برچسب: بورس کالا
 رشد حجم معاملات بازار آتی سکه
بانکداری 24: تثبیت نرخ سکه در بازار باعث افزایش تقاضا در بازار آتی بورس کالای ایران شد.
  عقب‌‌گرد 69 واحدی شاخص کل بورس
بانکداری 24: معامله‌گران بازار سهام امروز شاهد عقب گرد نماگرهای منتخب این بازار با غلبه عرضه بر تقاضای سهام در اغلب گروه‌های پیشرو از جمله پالایشی‌ها و خودرویی‌ها بود؛ شاخص کل بورس هم با 69 واحد عقب نشینی رو به رو شد.
 رشد حجم معاملات آتی سکه در بورس
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه طی هفته گذشته در بورس کالا با افزایش رو به رو شد و به ۳۷ هزار و ۸۱۵ قرارداد و ارزش ۵ هزار و ۲۴۵ میلیارد ریال رسید که نسبت به دو هفته قبل رشد ۱۹ درصدی را تجربه کرد.
 رشد حجم معاملات بازار آتی سکه
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه طی دیروز ( دوشنبه) در بورس کالای ایران به ۷ هزار ۸۰۳ قرارداد و ارزش آن به یک هزار و ۶۷ میلیارد ریال رسید که نسبت به روز معاملاتی قبل رشد ٥٦ درصدی را تجربه کرد.
 نشست سالانه فدراسیون بورس‌های اروپایی- آسیایی
بانکداری 24: نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس‌های اروپایی-آسیایی موسوم به فیاس (FEAS) به میزبانی فرابورس ایران از امروز دوشنبه 25 اریبهشت‌ماه در تهران آغاز به کار می‌کند.
 حرکت بازار آتی سکه روی موج قیمت‌های نقدی
بانکداری 24: قیمت آتی سکه در بورس کالا به‌دنبال افزایش قیمت سکه در بازار نقدی طی روز یکشنبه، با رشد قیمت مواجه شد.
 توسعه بازار مشتقه با سامانه مجازی
بانکداری 24: مدیرعامل بورس کالای ایران از بررسی تقاضای راه‌اندازی دو صندوق کالایی طلا و یک صندوق کالایی زعفران خبرداد.
 سکه در معاملات بازار نقدی و آتی تغییر مسیر داد
بانکداری 24: روند کاهشی نرخ دلار و اونس جهانی روز گذشته متوقف شد تا بهای سکه در بازار نقدی و آتی در بورس کالای ایران حرکت مثبتی را تجربه کند.
 جزئیات اولین صندوق طلای بازار سرمایه
بانکداری 24: پذیره‌نویسی صندوق طلا از اواخر ماه جاری آغاز می شود و حداقل پذیره‌نویسی مبلغ ۱۰ هزار ریال خواهد بود و حداقل تعداد واحد قابل خریداری نیز، ۱۰ عدد است.
 سکه نقدی و آتی در مسیر دلار گام برداشت
بانکداری 24: بهای سکه در بازار نقدی و آتی بورس کالای ایران دیروز در اولین روز هفته، تحت فشار کاهش نرخ دلار بود و در مسیر نزولی قرار گرفت.
 نخستین صندوق سرمایه گذاری کالایی، طلایی شد
بانکداری 24: امیدنامه و اساسنامه اولین صندوق سرمایه گذاری کالایی با دارایی پایه سکه طلا در کشور به تائید سازمان بورس و اوراق بهادار رسید.
 انتقاد از تصمیمات شبانه برای بورس
بانکداری 24: یک کارشناس بازار سرمایه گفت: صحبتهایی مبنی بر دخالت دولت در بورس در آستانه انتخابات و نیز جولان سفته بازی در بازار پایه فرابورس از جمله موضوعاتی است که موجب شده تا متولیان بازار، اقدام به دخالت در معاملات بورس کنند.
 ۲۰ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا منعقد شد
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه طی هفته گذشته در بورس کالای ایران، به ترتیب روی ارقام ۲۰ هزار و ۴۸۳ قرارداد و ارزش ۲ هزار و ۸۱۱ میلیارد ریال قرار گرفت.
 رونق بازار آتی سکه
بانکداری 24: بورس کالا اعلام کرد: با توجه به تحلیل بازار مبنی‌بر رشد قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی انتظار می‌رود روند رو به رشد معاملات آتی سکه در این بازار مالی همچنان ادامه داشته باشد.
 افت قیمت سکه در بازار نقدی بورس کالا
بانکداری 24: معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران، طی روز گذشته به ۷ هزار و ۹۵۵ قرارداد و ارزش آن به یکهزار و ۹۵ میلیارد ریال رسید.
 چاره جویی برای توقف نمادها در بورس
بانکداری 24: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران از چاره جویی برای توقف نمادها در بورس خبر داد و گفت:‌حجم مبنا تا پایان سال حذف و دامنه نوسان به دامنه پویا تبدیل می شود.
 انعقاد ۳۱ هزار قرارداد آتی سکه در بورس
بانکداری 24: معاملات آتی سکه در بورس کالا در هفته پیش به ۳۱ هزار و ۴۲۲ قرارداد و ارزش ۴ هزار و ۳۰۱ میلیارد ریا رسید که نسبت به هفته ماقبل رشد ۴۶ درصدی را تجربه کرد.
 توجه ویژه بازار سرمایه به سرمایه گذاران خارجی
بانکداری 24: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه توجه ویژه‌ای به سرمایه‌گذاران خارجی شده است، گفت: زمینه افتتاح حساب برای این سرمایه‌گذاران فراهم شد.
 تدوین برنامه جامع تامین مالی بازار سرمایه
بانکداری 24، وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم افتتاح معاملات پسته در بورس کالا از تدوین برنامه جامع تامین مالی بلندمدت بازار سرمایه خبر داد.
 انعقاد ۵۰ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۵۰هزار و ۶۰۰ قرارداد و ارزش ۶ هزار و ۹۲۳میلیارد ریال قرار گرفت.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved