برچسب: آمریکا
 قیمت دلار و دیگر ارزهای پرمتقاضی امروز پنجشنبه
بانکداری 24:صرافان بازار ارز و طلا امروز پنجشنبه 27 مهرماه 96 هر دلار آمریکا را 4017 تومان و هر قطعه تمام بهار آزادی طرح جدید را 1.310.000 تومان و هر گرم طلای 18 عیار را 123.330 تومان داد و ستد کردند.
 بزنگاه نوسان در بورس
بانکداری 24:هفته جاری بورس با فروکش ریسک‌های سیاسی همراه بود. موضوعی که رشد ممتد نماگر این بازار را رقم زد. در این شرایط مهم‌ترین عاملی که می‌تواند روند بورس را تحت‌تاثیر قرار دهد، ترافیک انتشار گزارش‌های شش‌ماهه شرکت‌ها است. گزارش‌هایی که همواره در آخرین روزهای مهلت قانونی خود منتشر می‌شوند. بنابراین طی روز‌های ابتدایی هفته آتی، هر گونه انحراف در گزارش‌ها نسبت به انتظارات بازار می‌تواند سبب ایجاد نوسان در گروه‌های مختلف بورس تهران شود.
 خروج اضطراری از بازار طلا
بانکداری 24:سودگیری معامله‌گران به تضعیف محسوس اونس طلا منتهی شد. رضایت خرده‌فروشان از رشد هفته گذشته فلز زرد آنها را مجاب به خروج سریع از معاملات پرریسک این هفته کرد تا با سود مطمئن بازار را ترک کنند.
 شاخص بورس آسیا بار دیگر جهش زد
بانکداری 24:شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز پنج شنبه به تقریبا بیشترین سطح خود در ۱۰ سال گذشته رسید و دلار هم بالاترین شاخص خود در ۲ ماه اخیر را تجربه کرد.
 قیمت جهانی طلا امروز پنجشنبه
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای بین‌المللی در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه با کاهش روبرو شده و به 1280 دلار در هر اونس رسیده است.
 این‌بار پنج‌گانه‌های ارزانی دلار
بانکداری 24:در هفته اخیر پنج عامل موجب تضعیف ارزش دلار در بازارهای جهانی شد، روندی که در دو هفته ماقبل معکوس بود به گونه‌ای که عوامل پنج‌گانه موجب تقویت و رشد دلار شده بودند.
 افزایش نرخ رسمی ۲۲ ارز/ دلار گران شد
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۲ ارز از جمله دلار نسبت به روز چهارشنبه افزایش و نرخ ۱۴ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۳ ارز نیز ثابت ماند.
 کاهش قیمت سکه در بازار
بانکداری 24:قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران در حالی کاهش یافت که نرخ دلار و یورو با رشد همراه بود.
 بهای طلا امروز چهارشنبه 26 مهرماه
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای بین‌المللی در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه با افزایش نسبی روبرو شده است.
 دلار مبادله‌ای ۳ تومان دیگر رشد کرد
بانکداری 24:بانک مرکزی دلار را نسبت به روز قبل سه تومان دیگر گران کرد.
 ثروتمندترین‌های سال 2017 اعلام شدند
بانکداری 24:مجله فوربس فهرست ثروتمندترین افراد جهان در سال 2017 را منتشر کرد.
 روایت کرباسیان از دستاورد سفر آمریکا
بانکداری 24:وزیر امور اقتصاد و دارایی درباره دستاورد سفر به واشنگتن و حضور در اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول گفت: این سفر، فرصتی بود تا علاوه بر مشارکت در مباحث بانک جهانی که محورهای خاص خود را دنبال می کرد، بتوانیم با کشورهای مختلفی که حضور دارند مباحث دو جانبه و همچنین مسایلی که می تواند مورد حل و فصل قرار گیرد و روابط را بهبود بخشد را مورد بررسی قرار دهیم.
 افزایش نرخ دلار بانکی
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۵ ارز از جمله دلار نسبت به روز سه‌شنبه افزایش و نرخ ۱۱ واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ ۳ ارز نیز ثابت ماند.
جهانگیری اعلام کرد؛ جذب فاینانس خارجی ۲۵ میلیارد دلار شد
بانکداری 24:معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه ثبات خوبی در اقتصاد ایران به وجود آمده است، گفت:‌ تاکنون ۲۵ میلیارد دلار فاینانس خارجی جذب شد.
 طلای جهانی از افزایش قیمت بازماند
بانکداری 24:طلا در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی به دلیل قوی شدن ارزش دلار از صعود بازماند اما تنش‌های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و شبه جزیره کره کمک کرد قیمت این فلز ارزشمند ثابت بماند.
 دلار دولتی چند؟
بانکداری 24:دلار دولتی بارهم به روند رو به رشد خود ادامه داد و ۳۴۲۴ تومان قیمت خورد.
 قیمت طلای جهانی امروز سه‌شنبه
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز سه‌شنبه همچنان در کانال 1200 دلاری قرار گرفته است.
 علت نوسانات اخیر نرخ ارز اعلام شد
بانکداری 24:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی علت نوسانات اخیر نرخ ارز را اعلام کرد.
  کاهش قیمت رسمی یورو و پوند
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۰ ارز از جمله دلار نسبت به روز دوشنبه افزایش و نرخ ۱۷ واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ ۲ ارز نیز ثابت ماند.
رییس اتاق تهران مطرح کرد؛ درخواست ارزی بخش خصوصی از دولت
بانکداری 24:رییس اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر لزوم اصلاح نظام بانکی، خواستار مدیریت دولت در بازار ارز بر اساس واقعیت‌ها شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved