برچسب: پیام
رئیس كل بانك مركزی در كانال تلگرام خود تاكید كرد: استیفای حقوق سپرده گذاران تا آخرین ریال
بانكداری٢٤: رئیس كل بانك مركزی در كانال تلگرام خود توضیحاتی درباره سیاست های جدید برخورد با موسسات غیر مجاز منتشر كرده است.
 دو سیگنال چک از بازار
بانکداری 24: آمار چک‌های مبادله شده در خردادماه ازسوی بانک مرکزی منتشر شد.
 چگونه در سامانه وام‌ازدواج ثبت‌نام کنیم؟
بانکداری 24: مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: زوجین ۲ سال بعد از تاریخ عقدنامه قرصت دارند در سامانه ازدواج ثبت نام کنند.
اتفاقات نامبارک در اقتصاد ایران دلایل رکود در واحدهای صنعتی
بانکداری 24: مشاور اقتصادی رییس‌جمهور با بیان اینکه برای رسیدن سطح درآمد خانوار به سال ۸۶ به میزان ۷ تا ۱۰ سال زمان نیاز است، تاکید کرد: امروز حدود نیمی از صنعت کشور به عنوان اضافه ظرفیت شناخته می­‌شود.
 آغاز فصل جدید خدمات اپلیکیشن‌ها
بانکداری 24: فصل جدیدی در صنعت پرداخت کشور با رونمایی از امکان کارت به کارت در اپلیکیشن‌های موبایلی در حال رقم خوردن است.
 هشدار دادستان مالیاتی به مودیان
بانکداری 24: دادستانی انتظامی مالیاتی به مودیان مالیاتی سراسر کشور در خصوص احتمال کلاهبرداری و سودجویی از سوی افراد فرصت طلب هشدار داد.
 ۷۶ هزار پیام سوئیفتی به ثبت رسید
بانکداری 24: یک مقام مسئول بانکی از دریافت ۷۶ هزار پیام سوئیفتی بعد از برجام خبر داد و گفت: در حال مذاکره با ۱۸۰ بانک دنیا برای برقراری روابط کارگزاری هستیم.
 مصوبه هیات وزیران در مورد سهام عدالت لغو شد
بانکداری 24، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با پیگیری کمیسیون و اصرار اعضا بر غیرقانونی بودن مصوبه دولت در خروج شرکت های سودده از سهام عدالت، هیات تطبیق مصوبات با قوانین، این مصوبه را لغو کرد.
 واگذاری نظارت بر فین تک ها به شبکه بانکی
بانکداری 24: مدیرگروه‌بانکداری‌الکترونیک‌پژوهشکده پولی‌وبانکی‌گفت: بانک مرکزی با تعیین‌الزامات برای شبکه‌بانکی‌باید وظیفه نظارت بر فین‌تک‌ها را به بانک ها واگذار واز تاخیر در تصمیم گیری‌ها در این بخش‌پرهیز کند.
 واگذاری نظارت بر فین تک ها به شبکه بانکی
بانکداری 24: مدیرگروه‌بانکداری‌الکترونیک‌پژوهشکده پولی‌وبانکی‌گفت: بانک مرکزی با تعیین‌الزامات برای شبکه‌بانکی‌باید وظیفه نظارت بر فین‌تک‌ها را به بانک ها واگذار واز تاخیر در تصمیم گیری‌ها در این بخش‌پرهیز کند.
 اعلام زمان واریز اولین سود سهام عدالت
بانکداری 24: مشاور رییس کل سازمان خصوصی‌سازی از واریز اولین مرحله سود سهام عدالت مشمولان تا پایان شهریورماه سال جاری خبر داد و گفت: پرداخت سود ۹۰ هزار تومانی قطعی نیست.
توسط گروه مالی گردشگری صورت می گیرد ایجاد بزرگترین مجموعه های گردشگری خاورمیانه در تهران
بانكداری٢٤: جلسه شورای عالی مدیران گروه مالی گردشگری به صورت ویژه برای بررسی روند پیشرفت پروژه دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان با حضور رییس گروه مالی گردشگری مدیر عامل بانک گردشگری و مدیران ارشد این گروه برگزار شد.
 تغییر نگاه مردم نسبت به طلا
بانکداری 24: عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه مالیات برارزش افزوده موجب رکود در بازار طلا و تعطیلی واحدهای این صنف شده است از تغییر نگاه مردم نسبت به طلا، و فاصله گرفتن آنان از این کالای سرمایه ای خبر داد.
 سه اولویت تامین مالی بخش مسکن
بانکداری 24: وزیر راه و شهرسازی گفت: ساکنان بافت‌های فرسوده، ساکنان سکونتگاه‌های حاشیه‌ای و غیر رسمی و جوانان خانه اولی سه طیفی هستند که باید در اولویت برنامه‌ریزی برای تامین مالی مسکن قرار بگیرند.
 رشد ۲۷ درصدی صدور کارت بانک اقتصادنوین
بانکداری 24: تعداد کارت‌های اعتباری صادره بانک اقتصادنوین در پایان خرداد ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن ۲۷ درصد رشد نشان می‌دهد.
 زمان واریز سود سهام عدالت
بانکداری 24: آن طور که مسئولان سازمان خصوصی‌سازی می گویند اولین مرحله واریز سود سهام عدالت مربوط به سال ۱۳۹۵ قبل از اتمام تابستان سال جاری به حساب مشمولین واریز خواهد شد.
 انجام خدمات متنوع بانکی با همراه‌بانک سینا
بانکداری 24: نسخه جدید همراه‌بانک سینا با قابلیت‌های جدید و جلوه‌های گرافیکی جذاب و با امکانات و امنیت بیشتر برای دارندگان سپرده در بانک سینا به بهره‌برداری رسیده است.
 آغاز فصل نوین در صنعت پرداخت کشور
بانکداری 24: رئیس هیئت‌مدیره شرکت آسان پرداخت گفت: از ابلاغیه ضوابط انتقال کارت به کارت چنین برداشت می شود که فعالیت استارت آپ ها و فین تک‌ها را نیز در برمی‌گیرد که منجر به تحولی بزرگ در صنعت پرداخت کشور می شود.
 پیامک شبهه برانگیز یکی از غیرمجازها
بانکداری 24: بانک مهر اقتصاد با ارسال پیامکی از قرار گرفتن نام خود در لیست بانک‌ها و موسسات مجاز بانک مرکزی خبر داده است. این در حالی است که هیچ اعلام رسمی مبنی بر دریافت مجوز این بانک از سوی بانک مرکزی انجام نشده و تنها در لیست بانک‌های متقاضی دریافت مجوز قرار دارد.
  افتتاح حساب مجازی خدمتی نوین از موسسه اعتباری کوثر
بانکداری 24: با هدف گسترش خدمات نوین بانکداری الکترونیک و سرعت بخشیدن به ارائه خدمات، افتتاح حساب مجازی در موسسه اعتباری کوثر راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ این موسسه با ارائه خدمات نوین ، طیف وسیعی از خدمات بانکی را در هر زمان و هر مکان در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved