاست؟
بانکداری 24: یک کارشناس اقتصادی ادغام بانک ها را در کشور بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: این طرح از مزایای مختلف مانند کاهش هزینه های خدمات بانکی، قیمت تمام شده پول و نظارت بر عملکرد و تحقق اهداف بانک ها برخوردار است.
خیمه‌شب بازی اعراب با پول ایرانی‌ها دور جدید بلوکه کردن حساب‌ها
بانکداری 24: دورجدید بلوکه کردن حساب‌بانکی ایرانی‌ها آغاز شده و اعراب،پیشقدم در اجرای سیاستهای تحریمی آمریکا، به عروسک خیمه‌شب بازی بدل شده‌اند و دومینوی مسدود کردن پولهای ایرانی را رقم زده‌اند.
 موافقتنامه اقتصادی ایران و سنگاپور ابلاغ شد
بانکداری 24: قانون موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری سنگاپور جهت اجرا از سوی رییس جمهور به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ شد.
 همکاری بانک ایتالیایی با ۲۰ بانک‌ ایرانی
بانکداری 24: وزارت امور خارجه ایران،از اعلام همکاری بانک «پوپولاره دی‌سوندریوی» ایتالیا با بانک‌های ایرانی خبر داده که براساس آن هزینه کمیسیون بانکی برای انتقال هر یک هزار یورو، یک و نیم یورو اعلام شده است.
 بانک آینده به سامانه صیاد متصل شد
بانکداری 24: بانک آینده، از تاریخ ۰۳/۰۳/۱۳۹۶ به عنوان بانک پیشتاز به سامانه صیاد (صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک) بانک مرکزی ج.ا.ایران متصل شد.
 نزول ادامه‌دار بازار سهام
بانکداری 24: بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شاهد ادامه افت شاخص بود که براساس آن شاخص کل با افت 208 واحدی معادل 26/ 0 درصد مواجه شد.
 بن تخفیف خرید خود را از باشگاه مشتریان ایران زمین دریافت کنید
بانکداری 24: با اعلام همکاری باشگاه مشتریان بانک ایران زمین و فروشگاه البسه مدیسه و فروشگاه اینترنتی مواد غذایی چکاو، از این پس اعضای این باشگاه می‌توانند در صفحه کاربری خود از تخفیفات بیشتری برخوردار شوند.
 ورود خودرو به تالار بورس
بانکداری 24: امروز هشتم خردادماه برای نخستین بار ۵۰ دستگاه خودروی سراتو محصول شرکت سایپا با قیمت پایه ۸۷۲ میلیون و ۶۰۴ هزار و ۴۴۶ ریال در بورس کالای ایران عرضه می‌شود.
 سناریوهای خوب طلای تابستان
بانکداری 24: بهای اونس طلا که دو هفته پیش، بیش از 2 درصد رشد کرده بود، هفته گذشته نیز حدود یک درصد رشد کرد تا امید حاضران و ناظران بازار به روند کوتاه‌مدت تشدید شود.
 بیمه سامان به‌دنبال بالاترین سهم از بیمه‌های عمر
بانکداری 24: مدیرعامل بیمه سامان برنامه‌ها، اهداف و سیاست‌های این شرکت را برای توسعه فروش بیمه عمر تا افق ۱۴۰۰ تشریح کرد.
 تحول بانکداری نوین با ورود شبکه‌های اجتماعی
بانکداری 24: معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی گفت: «شبکه‌های اجتماعی با ورود خود به فعالیت‌های بانکی، نظام بانکی را مجاب کرده‌اند که به بازتعریف راهبردهای خود اقدام کنند.
 رشد صعودی بهای جهانی طلا
بانکداری 24: قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز دوشنبه در بازارهای بین المللی تحت تاثیر تنش های سیاسی به روند صعودی خود ادامه داد و به بالاترین سطح در یک ماه اخیر رسیده است.
درخواست حزب دموکرات از بانک دویچه ارائه اطلاعات شفاف درباره حساب‌های ترامپ
بانکداری 24: دموکرات‌های آمریکا از بانک دویچه درخواست کرده‌اند که با ارائه اطلاعات واضح و شفاف از حساب‌های بانکی رییس‌جمهور ترامپ، مشخص شود که در صورت وجود، ارتباطات او با روسیه در چه حد است. این درخواست که چند روز گذشته مطرح شد، بعد جدیدی به رابطه بین ترامپ و موسکو اضافه کرده است.
 شتاب ۷ در بانک ملت پیاده‌سازی می‌شود
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملت، از پیاده سازی شتاب ۷ در این بانک به عنوان نخستین بانک کشور و آغاز به کار سیستم core ارزی متصل به core ریالی خبر داد.
اطلاعات چک الکترونیکی می‌شود؛ رونمایی از چکاوک 2 و3
بانکداری 24: دبیرکل بانک مرکزی با اعلام اتخاذ تمهیداتی برای جلوگیری از صدور چک‌های بی‌محل و بیان اینکه از کل ۱۰ میلیون فقره چک صادر شده در اسفندماه سال گذشته، 1.4 میلیون آن برگشت خورد، گفت: از ابتدا یا اوایل سال 97 چک‌های غیرصیادی در عملیات بین بانکی در چکاوک پذیرش نمی‌شود.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved