برچسب: مطالبات
 شتاب ۷ در بانک ملت پیاده‌سازی می‌شود
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملت، از پیاده سازی شتاب ۷ در این بانک به عنوان نخستین بانک کشور و آغاز به کار سیستم core ارزی متصل به core ریالی خبر داد.
معاون طیب‌نیا اعلام کرد: راه‌اندازی سامانه کشف تقلب در نظام بانکی
بانکداری 24: معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه حجم اسکناس و مسکوک در مبادلات اقتصادی کشور کمتر از سه درصد است، بر لزوم طراحی نرم افزار جامع ذینفع واحد تاکید کرد و از راه‌اندازی سامانه کشف تقلب در نظام بانکی خبرداد.
۹۶، سال دشوار نظام بانکی ایران قفل ورود نقدینگی بر پای بانکها
بانکداری 24: عضو هیات مدیره کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی، سال جاری را مقطعی بسیار دشوار برای نظام بانکی کشور دانست و گفت: نقدینگی به بانکها وارد نشده تا بتواند در خدمت بخش‌خصوصی باشد.
 ماجرای مؤسسه کاسپین، بدون روتوش
بانکداری 24: روزنامه ایران در گزارشی نوشت: ماجرای مؤسسه کاسپین و اعتراض های گاه و بیگاه برخی از سپرده‌گذاران آن به چه دلیلی است؟ آیا بانک مرکزی سپرده‌گذاران یک مؤسسه مجوز دار را به حال خود رها کرده است؟
نظام بانکی باید اصلاح شود بانک‌ها از یکدیگر تقلید منفی نکنند
بانکداری 24: رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: در حال حاضر نظام بانکی به دلیل انباشت تکالیف و مشکلات ناشی از سیاست‌های نامناسب گذشته، دچار تنگنای اعتباری است.
 حمایت بانک صادرات از واحدهای تولیدی
بانکداری 24: حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی و اشتغالزا در دستور کار بانک صادرات ایران قرار گرفت.
  دلایل انجماد ترازنامه بانک‌ها
بانکداری 24: معاون اقتصادی بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اصلاح نظام بانکی از طرح‌های اولویت‌دار محسوب می‌شود، دلایل انجماد ترازنامه بانک‌ها را مطرح کرد.
 رضایت مشتری، استراتژی بانک ایران زمین
بانکداری 24: معاون اعتبارات بانک ایران زمین بیان داشت: جلب رضایت مشتریان به همراه تکریم ارباب رجوع استراتژی اصلی و موثر بانک ایران زمین است.
 موقعیت برتر سپرده‌گذاران بانك مسكن
بانکداری 24: افزایش 50 هزار میلیارد ریالی سرمایه بانك مسكن در ابتدای سال ٩٦، سه تحول مثبت برای مجموعه نظام تامین مالی مسكن، فعالان بازار ملك و از آن مهم‌تر، سپرده‌گذاران بانك مسكن رقم زد.به گزارش روابط عمومی بانك مسكن، میزان سرمایه تنها بانك تخصصی بخش مسكن در ابتدای امسال از «كمتر از 40 هزار میلیارد ریال» به «بیش از 85 هزار میلیارد ریال» افزایش پیدا كرد.
 صدور ضمانتنامه در دستور کار بانک ملی
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: این بانک توجه ویژه ای به صدور ضمانتنامه ها خواهد داشت، چون این موضوع می تواند به خوبی منابع ارزان قیمت را به سمت بانک روانه کند.
 مثلث خوش‌بینی بورس به آینده
بانکداری 24: شاخص کل بورس تهران روز گذشته با رشد بیش از 9/ 0 درصدی بیشترین رشد از میانه آذر سال گذشته را به ثبت رساند.
 پیام اسحاق جهانگیری به رییس جمهور منتخب مردم
بانکداری 24: معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی، ضمن تبریک پیروزی بزرگ ملت،‌ تحقّق خواست بلند رهبری معظم انقلاب و تداوم اندیشه و راه اصلاحات و اعتدال گفت: حماسه تاریخی اردیبهشت 96، برگ زرین کارنامه ملت ماست و مردم در این روز به واقع کار را به شایستگی تمام کردند و همه سیاست‌مداران و مسئولان را مرهون و مدیون آگاهی، مسئولیت‌ شناسی و زمان آگاهی خود ساختند.
 بانک رفاه سود و جرایم دیرکرد وام‌ها را می‌بخشد
بانکداری 24: بانک رفاه اعلام کرد: کسانی که تا پایان خرداد ماه سالجاری اصل مبلغ تسهیلات خود را پرداخت کنند، سود و وجه التزام آن بخشوده خواهد شد.
 بورس در انتظار نتایج انتخابات
بانکداری 24: بورس اوراق بهادار اولین روز کاری خود در هفته جاری را در حالی شروع می‌کند که بازار در انتظار اعلام ‌نتایج انتخابات ریاست جمهوری است. بازار سهام روز چهارشنبه با ثبت رشد ۲۱۵واحدی معادل 3/ 0 درصد به پیشواز نتایج انتخابات ریاست جمهوری رفت.
 افزایش سرمایه بانک ملی
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملی ایران گفت:‌سرمایه بانک پس از حدود 90 سال از 10 هزار میلیارد تومان به 20 هزار میلیارد تومان رسیده که البته این افزایش به صورت نقدی بوده و در صورت های مالی تاثیر بسیار مثبتی دارد.
سیف اعلام کرد ماجرای وام‌های میلیاردی بدون بهره
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی از اظهارات تندی که درباره عملکرد کارکنان بانکی مطرح‌ می‌شود انتقاد کرده گفت که نمی‌دانم چه توجیه اعتقادی برای این الفاظ توهین آمیز وجود دارد. وی در عین حال خطاب به کسانی که ادعای اعطای وام‌های میلیاردی بدون بهره به اشخاص خاص را مطرح می‌کنند گفت که این‌ها اظهارانی ساده اندیسانه و بی‌محتواست.
رئیس کل بانک مرکزی خبرداد؛ دستورالعمل مبارزه با پولشویی روی میز شورای پول و اعتبار
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی از تهیه دستورالعمل مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم خبر داد و گفت: این دستورالعمل در جلسه این هفته شورای پول و اعتبار مطرح و در صورت تصویب به بانک ها ابلاغ می‌شود.
 مطالبات معوق بانک ملی به ۷.۸ درصد رسید
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: نسبت مطالبات معوق به تسهیلات در این بانک با ۱.۲ درصد کاهش به نسبت سال قبل به ۷.۸ درصد در سال ۱۳۹۵ کاهش یافته است.
 حمایت ۱۶۳ اقتصاددان از حسن روحانی
بانکداری 24: ۱۶۳ اقتصاددان در نامه‌ای ضمن حمایت از حسن روحانی دلایل خود برای حمایت از حسن روحانی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران اعلام کردند.
رئیس کل بانک مرکزی عنوان کرد؛ بانک‌ها به ارایه خدمات نوین بانکی توجه کنند
بانکداری 24: رئیس کل بانک مرکزی گفت: در دنیا فروش خدمات بانکی به عنوان یک اصل پذیرفته شده؛ در حالی که در ایران، ارایه خدمات بانکی در حد رایگان انجام می‌شود؛ پس بانکها به موضوع درآمدزایی توجه کنند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved