برچسب: مطالبات
مدیرعامل پست‌بانک‌ایران خبرداد پرداخت ۱۰ هزار میلیارد وام اشتغال‌زایی
بانکداری 24: مدیرعامل پست‌بانک‌ گفت: پست‌بانک‌ایران در سال ۱۳۹۵ بیش از ۱۰هزار میلیارد ریال تسهیلات در راستای اشتغالزایی،‌ حمایت از طرح‌های توسعه روستایی و کاهش شکاف اقتصادی بین شهرها و روستاها پرداخت کرده است.
 برگزاری چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران
بانکداری 24: رییس پژوهشکده پولی و بانکی از برگزاری چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران - اروپا نهم و دهم اردیبهشت ماه جاری در تهران خبرداد.
تصمیمات جدید ستاد اقتصاد مقاومتی تدوین دستورالعمل امنیت سرمایه‌گذاری
بانکداری 24: معاون اول رییس جمهور با تعیین مهلت برای تدوین دستورالعمل تامین امنیت سرمایه‌گذاری تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال‌جاری، گفت: برای اجرای برنامه‌های جدید اقتصاد مقاومتی نیازمند اصلاحات ساختاری و اجرایی هستیم.
توقف وام‌دهی بانکها در سال۹۶ بانکها کرکره‌ها را بالا نمی‌دهند
بانکداری 24: فروردین هم رو به اتمام است اما شعب بانکی همچنان در مقابل درخواست مردم برای دریافت وام، مقاومت می‌کنند. گویا بانکها بعد از ۲۸ روز، هنوز کرکره‌ها را بالا نداده‌اند.
 بانکها در مقابل کاهش تورم مقاومت می کنند
بانکداری 24: دبیرکل کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران با بیان اینکه اگر راهکارهای جدی برای بانکها اندیشیده نشود بحران بانکی معنا خواهد یافت، گفت: بانکها در مقابل کاهش تورم مقاومت می کنند.
 عملکرد و چشم‌انداز مالی بانک صادرات ایران
بانکداری 24: ساختار مالی و مزیت‌های بزرگ‌ترین بانک خصوصی کشور (بانک صادرات ایران) بررسی شد.
 دو منبع رشد بدهی دولت به بانک‌مرکزی
بانکداری 24: بانک مرکزی به گزارش یک خبرگزاری در رابطه با بی‌انضباطی مالی دولت یازدهم واکنش نشان داد.
سیف خبرداد: اعطای تسهیلات 477 هزار میلیارد تومانی در سال 95
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی از اعطای تسهیلات 477 هزار میلیارد تومانی در 11 ماهه ابتدای سال 95 خبرداد و گفت: 80 درصد نظام مالی کشور را بانکها تشکیل می دهد.
 خطر در کمین بانک‌هایی که ریسک بالا دارند
بانکداری 24: یک کارشناس پولی و بانکی خواستار اعلام نتیجه سنجش رتبه اعتباری بانک ها از سوی بانک مرکزی شد.
 آخرین وضعیت بخشش جرایم وام‌ها
بانکداری 24: رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اعلام برگزاری نشست این کمیسیون با رییس کل بانک مرکزی و سخنگوی دولت، از بخشش ۸۰۰ میلیارد تومان از جرایم وام‌های زیر ۱۰ میلیون تومان خبر داد.
 فرصت شرکت های بیمه برای افزایش سرمایه
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی با بیان این که شرکت‌های بیمه فقط ۱۱ ماه دیگر وقت دارند تا سرمایه خود را به حداقل سرمایه مورد نیاز برسانند، از شرکت‌های بیمه خواست تا با ارائه اطلاعات صحیح بیمه مرکزی را برای بهره‌برداری از سامانه سنهاب کمک کنند.
 انسجام بین بخشی، عامل پیشرفت بیمه‌ کوثر
بانکداری 24: مدیرعامل بیمه‌کوثر گفت: ایجاد انسجام میان معاونان، مدیران، کارکنان و شبکه فروش عامل پیشرفت شرکت بیمه‌ کوثر است.
 مشکلات بیمه سلامت برای تعرفه‌های جدید
بانکداری 24: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت:اگر نرخ تعرفه‌های درمانی ۱۰درصد افزایش یابد اعتبار ۳ هزار و ۵۴۰ میلیارد تومانی می‌خواهیم و اگر مطالبات سال گذشته را به آن بیفزاییم،امسال ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
 اقدامات بانک ملی برای تقویت تولید داخلی
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: یکی از راه های تحریک تقاضا در اقتصاد کشور، تزریق نقدینگی به روش‌های اعتباری به منظور خرید کالاهای مورد نیاز داخلی از سوی مردم است.
 توجه ویژه بازار سرمایه به سرمایه گذاران خارجی
بانکداری 24: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه توجه ویژه‌ای به سرمایه‌گذاران خارجی شده است، گفت: زمینه افتتاح حساب برای این سرمایه‌گذاران فراهم شد.
 هشدار نسبت به افزایش نقدینگی
بانکداری 24: مدیر گروه بانکداری اسلامی پژوهشکده پولی و بانکی گفت: در حال حاضر این رشد نقدینگی در کشور مانند آب جمع شده پشت سد است و هر لحظه امکان شکستن این سد وجود دارد.
 دیدار نوروزی رئیس هیئت مدیره بانک ایران زمین از شعب کیش
بانکداری 24: رئیس هیئت مدیره بانک ایران زمین در ایام نوروز ضمن بازدید از شعب کیش طی جلسه ای با تمامی همکاران دیدار و گفت و گو کرد.
برنامه دولت برای اصلاح نرخ سود نرخ تسهیلات قابل قبول؛ 10 درصد
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نرخ سود تسهیلات بانکی در حد ۱۰ درصد قابل قبول است گفت: نظام بانکی باید در مسیر اصلاح قرار بگیرد.
بیم‌ های رهایی نقدینگی از حبس ۴ساله قطار نقدینگی۹۶ کجا می‌ایستد؟
بانکداری 24: نقدینگی چند ماهی است که اوج گرفته است و برخی بیم این را دارند که نقدینگی حبس شده، وارد اقتصاد شود و دولت هم، ابزاری برای کنترل آن نداشته باشد؛ حال باید دید قطار نقدینگی۹۶ کجا می‌ایستد؟
  بازدهی ۹ درصدی فرابورس در هفته آخر سال ۹۵
بانکداری 24:شاخص کل فرابورس ایران، مبادلات نخستین هفته معاملاتی سال ۹۶ را در ارتفاع ۸۸۸ واحدی به پایان رساند تا بدین ترتیب روندی صعودی در روزهای آغازین معاملاتی سال جدید به ثبت برسد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved