برچسب: بورس
 شاخص بورس تهران عقب‌نشینی کرد
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با 288 واحد کاهش به پله 77 هزار و 574 واحدی رسید.
 افت ۲ درصدی شاخص بورس در بهمن ماه
بانکداری 24: در جریان معاملات بهمن ماه بورس طی ۲۱ روز کاری ارزش معاملات در مقایسه با دی ماه سال جاری ۱۱ درصد افزایش یافت و از ۴۰۶۱۰ میلیارد ریال به ۴۴۹۸۸ میلیارد ریال رسید. همچنین حجم سهام معامله شده از ۲۰۱۸۰ میلیون سهم به ۲۰۲۰۹ میلیون سهم افزایش یافت.
چشم‌انداز بورس در سال ۹۶ زمان رونق بازار سرمایه رسید
بانکداری 24: تنها ۱۵ روزکاری برای بورسی‌ها تا پایان سال باقی‌مانده و همه انتظارات فعالان بازار سرمایه به سال آینده است؛ با این وجود برخی از تحلیلگران بورسی می‌گویند که چشم‌انداز مثبتی برای بازار سرمایه در سال ۹۶ متصور است.
 انعقاد ۲۸ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۲۸ هزار و ۸۷۴ قرارداد و ارزش ۳ هزار و ۹۷۱ میلیارد ریال قرار گرفت.
 شاخص بورس مثبت شد
بانکداری 24: شاخص کل بورس و اوراق بهادار تهران در جریان معاملات اولین روز هفته ۱۶ واحد رشد کرد.
 ارزش سهام بانک قوامین کاهش یافت
بانکداری 24: ارزش سهام بانک قوامین در طول یک سال گذشته نصف شده و زیان ۵۰ درصدی را نصیب سهامداران خود کرده است.
 بازار اول صدرنشین بازار سهام فرابورس
بانکداری 24: در هفته منتهی به 6 اسفندماه در بازارهای فرابورس ایران شاهد نقل و انتقال 954 میلیون ورقه به ارزش 6 هزار و 703 میلیارد ریال در 110 هزار نوبت دادوستدی بودیم.
نظارت بر بانکها افزایش یافت قوانین مزاحم شناسایی می شوند
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه صورتهای مالی شفاف بر اساس استانداردهای بین المللی یاری رسان نهادهای ناظر بر بانکها است، گفت: نظارت بر سیستم بانکی افزایش یافت.
 بازار اول صدرنشین بازار سهام فرابورس
بانکداری 24: در هفته منتهی به 6 اسفندماه در بازارهای فرابورس ایران شاهد نقل و انتقال 954 میلیون ورقه به ارزش 6 هزار و 703 میلیارد ریال در 110 هزار نوبت دادوستدی بودیم.
 شناسایی قوانین مُخل سرمایه‌گذاری
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد که استفاده از استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) به نهادهای ناظر این امکان را می‌دهد تا بر بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه و بنگاه‌های اقتصادی نظارت موثرتری داشته باشند.
 اجرای گزارشگری بین المللی در بورس
بانکداری 24: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار بررسی وضعیت سودآوری شرکت ها را از مسائل مورد توجه سرمایه گذاران دانست و گفت: نهادهای ناظر بین المللی به دنبال اجرای استانداردهای IFRS هستند.
 بورس‌های آسیایی صعود کردند
بانکداری 24: با ازسرگیری روند صعودی سهام چین در هنگ کنگ، شاخص ام اس سی آی آسیا اقیانوسیه ۰.۴ درصد رشد کرد و به بالاترین سطح از ژوییه سال ۲۰۱۵ صعود کرد.
رئیس اتاق تعاون؛ مقاومت بانک مرکزی برای تاسیس بانک تعاون
بانکداری 24: رئیس اتاق تعاون ایران با بیان اینکه به رغم نص صریح قانون، بانک مرکزی در برابر اعطای مجوز تاسیس بانک تعاونی غیردولتی مقاومت می‌کند، از تضعیف بخش تعاون در برنامه ششم توسعه انتقاد کرد.
 شاخص بورس به ۱۰۲ واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۱۰۲ واحد دیگر رشد کرد و به کانال ۷۸ هزار واحد نزدیک شد.
 خنثی‌سازی عوامل در بازار طلا
بانکداری 24: امشب صورت‌جلسه نشست پیشین فدرال رزرو آمریکا منتشر می‌شود و از همین رو است که بازارهای جهانی سه‌شنبه به نسبت آرام‌تر بودند.
 بورس‌بازان در کمین قیمت‌های جذاب
بانکداری 24: بازار سهام روز گذشته برای دوازدهمین روز متوالی به مسیر صعودی خود ادامه داد.
 سبزپوشی اغلب صنایع فرابورسی
بانکداری 24: سومین روز از آخرین ماه سال 95 در فرابورس ایران با دادوستد 163.8 میلیون ورقه به ارزش افزون بر 1452 میلیارد ریال پایان یافت.
 شروط بازگشت رونق به بازار سهام
بانکداری 24: یک کارشناس بازار سرمایه در خصوص لازمه بهبود شرایط و بازگشت رونق به بازار گفت: توجه به حل شدن مشکلات صنایع و تامین مواد اولیه بنگاه ها با قیمت منصفانه و نیز رفع سخت گیری خارج از قاعده برای مالیات شرکت ها از جمله اقدامات موثری است که متولیان بازار سرمایه باید برای رشد و رونق بازار مد نظر قرار دهند.
 شاخص بورس ۱۰۲ واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۱۰۲ واحد رشد کرد.
 بورس‌های آسیایی صعود کردند
بانکداری 24: بازارهای سهام آسیایی با انتظار سرمایه‌گذاران برای اعلام جزئیات بیشتر سیاست‌های اقتصادی دولت دونالد ترامپ از جمله اصلاحات مالیاتی، روز دوشنبه در سطح بالاتری بسته شدند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved