برچسب: آمریکا
 روند آتی دلار و طلا در دستان کمیته بانکی قرار گرفت
بانکداری 24:سقوط قیمت اونس طلا به زیر مرز ۱۲۴۰ دلاری در روز سه‌شنبه، وجود علائم کاهنده فلز زرد در بازارها را تایید کرد. با اینکه طلا پس از نزول تا قیمت ۱۲۳۶ دلاری، به قیمت ۱۲۴۳ دلاری بازگشت؛ اما بازار روز چهارشنبه با تضعیف مجدد طلا دنبال شد.
 بهای جهانی طلا امروز پنج‌شنبه
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه تحت تاثیر نوسانات ارزش دلار آمریکا پس از نشست فدرال رزرو، با افزایش روبرو شده است.
با اعلام رسمی بانک مرکزی صورت گرفت؛ افزایش نرخ مبادله ای دلار و پوند
بانکداری 24:بانک مرکزی، نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۳۴ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به چهارشنبه افزایش و نرخ ۴ ارز دیگر کاهش یافت؛ نرخ لیر سوریه نیز ثابت ماند.
 افزایش قیمت سکه در بازار
بانکداری 24:قیمت سکه بهار تمام بهار آزادی امروز در بازار تهران ۹ هزار تومان افزایش یافت و نرخ دلار نیز به ۴ هزار و ۲۲۲ تومان رسید.
  شاخص بورس آسیا تقویت شد
بانکداری 24:شاخص بورس کشورهای آسیایی با یک دهم درصد افزایش شروع به کار کرد؛ در حالی که دلار با روند منفی در برابر ارزهای اصلی مواجه شد.
 شانس طلا برای خروج از خطر!
بانکداری 24: با اینکه تلاش فلز زرد برای خروج از محدوده خطر تا عصر دیروز به بن‌بست خورده بود؛ اما برخی تحلیلگران، به وجود یک شانس افزایشی برای طلا اشاره می‌کنند.
 تغییران ثبت شده در قیمت جهانی طلا
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز چهارشنبه و در آستانه اعلام نتایج نشست فدرال رزرو آمریکا تغییری نکرده است.
بیت کوین یک ارز نیست ابهام در ماهیت ارزهای دیجیتال
بانکداری 24:حتی با این‌که با آغاز فروش سهام بیت‌کوین، برخی سرمایه‌گذاران معتقدند ارز دیجیتال به بازاری باثبات‌تر تبدیل می‌شود، بانک مدیریت سرمایه یوبی‌اس، اعتقادی به این ندارد که بیت‌کوین، یک ارز است.
 افزایش نرخ مبادله ای دلار، یورو و پوند
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۳ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز سه شنبه افزایش و نرخ ۵ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ لیر سوریه نیز ثابت ماند.
 دلار آزاد ۴۲۱۸ تومان
بانکداری 24:قیمت انواع سکه در بازار امروز تهران با نوسان معامله شد و دلار نیز با افزایش، ۴ هزار و ۲۱۸ تومان قیمت خورد.
 حمله هکرها به عابربانک‌های جهان
بانکداری 24:گروه «آی بی» که در حوزه پیشگیری از جرائم سایبری فعالیت دارد، اعلام کرد که از یکسال و نیم قبل یک گروه هکری ناشناخته به سرقت ۱۰ میلیون دلار از عابر بانک های جهان پرداخته است.
  شاخص بورس آسیا پایین آمد
بانکداری 24:شاخص بورس کشورهای آسیایی پس از سه جلسه سوددهی، با روند منفی روبرو شد و طلا هم با افت ارزش شروع به کار کرد.
 بهای جهانی طلا امروز سه‌شنبه
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز سه شنبه و در آستانه نشست فدرال رزرو آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده است.
  کاهش قیمت رسمی پوند
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۹ ارز از جمله دلار و یورو نسبت به روز دوشنبه افزایش و نرخ ۹ واحد پولی دیگر مانند پوند کاهش یافت؛ نرخ یوان چین نیز ثابت ماند.
 دلار و سکه کوتاه آمدند
بانکداری 24:دلار که روز گذشته به بالاترین نرخ سال ۹۶ رسید، امروز مقداری کاهش یافت. اما در مقابل هر گرم طلای ۱۸ عیار با تکیه بر روند صعودی طلای جهانی،‌ به ۱۲۸ هزار و ۸۴۶ تومان رسید.
 آماده‌باش طلای جهانی برای سقوط
بانکداری 24:طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی نزدیک به پایین‌ترین قیمت چهار ماه اخیر ثابت ماند و به دلیل انتظارات برای افزایش نرخ‌های بهره آمریکا که دلار را تقویت کرد فاقد روند صعودی بود.
  شاخص بورس آسیا جهش زد
بانکداری 24:شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز دوشنبه با ۴ دهم درصد سیر صعودی شروع بکار کرد؛ ضمن اینکه بیت کوین هم در معاملات آتی در آمریکا فعالیت خود را آغاز کرد.
 فروش ارز مسافرتی با نرخ آزاد در بانک سامان
بانکداری 24:بانک سامان با دریافت مجوزهای لازم از بانک مرکزی، فروش ارز مسافرتی با نرخ بازار آزاد را ازطریق شعب منتخب این بانک آغاز کرد.
 طلا در محدوده خطر؟
بانکداری 24: پیش‌بینی‌ها، با وجود سقوط فلز زرد در هفته گذشته، از تداوم حضور طلا در محدوده خطر حکایت می‌کند؛ اما اینکه طلا چه رفتاری از خود در مواجهه با عوامل کاهنده بروز خواهد داد، حتمی نیست.
 افزایش نرخ مبادله‌ای دلار، یورو و پوند
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۷ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش یافت و نرخ لیر سوریه و روبل روسیه نیز ثابت ماند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved