برچسب: بانک گردشگری
 دلایل توقف‌های طولانی نمادهای فرابورسی
بانکداری 24: اداره نظارت بر ناشران فرابورسی آخرین وضعیت نمادهای متوقف بیش از 7 روز را در تاریخ 30 دیماه سال جاری، به همراه دلایل توقف و اقدامات لازم برای بازگشایی اعلام کرد.
درمراسم آغاز هفتمین سال فعالیت بانک گردشگری صورت گرفت؛ تقدیر مدیرعامل بانک گردشگری از مدیریت حراست
بانکداری 24: خسرو خواجه حسنی، مدیرعامل بانک گردشگری، در حاشیه مراسم سالگرد بانک گردشگری از خدمات مدیریت حراست تقدیر کرد.
 بانک گردشگری ۷ ساله شد
بانکداری 24: در آستانه آغاز هفتمین سال فعالیت بانک گردشگری، خسرو خواجه حسنی مدیر عامل بانک، پیامی خطاب به سهامداران، مشتریان و عموم مردم ایران صادر کرد.
در آغاز هفتمین سال فعالیت بانک گردشگری همایش سراسری مدیران شعب برگزار شد
بانکداری 24: در نخستین روز این همایش که در روز ۲۹ دی ماه در محل هتل های فرودگاهی با حضور خسرو خواجه حسنی، مدیرعامل، معاونین و مدیران ستاد و شعب برگزار شد اولویت ها و سیاست گذاری های آتی تشریح شد.
 جرائم بدهکاران بانک گردشگری بخشیده می شود
بانکداری 24: خسرو خواجه حسنی مدیر عامل بانک گردشگری اعلام کرد : جرائم بدهکارانی که تا پایان سال اقدام به واریز اصل و سود متعلقه نمایند بخشیده می شود.
 تسلیت بانک گردشگری برای درگذشت آیت‌الله هاشمی
بانکداری 24: آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری پس از عمری مجاهدت در راه اسلام و سازندگی ایران به ملکوت اعلی پیوست.
تابلوی بورس منتظر نماد بانکی‌ها؛ زمزمه گشایش قریب‌الوقوع نمادبانکها
بانکداری 24: اگرچه مدت طولانی است که نماد بانکها در بورس به دلیل ناهماهنگی با استانداردهای صورت‌های مالی بانک مرکزی بسته است، خبرها حکایت از بازگشایی قریب‌الوقوع نماد بانکها در بورس طی روزهای آتی دارد.
 استعلام اصالت ضمانت‌نامه‌ در بانک گردشگری
بانکداری 24: استعلام آنی اصالت ضمانت‌نامه‌های صادره بانک گردشگری امکان‌پذیر شد.
مدیر عامل بانک گردشگری:  نظارت بانک مرکزی تضمین سرمایه گذاری است
بانکداری 24: خسرو خواجه حسنی مدیر عامل بانک گردشگری گفت: نقش نظارتی بانک مرکزی اطمینان خاطر برای مشتریان را به ارمغان خواهد آورد.
 آغاز فعالیت شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری
بانکداری24: آیین گشایش شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری وابسته به بانک گردشگری برگزار شد.
 افتتاح شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری
بانکداری 24: آیین گشایش شرکت خدمات ارزی و صرافی گردشگری وابسته به بانک گردشگری برگزار شد.
 روزهای خوش سهامداران بانک گردشکری
بانکداری 24: پیش‌بینی سال آینده بانک گردشگری نشان می‌دهد سهامداران این بانک روزهای خوشی را در سال ۱۳۹۶ تجربه خواهند کرد.
 همکاری بانک گردشگری با انجمن دندانپزشکی
بانکداری 24: تفاهم نامه همکاری میان بانک گردشگری و انجمن دندانپزشکی ایران، به امضا رسید.
 افتتاح ساختمان جدید ستاد بانک گردشگری
بانکداری 24: ساختمان جدید ستاد بانک گردشگری با حضور رئیس گروه مالی گردشگری، مدیرعامل بانک گردشگری و جمعی از مدیران ارشد و کارکنان به شکل رسمی افتتاح شد.
  مدیرعامل بانک اقتصادنوین معرفی شد
بانکداری 24: بر اساس تصمیم هیات مدیره و تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران "علی اصغر سفری" مدیرعامل جدید این بانک معرفی شد.
 حضور وزیر تجارت وصنایع مالزی در گروه مالی گردشگری
بانکداری24: هیئتی اقتصادی به سرپرستی وزیر تجارت و صنایع مالزی، با «مهدی جهانگیری» رییس گروه مالی گردشگری و نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران دیدار کردند.
 بانک گردشگردی در جهان بی بدیل است
بانکداری 24: مدیران بانک یو بی اس ایتالیا، روز ۲۷ مهر ماه با مدیرعامل بانک گردشگری و جمعی از مدیران گروه مالی گردشگری دیدار کردند.
در نشست مشترک مدیران دو بانک صورت گرفت بررسی زمینه های همکاری بانک یو بی اس ایتالیا و بانک گردشگری
بانکداری24: مدیران بانک یو بی اس ایتالیا، روزگذشته با مدیرعامل بانک گردشگری و جمعی از مدیران گروه مالی گردشگری دیدار کردند.
 توجه سهامداران به سوی صنایع خودرویی
بانکداری 24: بازار سهام دیروز ترجیح داد تا نظاره‌گر بازاری متعادل و به نسبت کم حجم در اغلب نمادهای معاملاتی با متعادل شدن قیمت‌ها در محدوده صفر تابلو باشد. بازاری که اگرچه نیم‌نگاهی به خودرویی ها داشت اما با توجه به مجامع سالانه و در عین حال فوق‌العاده برخی شرکت‌های مهم در روزهای آتی و دغدغه‌های سهامداری در گروه بانک‌ها دیروز ترجیح داد تا به بازار دومی‌ها و تک‌سهم‌های برخوردار از نسبت پایین سهام شناور اقبال نشان دهد.
 تقدیر بانک گردشگری از نفرات برتر کنکور
بانکداری 24، در نشستی که در روز ۱۷ مهرماه با حضور رئیس هیئت‌مدیره و معاون بانکی بانک گردشگری و مدیرعامل دانشگاه علمی- کاربردی «کاراد»برگزار گردید، از نفرات برتر کنکور سال ۱۳۹۵ کشور تقدیر شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved