برچسب: آمریکا
 قیمت سکه و ارز در آستانه روز مبعث
بانکداری 24: قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در آستانه مبعث رسول گرامی اسلام با ۴ هزار و 900 تومان کاهش، یک میلیون و 220 هزار تومان فروخته می‌شود.
 نرخ بانکی ۳۹ ارز اعلام شد
بانکداری 24: بانک مرکزی امروز دوشنبه نرخ هر دلار آمریکا را ۳۲,۴۳۷ ریال، پوند انگلیس را ۴۱,۵۱۴ ریال و یورو را ۳۵,۱۶۹ ریال اعلام کرد.
 قیمت جهانی طلا امروز دوشنبه 4 اردیبهشت‌
بانکداری 24: قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز دوشنبه در شرایطی با افت حدود یک درصدی روبرو شده است که امانوئل ماکرون نامزد مستقل و میانه رو به همراه مارین لوپن رهبر جبهه ملی به دور دوم انتخابات راه یافته اند.
جزییات عملکرد پسابرجامی ۷ بانک اتصال بانک‌ها به شبکه بین‌الملل
بانکداری 24: وزارت اقتصاد با تاکید بر بازگشت تدریجی روابط کارگزاری بانک‌های ایرانی در سطح بین‌المللی، گزارش عملکرد ۷ بانک کشور در دوران پسابرجام را منتشر کرد.
 زمان مناسبی برای خرید طلا است
بانکداری 24: رئیس موسسه سرمایه گذاری گلوبال اینوستورز تاکید کرد که روند صعودی قیمت طلا تا پایان امسال ادامه خواهد یافت و به نظر من الان هم وقت مناسبی برای خرید طلا خواهد بود.
 سکه طرح جدید ۵۵۰۰ تومان گران شد
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۵۵۰۰ تومانی به یک میلیون و ۲۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید و دلار هم به نرخ ۳۷۴۸ تومان معامله شد.
 ثبات ارزهای بانکی
بانکداری 24: بانک مرکزی امروز (یکشنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را در برابر ریال اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی همگی ثابت ماندند.
 افت اونس در هفته طلایی
بانکداری 24: بهای اونس طلا در سومین هفته آوریل 3/ 0 درصد افت کرد. با این همه، امید به فلز زرد پابرجاست. هر اونس طلا که دو هفته پیش تا بهای 1288 دلار جهش کرده بود، در پایان فعالیت بازار نیویورک در روز جمعه روی بهای 1284 دلار ایستاد.
 آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و ارز
بانکداری 24: در بازار امروز (شنبه) سکه تمام طرح جدید با روند نزولی قیمت نسبت به روزهای اخیر همراه شده و یک میلیون و ۲۱۸ هزار تومان فروخته می‌شود.
 احتمال صعود طلای جهانی به ۱۳۰۰ دلار
بانکداری 24: کارشناسان و سرمایه گذاران در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نسبت به اقبال طلا در هفته جاری خوش بین بودند با اینهمه اشتیاق آنها نسبت به هفته گذشته ضعیف‌تر بود.
 از تهدید و تنش تا اظهارات یلن و ترامپ
بانکداری 24: در هفته گذشته بازار جهانی ارز کاهش ارزش دلار را ثبت کرد. اتفاقی که از دلایل متفاوتی از جمله افزایش تنش‌های سیاسی، تهدیدهای آمریکا، سخنان خانم یلن و همچنین اظهارظرهای ترامپ نشات گرفته است.
 اهرم فرانسوی مقاومت طلا
بانکداری 24: اونس طلا هفته خوبی را پشت‌سر نگذاشت. پیش از شروع هفته کاری گذشته، اکثر سرمایه‌گذاران خرد و کارشناسان حرفه‌ای انتظار ادامه رشد ارزش فلز زرد را داشتند؛ برخی حتی از احتمال عبور بهای اونس از مرز 1300 دلار صحبت می‌کردند.
 اونس ترمز سکه شد
بانکداری 24: روز چهارشنبه، سکه تمام بهار آزادی دومین افت پیاپی را تجربه کرد تا به زیر کانال یک میلیون و 220 هزار تومان سقوط کند. در پنجمین روز هفته، سکه 7 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت یک میلیون و 217 هزار تومان رسید. به گفته فعالان، مهم‌ترین دلیل افت سکه عقب‌نشینی اونس در ساعات ابتدایی روز از نزدیکی محدوده هزار و 290 دلار بود.
 کاهش قیمت رسمی یورو و پوند
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (پنجشنبه سی‌ و یکم فروردین ماه) اعلام کرد که بر این اساس نرخ 13 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 20 ارز از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ همچنین نرخ 6 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 ماموریت جدید بانک مرکزی هزینه انتقال پول کاهش یافت
بانکداری 24: نشست شورای عالی صادرات غیرنفتی به ریاست معاون اول رییس جمهور و برخی وزرای کابینه تدبیر و امید برگزار شد.
 کاهش قیمت انواع سکه در بازار
بانکداری 24: در بازار ارز و سکه امروز تهران انواع سکه با افت قیمت مواجه شد، همچنین پوند نیز با افزایش ۹۱ تومانی به قیمت ۴۷۹۸ تومان معامله شد.
 مقاومت طلا برابر آمار بد
بانکداری 24: قیمت طلا برای دومین هفته پیاپی بیش از اینکه تحت‌تاثیر تصمیمات بانک مرکزی و تغییرات شاخص بازارهای سهام باشد، تحت‌تاثیر نااطمینانی حاصل از تصمیمات سیاست‌مداران بود.
 قیمت طلا به ۱۲۸۸ دلار رسید
بانکداری 24: قیمت هر اونس طلا امروز به سطح ۱۲۸۸ دلار رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشته است.
 افزایش 226 ریالی نرخ رسمی یورو
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (چهارشنبه سی‌ام فروردین ماه) اعلام کرد که بر این اساس نرخ 17 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 15 ارز از جمله دلار آمریکا کاهش یافت؛ همچنین نرخ 7 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 افزایش سهم بازارهای نوظهور در رشد جهانی
بانکداری 24: بازارهای نوظهور نقش فزاینده ای در رشد اقتصادی جهان در سال 2017 خواهند داشت.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved