برچسب: مطالبات
 نقش تبلیغات در شناخته شدن خدمات بانک‌ها
بانکداری 24:مدیریت شعب استان ایلام شعار "مهربان باشیم" را در سرلوحه کار خود قرار داده و با همدلی کلیه پرسنل توانسته است به اهداف تعیین شده نائل گشته و جزء استان های برتر انتخاب شود. این مدیریت در چهار ماهه نخست سال جاری در زمینه جذب منابع با رشد ۲۳ درصدی توانست خود را در بین مدیریت های شعب برتر بانک قرض الحسنه مهر ایران مطرح کند.
حذف کامل رقابت نرخ سود در بانک‌ها  زمان کاهش سود تسهیلات
بانکداری 24:مدیرعامل بانک ملت با اشاره به توافق بانک‌ها در اجرای دقیق مصوبه شورای پول و اعتبار درباره نرخ سود سپرده‌ها، افزود: پس از این مقطع، می‌توان درباره اجرای دقیق مصوبه نرخ سود تسهیلات نیز تصمیم‌گیری کرد.
 اعطای تسهیلات رونق تولید، شتاب می‌گیرد
بانکداری 24:جلسه هم اندیشی و سرعت بخشیدن به تخصیص ۵۰ هزار میلیارد تومان برای رونق تولید در سال جاری با توجه به تجربه موفق سال گذشته با حضور رییس کل بانک مرکزی، وزرای صنعت، تعاون و کار برگزار شد.
الزام وزرابه ارائه گزارش ۶ماهه تخصیص بودجه بر مبنای عملکرد
بانکداری 24:رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: رئیس جمهوری این سازمان را موظف کرده است تا هر ۶ ماه میزان و نحوه اجرای برنامه های ابلاغی به وزرا را بررسی، ارزیابی و گزارش کند.
بانک‌های چینی در راه ایران سیگنال‌های مثبت از اقتصاد ایران
بانکداری 24:دبیر هیات دولت اعلام کرد: قرار است کانون بانک‌های چینی براساس دعوت بانک‌های ایرانی، مذاکراتی در تهران داشته باشند.
 انعقاد سه قرار داد خارجی توسط بانک صنعت ومعدن
بانکداری 24:معاون مالی و بین الملل بانک صنعت و معدن گفت: این بانک در راستای تامین مالی طرح ها سه قرار داد خارجی را منعقد کرده است.
 آمادگی بانک سپه برای تأمین مالی طرح‌های بزرگ
بانکداری 24:مدیرعامل بانک سپه گفت: با تجهیز و گسترش فعالیت شعب خارجی بانک سپه، امکان تأمین مالی طرح های بزرگ اقتصادی کشور از طریق خطوط اعتباری بین المللی توسط این بانک فراهم شده است.
 بهره‌وری پایین تامین مالی در ایران
بانکداری 24:بررسی‌های یک یادداشت پژوهشی نشان می‌دهد که باوجود بالا بودن میزان سرانه شعب بانکی و دستگاه‌های خودپرداز، نسبت به میانگین جهانی، جایگاه سطح توسعه‌یافتگی بازار مالی ایران از میان 138 کشور در رتبه 131 قرار داد. مطابق این بررسی‌ها، در‌حالی‌که در دنیا به ازای 100 هزار نفر، حدود 13 شعبه بانک تجاری وجود دارد، این رقم برای داخل کشور حدود 31 عدد است.
 دو آمار از پول‌های منجمد
بانکداری 24:بررسی آمارهای بانک مرکزی و گزارش‌های کدال دو تصویر همسو از افزایش حجم مطالبات غیرجاری ارائه می‌کنند. در تصویر نخست، حجم مطالبات غیرجاری بانک‌ها در خردادماه به حدود 119 هزار میلیارد تومان رسیده و طی سه ماه 17 درصد رشد را ثبت کرده است.
دستور کار جدید ستاد اقتصادمقاومتی  نتایج اولین نشست دولت دوازدهم
بانکداری 24:معاون اول رییس جمهور به دبیرخانه ستاد و دستگاه‌های اجرایی دستور داد گزارش دقیقی از میزان پیشرفت و اجرای برنامه‌های اولویت‌دار اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ تدوین کنند.
 جزییات مصوبه ویژه بانک توسعه تعاون
بانکداری 24: مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون با تشریح مصوبه ویژه هیات مدیره این بانک برای بخشودگی جرایم دیرکرد گفت: مشتریان می‌توانند تا پایان مهرماه سال‌جاری از این تسهیلات برخوردار شوند.
 احتمال تلاطم در بازار باکاهش ناگهانی سود
بانکداری 24: با ابلاغیه اخیر بانک مرکزی در رابطه با تکلیف بانک‌ها به عملیاتی کردن نرخ‌های سود مصوب سپرده در شورای پول و اعتبار، انتقاداتی نسبت به عدم کاهش سود تسهیلات و هماهنگی آن با سودهای سپرده و اینکه چرا کاهش نرخ سود تسهیلات مورد توجه قرار نگرفت مطرح شد. این در حالی است که بانک مرکزی تاکید دارد هدف اصلی از این بخشنامه کاهش هزینه مالی شبکه بانکی بوده و اگر سقف‌های سود تعیین شده رعایت شود، کاهش هزینه تجهیز پول بانک‌ها و درنهایت کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی را به همراه خواهد داشت.
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: یکسان‌سازی نرخ ارز در اولویت برنامه‌های بانک مرکزی
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی گفت: اجرای موفق سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز از مهم‌ترین برنامه‌های آتی بانک مرکزی خواهد بود تا با بهبود فضای کسب و کار و کاهش ریسک‌های موجود، زمینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری فراهم شود.
رئیس‌کل بانک مرکزی بخشنامه شش بندی داد تور ایمنی تزریق ارزی
بانکداری 24: میزان استفاده از خطوط اعتباری خارجی در اقتصاد کشور روند صعودی گرفته است و پیش‌بینی می‌شود این رقم به بیش از 30 میلیارد یورو برسد. بر این اساس، لازم است که برای این ابزار جذاب در تامین مالی، یک مکانیزم مشخص در نظر گرفته شود تا از انحراف در تخصیص تسهیلات جلوگیری شود.
 بانک کوثر تشکیل می شود
بانکداری 24: در حالی مدت‌هاست سیاست ادغام یک بانک و دو موسسه اعتباری وابسته به نهادهای نظامی و تشکیل بانک کوثر مطرح شده که آخرین اخبار حاکی از آن است که این موضوع در مسیر عملیاتی شدن قرار داشته و قرار است بانکی با سرمایه‌ای بیش از ۳۰۰۰ میلیارد تومان تشکیل شود.
 بیانیه اختتامیه بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی
بانکداری 24: بیانیه اختتامیه بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی صادر شد.
 شرخرهای مدرن سپرده بانکی می خرند
بانکداری 24: در دوره‌ای که برخورد قانونی با موسسات غیرمجاز اعتباری و بانکی با جدیت دنبال شده است، برخی از این موسسات در تعامل با مشتریان خود نارضایتی‌هایی ایجاد کرده‌اند تا عده ای سودجو به دنبال سوء استفاده از وضع موجود برآیند. در اقدامی دامنه دار، برخی افراد تبلیغ می‌کنند که آماده اند سپرده‌های مردم را به یک سوم قیمت بخرند!
کرباسیان اعلام کرد: هیجانات نرخ ارز کنترل شد
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه متغیرهای اقتصاد کلان حاکی از گشایش برای اقتصاد ایران است، گفت: فضای کسب و کار بهبود یافت.
سیف اعلام کرد؛ پیگیر اجرای دقیق بخشنامه سود هستیم
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی علت چسبندگی نرخ سود بانکی را کمبود نقدینگی عنوان کرد و گفت:‌ بانک مرکزی مجدانه به دنبال اجرای دقیق بخشنامه سود بانکی است.
 نامه‌ جهانگیری به خزانه‌دار کشور
بانکداری 24: معاون اول رییس‌جمهور در نامه‌ای به خزانه‌دار کل کشور، از تهاتر ۹۸.۰۷۵ میلیارد ریال از مطالبات و بدهی‌های دولت در زمان دولت یازدهم تشکر کرد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved