برچسب: بانکداران
 اعلام حمایت بانکداران از دولت دوازدهم
بانکداری 24: مدیران عامل بانک های دولتی طی نامه ای به روحانی ، موفقیت ایشان را در انتخابات تبریک گفته و آمادگی شبکه بانکی کشور را در همراهی دولت در برنامه های پیش رو ابراز داشتند.
فصل داغ کاهش نرخ سود بانکی چشم‌ها دوباره به ساختمان میرداماد
بانکداری 24: ۳۷ روز دیگر یعنی هشتم تیرماه، یکسال می‌شود که دولت نرخ سود را به ۱۸ درصد کاهش داده است، اگرچه بانکها به آن چندان پایبند نبودند، اکنون هم گویا دوباره فصل داغ کاهش نرخ فرا رسیده است.
معاون امور بانک و بیمه وزارت اقتصاد: سرمایه بانک های دولتی 5 برابر شد
بانکداری 24: معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مجموع سرمایه بانک های دولتی از 11 هزار میلیارد تومان در سال 1392 به 54 هزار میلیارد تومان در سال 1395 رسید که رشد 5 برابری را نشان می دهد.
بذرهای کاشته شده به ثمر می رسند پیام تلگرامی سیف درباره همایش تجاری بانکی ایران و اروپا
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی گفت: اتحادیه اروپا که زمانی متحد اصلی آمریکا در وضع و اجرای تحریم‌های مالی و اقتصادی علیه ایران بود، موضع خود را تغییر داده و بر برقراری و توسعه روابط بانکی اصرار دارد.
 قدردانی از اساتید برتر آکادمی سامان
بانکداری 24: همزمان با روز بزرگداشت مقام معلم، اساتید برتر آکادمی سامان در مراسمی مورد تکریم قرار گرفتند.
رئیس انجمن بانکی ایران و اروپا مطرح کرد؛ تلاش برای توسعه شعب بانکهای ایرانی در اروپا
بانکداری 24: رئیس انجمن بین المللی بانکداران فرانکفورت گفت: ما در تلاش هستیم تا شرایط را برای بانکهایی که می‌خواهند در اروپا شعبه داشته باشند، فراهم کنیم.
رونمایی از تقسیم‌بندی جدید بانک‌ها جزییات نشست سیف با بانکداران
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه امسال، سالی حساس برای نظام بانکی و اقتصاد ایران است، گفت: در مدل نوین نظارتی، بانک‌ها به بانک‌های کم ریسک و پُرریسک تقسیم‌بندی می‌شوند.
 گشایش اعتبار ۵ میلیارد دلاری بانک سپه
بانکداری 24: مدیرعامل بانک سپه در مراسم امضای تفاهمنامه میان این بانک با شرکت ملی پست گفت: بانکداران و فعالان حوزه پست با همکاری متقابل قادر به اشتغال زایی و ارائه خدمات بهتر به جامعه هستند.
در یک گزارش رسمی اعلام شد؛ جزئیات گشایش ال سی از سوی بانکهای ایرانی
بانکداری 24: کارنامه بانکها در گشایش اعتبارات اسنادی به تفکیک هر بانک منتشر شد که نشان می‌دهد بازی برد-برد میان بازرگانان و بانکداران شکل گرفته است.
 سیف خبر داد؛  استفاده از روبل و ریال در مبادلات تجاری،به زودی
بانکداری 24:رئیس‌کل بانک مرکزی از اتصال شبکه بانکی شتاب ایران و سامانه میر روسیه در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: پروژه استفاده از پول ملی دو کشور در مراحل نهایی است.
  امضای تفاهم‌نامه همکاری بانکی تهران و مسقط
بانکداری :تفاهم‌نامه همکاری بین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و عمان با هدف افزایش همکاری‌های بانکی امروز به امضای روسای کل بانک مرکزی دو کشور رسید.
 نتایج جلسه جدید بانکداران
بانکداری 24: دبیرکل کانون بانک‌های خصوصی و موسسات اعتباری با اشاره به جلسه امروز صبح مدیران عامل بانک‌ها، از تعیین تکلیف نرخ سودهای پرداختی از سوی خودروسازان و سایر سازمان‌های غیربانکی خبر داد.
انجام مذاکرات جدید بانکی  ورود بانک‌های هلندی به ایران جدی شد
بانکداری 24: قائم مقام بانک مرکزی با اعلام ایجاد زمینه‌های اجرای استانداردهای جدید بین‌المللی بانکی در ایران گفت: بانک‌های هلندی از اولین بانک‌های متقاضی حضور در ایران هستند.
بدعتی نو در نرخ شکنی سود بانکی؛ ماجرای شبه جزیره‌های بانکی
بانکداری 24: بانکهای بنگاهدار و خودروسازان بانکدار؛ حال بانک مرکزی علاوه بر آنکه باید حواسش به فعالیت موسسات مالی غیرمجاز و رقابت منفی بانکها در سود باشد، می باید برای «شبه بانکداران» هم تدبیر کند.
۳۰ روز سخت نظام بانکی در پیش است باجه‌نشینان پر مشغله می‌شوند
بانکداری 24: در حالی ۳۰ روز به پایان سال جاری باقیمانده است که شعب بانکی و کارکنان باجه‌نشین با توجه به افزایش مراجعات مردم و دریافت و پرداخت‌های آخر سال، روزهای سختی را پیش رو خواهند داشت.
 کاهش نرخ سود بانکی بعد از انتخابات۹۶
بانکداری 24: بر اساس زمزمه‌هایی که از جلسات بانکداران با بانک مرکزی بر می‌آید، کاهش نرخ سود بانکی فعلا منتفی شده و شاید هم پرونده آن همچون تک نرخی کردن ارز،به بعد از انتخابات ریاست جمهوری موکول شود.
تغییر بهره بانکی، بعد از انتخابات ۹۶ کاهش نرخ سود منتفی شد
بانکداری 24: بر اساس زمزمه‌هایی که از جلسات بانکداران با بانک مرکزی بر می‌آید، کاهش نرخ سود بانکی فعلا منتفی شده و شاید هم پرونده آن همچون تک نرخی کردن ارز،به بعد از انتخابات ریاست جمهوری موکول شود.
 آمادگی بانک‌ها برای ایجاد شعبه در ژاپن
بانکداری 24: معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: حضور بانک‌های ژاپنی در خاک ایران، نه تنها زمینه را برای دسترسی ژاپن به بازار 80 میلیونی ایران فراهم می‌‌کند، بلکه می‌تواند شرایط حضور پررنگ‌تر ژاپن در آسیای میانه و قفقاز را نیز مهیا ‌کند.
آغاز جلسات کاهش نرخ سود در بانکها؛ هم پیمانی دوباره بانکها برای کاهش نرخ سود
بانکداری 24: بعد از مدتها بازی بانکها با نرخ سود و رقابت های منفی برای جذب سپرده های بیشتر، اکنون بانکداران هم پیمان شده اند تا نرخ سود را کاهش دهند.
بانکداری 24: قیمت طلا امروز دوشنبه در بازارهای بین‌المللی در حالی به روند صعودی خود ادامه داده است که ارزش دلار آمریکا پس از انتشار آمارهای اشتغال با افت نسبی روبرو شده است.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved