برچسب: مطالبات
 جزئیات نامه‌نگاری سیف با استانداران
بانکداری 24:رئیس کل بانک مرکزی در نامه‌ای به استانداران سراسر کشور، با تاکید بر ضرورت نظارت بر تخصیص منابع به صورت بهینه، اعلام کرد: ۲۰۰هزار میلیارد ریال به منظور ایجاد فرصت شغلی پایدار اختصاص می یابد.
 کفایت سرمایه بانک سپه به ۱۱.۴ درصد رسید
بانکداری 24:معاون سازمان مدیریت گفت: بانک سپه به عنوان اولین بانک ایرانی از حرمت ویژه ای برخوردار است و در طول تاریخ تحولات سنگینی را پشت سرگذارده که بزرگترین آنها تحریم سازمان ملل بود.
بانکداری 24:در جلسه‌ای که اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با رئیس بانک مرکزی داشتند، موضوعات مختلف از جمله آخرین وضعیت سپرده‌گذاران کاسپین و همچنین وضعیت تامین مالی پروژه‌ها از منابع خارجی بررسی شد.
 رفع ایرادات پرونده موسسه ثامن‌‌الحجج
بانکداری 24:پرونده شرکت تعاونی اعتبار ثامن‌الحجج که برای رفع ایرادات مورد نظر دادگاه به دادسرا ارجاع شده بود، دوباره به دادگاه کیفری یک استان تهران بازگشت.
 بازدید از شعب سیستان بانک ایران زمین
بانکداری 24:مدیر امور شعب استانهای بانک ایران زمین، در سفری دو روزه به استان سیستان و بلوچستان از شعب این استاد بازدید کرد.
 اطلاعیه جدید برای سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان
بانکداری 24:موسسه کاسپین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سپرده‌گذاران تعاونی منحله فرشتگان می‌توانند از بیستم آبان ماه سال‌جاری برای دریافت مطالبات خود به شعب منتخب مراجعه کنند.
 افزایش سرمایه موسسه ملل ثبت شد
بانکداری 24:افزایش سرمایه موسسه اعتباری ملل در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسید.
 گسترش همکاری بانک صادرات و صندوق نوآوری
بانکداری 24:مراسم انعقاد تبادل تفاهمنامه همکاری میان صندوق نوآوری و شکوفایی و بانک صادرات برگزار شد. به گزارش «دنیای اقتصاد» قائم‌مقام مدیرعامل و نایب‌رئیس هیات‌مدیره بانک صادرات در این مراسم با اشاره به ضرورت تامین مالی برای شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: در اقتصاد کشور ما شرکت‌های قدیمی و بزرگی هستند که سال‌ها است عمده منابع کشور را به خود اختصاص داده و بخش زیادی از مطالبات معوق بانک‌ها نیز مربوط به این شرکت‌های بزرگ است که هر سال حجم بالایی از تسهیلات بانک‌ها به آنها تعلق می‌گیرد.
 ارتعاش نرخ سود در سپرده‌های بانکی
بانکداری 24: آمارهای بانک مرکزی نشان می‌دهد که رشد ماهانه مانده سپرده‌ها پس از ابلاغ دستورالعمل کمی کاهش یافته است، بر این اساس رشد ماهانه مانده سپرده‌ها در شهریورماه معادل ۹/ ۱ درصد بوده که نسبت به ماه قبل۳/ ۰واحد درصد کاهش یافته است. همچنین نرخ رشد نقطه‌به‌نقطه سپرده‌ها نیز به ۹/ ۲۱ درصد رسیده است. براساس این آمارها می‌توان عنوان کرد پس از ابلاغ دستورالعمل درخصوص رعایت نرخ سود تعیین شده، قدری از ورودی رشد سپرده‌های بانکی کاسته شده است. البته فرصت یک هفته‌ای بانک مرکزی، در اجرای این بخشنامه باعث شده که نقدینگی سرگردان نیز تبدیل به سپرده‌های بانکی شود و رشد مانده سپرده‌ها تغییر قابل‌توجهی نسبت به ماه‌های قبل نداشته باشد.
 بیمه اعتبار و خدمات آن برای فعالان بازرگانی
بانکداری 24:بیمه اعتبار تسهیلات مالی است که بانک ها و موسسات مالی و اعتباری در اختیار مشتریان خود قرار داده و مطالبات ناشی از ریسک عدم پرداخت را برای اعتبار داخلی و صادرات پوشش می دهند.
معاون سیف اعلام کرد: بساط ۶تعاونی غیرمجاز جمع شد/تسویه سپرده‌های زیر۲۰۰میلیونی فرشتگان
بانکداری 24:معاون نظارتی بانک مرکزی با بیان اینکه شش تعاونی از هفت تعاونی اعتباری غیرمجاز ساماندهی شده‌اند، گفت: سپرده‌های زیر ۲۰۰ میلیون تومان فرشتگان، تا هفته آینده تسویه می‌شود.
 توضیح بانک ملت درباره ۳ متغیر سود
بانکداری 24:بانک ملت در مورد عملکرد نیمه اول سال و نقش ۳ متغیر سود سرمایه گذاری شرکتهای فرعی، تسعیر دارایی ها و بدهی های ارزی و ذخائر مطالبات مشکوک الوصول توضیح داد.
 بازگشت آرامش، ثبات و اعتماد به حوزه مالی
بانکداری 24:نابسامانی و خطر از رفتن اعتماد به نظام بانکی و حوزه مالی ایران یکی از مهم‎ترین مشکلاتی بود که از اواسط سال ۱۳۹۱ به صورت جدی موجب افزایش هشدارهای کارشناسان شد.
 امضای قرارداد تامین مالی جدید با اگزیم بانک چین
بانکداری 24:مدیرعامل بانک ملی ایران از امضای قرارداد تامین مالی جدید با اگزیم بانک کشور چین خبر داد.
وزیر اقتصاد اعلام کرد؛ دستور رییس جمهور به بانک‌ها
بانکداری 24:وزیر اقتصاد با اعلام اینکه فروش دارایی‌های مازاد بانک‌ها دستور رییس جمهور است، از الزام نظام بانکی برای برنامه‌ریزی در این زمینه خبر داد.
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد،  آغاز پرداخت سپرده تا سقف ۲۰۰میلیون تومان کاسپینی ها
بانکداری 24:رییس کل بانک مرکزی از پرداخت تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان برای تمامی سپرده‌گذاران کاسپین در روزهای آینده خبر داد.
 مرحله پنجم بخشودگی سود تسهیلات ابلاغ شد
بانکداری 24: مرحله پنجم بخشودگی سود تسهیلات از سوی بانک مرکزی ابلاغ شد.
 بررسی عملکرد بانک ایران زمین با سایر رقبا
بانکداری 24:همایش روسای شعب و مدیران واحدهای ستادی استان گلستان با حضور مدیر، مسئولین واحدهای ستادی ، رؤسا ، معاونین و عضو ارشد شعب با محوریت بررسی عملکرد شعب و تعیین اهداف در محل سالن همایش این مدیریت برگزار شد.
 کمک بانک سپه به توسعه صنعت کرمان
بانکداری 24:مدیر شعب منطقه‌ کرمان گفت: بانک سپه در راستای همسویی با سیاست‌های اقتصادی دولت جزو بانک‌های پیشتاز در کمک به رفع موانع تولید و اولین بانک در پرداخت تسهیلات به بخش صنعت در این استان است.
 بیمه سامان در بالاترین سطح توانگری مالی
بانکداری 24:بیمه سامان برای چهارمین سال متوالی از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ موفق به دریافت تائیدیه از سوی بیمه مرکزی ج.ا.ا مبنی برکسب رتبه توانگری مالی در سطح یک شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved