برچسب: ترامپ
 قیمت جهانی طلا امروز پنجشنبه
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای بین‌المللی در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه با کاهش روبرو شده و به 1280 دلار در هر اونس رسیده است.
 بهای طلا امروز چهارشنبه 26 مهرماه
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای بین‌المللی در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه با افزایش نسبی روبرو شده است.
 ثروتمندترین‌های سال 2017 اعلام شدند
بانکداری 24:مجله فوربس فهرست ثروتمندترین افراد جهان در سال 2017 را منتشر کرد.
 روایت کرباسیان از دستاورد سفر آمریکا
بانکداری 24:وزیر امور اقتصاد و دارایی درباره دستاورد سفر به واشنگتن و حضور در اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول گفت: این سفر، فرصتی بود تا علاوه بر مشارکت در مباحث بانک جهانی که محورهای خاص خود را دنبال می کرد، بتوانیم با کشورهای مختلفی که حضور دارند مباحث دو جانبه و همچنین مسایلی که می تواند مورد حل و فصل قرار گیرد و روابط را بهبود بخشد را مورد بررسی قرار دهیم.
جهانگیری اعلام کرد؛ جذب فاینانس خارجی ۲۵ میلیارد دلار شد
بانکداری 24:معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه ثبات خوبی در اقتصاد ایران به وجود آمده است، گفت:‌ تاکنون ۲۵ میلیارد دلار فاینانس خارجی جذب شد.
 طلای جهانی از افزایش قیمت بازماند
بانکداری 24:طلا در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی به دلیل قوی شدن ارزش دلار از صعود بازماند اما تنش‌های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و شبه جزیره کره کمک کرد قیمت این فلز ارزشمند ثابت بماند.
 قیمت طلای جهانی امروز سه‌شنبه
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز سه‌شنبه همچنان در کانال 1200 دلاری قرار گرفته است.
 علت نوسانات اخیر نرخ ارز اعلام شد
بانکداری 24:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی علت نوسانات اخیر نرخ ارز را اعلام کرد.
رییس اتاق تهران مطرح کرد؛ درخواست ارزی بخش خصوصی از دولت
بانکداری 24:رییس اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر لزوم اصلاح نظام بانکی، خواستار مدیریت دولت در بازار ارز بر اساس واقعیت‌ها شد.
 تیر دلالان ارزی در بازار تهران به سنگ خورد
بانکداری 24: در سومین روز هفته، معامله‌گران فردایی تلاش کردند دلار را وارد محدوده‌های بالاتر کنند، ولی حمایت بازیگران نقدی همراه این دسته نشد تا این ارز در محدوده ابتدایی کانال ۴ هزار تومان باقی بماند. دلار که روز یکشنبه معاملات خود را روی عدد 4008 تومان به پایان رسانده بود، روز دوشنبه تنها با یک تومان افزایش به بهای 4009 تومان رسید.
 آماده‌باش انقباضی در اقتصاد آمریکا
بانکداری 24:دلار و طلا پس از رالی طولانی‌مدت به تساوی رضایت دادند. اونس طلا و دلار با رشد اندکی در بازه محدودی نوسان کردند.
مصونیت اقتصاد ایران در مقابل شوک‌های بیرونی شوک هیجانی در ارز نداشتیم
بانکداری 24:رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه اقتصاد ایران در برابر شوک‌های بیرونی، مصونیت یافته است، گفت: علیرغم صحبت‌های ترامپ، شاهد شوک هیجانی در بازار ارز نبودیم.
معاون اول رییس‌جمهور:  مردم هیچ اعتنایی به سخنان ترامپ نکردند
بانکداری 24:معاون اول رییس جمهور گفت:‌ مردم ایران هیچ اعتنایی به سخنان ترامپ نکردند و در دنیا روند همکاری‌ها و تجارت خارجی کشور تحت تاثیر قرار نگرفت که این دستاوردها مرهون اتکا به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
 بهای طلا امروز دوشنبه در بازارهای جهانی
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای بین‌المللی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه با کاهش نسبی روبرو شده است.
 بانک جهانی ظرفیت مالی خود را تقویت می‌کند
بانکداری 24:بانک جهانی قرار است با استفاده از ابزارهای مختلف از قبیل افزایش نرخ بهره وام اعضاء خود، به تقویت ظرفیت مالی روی بیاورد.
 ضربه فنی شوک ارزی ترامپ در 3 روز
بانکداری 24:یک هفته تکاپوی فعالان و سفته بازان ارزی برای ماهی گرفتن از آبی که ترامپ می خواست گل آلود کند، ثمری نداشت و در نهایت بازار به تعدیل نرخ ها تن داد و قیمت دلار پس از چند روز مقاومت و باقی ماندن در بالای 40 هزار ریال، سرانجام به کانال 39 هزار ریالی بازگشت.
استاد سابق دانشکده اقتصاد علامه مطرح کرد ایران بهترین مکان برای سرمایه‌گذاری خارجی
بانکداری 24:استاد سابق دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه تاکید کرد: دولت‌های خارجی باید در نظر داشته باشند در حال حاضر بهترین مکان برای سرمایه‌گذاران خارجی ایران است زیرا نیروی کار ارزان بوده و همچنین انرژی فراوانی در کشور ما وجود دارد.
 چراغ سبز بورس به سرمایه‌گذاران
بانکداری 24:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به بی اعتنایی بازار سرمایه به اظهارات روز گذشته ترامپ، از حمایت مجلس نسبت به تقویت بازار سرمایه خبر داد.
 واکنش معکوس بازار ارز به تهدیدهای ترامپ
بانکداری 24:بازار ارز تهران نسبت به تهدیدهای رییس جمهور آمریکا واکنش معکوس نشان داد و نرخ دلار به جای رشد روند نزولی را در پیش گرفت.
 دشمن در سایه اقتصاد جهان
بانکداری 24:خوش‌بینی نسبت به رشد اقتصاد جهانی به ترس از عوام گرایی آمیخته شده و این حس در نشست سالانه صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی در واشنگتن دی سی ملموس است.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved