برچسب: بورس کالا
 ۵ سررسید آتی سکه صعودی شد
بانکداری 24:حجم و ارزش معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالا به ۷ هزار و ۶۷۱ قرارداد و ارزش معاملات نیز به یک هزار و ۷۹ میلیارد ریال رسید.
شیوه جدید تعیین نرخ سکه گواهی سپرده، مرجع تعیین قیمت سکه می‌شود
بانکداری 24:یک کارشناس ارشد بازار سرمایه با تشریح جزئیات شیوه جدید تعیین نرخ سکه گفت: گواهی سپرده، مرجع تعیین قیمت سکه می‌شود.
 کاهش بهای آتی سکه همسو با بازار نقدی
بانکداری 24:حجم و ارزش معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۱۰ هزار و ۴۵۱ قرارداد و ارزش معاملات نیز به یک هزار و ۴۵۷ میلیارد ریال رسید.
 دو انتصاب کرباسیان در وزارت اقتصاد
بانکداری 24:وزیر امور اقتصادی و دارایی در احکام جداگانه ای مهدی قدمی را به عنوان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و همچنین فرود عسگری را به عنوان معاون وزیر و رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
 انعقاد بیش از ۶۹ هزار قرارداد آتی سکه
بانکداری 24:حجم معاملات آتی سکه طی هفته گذشته در بورس کالای ایران به ۶۹ هزار و ۲۰۸ قرارداد و ارزش آن نیز به ۹ هزار و ۶۷۵ میلیارد ریال رسید.
 بیش از ۱۸ هزار قرارداد آتی سکه منعقد شد
بانکداری 24:حجم و ارزش معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۱۸ هزار و ۵۷۱ قرارداد و ارزش معاملات نیز به ۲ هزار و ۶۰۲ میلیارد ریال رسید.
 سکه آتی با بازار نقدی هم مسیر شد
بانکداری 24:حجم و ارزش معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۱۰ هزار و ۹۵۱ قرارداد و ارزش معاملات نیز به یک هزار و ۵۱۱ میلیارد ریال رسید.
 رشد بورس در روزهای کم‌رمق
بانکداری 24:نماگر بورس تهران روز گذشته تحت تاثیر بازگشت آرام بازارهای جهانی به مدار صعودی و همچنین عرضه‌های مناسب محصولات فلزی در بورس کالا، با رشد 113 واحدی مواجه شد و در سطح 83 هزار و 369 واحد قرار گرفت. رشد این نماگر در حالی رقم خورد که همچنان شاهد معاملاتی کم‌رمق در بورس تهران هستیم. دیروز نیز ارزش معاملات این بازار برای چهارمین روز متوالی در سطوح پایین‌تر از 100 میلیارد تومان رقم خورد. به نظر می‌رسد همچنان احتیاط ناشی از فشار فروش تسویه اعتبارات کارگزاری‌ها با نزدیک شدن به روزهای پایانی شهریورماه و همچنین نگرانی‌هایی از تداوم روند بازارهای جهانی بر معاملات بازار سهام حاکم است.
 اصلاح بورس با روند جهانی
بانکداری 24: به‌دنبال افت قیمت جهانی فلزات در روز جمعه، بورس تهران معاملات این هفته را در فضایی منفی آغاز کرد؛ به‌طوری‌که شاخص کل سهام با ریزش 420 واحدی بیشترین افت خود از اواسط خرداد را تجربه کرد. این موضوع بازدهی این بازار از ابتدای سال را به کمتر از 8 درصد کاهش داد. همچنین تردید درباره روند آتی بازارهای جهانی و نگرانی از دوره تسویه اعتبار کارگزاری‌ها روز کم‌رمقی را در بورس رقم زد؛ به‌طوری‌که ارزش معاملات سهام به کمترین مقدار در بیش از دو ماه اخیر رسید.
 سکه را برای تحویل تیر ۹۷ معامله کنید
بانکداری 24: معاملات قرارداد آتی سکه طلا تحویل تیر ۹۷، از روز سه‌شنبه ۲۱ شهریورماه جاری راه‌اندازی و قابل انجام خواهد بود.
 سکه را برای تحویل تیر ۹۷ معامله کنید
بانکداری 24: معاملات قرارداد آتی سکه طلا تحویل تیر ۹۷، از روز سه‌شنبه ۲۱ شهریورماه جاری راه‌اندازی و قابل انجام خواهد بود.
 مشکلات صنعت طلا و جواهر ایران
بانکداری 24: بانک مرکزی تاکنون گزارش دقیق و رسمی درباره میزان ذخیره طلا در بانک مرکزی و یا در دست مردم ارائه نکرده است اما به اعتقاد کارشناسان و براساس میزان عرضه و تقاضا سکه می ­توان تخمین زد میزان طلای ذخیره شده در خانوارهای ایرانی از میزان ذخایر بانک مرکزی هم بیشتر است.
 وجه تضمین قرارداد اختیار سکه طلا کم شد
بانکداری 24: وجه تضمین اولیه قراردادهای اختیار معامله سکه طلا سررسید شهریورماه در بورس کالا کاهش یافت.
 رشد بهای آتی سکه همسو با بازار نقدی
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالا به ۱۴ هزار و ۱۵۲ قرارداد و ارزش معاملات نیز به یکهزار و ۹۳۸ میلیارد ریال رسید.
 رشد ۳۰ درصدی حجم و ارزش معاملات آتی سکه
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه دیروز در بورس کالای ایران با افزایش ۳۰ درصدی همراه شد.
 الماس وارد معاملات بازار آتی جهان شد
بانکداری 24: هند در اقدامی بی‌سابقه، الماس را در بازار معاملات آتی بورس خود قرار داد تا به رونق بیشتر این کالای گرانبها کمک کند.
 نگاهی به معاملات طلایی تالار نقره‌ای
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۶ هزار و ۵۶۹ قرارداد و ارزش معاملات نیز به ۸۹۹ میلیارد ریال رسید.
 بورسی ها شهریور ماه چقدر سود می‌گیرند؟
بانکداری 24: بیش از ۵۸۰۶ میلیارد ریال سود انواع اوراق در آخرین ماه تابستان امسال به سرمایه‌گذاران بورسی پرداخت می‌شود.
 استراحت بورس پس‌از 8 روز
بانکداری 24: پس از گذشت 8 روز توفانی که منجر به رشد 5/ 1 درصدی شاخص بورس شد، بازار سهام تا حد زیادی از تب و تاب افتاد تا با بازگشت به جو آرامش، روزی بدون تغییر از لحاظ بازدهی رقم بخورد. در این میان با توجه به اینکه تقویت چشمگیر قیمت‌ها در بازارهای جهانی منشا تحرکات اخیر بوده است، امکان از سر‌گیری روند صعودی در صورت تداوم رشد قیمت در این بازار‌ها یا حداقل ثبات در محدوده کنونی وجود دارد. ضمن اینکه حالا احتمال عملی شدن کاهش نرخ سود بانکی و تقویت نرخ دلار نیز عوامل حمایتی قدرتمندی برای معاملات سهام به شمار می‌روند.
 ۵ سررسید مثبت آتی سکه
بانکداری 24: حجم معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۶ هزار و ۹۲۴ قرارداد و ارزش معاملات نیز به ۹۵۰ میلیارد ریال رسید.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved