برچسب: بیمه
 آماده باش بیمه ها برای پرداخت خسارات
بانکداری 24: همتی، ضمن ابراز تاسف از حادثه ساختمان پلاسکو و جان باختن تعدادی از آتش نشانان فداکار از آماده باش شرکت های بیمه برای پرداخت خسارت بیمه گذاران ساختمان پلاسکو خبر داد.
 تمدید بیمه تکمیلی مستمری بگیران
بانکداری 24: بر اساس دستور اداری مشترک بین حوزه های فنی و درآمد و اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی درمان و عمر مستمری بگیران این سازمان از آذر ۹۵ لغایت آبان سال ٩٦ تمدید شد.
 تنها ۱۶۰ مغازه پلاسکو بیمه بودند
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه تنها ۱۶۰ واحد صنفی مستقر در پلاسکو بیمه بودند، گفت: مجموع تعهد صنعت بیمه در رابطه با این حادثه ۴۰ میلیارد تومان است.
رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد؛ وضعیت پوشش بیمه ساختمان پلاسکو
بانکداری 24: رییس کل بیمه مرکزی با اعلام اینکه سقف تعهدات شرکت های بیمه در ساختمان پلاسکو کمتر از 40 میلیارد تومان است، نوع بیمه آتش نشانان شهید حادثه آتش سوزی را تشریح کرد.
 نشست مشترک مسئولان بانک ایران زمین و بیمه آرمان
بانکداری 24: در نشست مشترک مسئولان شعبه بانک ایران زمین و بیمه آرمانِ اصفهان، مسائل بانک و بیمه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
واکنش رئیس اتاق بازرگانی چین و فعالان اتاق بازرگانی ایران به سخنان دیروز روحانی  چین هم هنوز منتظر لغو تحریم بانکی ایران است
بانکداری 24: رئیس اتاق بازرگانی چین در واکنش به سخنان دیروز حسن روحانی که گفته بود، تحریم‌های بانکی لغو شده است، از برقراری ارتباط بانکی ایران منحصراً با یکی دو بانک دنیا خبر داد و گفت: ما هنوز منتظر خبر خوش لغو تحریم بانکی هستیم.
 تغییر شیوه واریز حقوق کارکنان دولت
بانکداری 24: خزانه‌دار کل کشور با اعلام اینکه از سال آینده حقوق کارکنان دولت مستقیما از سوی بانک مرکزی به حساب شخصی هر فرد واریز می شود، از نوسازی خزانه خبر داد.
 شکایت از شرکت‌های بیمه را ثبت کنید
بانکداری 24: عملکرد سامانه یکپارچه رسیدگی به شکایات بیمه‌گذاران در بیمه مرکزی، کاهش تعداد شکایات از شرکتهای بیمه و تقلیل متوسط زمان رسیدگی به آن از ۷۳ روز به ۶ روز را روایت می کند.
 بانک توسعه تعاون ۶ماه بدون مدیرعامل
بانکداری 24: ۱۱ تیر ماه بود که علی ربیعی، وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی حجت الله مهدیان را پس از انتصاب محمدعلی سهمانی به عنوان مدیرعامل جدید بانک رفاه کارگران به سمت سرپرستی بانک توسعه تعاون منصوب کرد.
 آثار مثبت لغو تحریم ها بر شبکه بانکی
بانکداری 24: گزارش بانک مرکزی از گشایش‌های ایجادشده در حوزه بانکی بعد از لغو تحریم‌ها تشریح شد.
 سقف سود و تسهیلات لیزینگ تعیین شد
بانکداری 24: با بازنگری در دستورالعمل جدید ناظر بر شرکت‌های لیزینگ سود تسهیلات اعطایی این شرکت‌ها دارای سقف و چارچوب شد. به‌طوری که این سود حداکثر تا سه واحد بیشتر از نرخ سود تسهیلات اعطایی مصوب شورای پول و اعتبار برای بانک‌ها و موسسات اعتباری در قالب فروش اقساطی و اجاره به شرط تملیک خواهد بود. بر این اساس اکنون دریافت سود بیش از ۲۱ درصد غیرقانونی است.
 آغاز جشنواره همراه خانواده بیمه ملت
بانکداری 24: جشنواره همراه خانواده بیمه ملت از اول بهمن آغاز و تا تاریخ 31 فروردین 96 برای خریداران بیمه‌های زندگی، تخفیف‌هایی را در رشته‌های حوادث، آتش‌سوزی، اتومبیل و درمان تکمیلی خانواده ارائه می‌دهد.
 حذف کارت‌های بازرگانی یکبار مصرف
بانکداری 24: شناسایی صاحبان کارت‌های بازرگانی یکبار مصرف در گمرکات کشور با الکترونیکی شدن 34 عملیات گمرکی امکانپذیر شد.
 مراقب لیزینگ‌های غیرمجاز باشید
بانکداری 24: دبیرکل انجمن ملی لیزینگ ایران گفت: به غیر ۴۰ لیزینگ مجازی که اسامی آنها در سایت بانک مرکزی است، واسپاری مجاز دیگری در کشور وجود ندارد.
 همکاری بیمه ملت با شبکه گردشگری
بانکداری 24: شرکت بیمه ملت، در راستای رشد طرح "آرامش در سفر" بیمه های عمر و حوادث، با شبکه های فروش تخصصی محصولات گردشگری همکاری و محصولات بیمه ای خود را از این طریق ارائه می نماید.
 خدمات بیمه آسیا برای مدارس مناطق محروم
بانکداری 24: بیمه آسیا هزینه چاپ و توزیع سررسید سال 1396 را به تهیه نوشت‌افزار برای توزیع درمدارس مناطق محروم کشور اختصاص داد.
نامه‌نگاری لیزینگ‌ها با بانک مرکزی؛ لیزینگ‌ها، در تعیین نرخ سود تجدید نظر کنید
بانکداری 24: انجمن ملی لیزینگ ایران طی نامه‌ای به بانک مرکزی خواستار تجدید نظر در تعیین نرخ سود تسهیلات شرکت‌های واسپاری شد.
یک کارشناس بازار مطرح کرد:  ضربه موسسات غیرمجاز به اقتصاد ایران
بانکداری 24: کارشناس ارشد کارآفرینی با بیان اینکه تا سال ۱۴۱۰ دو سوم شعبات فیزیکی بانک‌ها جمع‌آوری خواهد شد، گفت: موسسات غیرمجاز و فاقد مجوز به اقتصاد ایران ضربه می‌زنند.
 سالنامه آماری صنعت بیمه منتشر شد
بانکداری 24: سالنامه آماری صنعت بیمه ویژه سال ۱۳۹۴ در ۴۸۴ صفحه مشتمل بر شش فصل و هشت پیوست و همچنین ۳۵۰ جدول و یکصد نمودار و پوسترنماگرهای آماری صنعت بیمه منتشر شد.
 زنان خانه‌دار دارای سه فرزند بیمه می‌شوند
بانکداری 24:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در رسیدگی به مواد ارجاعی از کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم توسعه با دو هفته مرخصی تشویقی برای پدران موافقت کردند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved