برچسب: بانکداران
 بانکها چقدر سود می‌کنند؟
بانکداری 24: بانکها به تازگی سود سپرده‌گذاران را با چند روز تاخیر به حسابشان واریز می‌کنند؛اما نه با آن رقمی که باید بابت تاخیر چندروزه‌شان بپردازند، بلکه همان اعدادی که بر مبنای سود یکماه، مشخص شده است.
 جلسه ویژه بانکداران درباره مطالبات معوق
بانکداری 24: مدیران بانک‌های دولتی و خصوصی طی جلسه ویژه‌ای، راهکارهایی جدید برای کاهش مطالبات معوق و تسویه بدهی بدهکاران بانکی اتخاذ کردند.
 تهدید صادرکنندگان به پیمان‌سپاری ارزی
بانکداری 24: حرف‌های اسحاق جهانگیری را کمتر صادرکننده‌ای دیروز نشنیده است. او آنها را تهدید به اجرای سیاست پیمان‌سپاری ارزی کرده؛حال ردپای یک سیاست دهه شصتی را می‌توان در نیمه دهه ۹۰ به صراحت مشاهده کرد.
سیف مطرح کرد: نرخ ارز در روزهای آتی کاهش می یابد / افزایش ضرایب امنیتی چک
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی با اشاره بخشنامه دیروز خود در خصوص گشایش اعتبارات اسنادی با دلار ۳ هزار و ۶۰۰ تومانی گفت: در روزهای آینده نرخ ارز کاهش خواهد یافت.
 تغییر تکیه گاه بارگذاری ارزی
بانکداری 24: پس از اینکه بخشنامه صدور اعتبارات اسنادی به شبکه بانکی ابلاغ شد، رئیس‌کل بانک مرکزی از انتقال کامل بارگذاری ارزی از صرافی‌ها به بانک‌ها خبر داد.
تابلوی بورس منتظر نماد بانکی‌ها؛ زمزمه گشایش قریب‌الوقوع نمادبانکها
بانکداری 24: اگرچه مدت طولانی است که نماد بانکها در بورس به دلیل ناهماهنگی با استانداردهای صورت‌های مالی بانک مرکزی بسته است، خبرها حکایت از بازگشایی قریب‌الوقوع نماد بانکها در بورس طی روزهای آتی دارد.
 پیش‌شرط روابط بین‌المللی بانکی چیست؟
بانکداری 24: یکی از مسوولان بانک مرکزی بار دیگر این نکته را یادآوری کرد که یکی از الزامات نظام بانکی ایران برای پیوستن به جامعه بین‌المللی، انطباق با استانداردهای بین‌المللی است.
 تداوم ارتباط دوسویه بانکداران صادرات با مردم
بانکداری 24: عضو هیات مدیر بانک صادرات ایران با حضور در صدای سپهر به پرسش های هموطنان پاسخ می دهد.
 اقتصادنوین دومین بانک اسلامی جهان
بانکداری 24: بانک «اقتصادنوین» در میان بیست بانک برتر مبتنی بر شریعت اسلامی، رتبه دوم را به خود اختصاص داد.به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در فهرست 20 بانک برتر اسلامی مجله بنکر، بانک‌هایی مورد بررسی قرار گرفته‌اند که از معاملات و عقود مبتنی‌بر شریعت اسلامی پیروی می‌کنند.
به دعوت رئیس جمهور سوئیس؛ تلاش جدید دولت در توسعه روابط بانکی
بانکداری 24: رئیس دفتر رئیس جمهور برای پیگیری توسعه روابط بانکی ایران با دنیا، عازم سوئیس شد. او در این سفر با بانکداران این کشور دیدار می کند.
 اقتصادنوین دومین بانک اسلامی جهان شد
بانکداری 24: در گزارش نوامبر ۲۰۱۶ مجله "بنکر" (The Banker) از برترین مؤسسات مالی و اعتباری اسلامی جهان، بانک "اقتصادنوین" در میان بیست بانک برتر مبتنی بر شریعت اسلامی، رتبه دوم را به خود اختصاص داد.
 افزایش بی‌سر وصدای نرخ سود بانکی خروج طرح‌های ویژه از پستوها
بانکداری 24:نرخ سود بانکی در حالی بدون سر و صدا افزایش یافته که رقابت منفی جذب سپرده مشتریان وارد مرحله جدیدی شده و بانکداران برای دریافت منابع مردم دست و پا می‌زنند.
 اقتصادنوین عضو انجمن بانکداران آسیا شد
بانکداری 24: مدیرعامل بانک اقتصادنوین نایب رئیس هیات مدیره انجمن بانکداران آسیایی شد.
 کارنامه وصول مطالبات معوق
بانکداری 24: 20 هزار و 300 میلیارد تومان از مطالبات معوق بانک‌ها وصول شده است. این رقم حاصل تلاش نهادهای پولی و قضایی در سه سال گذشته است.این رقم را از دو جهت می‌توان تحلیل کرد از یکسو وصول 20 هزار میلیارد تومان از منابع قفل شده بانکی در دوره خشکی منابع مغتنم است.
 مدیران بانک پاسارگاد بر فراز ارتفاعات البرز
بانکداری 24: بانک پاسارگاد اعلام کرد: مدیران و بانکداران بانک‌، در حرکتی همگانی، با حضوری پرشور در ارتفاعات البرز، علاوه بر ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، بار دیگر نظم، استقامت و اتحاد را تمرین کردند.
 حمایت بانک سامان از نشست تجاری ایران و اروپا
بانکداری 24: سومین نشست بزرگ تجاری ایران و اروپا با حمایت ویژه بانک سامان در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می‌شود.
 سقوط ۴۵ درصدی ارزش پول ملی مصر
بانکداری 24: در پی اجرای سیاست آزادسازی نرخ ارز در مصر، ارزش پول ملی این کشور در یک روز ۴۵ درصد کاهش یافت. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از بلومبرگ، بانک‌های مصری برای اولین بار در حال آغاز دادوستد ارز بدون محدودیت‌های بانک مرکزی این کشور هستند و در حال قدم گذاشتن در عرصه‌ای تجربه نشده و نامشخص هستند.
 چالش دوم بانک‌های ایرانی
بانکداری 24: بحران اقتصادی سال 2008 و ورشکستگی چهارمین بانک بزرگ آمریکا، منطقی بودن سیستم اعتباری آن کشور را زیر سوال برد و دامنه بحران را به کشورهای اروپایی و بعضا آسیایی نیز کشاند.
 وضعیت بانک ها در بورس چگونه است؟
بانکداری 24: ارزش کل سهامی که به دلیل متوقف بودن نماد بانک‌ها در بورس منجمد شده بیش از ۲۷ هزار میلیارد تومان یعنی حدود ۸ درصد ارزش کل بازار سرمایه است.
 اولین دستگاه خودپرداز جهان+عکس
بانکداری 24: این دستگاه بانکی جدید برای اولین بار در نشست سالانه انجمن بانکداران آمریکایی در سان‌فرانسیسکوی کالیفرنیا در ۲۵ اکتبر ۱۹۶۶ نمایش داده شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved