برچسب: آمریکا
 افزایش نرخ بانکی دلار و پوند
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (دوشنبه هشتم خردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 19 ارز از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 15 واحد پولی از جمله یورو کاهش یافت؛ نرخ 5 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 شرایطی متفاوت در بازار طلا
بانکداری 24: یک تحلیلگر ارشد اقتصادی گفت: فصل تابستان از نظر تاریخی با کاهش مبادلات و افت رونق بازار فلزات گرانبها روبرو بوده است ولی این احتمال وجود دارد که این شرایط امسال متفاوت باشد.
 طلا 577 تومان کاهش یافت
بانکداری 24: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز با ۱۳۵۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته یک میلیون و 206 هزار و 850 تومان فروخته می‌شود.
 ادامه روند صعودی قیمت طلا طی هفته آینده
بانکداری 24: تازه ترین نظرسنجی کیتکونیوز از کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی نشان می دهد که قیمت طلا طی روزهای آینده روند صعودی خود را ادامه می دهد.
 نقدینگی ۱۶.۵ درصد رشد کرد
بانکداری 24: بر اساس نماگرهای اقتصادی فصل پاییز ۹۵ که از سوی بانک مرکزی منتشر شده، تراز حساب جاری خارجی کشور ۱۱۹۱۵ میلیون دلار و کل بدهی‌های خارجی در پایان دوره، ۷۸۴۰ میلیون دلار بوده است.
 نرخ ارزهای بانکی ثابت ماند
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (یکشنبه هفتم خردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
 تکرار رشد هفتگی در بازار طلا
بانکداری 24: اونس طلا در آخرین هفته کامل ماه مه 11 دلار رشد کرد تا به بهای 1267 دلار برسد. این رشد 9/ 0 درصدی در ادامه رشد بیش از 2 درصدی هفته سوم بود تا امید کوتاه‌مدت در بازار فلزات گرانبها، تشدید شود. هفته پیش‌رو، هفته‌ای است که میان ماه‌های مه و ژوئن تقسیم می‌شود، اما پیش از آغاز آن، مرور تحولات 5 روز کاری گذشته کمک‌کننده است؛ چراکه روند بازارها همیشه همان قدر که از عوامل بنیادی اثر می‌گیرد، از عوامل فنی نیز تاثیر می‌پذیرد.
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز(شنبه) بازار آزاد تهران، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۴۱۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۲۰۷ هزار تومان رسید. در حالیکه سایر انواع سکه هیچ تغییر قیمتی نداشتند.
 تغییرات شکل گرفته در قیمت جهانی طلا
بانکداری 24: در حالی که عدم قطعیت سیاسی موجب شده تا سرمایه گذاران بازار طلا را به سایر بازارهای پرریسک نظیر بازار بورس ترجیح دهند، قیمت طلا روز جمعه به بالاترین رقم در نزدیک به ۴ هفته گذشته رسید.
 افزایش قیمت رسمی دلار
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (شنبه ششم خردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 15 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته افزایش و نرخ 21 ارز از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ همچنین نرخ 3 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
نتایج یک نظرسنجی نشان داد: بی‌اطلاعی آمریکایی‌ها از خدمات و فعالیت‌های بانکی
بانکداری24: به تازگی یک نظرسنجی وسیع درباره بانک‌ها در ایالات متحده انجام شده که براساس آن از هر چهار نفر آمریکایی، تنها یک نفر می‌داند که خدمات و محصولات موسسه مالی یا بانکی که در آن حساب دارد، چیست.
 دلار دولتی 32442 ریال شد
بانکداری 24: نرخ یورو و پوند بر اساس اعلام بانک مرکزی، با افزایش قیمت مواجه ولی نرخ رسمی دلار با روندی کاهشی 32 هزار و 442 ریال شد.
  دلار ۳۷۵۶ تومان شد
بانکداری 24: سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز ارز و سکه تهران با کاهش ۱۰ هزار تومانی به قیمت یک میلیون و ۲۰۱ هزار و ۸۵۰ تومان داد و ستد شد. همچنین دلار نیز ۳۷۵۶ تومان قیمت خورد.
 چینی ها طلا را گران می کنند
بانکداری 24: در حالی که چین بزرگترین خریدار فیزیکی طلا در جهان به شمار می رود، تازه ترین ارزیابی و تحلیل موسسه سرمایه گذاری سیتی حاکی است که نفوذ و تاثیر چین بر بازار جهانی طلا و قیمت این فلز گرانبها همچنان افزایش خواهد داشت.
  کاهش 208 ریالی قیمت رسمی یورو
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (چهارشنبه سوم خردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 11 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 25 واحد پولی از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ همچنین نرخ 3 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 پاریس مقصد بانک‌های آمریکایی بعد از برگزیت
بانکداری 24: بیش از 20 بانک و شرکت مدیریت دارایی در حال انجام مذاکرات نهایی برای نقل مکان از انگلیس به فرانسه هستند.
 نوسان صفر بورس تهران
بانکداری 24: شاخص بازار سهام روز گذشته بعد از نوسانات زیاد سرانجام بدون تغییر نسبت به روز دوشنبه به کار خود پایان داد. بررسی تغییر مالکیت و ارزش معاملات بازار سهام حاکی از حرکت بازار به سمت تعادل است. با وجود این دو سناریو درخصوص رفتار روزهای آتی بازار محتمل است. سناریوی نخست ادامه نوسانات محدود شاخص را محتمل می‌داند. سناریوی دیگر تحت تاثیربرخی عوامل، احتمال ایجاد موج مثبت جدیدی را عنوان می‌کند.
خطاب به بانک‌های معتبر دنیا سرمایه‌گذاری در بمب‌های خوشه‌ای را متوقف کنید!
بانکداری 24: بانک‌ها و موسسات اقتصادی در طول 4 سال گذشته، 31 میلیارد دلار در کارخانه‌هایی که بمب‌های خوشه‌ای تولید می‌کنند، سرمایه‌گذاری کرده‌اند. این بمب‌های کشتار جمعی تحت قوانین بین‌المللی از سلاح‌های ممنوعه محسوب می‌شوند و امروز شاهد استفاده از آن در درگیری‌های سوریه و یمن هستیم.
 طلا گران تر می شود
بانکداری 24: ادامه تنش های سیاسی در آمریکا به خصوص سیاست ها و اقدامات دونالد ترامپ موجب شده است تا روند صعودی قیمت طلا همچنان ادامه یابد.
  دلار ۲۲ تومان گران شد
بانکداری 24: قیمت دلار آزاد امروز سه شنبه در بازار تهران با افزایش ۲۲ تومانی به ۳۷۵۸ تومان رسید؛ در عین حال هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز یک میلیون و ۲۱۲ هزار تومان فروخته می‌شود.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved