برچسب: بدهی دولت
 پیش‌بینی نرخ سود بازار بدهی تا پایان سال
بانکداری 24:اگر کسری بودجه تا پایان سال ادامه داشته باشد، آنگاه دولت ناچار است عرضه اوراق بدهی دولتی را در ماه‌های آتی به سرعت افزایش دهد که این می‌تواند سبب افزایش نرخ بازدهی اوراق شود.
فضای آرام بانکها درپرداخت نرخ سودمصوب نگران نرخ اوراق بدهی دولتیم
بانکداری 24:رئیس شورای هماهنگی بانکهای خصوصی با بیان اینکه نظام بانکی تا این جای کار، نرخ سود مصوب بانک مرکزی را برای سپرده، رعایت کرده است، گفت:انتشار اوراق با نرخ‌های معنادار می‌تواند مشکل‌ساز شود.
 هر آمریکایی ۶۲ هزار دلار بدهکار است
بانکداری 24:تازه ترین آمارها نشان می دهد که بدهی ملی آمریکا به ۲۰ تریلیون دلار رسیده است که سهم هر آمریکایی ۶۲ هزار دلار عنوان شده است.
 تفکر ضد‌رونق در بورس
بانکداری 24:مسیر عمق‌بخشی به بازار سرمایه پس از تصمیم بازگشت معاملات اوراق بدهی به بازار سهام، حالا با عرضه‌های اولیه در حال گسترش است.
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: یکسان‌سازی نرخ ارز در اولویت برنامه‌های بانک مرکزی
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی گفت: اجرای موفق سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز از مهم‌ترین برنامه‌های آتی بانک مرکزی خواهد بود تا با بهبود فضای کسب و کار و کاهش ریسک‌های موجود، زمینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری فراهم شود.
  بدهی دولتی ایتالیا به یک رکورد جدید رسید
بانکداری 24: بدهی دولتی ایتالیا در ۶ ماه نخست سال جاری میلادی با رسیدن به بیش از ۲ تریلیون و ۲۸۰ میلیار یورو به یک رکورد جدید رسید.
 بازار طلا و ارز؛ مقصد پول های سرگردان
بانکداری 24: ژوبین صفاری در روزنامه ابتکار نوشت: کاهش نرخ سود بانکی طبق دستورالعمل بانک مرکزی از شنبه به طور جدی تری اجرایی می شود. این اتفاق البته همزمان با نوسان در بازار ارز و سکه نیز شده است.
  سودهای ایده‌آل بانکی چند درصد است؟
بانکداری 24: در شرایطی تا چند روز آینده بانک‌ها مکلف به اجرایی کردن نرخ سود مد نظر بانک مرکزی در سپرده و تسهیلات هستند و به نظر می‌رسد از نرخ‌های تعیین شده راضی باشند که رئیس‌جمهوری نرخ‌های دیگری را در نظر داشته و آن را ایده‌آل می‌داند.
سیف اعلام کرد؛ پیگیر اجرای دقیق بخشنامه سود هستیم
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی علت چسبندگی نرخ سود بانکی را کمبود نقدینگی عنوان کرد و گفت:‌ بانک مرکزی مجدانه به دنبال اجرای دقیق بخشنامه سود بانکی است.
نوبخت مطرح کرد؛ نرخ سود بانکی حتما باید بازنگری شود
بانکداری 24: رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به برنامه کاهش ضریب جینی به ۳۴ صدم درصد، از لزوم بازنگری در نرخ سود بانکی خبر داد.
 نامه‌ جهانگیری به خزانه‌دار کشور
بانکداری 24: معاون اول رییس‌جمهور در نامه‌ای به خزانه‌دار کل کشور، از تهاتر ۹۸.۰۷۵ میلیارد ریال از مطالبات و بدهی‌های دولت در زمان دولت یازدهم تشکر کرد.
 مثلث آینده‌ساز بورس تهران
بانکداری 24: نماگر بورس تهران با صعود 355 واحدی در معاملات دیروز در رقم 82 هزار و 897 واحدی ایستاد. در حالی روزهای مثبتی در بازار سهام به‌ویژه در گروه‌های وابسته به کالاها رقم می‌خورد که وضعیت آینده بورس پرسش بسیاری از فعالان محسوب می‌شود. برخی ریسک‌ها درباره پایداری رشد قیمت‌های جهانی و همچنین احتمال ناکامی در کاهش واقعی نرخ سود، دو عامل احتمالی فشار بر قیمت‌ها ارزیابی می‌شوند. اما در سمت دیگر، انتظار افزایش نرخ دلار می‌تواند نقشی رونق‌ساز داشته باشد و برآیند سه عامل مزبور مسیر آتی بورس را تعیین خواهد کرد.
 نرخ سود بزرگترین معضل نظام بانکی ایران
بانکداری 24: دراین که نظام بانکی ایران درشرایط فعلی با مشکلات بسیاری روبه‌روست و نیازمند درمان است، هیچ اختلافی میان کارشناسان و برنامه ریزان و حتی بانکداران وجود ندارد، اما زمان نسخه نوشتن برای حل این مشکلات، اختلافات نمایان می‌شود.
گاهی سرعتم بیشتر از بخش‌خصوصی بود واریز سود سهام عدالت، ماه آینده
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه گاهی سرعتم در دفاع از بخش خصوصی در دولت، بیش از فعالان اقتصادی بود، گفت: سود سهام عدالت ماه آینده واریز می شود.
رمزخوانی تشکیل تیم اقتصادی دولت گمانه‌زنی‌ها امروز پایان می‌یابد؟
بانکداری 24: اگر رئیس دولت دوازدهم امروز فهرست اعضای کابینه جدید را به مجلس معرفی کند؛ ماراتن نفس‌گیر دید و بازدیدها برای کسب رای اعتماد، رسما آغاز می‌شود؛ اما آیا گمانه‌زنی‌ها، امروز پایان می‌یابد؟
 خدمات تامین اجتماعی درمناطق محروم
بانکداری 24: معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: همه فعالیت های بخش درمان این سازمان درقالب ۲۹ پروژه با اعتبارات تعریف شده انجام می شود.
  اولویت‌های اقتصاد ایران چیست؟
بانکداری 24: در حالی شمارش معکوس برای معرفی کابینه آغاز شده که همه حدس و گمان‌ها با انتشار لیست‌های جدید، به سکوت می‌رود. اکنون باب همایون هم منتظر وزیری است که اولویت‌های اقتصاد ایران را تعیین کند.
 بدهی ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی دولت به بانک‌ها
بانکداری 24: عضو کمیسیون عمران مجلس با اعلام بدهی ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی دولت به بانک‌ها، بیان داشت: بدهی سرسام آور دولت به بانک‌ها، تضمین بازپرداخت تسهیلات دیگر را سخت کرده است.
 خیز بدهکار بانکی برای تسویه ۱۳ هزار میلیاردی
بانکداری 24: در حالی آخرین آمارها از روند رو به رشد بدهی دولت به سیستم بانکی و افزایش آن تا ۲۲۵ هزار میلیارد تومان حکایت دارد که ظاهرا هنوز بخشی از این بدهی با منابع حدود ۱۳ هزار میلیاردی که به منظور حذف بخشی از آن در نظر گرفته شده بود، تسویه نشده است.
تقویت بانکها با پرداخت بدهی دولت رقم مطالبات ۲۲۵ هزار میلیارد
بانکداری 24: نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از راهکارهای تقویت بانک ها، پرداخت بدهی های دولت به سیستم بانکی است.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved