برچسب: بیمه
 شعب کشیک تأمین اجتماعی در ایام نوروز
بانکداری 24:مطابق با برنامه ریزی های انجام شده، واحدهای اجرایی کشیک سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان در ایام تعطیلات نوروزی هستند.
 دفترچه بیمه تامین اجتماعی حذف شد
بانکداری 24: دفترچه بیمه تامین اجتماعی در مراکز ملکی این سازمان ، طی مراسمی در بیمارستان شهید معیری و با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسما، حذف شد.
 اجرای طرح کشیک نوروزی سال 96 بیمه ایران
بانکداری 24: طرح سراسری کشیک نوروزی سال 96 بیمه ایران با هدف خدمات‌رسانی مطلوب به مسافران نوروزی و بیمه‌گذاران در تعطیلات رسمی قبل و بعد از عید امسال درکشور به اجرا گذاشته می‌شود.
 استخدام تامین اجتماعی در سال ۹۶
بانکداری 24: معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های بیمه ودرمان این سازمان در سال جاری خبر داد.
 احتمال افزایش نرخ حق بیمه شخص ثالث در سال 96
بانکداری 24: رییس کل بیمه مرکزی گفت: احتمالا متناسب با افزایش نرخ دیه، حق بیمه، بیمه شخص ثالث براى سال ٩٦ نیز افزایش می یابد، ولی بر خلاف سال هاى پیش، کسانى که در سال ٩٥ بیمه نامه شخص ثالث خریده اند نیازى به خرید الحاقیه براى سال ٩٦ ندارند.
 رشد سودآوری صنایع بورسی در سال 96
بانکداری 24: معاون ناشران و اعضای شرکت بورس تهران گفت: بر اساس آخرین گزارش های بودجه ای اعلام‌شده از سوی شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران مطابق دستورالعمل افشای اطلاعات، این شرکت ها بیش از 384 هزار میلیارد ریال سود خالص برای سال آینده پیش بینی کرده اند.
 بیمه ها مدیریت ریسک را جدی بگیرند
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی گفت : با توجه به نقش اساسی صنعت بیمه در بقای چرخه اقتصادی کشور، اهمیت ارزیابی ریسک بیش از پیش احساس می شود.
 صدور بیمه کوتاه‌مدت بدنه کوثر ویژه نوروز
بانکداری 24: طرح صدور بیمه کوتاه‌مدت بدنه خودروهای سواری ویژه نوروز برای نخستین‌بار توسط بیمه‌کوثر اجرایی شد
 تبادل نظر بانک ایران زمین و بیمه ارمان
بانکداری 24: مدیریت شعب استان اصفهان بانک ایران زمین با مشاور مدیرعامل بیمه آرمان این استان دیدار و از نزدیک با هم به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
 قبل از سفر از بیمه خود مطمئن شوید
بانکداری 24: بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از شهروندان خواست قبل از سفر از بیمه خود مطمئن شوند.
 رشد بازارهای بورس آسیا
بانکداری 24:بازارهای بورس آسیا به جز شاخص بورس نیکی ژاپن در روز سه شنبه رشد را نشان دادند در حالی که قیمت طلا نیز روند یکنواختی را طی کرد.
 بیمه بیکاری کارگران پلاسکو برقرار شد
بانکداری 24: ​وزارت کار اعلام کرد: تاکنون ۱۵۰۰ نفر از کارکنان پلاسکو به اداره کار جنوب غرب تهران مراجعه و ثبت نام کردند که پس از بررسی های لازم ، اشتغال ۱۴۰۰ نفر در این ساختمان محرز شد.
مدیرکل امور بین الملل بانک مرکزی: فعالیت بین المللی نظام بانکی ایران تسهیل شد
بانکداری 24: مدیرکل بین الملل بانک مرکزی گفت: ایجاد روابط کارگزاری بانکی، تسهیل نقل و انتقالات ارزی، تامین مالی خارجی و ارتباط با سوئیفت از جمله دستاوردهای برجام بوده است.
 سودجویی بانک‌ها از مردم از طریق کارت‌های بانکی
بانکداری 24: معاون وزیر و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با انتقاد از درج بی‌دلیل تاریخ اعتبار بر روی کارت‌های بانکی گفت: چرایی درج تاریخ اعتبار و محدودیت زمانی برای اعتبار این کارت‌ها برای ما هم روشن نیست.
 علاقه فرانسه برای روابط بیمه ای با ایران
بانکداری 24: مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی اسکور (Scor)فرانسه، از علاقمندی برای توسعه روابط بیمه ای با جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
بانکداری 24: مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی اسکور (Scor)فرانسه، از علاقمندی برای توسعه روابط بیمه ای با جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
 خبرخوش تامین‌‌اجتماعی برای تولیدکنندگان
بانکداری 24: سازمان تامین اجتماعی در بخشنامه ای به موسسه حسابرسی خود، با درخواست فعالان اقتصادی در حوزه حق تامین اجتماعی موافقت و دستورالعملی سه بندی را ابلاغ کرد.
 عرضه طرح نوروزی توسط بیمه معلم
بانکداری 24: بیمه معلم با ارائه طرح جدید «تمام‌عیار» هدیه‌ای ویژه به مشتریان ارائه داد تا با خیالی راحت بتوانند به مسافرت بروند.
  با همکاری آسیاتک و شرکت مهدیس پایاب ایرانیان صورت گرفت: ارایه خدمات گسترده در دفاتر پیشخوان دولت
بانکداری 24: حسین علیمحمدی معاون کسب و کار این شرکت ضمن اعلام این خبر، با اشاره به تغییر مجوز آسیاتک ازPAP بهFCP به تشریح دستاوردها و اقدامات صورت گرفته در این حوزه پرداخت.
 دریافت تندیس بلورین تعالی توسط بیمه ایران
بانکداری 24: برای نخستین‌ بار در تاریخ صنعت بیمه کشور، تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی به شرکت سهامی بیمه ایران تعلق گرفت
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved