برچسب: بورس کالا
 میدانی که قیمت سکه را رقم می زند
بانکداری 24: وسط بازار تهران، کمی پایین تر از میدان ارگ و روبه روی ساختمان شعبه بازار بانک ملی ایران، جنب در های ورودی بازار بزرگ طلا و جواهر ایران؛ اینجا آدرس یکی از بازار های غیررسمی سکه و ارز پایتخت است.
 رشد قرار داد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: 40 هزار و 892 قرار داد آتی سکه روز شنبه در بورس کالا منعقد شد.
 مهم ترین برنامه های آتی بورس کالا
بانکداری 24: مدیرعامل شرکت بورس کالای ایران ضمن اشاره به مزایای اجرای ماده ۳۷ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر، سابقه معاملات سنگ آهن در بورس کالای ایران و بورس های کالایی دنیا، مهم ترین برنامه های آتی بورس کالا را اعلام کرد.
 هزار و ۱۶۰ قرارداد آپشن سکه در بورس کالا
بانکداری 24: قرارداد اختیار خرید برای سررسید دی ماه جاری نشان می دهد که درقیمت اعمال یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ۶۳ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان ۲۴۰ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۱۷۵ هزار تومان ۳۰ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ۱۳۵ قرارداد و قیمت اعمال یک میلیون و ۲۳۵ هزار تومان یک قرارداد منعقد شده است.
یک کارشناس ارشد بازار امکان مدیریت ریسک بهای طلا از طریق بورس کالا
بانکداری 24: یک کارشناس ارشد بازار سرمایه به امکان مدیریت ریسک بهای طلا از طریق بورس کالا اشاره کرد و گفت: راه‌اندازی و توسعه ابزارهای مالی مدرن همانند معاملات اختیار از نیازهای اساسی مدیریت ریسک هستند.
 فضای احتیاطی در بازار سهام حافظ
بانکداری 24: بورس اوراق بهادار تهران هفته گذشته شرایط متزلزل و ضعیفی داشت که بخش عمده آن ناشی از نگرانی معامله‌گران از کمبود نقدینگی بود.در بازار سهام هفته گذشته معامله‌گران با مجموعه‌ای از عوامل مبهم مواجه بودند. در مهم‌ترین موضوع کمبود نقدینگی در بازار موجب کاهش قیمت‌ها شده است.
 قیمت جهانی طلا به بالاترین سطح رسید
بانکداری 24: قیمت طلا در بازارهای بین المللی امروز چهارشنبه در ادامه روند صعودی خود بار دیگر افزایش یافت و به بالاترین سطح در ۳ هفته اخیر رسیده است.
 تنها صنعت لیدر بازار سهام تا پایان امسال
بانکداری 24: یک کارشناس گفت: قیمت ارز،‌ نرخ جهانی محصولات، قیمت نفت و میزان تولید مهم ترین عوامل موثر بر سوداوری شرکت های سودآوری هستند که هرگونه تغییر در این عوامل به طور مستقیم بر قیمت سهام شرکت ها اثرگذار خواهد بود.
 راه اندازی معاملات اختیار فروش سکه
بانکداری 24: مدیرعامل بورس کالای ایران با اشاره به راه اندازی ابزار آپشن فروش از امروز در بورس کالای ایران، گفت: این ابزار این فرصت را برای کسانی که به دنبال بهره گرفتن از بازار در حالت نزولی آن یا پوشش ریسک خود در مقابل نوسانات هستند، فراهم می کند.
 صعود بورس‌های آسیایی با رشد قیمت نفت
بانکداری 24: بازارهای سهام آسیایی روز چهارشنبه صعود روز گذشته وال استریت را دنبال کرده و در سطح بالاتری ایستادند در حالیکه دلار در برابر ین قوی‌تر شد.
 ارتقا جایگاه بانک سپه به بانک اول کشور
بانکداری 24: مدیرعامل بانک سپه در خصوص ارتقا جایگاه بانک سپه به بانک اول کشور گفت: باید با شناسایی نقاط قوت خود و ضعف رقبا به بانک اول کشور تبدیل شویم.
 معاملات آتی چطور بازار را کنترل می‌کند؟
بانکداری 24: مهمترین مزیت راه‌اندازی بازار آتی ارز، پیش‌بینی پذیر کردن نرخ برای فعالان اقتصادی است؛ ضمن اینکه این بازار امکانی فراهم می‌کند تا عرضه و تقاضا، در محلی متمرکز و مدیریت‌پذیر صورت گیرد.
 مسیر بورس در آغاز زمستان
بانکداری 24: : بورس تهران در حالی امروز اولین هفته کاری در دی‌ماه را را آغاز می‌کند که براساس نظرسنجی «دنیای‌اقتصاد»، روند کم‌نوسان شاخص کل تا پایان هفته محتمل‌ترین سناریوی پیش‌روی بورس تهران خواهد بود.
 تقابل دو متغیر داخل در بورس
بانکداری 24: بازار سهام با ثبت افت نیم درصدی یک هفته ناامید‌کننده دیگر را پشت سر گذاشت تا با افت همزمان قیمت سهام و حجم معاملات، وضعیت راکد خود را به رخ سرمایه‌گذاران بکشد.
 آمادگی بورس برای راه اندازی بازار آتی ارز
بانکداری 24: کارشناس ارشدبازار سرمایه با اشاره به آمادگی بورس برای میزبانی معاملات آتی ارز گفت:در حال حاضر بورس کالا جهت استفاده از ابزارهای مالی در جهت پوشش ریسک و جذب نقدینگی روند خوبی را در پیش گرفته و امیدواریم به زودی با تفاهم بانک مرکزی و سازمان بورس و نیز با توجه به زیرساخت‌های فنی مناسب در بورس کالا، معاملات آتی ارز به منظور پوشش ریسک نوسانات نرخ ارز در بورس کالا راه‌اندازی شود.
 بازگشت ریسک‌های سیاسی به بورس؟
بانکداری 24: بورس اوراق بهادار تهران روز چهارشنبه در حالی به پایان هفته کاری خود رسید که همچنان شاهد جو ضعیفی بود.
برای نخستین بار در بازار سرمایه صورت می گیرد؛ آغاز معاملات آپشن سکه از امروز
بانکداری 24: معاملات قرارداد اختیار معامله سکه طلای بهار آزادی (آپشن) از امروز در حالی در بورس‌کالا آغاز می‌شود که این برای نخستین بار است که معاملات آپشن در بازار سرمایه ایران انجام خواهد شد.
 نماگرهای بورس قرمزپوش شدند
بانکداری 24: شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۲۳ آذرماه ۹۵ با کاهش ۱۷۴ واحدی به رقم ۸۰ هزار و ۷۴۱ واحد رسید.
 حجم عملیات ارزی بانک ملت افرایش می یابد
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملت با بیان اینکه این بانک سهم قابل توجهی از بازار نظام بانکی کشور را در اختیار دارد، گفت: اهداف استراتژیک بانک ملت در سال جاری با رویکرد افزایش سودآوری مورد بازنگری قرار گرفته است.
 کاهش بهای سکه در سررسیدهای بازار آتی
بانکداری 24: قیمت دلار روند رو به پایینی را تجربه کرد تا بازار سکه به کمک ارزیابی های منفی برای اونس در روز دوشنبه، یک روز نسبتا کاهشی را پشت سر بگذارد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved