برچسب: بورس کالا
 افت قیمت سکه در بازار نقدی بورس کالا
بانکداری 24: معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران، طی روز گذشته به ۷ هزار و ۹۵۵ قرارداد و ارزش آن به یکهزار و ۹۵ میلیارد ریال رسید.
 چاره جویی برای توقف نمادها در بورس
بانکداری 24: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران از چاره جویی برای توقف نمادها در بورس خبر داد و گفت:‌حجم مبنا تا پایان سال حذف و دامنه نوسان به دامنه پویا تبدیل می شود.
 انعقاد ۳۱ هزار قرارداد آتی سکه در بورس
بانکداری 24: معاملات آتی سکه در بورس کالا در هفته پیش به ۳۱ هزار و ۴۲۲ قرارداد و ارزش ۴ هزار و ۳۰۱ میلیارد ریا رسید که نسبت به هفته ماقبل رشد ۴۶ درصدی را تجربه کرد.
 توجه ویژه بازار سرمایه به سرمایه گذاران خارجی
بانکداری 24: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه توجه ویژه‌ای به سرمایه‌گذاران خارجی شده است، گفت: زمینه افتتاح حساب برای این سرمایه‌گذاران فراهم شد.
 تدوین برنامه جامع تامین مالی بازار سرمایه
بانکداری 24، وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم افتتاح معاملات پسته در بورس کالا از تدوین برنامه جامع تامین مالی بلندمدت بازار سرمایه خبر داد.
 انعقاد ۵۰ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۵۰هزار و ۶۰۰ قرارداد و ارزش ۶ هزار و ۹۲۳میلیارد ریال قرار گرفت.
 ارزش معاملات فرابورس افزایش یافت
بانکداری 24: ارزش معاملات فرابورس ایران در پی دادوستد ۵۸۸ میلیون ورقه بهادار در روز جاری از ۲ هزار میلیارد ریال فراتر رفت.
 افزایش حجم و ارزش معاملات فرابورس
بانکداری 24: ارزش معاملات فرابورس ایران در پی دادوستد 588 میلیون ورقه بهادار در روز جاری از 2 هزار میلیارد ریال فراتر رفت.
 انعقاد ۲۸ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۲۸ هزار و ۸۷۴ قرارداد و ارزش ۳ هزار و ۹۷۱ میلیارد ریال قرار گرفت.
 انعقاد ۶۶ هزار قرارداد سکه برای تحویل
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالا طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۷۳ هزار و ۶۴۲ قرارداد و ارزش ۱۰ هزار و ۱۸۳میلیارد ریال قرار گرفت.
 اختیار فروش سهام در ماه‌های آتی
بانکداری 24: رئیس سازمان بورس و اوراق بهاداربا بیان اینکه اختیار فروش در ماه‌های آینده شکل خواهد گرفت، گفت: اختیار خرید و فروش معامله به بزرگتر شدن بازار سرمایه کمک می‌کند.
 انعقاد 11 هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران‏ طی روز گذشته به 11 هزار و 818 قرارداد و ارزش یک هزار و 649 میلیارد ریال رسید.
 سبد وسوسه‌انگیز بورس کالا برای سرمایه‌گذاران
بانکداری 24: معاملات آتی، گواهی سپرده و قرارداد اختیار معامله سکه به عنوان ابزارهای مالی و مشتقه، همزمان در بورس کالا، می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.
 رشد 124 درصدی قراردادهای آپشن سکه
بانکداری 24: قراردادهای اختیار سکه در بورس کالا روز شنبه 589 مورد بوده که با رشد 124 درصدی همراه است.
 تعیین تکلیف اموال آریا و بابک زنجانی
بانکداری 24: مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی جزییات تعیین تکلیف اموال گروه امیرمنصور آریا، بابک زنجانی و آخرین وضعیت فروش اموال مازاد بانک‌ها را اعلام کرد و گفت:‌ از ۲۸ دستگاه پورشه به مزایده گذاشته شده تنها ۲ خودرو به ارزش ۴.۵ میلیارد تومان فروخته شد.
 نگاهی بر سکه در سررسیدهای سال 96
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران دیروز دومین روز هفته به 8 هزار و 726 قرارداد و ارزش یک هزار و 182 میلیارد رسید.
در بورس کالا: انعقاد ۱۱۴هزار قرارداد آتی سکه
بانکداری 24: در جریان معاملات آتی سکه در هفته گذشته، حجم و ارزش بازار به ترتیب روی ارقام ۱۱۴هزار و ۲۹۰ قرارداد و ارزش ۱۵ هزار و ۴۹۴میلیارد ریال قرار گرفت.
برقراری سوئیفت با 88 بانک عبور فعالیت‌های ارزی از مرز ۴.۴ میلیارد دلار
بانکداری 24: مدیرعامل بانک سپه با اعلام اینکه فعالیت‌های ارزی از مرز 4 میلیارد و 400 میلیون دلار گذشته است، از برقراری سوئیفت با 88 بانک، فعال کردن 42 فقره حساب نزد 23 بانک خارجی و واحدهای خارج از کشور در پسابرجام خبرداد.
 انعقاد ۲۵ هزار قرارداد آتی سکه
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه در بورس کالا طی روز گذشته به ۲۵ هزار و ۵۵۹ قرارداد و ارزش ۳ هزار و ۴۹۸ میلیارد رسید که رشد ۶ درصدی را نسبت به معاملات روز یکشنبه تجربه کرد.
 رشد ۶۷ درصدی حجم معاملات آتی سکه
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه در بورس کالا طی روز گذشته به ۲۴ هزار و ۵۴ قرارداد و ارزش ۳ هزار و ۲۴۲ میلیارد رسید که رشد ۶۷ درصدی را نسبت به معاملات روز شنبه تجربه کرد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved