برچسب: دلار
 کاهش قیمت سکه تمام
بانکداری 24:قیمت سکه تمام بهار آزادی پس از جهش ۳۲ هزار تومانی روز گذشته امروز در بازار تهران با ۴ هزار تومان افت همراه بود.
 افزایش نرخ بانکی دلار و یورو
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۳ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۱۲ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۴ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
اولتیماتوم دوباره دولت به دارندگان ارز  جلسات ارزی عصرانه دولتمردان رونق گرفت
بانکداری 24:برخی وزرا در جلسه عصرانه با عرضه‌کنندگان خرد ارز، می‌خواهند کنترل بازار را در دست گیرند؛ غافل از این که چند هفته‌ای هست که اختلال عرضه ارز در بازار، آلارم‌های سوداگری را به صدا درآورده است.
 حباب سکه در قله ۵۳ ماهه
بانکداری 24:روز گذشته، سکه بی‌توجه به روند آرام دلار و اونس جهانی، ۳۰ هزار تومان افزایش را تجربه کرد و به قیمت یک میلیون و ۴۳۷ هزار تومان رسید. صعود سه کانالی سکه در غیاب افزایش عوامل اثرگذار اونس و دلار موجب شد که حباب آن به بیش از ۱۸۰ هزار تومان برسد. این بالاترین حباب سکه از خردادماه سال ۹۲ بود که عوامل زیادی در ظهور آن نقش داشتند. به گفته فعالان، افزایش تقاضای معامله‌گران بزرگ، کاهش حجم فیزیکی سکه در بازار و جوسازی معامله‌گران فنی و آتی از مهم‌ترین عواملی بودند که زمینه‌ساز رکوردزنی حباب شدند.
مدیر سابق بورس نیویورک : یورو، گزینه اصلی ورود به بازار سرمایه ایران است
بانکداری 24:استاد دانشگاه کلمبیا و قائم مقام سابق بورس نیویورک با ارائه مقاله ای در هافینگتون پست، بازار سرمایه ایران را یکی از بازارهای جذاب منطقه معرفی کرد.
 جهش قیمت سکه جدید و قدیم در بازار
بانکداری 24:بازار آزاد امروز شاهد جهش قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم و همچنین رشد اندک نرخ دلار بود.
 کسری بودجه ۱۰۰ میلیارد دلاری کویت
بانکداری 24:صندوق بین المللی پول اعلام کرد، کویت به منظور کمک به صندوق نسل های آینده این کشور تا سال ۲۰۲۲ میلادی نیازمند ۱۰۰ میلیارد دلار تامین مالی بیشتر برای جبرای کسری بودجه خود است.
 پرش سکه به کانال جدید
بانکداری 24:سکه در یک روز نیمه‌تعطیل از مرز یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عبور کرد و دلار به زیر سطح ۴ هزار و ۱۰۰ تومان بازگشت. روز شنبه، تعداد زیادی از معامله‌گران در بازار حاضر نبودند و حجم خرید و فروش‌ها پایین آمده بود. با این حال سکه تمام بهار آزادی با تکیه بر رشد اونس جهانی ۱۶ هزار تومان افزایش را به ثبت رساند و روی قیمت یک میلیون و ۴۰۷ هزار تومان قرار گرفت. این رشد موجب شد که بالاترین عدد برای سکه در سال ۹۶ به ثبت برسد.
 بی‌اطمینانی سیاسی بالابر طلا شد
بانکداری 24:اونس فلز زرد بیشترین رشد هفتگی و ماهانه خود از ابتدای ماه سپتامبر (شهریور) تا کنون را تجربه کرد. موتور فلز گرانبها در بدو گشایش بازار جهانی در روز دوشنبه هفته قبل، با قیمت ۱۲۷۵ دلاری استارت خورد. فلز براق پس از ورود و خروج از طریق کانال‌های کاهشی و افزایشی، در نهایت رقیب دیرینه خود، دلار را به عقب‌نشینی محکوم کرد.
  ریزش ۱۶۹ ریالی قیمت رسمی یورو
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۶ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز شنبه کاهش و نرخ ۷ واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ ۶ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
رونق دوباره شرکتهای هرمی این‌بار ژتون‌های موهوم دلارها را می‌بلعد
بانکداری 24:شرکت‌های هرمی که سال‌ها قبل با گلدکوئیست سرمایه بسیاری از مردم را بلعیدند، این بار با ژتون‌هایی در حال جمع‌آوری پول و ارز هستند و با وعده سودهای بالا، مردم را اغفال می‌کنند.
 بانک سپه تحریم توسط آلمان را تکذیب کرد
بانکداری 24:ارتباط بانک سپه با آلمان با موافقت مسئولین دولتی بانک های آلمان رو به گسترش است و طی روز گذشته (جمعه ۲۶ آبان ماه) بالغ بر ۵۲ میلیون یورو عملکرد نقل و انتقال ارزی در این شعبه انجام شده است.
 افزایش قیمت سکه در بازار
بانکداری 24:قیمت سکه امروز در بازار تهران در حالی افزایش یافت که نرخ دلار و یورو با افت همراه بود.
 بازار نقره امسال با مازاد عرضه روبرو می شود
بانکداری 24:موسسه جی اف ام اس در تازه ترین گزارش خود اعلام کرده است که بازار جهانی نقره در سال ۲۰۱۷ میلادی با مازاد اندک عرضه روبرو خواهد شد.
 نوسانات بازار طلا در هفته گذشته
بانکداری 24:بازار طلا در یک هفته گذشته دست خوش نوساناتی شده است به گونه‌ای که هر گرم طلای ۱۸ عیار در این بازه زمانی بیش از ۳۰۰۰ تومان افزایش قیمت پیدا کرده است.
 تحقق فاینانس ۳۵ میلیارد دلاری برنامه ششم توسعه
بانکداری 24:عضو کمیسیون برنامه و بودجه، گفت: طبق گزارشی اخیر ارایه شده توسط بانک مرکزی در خصوص جذب سرمایه گذاری خارجی بخش فاینانس محقق شده است.
 کاهش نرخ بانکی دلار
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۵ ارز از جمله دلار نسبت به روز پنجشنبه کاهش و نرخ ۲۲ واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند افزایش یافت؛ نرخ ۲ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 محاکمه رییس‌سابق‌صندوق بین‌المللی‌پول
بانکداری 24:رییس اسپانیایی صندوق بین المللی پول به جرم کلاهبرداری و دستکاری اطلاعات حساب بانک «بانکیا» اسپانیا به ۴ سال و نیم زندان محکوم شد.
عدم استمرار افزایش نرخ ارز تقاضای فصلی، متهم بالا رفتن نرخ دلار
بانکداری 24:رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه افزایش نرخ ارز، استمرار نخواهد داشت، دلیل اصلی بالا رفتن نرخ دلار را تقاضای فصلی دانست.
 ادامه روند کاهشی نرخ بانکی دلار
بانکداری 24:بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۰ ارز از جمله دلار نسبت به روز گذشته کاهش و نرخ ۱۴ واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ ۵ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved