برچسب: مطالبات
جزئیات نامه نعمت زاده به سیف تعیین تکلیف مطالبات بانکهای تامین کننده ارز واردات
بانکداری 24:وزیر صنعت، معدن و تجارت در نامه‌ای به سیف موارد مورد نظر این وزارت برای تسریع در تعیین تکلیف مطالبات بانک‌های عامل تأمین‌کننده ارز واردات را یادآور شد.
 تشکیل شعبه قضایی ویژه بدهکاران بانکی
بانکداری 24: جلسه کمیسیون مدیران شبکه بانکی استان خراسان جنوبی به میزبانی بانک ایران زمین با حضور مدیران بانکهای استان و مدیر کل دادگستری استان در محل سالن کنفرانس مدیریت شعب این استان تشکیل شد.
به میزبانی مدیریت شعب استان خراسان جنوبی بانک ایران زمین انجام شد: برگزاری جلسه کارشناسان حقوقی سیستم بانکی
بانکداری 24: کمیسیون کارشناسان حقوقی و اعتباری سیستم بانکی استان خراسان جنوبی در ساختمان مدیریت شعب بانک ایران زمین برگزار شد.
در جلسه کمیسیون هماهنگی مدیران بانک ها به میزبانی بانک ایران زمین اعلام شد:  تشکیل شعبه قضایی ویژه بدهکاران بانکی
بانکداری 24: جلسه کمیسیون مدیران شبکه بانکی استان خراسان جنوبی به میزبانی بانک ایران زمین با حضور مدیران بانکهای استان و مدیر کل دادگستری استان در محل سالن کنفرانس مدیریت شعب این استان تشکیل شد.
شرایط بازگشت رونق بانک‌ها پیشنهاد ادغام بانک‌های خصوصی و دولتی
بانکداری 24: مدیرعامل اسبق بانک‌های دولتی و خصوصی، ضمن ارزیابی دورنمای وضعیت اقتصادی و بانکی کشور خواستار ادغام بانک‌های کوچک‌تر در بانک‌های بزرگتر ، دولتی و خصوصی شد.
گزارش جدید بانک مرکزی از اوضاع اقتصاد پیش بینی تورم پایان سال
بانکداری 24:بانک مرکزی گزارش جدیدی از اوضاع اقتصادی منتشر و پیش بینی کرد که نرخ تورم تا پایان سال جاری در سطوح تک رقمی خود باقی بماند.
 معرفی روسای شعب برتر بانک کشاورزی
بانکداری 24: در هفتمین همایش قدردانی از روسای موفق شعب بانک های کشور، پانزده رئیس شعبه برتر بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۴ معرفی و از آنان قدردانی شد.
وزیر اقتصاد خبر داد؛ شناسایی تراکنش های بانکی فاقد پرونده مالیاتی
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی از شناسایی تراکنش های بانکی فاقد پرونده مالیاتی خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی ها حدود 7 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی برای سال 95 تصویب شده بود که تا کنون یک میلیارد دلار آن جذب شده است.
 کارت هویت تامین اجتماعی برای بازنشستگان
بانکداری 24: نشست بحث‌های تخصصی رئیس و اعضای کانون عالی کارگران بازنشسته با معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.
 دانه‌درشت‌ها محروم شدند
بانکداری 24: در موقعیتی که به تازگی برای بدهکاران شبکه بانکی فراهم شده تا از بخشودگی و معافیت سودها و جرایم بانکی بهره‌مند شوند، جایی برای دانه‌درشت‌ها وجود نداشته و از این امتیاز ویژه محروم شده‌اند.
 آغاز چانه‌زنی برای دریافت مطالبات نظام بانکی  بانکها از دولت بابت طلبشان سود می‌گیرند
بانکداری 24:رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت عیدی و حقوق بهمن تا شنبه هفته آینده خبر داد و گفت:با خزانه توافق شده تا حقوق کارمندان حداکثر تا ۲۰ اسفند و یارانه اسفند چند روز زودتر پرداخت شود.
 وضعیت منابع محبوس بانک‌ها بررسی شد
بانکداری 24: بررسی آمارهای 15 بانک فعال بورسی حاکی از آن است که نسبت مطالبات غیرجاری به کل تسهیلات از 16 درصد در سال 1393 به 2/ 17 درصد در سال 1394 رسیده است.
 بانک و بورس رقیب هم نیستند
بانکداری 24: یک مدیر بانکی با بیان اینکه بانک و بورس، رقیب یکدیگر نیستند، گفت: تنگنای نظام تامین مالی تنها در قالب یک ساختار یکپارچه بازار پول و سرمایه، قابل حل است.
 افزایش سرمایه ۸ بانک
بانکداری 24: معاون رییس جمهوری گفت: بر اساس بودجه دولت می تواند ۱۰۰ هزار میلیارد تومان اوراق در بورس منتشر کند اما این کار برای کمک به بورس نخواهد بود.
 بانک‌ها قُلّک دولت شدند
بانکداری 24: یک کارشناس بانکی با اشاره به عوامل درون و برون سازمانی موثر در وضعیت نابسامان بانک‌ها، گفت: فساد گسترده‌ای در سیستم بانکی و اداری کشور وجود دارد که باید خون تازه‌ای به آن تزریق شود.
 حمایت بانک سپه از طرح‌های اقتصادی
بانکداری 24: مدیرعامل بانک سپه ضمن تأکید بر فراهم کردن شرایط مطلوب برای فعالیت واحدهای تولیدی کوچک و متوسط از آمادگی بانک سپه برای حمایت از طرح‌های مختلف اقتصادی خبر داد.
 بخشنامه ویژه بانک مرکزی برای بدهکاران
بانکداری 24: بدهکاران بانکی زیر ۱۰۰ میلیون تومان، در صورت پرداخت اصل بدهی خود به بانک تا پایان سال جاری، از پرداخت سود متعلقه و وجه التزام معاف شده و صرفا اصل مبلغ تسهیلات دریافتی را می پردازند.
تکلیف جدید قضایی برای بانک ها معرفی 50 بدهکار کلان به دادستانی
بانکداری 24: دادستان عمومی و انقلاب تهران از مکلف شدن بانک‌ها در پذیرش اموال بدهکاران کلان بانکی در قبال تسهیلات پرداختی خبر داد.
 ماه سراسر منفی بورس
بانکداری 24: بازار سهام که از ابتدای ماه جاری روند منفی ممتدی را به لحاظ عملکرد هفتگی تجربه می‌کند، این هفته را نیز با کاهش قیمت‌ها پایان برد تا شاخص کل با افت 8/ 0 درصدی به محدوده 76 هزار واحد برسد.
نصب نرم افزار مبارزه با پولشویی در بانکها آغاز گشایش ال سی با دلار ٣٦٠٠ تومانی
بانکداری 24: یک مدیر بانکی از نصب نرم افزار مبارزه با پولشویی در بانکها خبر داد و گفت: بر اساس بخشنامه جدید بانک مرکزی گشایش ال سی با دلار ٣٦٠٠ تومانی آغاز شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved