برچسب: مطالبات
 سیاست راهبردی بانک ملی در سال آینده
بانکداری 24، همایش یک روزه بررسی عملکرد اداره امورشعب گلستان با حضور برات کریمی عضو هیات مدیره بانک ملی به همراه مدیران و مسئولان اداره امورشعب، معاونان شعب و روسای دوایر صندوق و سپرده ها برگزار شد.
 انحلال تعاونی اعتبار ثامن الحجج
بانکداری 24: بانک مرکزی با اشاره به انحلال تعاونی اعتبار ثامن الحجج اعلام کرد: مبالغ قابل انتقال و قابل پرداخت حساب های تعاونی اعتبار ثامن الحجج (در حال تصفیه) به همه سپرده گذاران تعلق می گیرد.
جزئیات اولویت بندی بانک مرکزی برای بخشودگی جرایم وام ها اولویت با کدام بدهکاران است؟
بانکداری 24:اگرچه دولت تصویب کرد که جرایم دیرکرد وام های کمتر از ۱۰۰میلیون تومان که تا یکشنبه هفته بعد تسویه خواهد شد را می بخشد، اما بانک مرکزی می گوید که بر اساس اولویت بندی عمل می کند که ۲۲ بند دارد.
 افزایش دستگاه های ATM و POS بانک سپه
بانکداری 24: مدیر عامل بانک سپه گفت: بانک سپه در سال ۹۵ جزو بانک های موفق کشور در نظام بانکی است.
 بدهی دولت یازدهم افزایش نیافت
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر اینکه اصل بدهی دولت افزایشی نداشته و کاهش را تجربه می‌کند، گفت: ۱۷ هزار میلیارد تومان از بدهی و طلب دولت تهاتر شد.
مدیرکل امور بین الملل بانک مرکزی: فعالیت بین المللی نظام بانکی ایران تسهیل شد
بانکداری 24: مدیرکل بین الملل بانک مرکزی گفت: ایجاد روابط کارگزاری بانکی، تسهیل نقل و انتقالات ارزی، تامین مالی خارجی و ارتباط با سوئیفت از جمله دستاوردهای برجام بوده است.
 تدوین برنامه جامع تامین مالی بازار سرمایه
بانکداری 24، وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم افتتاح معاملات پسته در بورس کالا از تدوین برنامه جامع تامین مالی بلندمدت بازار سرمایه خبر داد.
  فصل جدید سپرده‌گذاران میزان
بانکداری 24: این روزها حدود سه سال است که از ماجرای تشنج، از هم‌پاشیدگی، واگذاری و در نهایت تعیین تکلیف سپرده‌گذاران موسسه غیرمجاز میزان می‌گذرد، اکنون با تمامی حواشی که این موسسه پشت سر گذاشت به زودی تکلیف حدود ۹۸ درصد سپرده‌گذاران آن مشخص شده و پرونده آن به سمت مختومه شدن پیش خواهد رفت.
 خبرخوش تامین‌‌اجتماعی برای تولیدکنندگان
بانکداری 24: سازمان تامین اجتماعی در بخشنامه ای به موسسه حسابرسی خود، با درخواست فعالان اقتصادی در حوزه حق تامین اجتماعی موافقت و دستورالعملی سه بندی را ابلاغ کرد.
 اعلام برنامه های ارزی بانک ملی
بانکداری 24: همایش بررسی عملکرد سال جاری و تبیین برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۶ ادارات امور شعب بانک ملی ایران در منطقه یک کشور برگزار شد.
 ورشکستگی بانک سرمایه تکذیب شد
بانکداری 24: بانک سرمایه شایعه مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اعلام ورشکستگی بانک سرمایه تا 15 اسفندماه را قویاً تکذیب کرد.
تصمیمات شورای فقهی بانک مرکزی؛ ارائه وام ودیعه مسکن از سال آینده در شبکه بانکی
بانکداری 24: عضو شورای فقهی بانک مرکزی با معرفی قرارداد جدید اجاره موازی و اجرای آن از سال آینده در شبکه بانکی کشور گفت: موافقت شرعی مراجع نیز برای این نوع وام اخذ شده است.
 بانک آینده جریمه دیرکرد وام‌ها را نمی بخشد
بانکداری 24: بانک آینده حتی یک ریال هم از جریمه دیرکرد وام‌ها کسر نکرده است.
 ایجاد حساب مخصوص بانکی ایران و اندونزی
بانکداری 24، وزیر اقتصاد اندونزی با رییس کل بانک مرکزی کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
 تحمیل هزینه های گزاف به تأمین اجتماعی
بانکداری 24: عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: در حالی که دولت تدبیر و امید تلاش های بسیار زیادی برای ارتقاء زندگی مردم انجام داده و طرح تحول سلامت از برنامه های شاخص دولت تدبیر و امید است؛ متاسفانه با بی تدبیری و بیان مطالب غلط توسط برخی اشخاص، کام مردم را نسبت به حلاوت این برنامه ها و اقدامات مثبت دولت تلخ می کنند.
 ۸۹۳ هزار نفر وام ازدواج گرفتند
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی گفت: صیانت از ارزش پول ملی و ثبات در بازار ارز در حالی حاصل شد که در سال گذشته به دلیل افت شدید قیمت نفت، درآمدهای ارزی کشور به شدت محدود شده بود.
چشم‌انداز بورس در سال ۹۶ زمان رونق بازار سرمایه رسید
بانکداری 24: تنها ۱۵ روزکاری برای بورسی‌ها تا پایان سال باقی‌مانده و همه انتظارات فعالان بازار سرمایه به سال آینده است؛ با این وجود برخی از تحلیلگران بورسی می‌گویند که چشم‌انداز مثبتی برای بازار سرمایه در سال ۹۶ متصور است.
 رونمایی از طرح آفتابگردان بانک صادرات
بانکداری 24: بانک صادرات ایران به منظور ارج نهادن به مشتریان خوش حساب از طرح آفتابگردان که خدمات آن از طریق باشگاه مشتریان قابل ارائه است، رونمایی کرد.
 اجرای گزارشگری بین المللی در بورس
بانکداری 24: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار بررسی وضعیت سودآوری شرکت ها را از مسائل مورد توجه سرمایه گذاران دانست و گفت: نهادهای ناظر بین المللی به دنبال اجرای استانداردهای IFRS هستند.
جزئیات نامه نعمت زاده به سیف تعیین تکلیف مطالبات بانکهای تامین کننده ارز واردات
بانکداری 24:وزیر صنعت، معدن و تجارت در نامه‌ای به سیف موارد مورد نظر این وزارت برای تسریع در تعیین تکلیف مطالبات بانک‌های عامل تأمین‌کننده ارز واردات را یادآور شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved