برچسب: ترامپ
 شاخص بورس آسیا از رونق افتاد
بانکداری 24: شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز چهارشنبه با روند نزولی روبرو شد؛ اما قیمت منطقه‌ای طلا افزایش یافت.
 منتظر رونق در بازار طلا باشیم؟
بانکداری 24: سرمایه گذاران بین المللی اکنون این سئوال را مطرح می کنند که آیا بازار طلا در حال ورود به یک دوره رونق و درخشش است یا افزایش قیمت طلا در ماه های اخیر تنها یک روند گذرا و موقتی است.
 بحران ترامپی دلار آمریکا
بانکداری 24: دلار در طول بیش از یک قرن، پناهگاه امن مالی دنیا بوده است. هیچ ارزی این درجه از امنیت و قابلیت نقدشوندگی را برای ثروت انباشته تضمین نمی‌کند.
 ترقی طلا در تردید ترامپی
بانکداری 24: بازارهای جهانی هفته جدید را با رشد ریسک گریزی آغاز کردند. هفته گذشته، کاهش تنش‌های ژئوپلیتیک موجب ریسک‌پذیری معامله‌گران شد، اما صبح دوشنبه، توجه دوباره بازارها به وضعیت شبه‌جزیره کره و البته تداوم آشوب‌های ترامپی سیاست داخلی آمریکا، شاخص‌های سهام را متزلزل و بهای اونس را افزایشی کرد.
 وضعیت بورس‌ های آسیایی شکننده شد
بانکداری 24: با آشفتگی ترامپ و فشارهای ناشی از بحران کره شمالی، وضعیت سهام آسیایی شکننده شد.
 قیمت طلا بدون تغییر ماند
بانکداری 24: قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه تغییر چندانی نداشته و از بالاترین سطح قیمتی در ۹ ماه اخیر فاصله گرفته است.
 ادامه روند صعودی قیمت جهانی طلا
بانکداری 24: استیو هانکه استاددانشگاه جان هاپکینز آمریکا گفت: در صورت تشدید تنش های بین المللی، تقاضای مکان امن سرمایه گذاری برای طلا افزایش خواهد یافت. سرمایه گذاران بین المللی باید با دقت تحولات سیاسی در عرصه بین المللی را زیر نظر داشته باشند. تشدید تنش های سیاسی بی شک به معنای ادامه روند صعودی قیمت جهانی طلا خواهد بود.
 کاهش جذابیت طلای هسته‌ای
بانکداری 24: هفته گذشته، هفته افت ارزش فلز زرد بود. هر اونس طلا که دو هفته پیش روی قیمت 1289 دلار ایستاده بود، در پایان فعالیت بازار نیویورک در روز جمعه به قیمت 1284 دلار رسید.
  دلایل تاخیر در یکسان‌سازی ارز
بانکداری 24: یک پژوهشگر بانکی معتقد است به دلیل تامین نشدن برخی پیش نیازها برای عملیاتی شدن یکسان‌سازی نرخ ارز و همچنین تقویت انتظارات تورمی در جامعه؛ اجرای ارز تک نرخی در شرایط مناسبی قرار ندارد.
 بهای جهانی طلا امروز شنبه
بانکداری 24: قیمت طلا در بازارهای جهانی که در پی حملات تروریستی اسپانیا با افزایش چشمگیری روبرو شده و به بالاتر از 1300 دلار در هر اونس رسیده بود، در آغاز مبادلات روز شنبه بار دیگر با کاهش نسبی روبرو شده است.
 دوحمله طلا به مرز روانی
بانکداری 24: روز گذشته، اونس طلا دو بار به مرز روانی حمله کرد. فلز زرد در سه ماه اخیر نیز دو بار به مرز 1300 دلار نزدیک شده بود؛ اما در روز گذشته این اتفاق در کمتر از 4 ساعت رخ داد. بهای طلا به شکل لحظه‌ای در بار دوم از مرز 1300 دلار گذر کرد، اما فتح کانال جدید پایدار نماند. طلای جهانی که ابتدای هفته کاری گذشته روند کاهشی را طی کرده بود، به‌دلیل «کاهش ارزش شاخص دلار» و «افزایش انتظارات تورمی سرمایه‌گذاران جهانی» در مسیر صعودی قدم گذاشت.
 آمریکا بزرگترین بدهکار چین شد
بانکداری 24: منابع خبری چین اعلام کردند که آمریکا به دلیل شرایط اقتصادی نامناسب و چالش هایی پیش رو، با بیش از یک هزار و 146 میلیارد دلار بدهی به چین، بزرگترین کشور بدهکار به این کشور آسیایی است.
 بهای جهانی طلا امروز دوشنبه
بانکداری 24: طلا در معاملات امروز دوشنبه بازار جهانی در پی رشد ارزش دلار که سبب شد تقاضای سرمایه‌گذاران برای این فلز ارزشمند محدود شود، با کاهش رو به رو شد.
 دلیل عقب‌نشینی نرخ دلار آمریکا در بازار جهانی
بانکداری 24: نرخ دلار آمریکا که مدت‌ها نماد قدرت اقتصادی آمریکایی بوده است، در سال میلادی جاری کاهش مستمری داشته است.
 بی اعتنایی بورس ایران به تحولات بین‌المللی
بانکداری 24: اگرچه شاخص اکثر بازارهای دنیا به دلیل شدت گرفتن جنگ لفظی میان آمریکا و کره شمالی،افت و زیان را تجربه می‌کند اما شاخص بورس تهران امروز هم معاملات را با روند صعودی آغاز کرده است.
 اولین کاهش مردادی دلار
بانکداری 24: دلار که از ابتدای هفته گذشته در مسیر کاهشی قرار گرفته بود، روز پنج‌شنبه با افزایش قیمت به کار خود پایان داد.
 تنش های سیاسی عامل گرانی طلا
بانکداری 24: به دنبال افزایش تنش ها میان آمریکا و کره شمالی و واکنش پیونگ یانگ به هشدار دونالد ترامپ که تهدید کرده به سرزمین گوام متعلق به آمریکا حمله می کند، قیمت طلا در معاملات اولیه امروز با افزایش همراه بود.
 کاهش قیمت طلای جهانی متوقف شد
بانکداری 24: طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی در پی تنش‌های فزاینده میان آمریکا و کره شمالی که تقاضا برای این فلز ارزشمند به عنوان دارایی امن را تقویت کرد، افزایش یافت.
 بهای جهانی طلا امروز چهارشنبه
بانکداری 24: قیمت هر اونس طلا امروز با نیم درصد افزایش به 1266 دلار و 20 سنت رسید.
 شاخص بورس آسیا کاهش یافت
بانکداری 24: به دنبال شدت گرفتن تنش میان آمریکا و کره شمالی، بازارهای مالی واکنش نشان دادند و شاخص بورس آسیا تنزل پیدا کرد؛ اما قیمت طلا افزایش یافت.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved