برچسب: بانکداران
 تقدیر رئیس کل بانک مرکزی از بانکداران سپه
بانکداری 24: ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی با ارسال نامه از تلاش های مدیرعامل و مجموعه بانک سپه به دلیل نقش آفرینی در بازار بین بانکی تقدیر کرد.
 سود روزشمار برخی بانک‌ها ۲۲درصد شد
بانکداری 24: درحالی شورای پول و اعتبار نرخ سود روزشمار را برای بانک‌ها ۱۰درصد تعیین کرده که برخی بانک‌ها مدتی است سود روزشمار را به ۲۲درصد رسانده‌اند.
نظام بانکی گوش به فرمان میرداماد نیروهای مسلح پیشگام ادغام بانکها
بانکداری 24: با اعلام رسمی رئیس‌کل بانک مرکزی برای آغاز ادغام بانکها، خبرها حکایت از آن دارد که نیروهای مسلح پیشگام شده و قرار است آغازگر تجمیع بانکها و موسسات مالی خود باشند.
 آغاز فصل مجامع بانکها
بانکداری 24: اگرچه هنوز نماد برخی بانکها به دلیل عدم اصلاح صورتهای مالی بر اساس استانداردهای IFRS در بورس بسته است، اما از امروز که رسما فصل مجامع بانکها آغاز می‌شود؛ چشم برخی سهامداران به بورس است.
 اعلام حمایت بانکداران از دولت دوازدهم
بانکداری 24: مدیران عامل بانک های دولتی طی نامه ای به روحانی ، موفقیت ایشان را در انتخابات تبریک گفته و آمادگی شبکه بانکی کشور را در همراهی دولت در برنامه های پیش رو ابراز داشتند.
فصل داغ کاهش نرخ سود بانکی چشم‌ها دوباره به ساختمان میرداماد
بانکداری 24: ۳۷ روز دیگر یعنی هشتم تیرماه، یکسال می‌شود که دولت نرخ سود را به ۱۸ درصد کاهش داده است، اگرچه بانکها به آن چندان پایبند نبودند، اکنون هم گویا دوباره فصل داغ کاهش نرخ فرا رسیده است.
معاون امور بانک و بیمه وزارت اقتصاد: سرمایه بانک های دولتی 5 برابر شد
بانکداری 24: معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مجموع سرمایه بانک های دولتی از 11 هزار میلیارد تومان در سال 1392 به 54 هزار میلیارد تومان در سال 1395 رسید که رشد 5 برابری را نشان می دهد.
بذرهای کاشته شده به ثمر می رسند پیام تلگرامی سیف درباره همایش تجاری بانکی ایران و اروپا
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی گفت: اتحادیه اروپا که زمانی متحد اصلی آمریکا در وضع و اجرای تحریم‌های مالی و اقتصادی علیه ایران بود، موضع خود را تغییر داده و بر برقراری و توسعه روابط بانکی اصرار دارد.
 قدردانی از اساتید برتر آکادمی سامان
بانکداری 24: همزمان با روز بزرگداشت مقام معلم، اساتید برتر آکادمی سامان در مراسمی مورد تکریم قرار گرفتند.
رئیس انجمن بانکی ایران و اروپا مطرح کرد؛ تلاش برای توسعه شعب بانکهای ایرانی در اروپا
بانکداری 24: رئیس انجمن بین المللی بانکداران فرانکفورت گفت: ما در تلاش هستیم تا شرایط را برای بانکهایی که می‌خواهند در اروپا شعبه داشته باشند، فراهم کنیم.
رونمایی از تقسیم‌بندی جدید بانک‌ها جزییات نشست سیف با بانکداران
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه امسال، سالی حساس برای نظام بانکی و اقتصاد ایران است، گفت: در مدل نوین نظارتی، بانک‌ها به بانک‌های کم ریسک و پُرریسک تقسیم‌بندی می‌شوند.
 گشایش اعتبار ۵ میلیارد دلاری بانک سپه
بانکداری 24: مدیرعامل بانک سپه در مراسم امضای تفاهمنامه میان این بانک با شرکت ملی پست گفت: بانکداران و فعالان حوزه پست با همکاری متقابل قادر به اشتغال زایی و ارائه خدمات بهتر به جامعه هستند.
در یک گزارش رسمی اعلام شد؛ جزئیات گشایش ال سی از سوی بانکهای ایرانی
بانکداری 24: کارنامه بانکها در گشایش اعتبارات اسنادی به تفکیک هر بانک منتشر شد که نشان می‌دهد بازی برد-برد میان بازرگانان و بانکداران شکل گرفته است.
 سیف خبر داد؛  استفاده از روبل و ریال در مبادلات تجاری،به زودی
بانکداری 24:رئیس‌کل بانک مرکزی از اتصال شبکه بانکی شتاب ایران و سامانه میر روسیه در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: پروژه استفاده از پول ملی دو کشور در مراحل نهایی است.
  امضای تفاهم‌نامه همکاری بانکی تهران و مسقط
بانکداری :تفاهم‌نامه همکاری بین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و عمان با هدف افزایش همکاری‌های بانکی امروز به امضای روسای کل بانک مرکزی دو کشور رسید.
 نتایج جلسه جدید بانکداران
بانکداری 24: دبیرکل کانون بانک‌های خصوصی و موسسات اعتباری با اشاره به جلسه امروز صبح مدیران عامل بانک‌ها، از تعیین تکلیف نرخ سودهای پرداختی از سوی خودروسازان و سایر سازمان‌های غیربانکی خبر داد.
انجام مذاکرات جدید بانکی  ورود بانک‌های هلندی به ایران جدی شد
بانکداری 24: قائم مقام بانک مرکزی با اعلام ایجاد زمینه‌های اجرای استانداردهای جدید بین‌المللی بانکی در ایران گفت: بانک‌های هلندی از اولین بانک‌های متقاضی حضور در ایران هستند.
بدعتی نو در نرخ شکنی سود بانکی؛ ماجرای شبه جزیره‌های بانکی
بانکداری 24: بانکهای بنگاهدار و خودروسازان بانکدار؛ حال بانک مرکزی علاوه بر آنکه باید حواسش به فعالیت موسسات مالی غیرمجاز و رقابت منفی بانکها در سود باشد، می باید برای «شبه بانکداران» هم تدبیر کند.
۳۰ روز سخت نظام بانکی در پیش است باجه‌نشینان پر مشغله می‌شوند
بانکداری 24: در حالی ۳۰ روز به پایان سال جاری باقیمانده است که شعب بانکی و کارکنان باجه‌نشین با توجه به افزایش مراجعات مردم و دریافت و پرداخت‌های آخر سال، روزهای سختی را پیش رو خواهند داشت.
 کاهش نرخ سود بانکی بعد از انتخابات۹۶
بانکداری 24: بر اساس زمزمه‌هایی که از جلسات بانکداران با بانک مرکزی بر می‌آید، کاهش نرخ سود بانکی فعلا منتفی شده و شاید هم پرونده آن همچون تک نرخی کردن ارز،به بعد از انتخابات ریاست جمهوری موکول شود.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved