برچسب: بیمه
 ایجاد زنجیره ارزش نظارتی در بیمه‌ کوثر
بانکداری 24: سرپرست اداره نظارت تخصصی و مدیریت ریسک بیمه کوثر گفت: پیاده‌سازی نظام‌های نظارت و کنترل باعث ایجاد زنجیره ارزش نظارتی و هم‌افزایی در بیمه‌ کوثر می‌شود.
 اخذ گواهینامه ISO۹۰۰۱ توسط بیمه ملت
بانکداری 24: بیمه ملت به عنوان اولین شرکت خصوصی در صنعت بیمه موفق به اخذ گواهینامه ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵ و مجموعه گوهینامه های مدیریت ارتباط با مشتری، سنجش رضایت و رسیدگی به شکایات آنان (ISO۱۰۰۰۱:۲۰۰۷، ISO۱۰۰۰۲:۲۰۱۴، ISO۱۰۰۰۳:۲۰۰۷ و ISO۱۰۰۰۴:۲۰۱۲) شد.
 بانک سینا لوح مدیریت مالی گرفت
بانکداری 24: بانک سینا در هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران و دهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی، لوح تقدیر گرفت.
 رشد 50 درصدی صدور بیمه نامه موتورسیکلت
بانکداری 24: مدیرعامل صندوق تامین خسارت بدنی کشور اعلام کرد از زمان اجرای طرح بخشودگی جرائم دیرکرد بیمه شخص ثالث موتورسیکلت‌ها، شاهد رشد 50 تا ۶۰ درصدی صدور بیمه نامه موتور بوده‌ایم.
 رشد ۷۵ درصدی ضریب نفوذ بیمه
بانکداری 24: مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه بیمه مرکزی گفت: «از ابتدای فعالیت دولت یازدهم ضریب نفوذ بیمه نسبت به پیش از آن از رشدی ۷۵ درصدی برخوردار بوده است.»
 بیمه عمر دستاوردی درخشان در صنعت بیمه
بانکداری 24: بیمه عمر و زندگی ، بیم عمر و حوادث احتمالی در زندگی را بیمه می کند و ریسک های آینده را پوشش می دهد.
 طرح ویژه بیمه معلم برای تجهیزات الکترونیکی
بانکداری 24: مدیر بیمه‌های مهندسی شرکت بیمه معلم از ارائه طرح بیمه تجهیزات الکترونیک برای پایان سال جاری خبر داد.
 افزایش پرداختی های سازمان تامین‌ اجتماعی
بانکداری 24: معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: ماهیانه بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال به طرف های قرارداد این سازمان پرداخت می شود که این رقم قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت سه هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال بود.
نظارت بر بانکها افزایش یافت قوانین مزاحم شناسایی می شوند
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه صورتهای مالی شفاف بر اساس استانداردهای بین المللی یاری رسان نهادهای ناظر بر بانکها است، گفت: نظارت بر سیستم بانکی افزایش یافت.
 شناسایی قوانین مُخل سرمایه‌گذاری
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد که استفاده از استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) به نهادهای ناظر این امکان را می‌دهد تا بر بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه و بنگاه‌های اقتصادی نظارت موثرتری داشته باشند.
 اجرای گزارشگری بین المللی در بورس
بانکداری 24: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار بررسی وضعیت سودآوری شرکت ها را از مسائل مورد توجه سرمایه گذاران دانست و گفت: نهادهای ناظر بین المللی به دنبال اجرای استانداردهای IFRS هستند.
 روزهای طلایی در انتظار صنعت بیمه ایران
بانکداری 24: وب سایت "فایننشال تریبیون" در گزارشی نوشت که صنعت بیمه ایران در ۹ ماه منتهی به ۲۰ دسامبر سال ۲۰۱۶ میلادی، حدود ۲۰۰ تریلیون ریال (۵.۲۴ میلیارد دلار) از طریق حق بیمه درآمد داشته است که در قیاس با سال گذشته در همین بازه زمانی، رشد ۲۱.۳ درصدی را نشان می دهد.
 ایران، رکورد‌دار دارایی بانکی در جهان اسلام
بانکداری 24: بانک جهانی و بانک توسعه اسلامی نخستین گزارش مشترک خود با عنوان «گزارش جهانی صنعت مالی اسلامی» را منتشر کردند. در این گزارش چشم‌انداز صنعت جهانی مالی اسلامی مورد بررسی قرار گرفته و پتانسیل آن برای کمک به نابرابری درآمدی در سطح جهان، مجهز شدن به رفاه مشترک و دستیابی به اهداف توسعه پایدار برشمرده شده است.
 هدیه نوروزی بیمه دانا به خبرنگاران
بانکداری 24: خبرنگاران و اصحاب رسانه می‌توانند از بیمه بدنه خودرو و آتش سوزی بیمه دانا با تسهیلات ویژه بهره‌مند شوند.
 معرفی نمایندگان برتر بیمه‌کوثر
بانکداری 24: شرکت بیمه‌کوثر نمایندگان برتر خود را که در اجرای برنامه‌ها و تحقق اهداف شرکت و همچنین بهبود فضای کسب‌کار در صنعت بیمه کشور فعالیت چشمگیری داشتند، معرفی و از آن‌ها تقدیر کرد.
 حذف دفترچه‌های تامین اجتماعی کلید خورد
بانکداری 24: طرح حذف دفترچه‌های بیمه کاغذی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت جدی از دو سال گذشته کلید خورد و اکنون مردم می‌توانند بدون همراه داشتن دفترچه بیمه به بیمارستانها و مراکز درمانی تامین اجتماعی 19 استان مراجعه و تحت درمان قرار بگیرند.
آغاز بررسی لایحه بودجه 96 در مجلس ۷ ویژگی اصلی بودجه
بانکداری 24: بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور از صبح امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
تکلیف بیمه‌ها به افزایش‌سرمایه تا پایان۹۶؛ تصمیم دولت برای بیمه‌های غیردولتی
بانکداری 24: بر اساس تصمیم جدید دولت، حداقل سرمایه مورد نیاز برای تاسیس موسسه بیمه مستقیم ۱۰۰۰ میلیارد ریال و برای بیمه اتکایی ۲۵۰۰ میلیارد ریال شد که باید تا پایان سال ۹۶ تامین شود.
 دلایل ترک موقت ۱۶ نماد از فرابورس
بانکداری 24: تا ۲۸ بهمن سال جاری، ۱۶ نماد در بازار فرابورس متوقف هستند که از این تعداد، چهار نماد متعلق به بانک ها است.
 سبقت بیمه‌های زندگی در درآمد و خسارت
بانکداری 24: انتشار عملکرد ۹ماهه صنعت بیمه نشان می‌دهد برخی شرکت‌های بیمه ترجیح داده‌اند همچنان با شیب ملایم حرکت کنند اما تعدادی دیگر از شرکت‌های بیمه گام‌ها را سریع‌تر برداشته‌اند و در نتیجه میزان رشد درآمدهای حق بیمه و میزان خسارت‌ها در شرکت‌های مختلف متفاوت بوده است.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved