برچسب: بورس کالا
 انعقاد ۶۶ هزار قرارداد سکه برای تحویل
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالا طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۷۳ هزار و ۶۴۲ قرارداد و ارزش ۱۰ هزار و ۱۸۳میلیارد ریال قرار گرفت.
 اختیار فروش سهام در ماه‌های آتی
بانکداری 24: رئیس سازمان بورس و اوراق بهاداربا بیان اینکه اختیار فروش در ماه‌های آینده شکل خواهد گرفت، گفت: اختیار خرید و فروش معامله به بزرگتر شدن بازار سرمایه کمک می‌کند.
 انعقاد 11 هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران‏ طی روز گذشته به 11 هزار و 818 قرارداد و ارزش یک هزار و 649 میلیارد ریال رسید.
 سبد وسوسه‌انگیز بورس کالا برای سرمایه‌گذاران
بانکداری 24: معاملات آتی، گواهی سپرده و قرارداد اختیار معامله سکه به عنوان ابزارهای مالی و مشتقه، همزمان در بورس کالا، می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.
 رشد 124 درصدی قراردادهای آپشن سکه
بانکداری 24: قراردادهای اختیار سکه در بورس کالا روز شنبه 589 مورد بوده که با رشد 124 درصدی همراه است.
 تعیین تکلیف اموال آریا و بابک زنجانی
بانکداری 24: مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی جزییات تعیین تکلیف اموال گروه امیرمنصور آریا، بابک زنجانی و آخرین وضعیت فروش اموال مازاد بانک‌ها را اعلام کرد و گفت:‌ از ۲۸ دستگاه پورشه به مزایده گذاشته شده تنها ۲ خودرو به ارزش ۴.۵ میلیارد تومان فروخته شد.
 نگاهی بر سکه در سررسیدهای سال 96
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران دیروز دومین روز هفته به 8 هزار و 726 قرارداد و ارزش یک هزار و 182 میلیارد رسید.
در بورس کالا: انعقاد ۱۱۴هزار قرارداد آتی سکه
بانکداری 24: در جریان معاملات آتی سکه در هفته گذشته، حجم و ارزش بازار به ترتیب روی ارقام ۱۱۴هزار و ۲۹۰ قرارداد و ارزش ۱۵ هزار و ۴۹۴میلیارد ریال قرار گرفت.
برقراری سوئیفت با 88 بانک عبور فعالیت‌های ارزی از مرز ۴.۴ میلیارد دلار
بانکداری 24: مدیرعامل بانک سپه با اعلام اینکه فعالیت‌های ارزی از مرز 4 میلیارد و 400 میلیون دلار گذشته است، از برقراری سوئیفت با 88 بانک، فعال کردن 42 فقره حساب نزد 23 بانک خارجی و واحدهای خارج از کشور در پسابرجام خبرداد.
 انعقاد ۲۵ هزار قرارداد آتی سکه
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه در بورس کالا طی روز گذشته به ۲۵ هزار و ۵۵۹ قرارداد و ارزش ۳ هزار و ۴۹۸ میلیارد رسید که رشد ۶ درصدی را نسبت به معاملات روز یکشنبه تجربه کرد.
 رشد ۶۷ درصدی حجم معاملات آتی سکه
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه در بورس کالا طی روز گذشته به ۲۴ هزار و ۵۴ قرارداد و ارزش ۳ هزار و ۲۴۲ میلیارد رسید که رشد ۶۷ درصدی را نسبت به معاملات روز شنبه تجربه کرد.
 انعقاد ۱۵۰هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: معاملات آتی سکه در بورس کالا، هفته گذشته با حجم قابل قبولی به کار خود پایان داد؛ به طوریکه حجم و ارزش این بازار به ترتیب روی ارقام ۱۵۰هزار و ۸۴۴ قرارداد و ارزش ۲۰ هزار و ۲۲۹میلیارد ریال قرار گرفت.
 میدانی که قیمت سکه را رقم می زند
بانکداری 24: وسط بازار تهران، کمی پایین تر از میدان ارگ و روبه روی ساختمان شعبه بازار بانک ملی ایران، جنب در های ورودی بازار بزرگ طلا و جواهر ایران؛ اینجا آدرس یکی از بازار های غیررسمی سکه و ارز پایتخت است.
 رشد قرار داد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: 40 هزار و 892 قرار داد آتی سکه روز شنبه در بورس کالا منعقد شد.
 مهم ترین برنامه های آتی بورس کالا
بانکداری 24: مدیرعامل شرکت بورس کالای ایران ضمن اشاره به مزایای اجرای ماده ۳۷ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر، سابقه معاملات سنگ آهن در بورس کالای ایران و بورس های کالایی دنیا، مهم ترین برنامه های آتی بورس کالا را اعلام کرد.
 هزار و ۱۶۰ قرارداد آپشن سکه در بورس کالا
بانکداری 24: قرارداد اختیار خرید برای سررسید دی ماه جاری نشان می دهد که درقیمت اعمال یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ۶۳ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان ۲۴۰ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۱۷۵ هزار تومان ۳۰ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ۱۳۵ قرارداد و قیمت اعمال یک میلیون و ۲۳۵ هزار تومان یک قرارداد منعقد شده است.
یک کارشناس ارشد بازار امکان مدیریت ریسک بهای طلا از طریق بورس کالا
بانکداری 24: یک کارشناس ارشد بازار سرمایه به امکان مدیریت ریسک بهای طلا از طریق بورس کالا اشاره کرد و گفت: راه‌اندازی و توسعه ابزارهای مالی مدرن همانند معاملات اختیار از نیازهای اساسی مدیریت ریسک هستند.
 فضای احتیاطی در بازار سهام حافظ
بانکداری 24: بورس اوراق بهادار تهران هفته گذشته شرایط متزلزل و ضعیفی داشت که بخش عمده آن ناشی از نگرانی معامله‌گران از کمبود نقدینگی بود.در بازار سهام هفته گذشته معامله‌گران با مجموعه‌ای از عوامل مبهم مواجه بودند. در مهم‌ترین موضوع کمبود نقدینگی در بازار موجب کاهش قیمت‌ها شده است.
 قیمت جهانی طلا به بالاترین سطح رسید
بانکداری 24: قیمت طلا در بازارهای بین المللی امروز چهارشنبه در ادامه روند صعودی خود بار دیگر افزایش یافت و به بالاترین سطح در ۳ هفته اخیر رسیده است.
 تنها صنعت لیدر بازار سهام تا پایان امسال
بانکداری 24: یک کارشناس گفت: قیمت ارز،‌ نرخ جهانی محصولات، قیمت نفت و میزان تولید مهم ترین عوامل موثر بر سوداوری شرکت های سودآوری هستند که هرگونه تغییر در این عوامل به طور مستقیم بر قیمت سهام شرکت ها اثرگذار خواهد بود.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved