برچسب: بانکداران
رونمایی از تقسیم‌بندی جدید بانک‌ها جزییات نشست سیف با بانکداران
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه امسال، سالی حساس برای نظام بانکی و اقتصاد ایران است، گفت: در مدل نوین نظارتی، بانک‌ها به بانک‌های کم ریسک و پُرریسک تقسیم‌بندی می‌شوند.
 گشایش اعتبار ۵ میلیارد دلاری بانک سپه
بانکداری 24: مدیرعامل بانک سپه در مراسم امضای تفاهمنامه میان این بانک با شرکت ملی پست گفت: بانکداران و فعالان حوزه پست با همکاری متقابل قادر به اشتغال زایی و ارائه خدمات بهتر به جامعه هستند.
در یک گزارش رسمی اعلام شد؛ جزئیات گشایش ال سی از سوی بانکهای ایرانی
بانکداری 24: کارنامه بانکها در گشایش اعتبارات اسنادی به تفکیک هر بانک منتشر شد که نشان می‌دهد بازی برد-برد میان بازرگانان و بانکداران شکل گرفته است.
 سیف خبر داد؛  استفاده از روبل و ریال در مبادلات تجاری،به زودی
بانکداری 24:رئیس‌کل بانک مرکزی از اتصال شبکه بانکی شتاب ایران و سامانه میر روسیه در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: پروژه استفاده از پول ملی دو کشور در مراحل نهایی است.
  امضای تفاهم‌نامه همکاری بانکی تهران و مسقط
بانکداری :تفاهم‌نامه همکاری بین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و عمان با هدف افزایش همکاری‌های بانکی امروز به امضای روسای کل بانک مرکزی دو کشور رسید.
 نتایج جلسه جدید بانکداران
بانکداری 24: دبیرکل کانون بانک‌های خصوصی و موسسات اعتباری با اشاره به جلسه امروز صبح مدیران عامل بانک‌ها، از تعیین تکلیف نرخ سودهای پرداختی از سوی خودروسازان و سایر سازمان‌های غیربانکی خبر داد.
انجام مذاکرات جدید بانکی  ورود بانک‌های هلندی به ایران جدی شد
بانکداری 24: قائم مقام بانک مرکزی با اعلام ایجاد زمینه‌های اجرای استانداردهای جدید بین‌المللی بانکی در ایران گفت: بانک‌های هلندی از اولین بانک‌های متقاضی حضور در ایران هستند.
بدعتی نو در نرخ شکنی سود بانکی؛ ماجرای شبه جزیره‌های بانکی
بانکداری 24: بانکهای بنگاهدار و خودروسازان بانکدار؛ حال بانک مرکزی علاوه بر آنکه باید حواسش به فعالیت موسسات مالی غیرمجاز و رقابت منفی بانکها در سود باشد، می باید برای «شبه بانکداران» هم تدبیر کند.
۳۰ روز سخت نظام بانکی در پیش است باجه‌نشینان پر مشغله می‌شوند
بانکداری 24: در حالی ۳۰ روز به پایان سال جاری باقیمانده است که شعب بانکی و کارکنان باجه‌نشین با توجه به افزایش مراجعات مردم و دریافت و پرداخت‌های آخر سال، روزهای سختی را پیش رو خواهند داشت.
 کاهش نرخ سود بانکی بعد از انتخابات۹۶
بانکداری 24: بر اساس زمزمه‌هایی که از جلسات بانکداران با بانک مرکزی بر می‌آید، کاهش نرخ سود بانکی فعلا منتفی شده و شاید هم پرونده آن همچون تک نرخی کردن ارز،به بعد از انتخابات ریاست جمهوری موکول شود.
تغییر بهره بانکی، بعد از انتخابات ۹۶ کاهش نرخ سود منتفی شد
بانکداری 24: بر اساس زمزمه‌هایی که از جلسات بانکداران با بانک مرکزی بر می‌آید، کاهش نرخ سود بانکی فعلا منتفی شده و شاید هم پرونده آن همچون تک نرخی کردن ارز،به بعد از انتخابات ریاست جمهوری موکول شود.
 آمادگی بانک‌ها برای ایجاد شعبه در ژاپن
بانکداری 24: معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: حضور بانک‌های ژاپنی در خاک ایران، نه تنها زمینه را برای دسترسی ژاپن به بازار 80 میلیونی ایران فراهم می‌‌کند، بلکه می‌تواند شرایط حضور پررنگ‌تر ژاپن در آسیای میانه و قفقاز را نیز مهیا ‌کند.
آغاز جلسات کاهش نرخ سود در بانکها؛ هم پیمانی دوباره بانکها برای کاهش نرخ سود
بانکداری 24: بعد از مدتها بازی بانکها با نرخ سود و رقابت های منفی برای جذب سپرده های بیشتر، اکنون بانکداران هم پیمان شده اند تا نرخ سود را کاهش دهند.
بانکداری 24: قیمت طلا امروز دوشنبه در بازارهای بین‌المللی در حالی به روند صعودی خود ادامه داده است که ارزش دلار آمریکا پس از انتشار آمارهای اشتغال با افت نسبی روبرو شده است.
 کاهش ناچیز نرخ دلار بانکی
بانکداری 24: در حالی کمیسیون تلفیق از افزایش وام ازدواج در سال ۹۶ به ۱۰ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان متناسب با نرخ تورم خبرداده که بانک ها دوباره باید 209 میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان تامین اعتبار جدید به این افزایش اختصاص دهند.
 جزییات جدید نامه‌نگاری بانکداران به سیف
بانکداری 24: مدیرعامل بانک کشاورزی با اعلام جزییات جدید از جلسه دیروز مدیران عامل بانک‌ها گفت: قرار است سندیکایی متشکل از چند بانک برای تخصیص بهتر منابع بانک‌ها جهت حمایت از آسیب دیدگان پلاسکو تشکیل شود.
سیف در برنامه نگاه یک: برخورد با هیات مدیره کاسپین
بانکداری 24: رئیس‌کل بانک مرکزی از تعیین تکلیف 90 درصد سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج خبر داد و گفت: در خصوص موسسه کاسپین نیز برخورد هایی با هیات مدیره انجام شده است.
رقابت منفی بانکها در نرخ سود ادامه دارد؛ جنگ قیمتی بانکها در بازار پول
بانکداری 24: اوضاع کسب و کار این روزها آنقدر خراب است که جایی بهتر و جذاب‌تر از بانکها برای سرمایه‌گذاری نیست؛همین هم کافی است که رقابت منفی بانکها بر سر نرخ سود شکل گیرد و پای سودهای موهومی به میان آید.
نامه‌نگاری بانک‌ها با سیف؛ جزییات نشست بانکداران درباره پلاسکو
بانکداری 24: دبیرکل کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری با تشریح نشست امروز بانک‌ها درباره چگونگی پرداخت وام ۳۰۰ میلیون تومانی به حادثه دیدگان پلاسکو گفت: مشتریان برای استفاده از این وام‌ها باید به بانک‌های طرف قرارداد خود مراجعه کنند.
 بیمناکی سهامداران از بانکداران
بانکداری 24: تپش قلب سهامداران به اوج رسیده؛پس از افت هزار واحدی شاخص،این هفته هم قرار است نماد دو بانک دیگر در بورس بازگشایی شود؛سهامداران از بانکداران بیمناک هستندو شاخص هم، التهاب فروریزش دوباره دارد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved