برچسب: آمریکا
 نوسان اندک قیمت سکه در بازار
بانکداری 24: قیمت انواع سکه امروز چهارشنبه در بازار با نوسانی اندک همراه بود و هر پوند انگلیس نیز با افت ۱۱ تومانی به قیمت ۴۹۱۸ تومان معامله شد.
 شاخص بورس آسیا از رونق افتاد
بانکداری 24: شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز چهارشنبه با روند نزولی روبرو شد؛ اما قیمت منطقه‌ای طلا افزایش یافت.
 نرخ رسمی ۲۶ ارز افزایش یافت
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ رسمی ۲۶ ارز موجود در مرکز مبادلات ارزی را افزایش داد.
 تداوم افزایش نرخ دلار بانکی
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۶ ارز از جمله دلار نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۱۲ واحد پولی مانند یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ یک ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 سکه طرح جدید یک میلیون و ۲۱۷ هزارتومان
بانکداری 24: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز تهران با ۲۷۰۰ تومان رشد، یک میلیون و ۲۱۷ هزار تومان است.
 قیمت طلا به زیر ۱۲۹۰ دلار رسید
بانکداری 24: قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز سه شنبه بار دیگر با کاهش نسبی روبرو شده و به کمتر از ۱۲۹۰ دلار رسیده است.
 بزرگ ترین چالش بانک‌های مرکزی جهان
بانکداری 24: بانک های مرکزی جهان در حال حاضر در سرتاسر دنیا با معضل نرخ تورم پایین روبرو شده اند که این موضوع رشد اقتصاد جهانی را تحت الشعاع خود قرار داده است.
 تحولات ۳۱ روزه نرخ دلار در بازار
بانکداری 24: نگاهی به وضعیت تغییرات نرخ دلار در بازار آزاد در مردادماه سال جاری حاکی از رشد ۵۶ تومانی این ارز در ماه مورد بررسی است؛ در عین حال، نرخ بانکی دلار نیز ۳۳ تومان رشد داشته است.
 شاخص بورس آسیا جهش زد
بانکداری 24: شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز سه‌شنبه به دنبال تقویت نسبی بورس «وال استریت» آمریکا روند افزایشی به خود گرفت؛ اما نرخ یورو در مقابل دلار کاهش یافت.
 منتظر رونق در بازار طلا باشیم؟
بانکداری 24: سرمایه گذاران بین المللی اکنون این سئوال را مطرح می کنند که آیا بازار طلا در حال ورود به یک دوره رونق و درخشش است یا افزایش قیمت طلا در ماه های اخیر تنها یک روند گذرا و موقتی است.
 بحران ترامپی دلار آمریکا
بانکداری 24: دلار در طول بیش از یک قرن، پناهگاه امن مالی دنیا بوده است. هیچ ارزی این درجه از امنیت و قابلیت نقدشوندگی را برای ثروت انباشته تضمین نمی‌کند.
 بانک ملی در ۳ شهر عراق شعبه زد
بانکداری 24: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: بانک ملی ایران با توسعه شعب خود در شهرهای نجف، بغداد و بصره کشور عراق، آماده ارائه خدمات بانکی به مشتریان است.
 ترقی طلا در تردید ترامپی
بانکداری 24: بازارهای جهانی هفته جدید را با رشد ریسک گریزی آغاز کردند. هفته گذشته، کاهش تنش‌های ژئوپلیتیک موجب ریسک‌پذیری معامله‌گران شد، اما صبح دوشنبه، توجه دوباره بازارها به وضعیت شبه‌جزیره کره و البته تداوم آشوب‌های ترامپی سیاست داخلی آمریکا، شاخص‌های سهام را متزلزل و بهای اونس را افزایشی کرد.
 نرخ هر دلار بانکی ۳۳۰۰۳ ریال شد
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۱ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز دوشنبه افزایش و نرخ ۴ واحد پولی کاهش یافت؛ نرخ ۴ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 توسعه شعب بانک ملی ایران در عراق
بانکداری 24: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: این بانک با توسعه شعب خود در شهرهای نجف، بغداد و بصره کشور عراق، آماده ارائه خدمات بانکی به مشتریان است.
 نوسان قیمت انواع سکه در بازار
بانکداری 24: قیمت انواع سکه امروز دوشنبه در بازار با نوسانی اندک همراه بود و هر دلار آزاد نیز با افزایش، ۳۸۳۱ تومان داد و ستد شد.
 قیمت طلا بدون تغییر ماند
بانکداری 24: قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه تغییر چندانی نداشته و از بالاترین سطح قیمتی در ۹ ماه اخیر فاصله گرفته است.
 افزایش نرخ ۳۰ ارز بانکی
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۰ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش و نرخ ۶ واحد پولی کاهش یافت؛ نرخ ۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
  دلار آزاد ۳۸۲۷ تومان
بانکداری 24: قیمت انواع سکه در بازار آزاد امروز یکشنبه با افزایش روبرو شد و هر دلار نیز ۳۸۲۷ تومان است.
 ادامه روند صعودی قیمت جهانی طلا
بانکداری 24: استیو هانکه استاددانشگاه جان هاپکینز آمریکا گفت: در صورت تشدید تنش های بین المللی، تقاضای مکان امن سرمایه گذاری برای طلا افزایش خواهد یافت. سرمایه گذاران بین المللی باید با دقت تحولات سیاسی در عرصه بین المللی را زیر نظر داشته باشند. تشدید تنش های سیاسی بی شک به معنای ادامه روند صعودی قیمت جهانی طلا خواهد بود.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved