برچسب: پیام
 تورم دورقمی، پاشنه آشیل بازار بدهی
بانکداری 24: استفاده از اوراق بدهی دولتی در شرایط وجود تورم دورقمی، منجر به تشدید حجم بدهی دولتی در طول سال‌های بعد خواهد شد. از این رو، تک‌رقمی نگه‌داشتن تورم دارای اهمیت زیادی جهت توسعه بازار بدهی است.
 زمان واریز یارانه اسفند ماه اعلام شد
بانکداری 24: یارانه نقدی اسفند ماه با توجه به نزدیکی به ایام نوروز زودتر از موعد مقرر به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
 کانال رسمی بانک ملت آغاز به کار کرد
بانکداری 24: با راه اندازی کانال تلگرامی بانک ملت با شناسه bankmellat_channel@ ، این بانک به صورت رسمی، فعالیت در این شبکه پیام رسان را آغاز کرد.
 ماه سراسر منفی بورس
بانکداری 24: بازار سهام که از ابتدای ماه جاری روند منفی ممتدی را به لحاظ عملکرد هفتگی تجربه می‌کند، این هفته را نیز با کاهش قیمت‌ها پایان برد تا شاخص کل با افت 8/ 0 درصدی به محدوده 76 هزار واحد برسد.
 چرخه تخریب در بازار بدهی
بانکداری 24: گزارش‌ها از دو رویداد جدید در بازار بدهی خبر می‌دهد. نخست آنکه انتشار اوراق دولتی در بازار سرمایه تا پایان امسال متوقف خواهد شد و خبر دوم آنکه احتمال دارد سازوکار انتشار و نقل‌وانتقال اوراق بهادار به شبکه بانکی منتقل شود.
بروزرسانی ارقام حسابهای ملی ایران جزئیات تغییر سال پایه آماری
بانکداری 24: تغییرسال پایه آماری در محاسبات بانک‌مرکزی مراحل نهایی را می‌گذراند و ارقام حساب‌های ملی ایران تاپایان امسال به روزرسانی و منتشر می‌شود؛اما باید دید که مرکز آمار چطور خود را به رقیب می‌رساند.
 بانک گردشگری حامی نمایشگاه گردشگری
بانکداری 24: دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، با حمایت گروه مالی گردشگری آغاز به کار کرد.
 پیامک حذف یارانه به زودی می‌آید
بانکداری 24: مطابق اظهارات مدیرکل رفاه و تأمین اجتماعی از همین روزها پیامک های حذف یارانه برای سرپرستان خانوار ارسال می شود و به نظر می رسد، از اسفند ماه تعدادی از خانوارها مشمول دریافت یارانه نقدی نشوند.
 نقاب حمایت ارزی افتاد
بانکداری 24: پارلمان بخش خصوصی در یک کار پژوهشی با سیاست تثبیت نرخ ارز مخالفت کرده و تعدیل نرخ واقعی ارز را برای حمایت از صادرات امری اجتناب‌ناپذیر دانسته است.
 اخذ مالیات از کالاهای تولیدی طلا
بانکداری 24: یک کارشناس اقتصادی مطرح کرد: دریافت مالیات بر ارزش افزوده بر بیشتر بخش های فعال در صنف طلا تعلق می گیرد، اما می بایست این مالیات از محل طلای ساخته شده باشد.
 جزییات برنامه‌های جدید دولت در بورس
بانکداری 24: معاون وزیر اقتصاد با تشریح برنامه‌های جدید حمایتی دولت از بازار سرمایه گفت: توسعه بی‌حساب بازار بدهی باعث آسیب شاخص بورس می‌شود.
 دریافت پول بدون عابر بانک امکان پذیر شد
بانکداری 24: بانک اقتصاد نوین اعلام کرد:‌ مشتریان این بانک می‌توانند بدون کارت بانکی از دستگاه‌های خودپرداز پول نقد دریافت کنند.
 ارائه امکانات جدید در سامانه بام بانک ملی
بانکداری 24: بانک ملی ایران امکانات جدیدی را در سامانه بام ارائه کرد.
 حضور مدیران گردشگری در تشییع آتش نشان
بانکداری 24: مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد بانک گردشگری، با حضور در آیین تشییع شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو، به فداکاری و رشادت آنان ادای احترام کردند
 افزایش کاربران خدمات الکترونیکی بانک اقتصادنوین
بانکداری 24: تعداد کاربران چهار خدمت الکترونیکی بانک اقتصادنوین در پایان دی ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۱۳ درصد رشد کرد.
 جزئیات حذف یارانه نقدی خانوارها
بانکداری 24: اطلاعات به دست آمده از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حکایت از آن دارد که یارانه هیچ خانواری «تک علتی» حذف نخواهد شد.
 هوشمندسازی گمرکات کشور
بانکداری 24: رییس کل گمرک ایران با تاکید بر گسترش روابط بین المللی گمرک گفت: سامانه هوشمند درب خروج کالا عملیاتی شد.
 تصمیمات جدید درباره حذف یارانه پُردرآمدها
بانکداری 24: قائم مقام وزیر کار با اعلام اینکه تا پایان امسال یارانه کسی قطع نخواهد شد، گفت: شناسایی گروه‌های پُردرآمد در دستور کار است.
 سخنان برجامی ظریف در اتاق ایران
بانکداری 24: وزیر امور خارجه با تاکید بر اینکه به برجام افتخار می‌کند، گفت: بانک اطلاعاتی از فضای کسب‌ و کار و اقتصاد کشور در وزارت امور خارجه راه‌اندازی می‌شود.
 بار هزینه کارمزد بر دوش تسهیلات گیرندگان
بانکداری 24: معاون فناوری و اطلاعات بانک قوامین با تأکید بر لزوم آغاز جراحی نظام پرداخت کشور گفت: در حال حاضر بار هزینه کارمزد بر دوش تسهیلات گیرندگان است، ازاین‌رو به‌منظور همراه شدن با سیاست‌های دولت و کاهش نرخ سود تسهیلات باید نظام جامع کارمزد در کشور تدوین و پیاده‌سازی شود.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved