برچسب: موسسه کوثر
 بانک مهر اقتصاد با ادغام روبرو نیست
بانکداری 24:مدیرعامل بانک مهر اقتصاد با تاکید بر برنامه بانک مرکزی برای ساماندهی نظام بانکی، معتقد است: مطرح شدن ادغام بانک ها بدون کار کارشناسی باعث بروز آسیب خواهد شد.
مدیر امور شعب استان تهران خبر داد: رشد 180درصدی نفوذ موبایل بانک در بین مشتریان کوثر
بانکداری24: مدیر امور شعب استان تهران موسسه اعتباری کوثر اعلام کرد: ضریب نفوذ استفاده مشتریان استان تهران از سرویس موبایل بانک این موسسه 180درصد و استفاده از اینترنت بانک نیز 112 درصد رشد داشته است.
 مشارکت موسسه کوثر در پذیرایی از زوار اربعین حسینی
بانکداری 24:طرح جمع‌آوری کمک‌های مردمی با عنوان "من هم در اربعین سهیم می‌شوم" با مشارکت تولیت حرم حضرت فاطمه معصومه(س) و موسسه اعتباری کوثر آغاز شد.
 مراسم تجلیل از نخبگان کوثر برگزار شد
بانکداری 24:مراسم تجلیل از نخبگان افتخار آفرین موسسه اعتباری کوثر در کسب رتبه نخست اولین المپیاد علمی بانک ها و موسسات اعتباری با حضور مدیرعامل، قائم مقام، دبیر کل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، مسئولین کشوری و لشگری، مدیران ورزشی، معاونین، مدیران، نخبگان و کارشناسان کوثر برگزار شد.
 بانک کوثر تشکیل می شود
بانکداری 24: در حالی مدت‌هاست سیاست ادغام یک بانک و دو موسسه اعتباری وابسته به نهادهای نظامی و تشکیل بانک کوثر مطرح شده که آخرین اخبار حاکی از آن است که این موضوع در مسیر عملیاتی شدن قرار داشته و قرار است بانکی با سرمایه‌ای بیش از ۳۰۰۰ میلیارد تومان تشکیل شود.
 کوثر در اولین المپیاد علمی بانک‌ها اول شد
بانکداری 24: موسسه اعتباری کوثر در اولین المپیاد علمی کارکنان بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی توانست با افتخار رتبه اول این رویداد علمی را به خود اختصاص دهد.
 توجه موسسه کوثر به سرمایه‌های انسانی
بانکداری 24: عضو هیات‌مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر با برشمردن انواع سرمایه‌های شناسایی شده در سازمان‌ها، اظهار کرد: نیروی انسانی کارآمد، جزو برترین و بهترین سرمایه‌هایی است که تاکنون شناسایی شده و سرمایه عظیمی است که اگر از آن به‌خوبی استفاده نشود، سازمان‌ها دچار مشکلات عدیده‌ای خواهند شد.
 پیامک شبهه برانگیز یکی از غیرمجازها
بانکداری 24: بانک مهر اقتصاد با ارسال پیامکی از قرار گرفتن نام خود در لیست بانک‌ها و موسسات مجاز بانک مرکزی خبر داده است. این در حالی است که هیچ اعلام رسمی مبنی بر دریافت مجوز این بانک از سوی بانک مرکزی انجام نشده و تنها در لیست بانک‌های متقاضی دریافت مجوز قرار دارد.
بانکها با بحران مالی مواجه نیستند برخی موسسات کلاهبرداری کردند
بانکداری 24: کارشناسان پولی و بانکی معتقدند که مردم نباید نگران سپرده‌های خود باشند و البته راه موسسات اعتباری غیرمجاز را هم در پیش نگیرند.
 رشد موسسه کوثر در درآمدزایی عملیاتی
بانکداری 24: موسسه اعتباری کوثر در ۹ ماهه نخست سال۹۵؛ ۱۷هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال درآمد از محل مشاع کسب کرده است.
 معرفی شعب کشیک نوروزی موسسه کوثر
بانکداری 24: شعب کشیک موسسه اعتباری کوثر در ایام تعطیلات نوروزی روزهای (چهارشنبه دوم و پنج شنبه سوم فروردین 1396) از ساعت 9 الی 12:30 جهت ارائه خدمت به هموطنان عزیز فعال می باشند.
 موسسه کوثر تندیس دوستاره دریافت کرد
بانکداری 24: چهارمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه های انسانی با حضور مدیران ارشد سازمانها، نهادهای دولتی و خصوصی، سیدهادی هاشمی معاون توسعه و مدیریت سرمایه های انسانی، سید مقصود خراسانی مدیر عامل شرکت پاک آفرینان، مهدی عزتی جانشین معاونت توسعه و مدیریت سرمایه های انسانی، آزاده محمدی مدیر روابط عمومی و تبلیغات و کارشناسان آموزش موسسه اعتباری کوثر برگزار شد.
 تقدیر از روابط عمومی کوثر
بانکداری 24: سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی المپیک برگزار شد.
 حضور موسسه کوثر در همایش بانکداری الکترونیک
بانکداری 24: ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت(بازآفرینی نظام بانکی در عصر ارتباطات نوین) با حضور دکترطیب نیا وزیر اقتصاد ،دکتر دیواندری رئیس پژوهشکده پولی و بانکی،دکتر سیف رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل و فعالین نظام بانکی برگزار شد.
 تمرکز فعالیت های بانکی کوثر بر تلفن همراه
بانکداری 24: تمام فعالیت های بانکی کوثر بر تلفن همراه متمرکز می شود.
 درخشش موسسه کوثر در بزرگداشت هفته پژوهش
بانکداری 24: ششمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری با تقدیر از آثار پژوهشگران و مدیران پژوهشی منتخب حوزه پولی و بانکی و با درخشش موسسه اعتباری کوثر برگزار شد.
 پرداخت تسهیلات کوثر به بنگاه های کوچک
بانکداری 24: موسسه اعتباری کوثر به عنوان یکی از نهادهای مالی در "سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" اقدام به پرداخت 143 فقره تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط نموده است.
 چهار خدمت جدید آموزشی موسسه کوثر
بانکداری 24: سومین همایش سراسری مدیران و کارشناسان توسعه و مدیریت سرمایه های انسانی با شعار "سرمایه های انسانی، آینده سازان کوثر " به میزبانی مدیریت شعب استان گیلان برگزار شد.
 دیدار استقلالی ها با مدیرعامل بانک کوثر
بانکداری 24: نشست مشترک دکتر عیسی رضایی مدیرعامل موسسه کوثر با رضا افتخاری مدیرعامل، علیرضا منصوریان سرمربی و پندار توفیقی دبیر هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار شد.
در اقدامی جالب  وقتی كه مدیرعامل کوثر از خبرنگار سوال می پرسد؟
بانکداری24: دیروز در حاشیه مراسم یادداشت تفاهم میان موسسه اعتباری و بیمه کوثر، گفت وگو میان یک خبرنگار و عیسی رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر به یکی از حاشیه های روز بدل شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved