برچسب: دلار
 قیمت طلا در بازارهای بین‌المللی
بانکداری 24:قیمت طلا در بازارهای بین المللی در پایان مبادلات روز جمعه با افزایش روبرو شد و در هفته ای که گذشت بیشترین افزایش را از اوایل فوریه ثبت کرده است.
 اختلال در فعالیت بزرگترین بانک روسیه در اوکراین
بانکداری 24: فعالیت ازبربانک به عنوان بزرگترین بانک روسیه در اوکراین در هاله ای از ابهام قرار گرفت.
 حال ناخوش اقتصاد ایران
بانکداری 24: هفته گذشته غیر از افزایش ۱۴.۵درصدی حداقل دستمزد سال ۹۶، بقیه رخدادها بیشتر به انتشار آماری از عملکرد اقتصادی ایران طی ماه‌های گذشته بازمی‌گشت که خبر از ناخوشی حال اقتصاد ایران می‌داد.
 حباب 120 هزار تومانی در بازار سکه
بانکداری 24: رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت : هم اکنون قیمت سکه تمام بهار آزادی به دلیل افزایش تقاضا با حباب 100 تا 120 هزار تومانی همراه است.
 کاهش خرید طلا در سال ۹۵
بانکداری 24: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن ارزیابی وضعیت بازار و صنف طلا در سال جاری عنوان کرد که امسال بخشی از واحدهای طلا فروشی به دلیل مالیات بر ارزش افزوده طلا تعطیل شده اند.
 هشدار رسمی بانک مرکزی به مسافران نوروزی
بانکداری 24: بانک مرکزی با توجه به افزایش مسافرتها در ایام نوروز، گفت: مسافران به ضوابط ورود و خروج ارز دقت کنند تا متهم به پولشویی نشوند.
 سکه طرح قدیم ۱۰ هزار تومان گران شد
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت سکه طرح قدیم با ده هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۱۹۳ هزار تومان رسید، همچنین نرخ دلار آمریکا نیز ۳۷۷۲ تومان است.
 قیمت جهانی طلا با افزایش روبرو شد
بانکداری 24: در حالی که سرمایه گذاران بین المللی از یک سو منتظر انتشار نتایج انتخابات سراسری هلند هستند و از سوی دیگر منتظر اعلام نتایج نشست دو روزه فدرال رزرو آمریکا، قیمت طلا در بازارهای بین المللی با افزایش نسبی روبرو شده است.
 قدردانی از بانک صنعت و معدن
بانکداری 24: مدیرعامل مجتمع تولیدی آهن اسفنجی ایساتیس در نامه‌ای برای محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت از عملكرد بانك صنعت و معدن در اجرای طرح این شركت قدردانی كرد.
 کوچ سفته‌بازها از سکه به دلار
بانکداری 24: روز سه‌شنبه، سفته‌بازان از بازار سکه به معاملات ارزی کوچ کردند تا دامنه نوسانات دلار افزایش یابد. در چهارمین روز هفته، شاخص بازار ارز 18تومان افزایش یافت و به قیمت 3 هزار و 768 تومان رسید.
  کاهش نرخ رسمی یورو و پوند
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (چهار‌شنبه بیست و پنجم اسفندماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۹ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۱۴ ارز از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۶ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 نرخ طلای جهانی ثابت ماند
بانکداری 24: طلای جهانی در معاملات روز سه شنبه که سرمایه گذاران منتظر آغاز نشست دو روزه بانک مرکزی آمریکا بودند، ثابت بود.
 نرخ سکه صعودی شد
بانکداری 24: سکه تمام طرح جدید با افزایش ۴۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به روز قبل یک میلیون و ۲۰۸ هزار تومان و دلار آمریکا ۳۷۵۶ تومان فروخته می‌شود.
 قیمت رسمی یورو 147 ریال کاهش یافت
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز (سه‌شنبه بیست و چهارم اسفندماه) اعلام کرد که براساس نرخ 21 ارز از جمله دلار آمریکا و پوند انگلیس نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 16 ارز از جمله یورو کاهش یافت؛ همچنین نرخ 2 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
بانکداری 24: بازارهای بورس آسیا امروز (دوشنبه) رشد کردند در حالیکه قیمت جهانی طلا نیز اندکی بالا رفت.
 نرخ بانکی ۲۶ ارز افزایش یافت
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (دوشنبه بیست و سوم اسفندماه) اعلام کرد که براساس نرخ ۶ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته کاهش و نرخ ۲۶ ارز از جمله پوند انگلیس و یورو افزایش یافت؛ همچنین نرخ ۷ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 نرخ بانکی ۳۹ ارز ثابت ماند
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (یکشنبه بیست و دوم اسفندماه) اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
 حکمرانی ثبات نسبی بر بازار سکه
بانکداری 24: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۲۵۰۰ تومان کاهش، به یک میلیون و ۱۹۲ هزار تومان رسید؛ ولی سایر انواع سکه بازار باثباتی را تجربه می کنند.
 اجرای یک ماهه بخشودگی جرایم زیر 10 میلیون
بانکداری 24، رییس کل بانک مرکزی با اعلام ابلاغ بخشودگی جرایم دیرکرد وام های زیر 10 میلیون تومان به بانک ها و تعیین فرصت یکماهه برای اجرای آن، گفت: برای بازگشت دو میلیارد دلار منابع بلوکه شده ایران در آمریکا شکایتی را در دادگاه بین المللی مطرح کردیم.
 ریزش قیمت 23 ارز بانکی
بانکداری 24: بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (پنج شنبه نوزدهم اسفندماه) اعلام کرد که براین اساس نرخ 13 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 24 ارز از جمله پوند انگلیس و یورو کاهش یافت؛ همچنین نرخ 2 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved