برچسب: بورس
 پاسخگویی به شکایات سازمان بورس ظرف ۲۵ روز
بانکداری 24:مدیر پیگیری تخلفات سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: طبق آماری که از سامانه سمتا گرفته ایم؛ سازمان بورس و اوراق بهادار در بازه زمانی ۲۵ الی ۲۶ روزه یک شکایت را پاسخ می دهد.
تنگنای اعتباری و نظارتی  روایت نظام بانکی ایران در سالی که گذشت
بانکداری 24: حال و روز نظام بانکی ایران در سال 1395 را می توان در تداوم تنگنای اعتباری بانک ها، تلاش بانک مرکزی برای افزایش نظارت ها و سخت گیری برای پیوستن به نظام بین الملل خلاصه کرد.
 معاملات بازار سرمایه آغاز شد
بانکداری 24:بورس و اوراق بهادار تهران امروز پنجم فروردین ماه سال ۹۶ فعالیت خود را با روندی مثبت آغاز کرد و تا این لحظه از معاملات شاخص کل بورس با ۱۰۷ واحد رشد مواجه شده است.
 تالار شیشه‌ای سبزپوش شد
بانکداری 24:شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران در آغاز معاملات امروز با رشد ۷۳. ۹۴ واحدی به پله ۷۶ هزار و ۷۳۳ واحد رسید.
 اختلال در سایت مدیریت فناوری بورس
بانکداری 24: سایت مدیریت فناوری بورس تهران امروز دچار مشکل و چندین بار از دسترس خارج شده است.
 توصیه بورس تهران به خریداران سهام
بانکداری 24: بورس تهران پس از تجربه ناموفق عرضه اولیه سهام «برکت» که زیان سنگینی را به خریداران تحمیل کرد، ضمن تکذیب تصمیم گیری برای عرضه اولیه جدید تا پایان سال به فعالان بازار سرمایه توصیه کرد که تحت تاثیر فضای هیجانی روز عرضه اولیه قرار نگیرند.
بانکداری 24: بازارهای بورس آسیا امروز (دوشنبه) رشد کردند در حالیکه قیمت جهانی طلا نیز اندکی بالا رفت.
 شاخص بورس سبزپوش شد
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران در آغاز معاملات امروز با رشد ۲۷. ۳۴ واحدی به پله ۷۶ هزار و ۳۴۹ واحد رسید.
 طراحی الگوی جدید توقف و بازگشایی نمادها
بانکداری 24:معاون سازمان بورس گفت: اگر ما نمادی را می بندیم، در وهله اول از ناشر درخواست ارائه اطلاعات می کنیم؛ پس اگر این اطلاعات اعلام شد، نماد باز خواهد شد و در غیر این صورت، بسته خواهد ماند.
 رشد سودآوری صنایع بورسی در سال 96
بانکداری 24: معاون ناشران و اعضای شرکت بورس تهران گفت: بر اساس آخرین گزارش های بودجه ای اعلام‌شده از سوی شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران مطابق دستورالعمل افشای اطلاعات، این شرکت ها بیش از 384 هزار میلیارد ریال سود خالص برای سال آینده پیش بینی کرده اند.
 شاخص بورس ۵۱۴ واحد افت کرد
بانکداری 24: شاخص کل بورس و اوراق بهادار در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه با افت ۵۱۴ واحدی مواجه شد.
 رشد بازارهای بورس آسیا
بانکداری 24:بازارهای بورس آسیا به جز شاخص بورس نیکی ژاپن در روز سه شنبه رشد را نشان دادند در حالی که قیمت طلا نیز روند یکنواختی را طی کرد.
 تفاوت‌های رفتاری بورس در پایان سال
بانکداری 24: شاخص بورس تهران طی معاملات روز گذشته، به مدد نمادهای شاخص‌ساز با رشد ناچیز 23 واحدی مواجه شد و در عدد 76 هزار و 790 واحد ایستاد.
 شاخص بورس تهران 22 واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار در شانزدهمین روز اسفند ماه سال 95، با رشد 22 واحدی به پله 76 هزار و 789 واحدی رسید.
 تدوین برنامه جامع تامین مالی بازار سرمایه
بانکداری 24، وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم افتتاح معاملات پسته در بورس کالا از تدوین برنامه جامع تامین مالی بلندمدت بازار سرمایه خبر داد.
 نامه گلایه آمیز سهامداران به سازمان بورس
بانکداری 24: ماجرای حق تقدم های پارس خودرو با گذشت زمان پیچیده تر می شود، در این میان، سازمان بورس و اوراق بهادار که با انتقاد سهامداران و فعالان بازار سرمایه مواجه شده اعلام کرده مسئولیت پاسخگویی به شکایت‌ های مطرح شده از سوی سهامداران و سرمایه‌گذاران بر عهده هیات ‌مدیره شرکت پارس خودرو و سهامدار عمده (سایپا) است.
 پیش‌بینی قیمت سکه تا پایان سال ۹۵
بانکداری 24: مقاومت سکه نقدی در برابر ریزش عوامل تأثیرگذار (اونس طلای جهانی و نرخ دلار در بازار ارز) موجب افزایش میزان حباب سکه نقدی (بالابودن قیمت بازار از ارزش ذاتی) به بالای ۱۰۰ هزار تومان شده است.
 شاخص در ارتفاع ۷۷ هزار واحدی ایستاد
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران در ابتدا معاملات با کاهش ۷۹. ۳۵ واحدی به پله ۷۷ هزار و ۹۹ واحد رسید.
 انعقاد ۵۰ هزار قرارداد آتی سکه در بورس کالا
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۵۰هزار و ۶۰۰ قرارداد و ارزش ۶ هزار و ۹۲۳میلیارد ریال قرار گرفت.
 ۲ فاکتور مهم انتقال شرکت‌ها در فرابورس
بانکداری 24: چندی پیش دستورالعمل جدیدی درخصوص شرایط درج و نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در بازار پایه تصویب و ابلاغ شد که براساس آن این بازار به سه تابلو «پایه الف»، «پایه ب» و «پایه ج» تقسیم‌بندی شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved