برچسب: مطالبات
رئیس كل بانك مركزی در كانال تلگرام خود تاكید كرد: استیفای حقوق سپرده گذاران تا آخرین ریال
بانكداری٢٤: رئیس كل بانك مركزی در كانال تلگرام خود توضیحاتی درباره سیاست های جدید برخورد با موسسات غیر مجاز منتشر كرده است.
شروط ۳گانه بانک مرکزی برای مجامع بانکها ماموریت جدید به مدیران
بانکداری 24: بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی با تاکید بر رعایت ارائه صورت‌های مالی بانک ها در قالب نمونه ابلاغی بانک مرکزی ، الزامات صدور مجوز برگزاری مجامع عمومی را ابلاغ کرد.
 بدهکاران بانکی تا ۴۰ میلیون از سود معاف شدند
بانکداری 24: در ادامه اجرای طرح بخشودگی سود تسهیلات بدهکاران بانکی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان، بر اساس اولویت‌بندی انجام شده این بار بخشودگی سود و جرایم بدهکاران بانکی تا سقف ۴۰ میلیون تومان در دستور کار قرار گرفته است.
 تحقق ۶۹۰۰ میلیارد ریال سود در گروه مالی ملت
بانکداری 24: مجمع عادی سالانه شرکت گروه مالی ملت با دستور بررسی عملکرد منتهی به پایان سال ۱۳۹۵ به ریاست مدیرعامل بانک ملت برگزار شد.
 بازگشت امید به سهامداران بانک صادرات
بانکداری 24: در اواخر تیرماه پارسال بود که بانک صادرات به همراه همگروهی‌هایش از جمله بانک ملت و تجارت، تالار شیشه‌ای را برای برگزاری مجمع عمومی ترک کردند؛ غافل از این که غیب آنها در بورس طولانی می‌شود و بازگشت‌شان هم پرحاشیه و همراه با افت شدید شاخص و قیمت سهام خواهد شد.
طیب نیا اعلام کرد؛ اصلاحات در نظام بانکی تداوم می‌یابد
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: اصلاحات در نظام بانکی ایران تداوم می‌یابد.
 طرح ایجادبانک اشتغال ایرانیان
بانکداری 24: مشاور عالی کسب و کار و مدرس کارآفرینی با تشریح بخش‌های مختلف بسته جامع اشتغال فراگیر، از طرح موضوع ایجاد بانک جامع اشتغال ایرانیان در این بسته خبر داد.
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد؛ اتهام به مسئولان بانک مرکزی؛ بازی جدید رسانه‌های بیگانه
بانکداری 24، روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: اخیراً در یکی از شبکه های فارسی زبان خارجی، موضوع ساماندهی موسسات غیرمجاز مطرح و در آن اتهامات بی پایه و اساس ‎عنوان شده است.
 ابلاغ جدید خزانه‌داری درباره صدور اوراق تسویه خزانه
بانکداری 24: خزانه‌داری کل کشور طی بخشنامه‌ای مواردی را درباره صدور اوراق تسویه خزانه برای تسویه بدهی‌ها و مطالبات اشخاص حقیقی و حقوقی خصوصی و تعاونی ابلاغ کرد.
انباشت مطالبات غیرجاری بانک‌ها حفظ سلامت مالی در نظام بانکی
بانکداری 24: معاون اقتصادی بانک مرکزی بی‌توجهی به موضوع ثبات مالی را باعث از دست رفتن نرخ رشد مثبت اقتصادی، تورم پایین و ثبات بازار ارز دانست.
 ۳ راهکار فوری کاهش معوقات بانکی
بانکداری 24: مدیر گروه مدلسازی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با تشریح مهم‌ترین دلایل در ایجاد معوقات بانکی، بدهی دولت به بانک‌ها را نزدیک به ۱۵۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
 حمایت مالی مؤثر بانک پارسیان ازانجمن آلزایمر ایران
بانکداری 24: معاون وزیر بهداشت در مراسم افتتاح ساختمان جدید انجمن آلزایمر گفت : با کمک موثر بانک پارسیان، بسیاری از مشکلات انجمن آلزایمر ایران ازجمله اتمام ساختمان نیمه تمام برطرف شد و مورد بهره برداری بیماران قرار گرفت و امیدداریم شاهد مشارکت دیگر سازمان های مردم نهاد نیز باشیم.
جهانگیری مطرح کرد: تاثیر نرخ سود بر ثبات بنگاه‌های صنعتی
بانکداری 24: معاون اول رییس جمهور گفت:‌ نرخ سود بانکی از جمله شاخص‌های اصلی در ایجاد ثبات برای بنگاه‌های صنعتی است و باید پیش برنده و فعال اقتصادی بتواند با آن تولید داشته باشد.
 دلایل عدم تعادل جریان نقدینگی
بانکداری 24، مدیرعامل بانک رفاه برخی علل متعادل نبودن جریان نقدینگی را تشریح کرد و گفت: رکود بازار مسکن بر عملکرد بانک‌ها سایه افکنده است.
 کاهش نسبت خسارت در بیمه ملت
بانکداری 24: عملکرد سه ماهه نخست سال‌جاری نشان می‌دهد که حق بیمه تولید شده در شرکت بیمه ملت نسبت به دوره مشابه سال قبل، رشدی ۱۳۰ درصدی را تجربه کرد.
 سه اولویت تامین مالی بخش مسکن
بانکداری 24: وزیر راه و شهرسازی گفت: ساکنان بافت‌های فرسوده، ساکنان سکونتگاه‌های حاشیه‌ای و غیر رسمی و جوانان خانه اولی سه طیفی هستند که باید در اولویت برنامه‌ریزی برای تامین مالی مسکن قرار بگیرند.
طراحی سازوکار کاهش نرخ سود  اجماع برای اصلاح نرخ‌های بانکی
بانکداری 24: موضوع کاهش نرخ سود بانکی این روزها در حالی مورد تاکید مقامات اقتصادی کشور قرار گرفته که برخی مسئولان خبر از تشکیل ستادی برای اصلاح کاهش نرخ سود بانکی می‌دهند.
 خبر خوب برای سپرده‌گذاران «کاسپین» و «فرشتگان»
بانکداری 24: یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه شامگاه سه‌شنبه متقاضیان طرح سوال از رییس جمهور با وزیر اقتصاد، رییس کل بانک مرکزی، رییس دفتر رییس جمهور، معاون پارلمانی رییس جمهور و همچنین جمعی از اعضای هیات رییسه مجلس گفت: در این جلسه راهکارهایی برای پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران فرشتگان و کاسپین به تصویب رسید.
 نشست مسئولان بانکی با مجلسی‌ها
بانکداری 24: قائم مقام معاونت نظارت مجلس از بررسی عملکرد نظام بانکی در پرداخت تسهیلات به بخش کشاورزی با حضور نمایندگان خبر داد.
 خبرخوش برای سپرده‌گذاران موسسه مالی آرمان
بانکداری 24: نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات مالی موسسه آرمان توسط موسسه ملل پرداخت خواهد شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved