برچسب: بانک ملت
 توجه بانک ملت به توسعه علم در نقاط محروم
بانکداری 24:بانک ملت نسبت به توزیع ۶ هزار جلد دفترچه در بین دانش آموزان مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان اقدام کرد.
 سود سهام عدالت 33 میلیون نفر واریز شد
بانکداری 24:مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: اخبار منتشرشده مبنی بر واریزنشدن سود سهام عدالت برای برخی مشمولان صحت ندارد و از سه‌شنبه هفته گذشته تاکنون برای 33 میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت سود مرحله نخست واریز شده است.
 بیمه نوین به مجمع فوق العاده می رود
بانکداری 24:شرکت بیمه نوین سهامداران خود را به مجمع فوق العاده دعوت کرد.
 بانک ملت برنده تندیس سرو نقره ای شد
بانکداری 24:بانک ملت در پنجمین دو سالانه انجمن صنفی طراحان گرافیکی ایران، بهترین جایزه این جشنواره، سرو نقره ای را دریافت کرد.
 شاخص بورس ۳۵ واحد افت کرد
بانکداری 24:شاخص کل بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۵ واحد افت کرد.
 توزیع کمک های بانک ملت در سرپل ذهاب
بانکداری 24:کمک های غیرنقدی بانک ملت شامل نوشت افزار و سایر اقلام ضروری، طی مراسمی بین دانش آموزان مدارس شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب توزیع شد.
 عرضه مرحله چهارم گواهی سپرده بانک ملت
بانکداری 24:مرحله چهارم فروش اوراق گواهی سپرده سرمایه گذاری(عام) یک ساله بانک ملت از روز شنبه ۱۶ دی ماه سال جاری شروع می شود.
 ایجاد شعب تمام دیجیتال در بانک ملت
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملت، دستور حرکت به سوی بانکداری دیجیتال در این بانک و ایجاد شعب تمام دیجیتال را صادر کرد.
 "صابریان" مدیر روابط عمومی بانک ملت شد
بانکداری 24:مدیر جدید روابط عمومی بانک ملت منصوب شد.
 پذیرش بیمه نوین در بازار دوم فرابورس
بانکداری 24:شرکت بیمه نوین با انتشار اطلاعیه رسمی در سامانه کدال اطلاعات خود را افشا و از پذیرش در بازار دوم فرا بورس خبر داد.
 "رضا دولت آبادی" مدیرعامل بانک تجارت شد
بانکداری 24:مدیرعامل بانک تجارت هم بعد از بانک ملت تغییر کرد تا نوار جابجایی مدیران بانکی با تصمیم وزیر اقتصاد ادامه داشته باشد.
 موج برکناری مدیران عامل بانک‌ها
بانکداری 24:برنامه وزیر اقتصاد برای تغییراتی در مدیریت بانک‌ها یکی پس از دیگری در حال اجراست. کرباسیان این بار مدیرعامل بانک تجارت را برکنار کرد.
 آخرین تغییرات هیات مدیره بانک ملت
بانکداری 24:کدال با انتشار اطلاعیه آخرین تغییر در ترکیب اعضای هیئت‌مدیره بانک ملت را اعلام و مدیرعامل این شرکت را به سهامداران معرفی کرد.
 نسخه iOS پیام رسان ملت ارایه شد
بانکداری 24:نسخه جدید نرم‌افزار پیام رسان ملت با قابلیت‌های ویژه و منطبق با سیستم عامل تلفن های همراه آیفون (iOS) آماده سازی شده و در دسترس مشتریان بانک ملت قرار گرفت.
 چگونگی پرداخت وام‌های معدنی اعلام شد
بانکداری 24:در حالی که بعد از حوادثی که در معادن زغال‌سنگ از جمله معدن زغال‌سنگ یورت رخ داد، وزیر صنعت، معدن و تجارت از صندوق بیمه سرمایه‌گذاری‌ فعالیت‌های معدنی خواست تا در تسهیلات‌دهی به معادن، معادن زغال‌سنگ را در اولویت قرار دهد. اما مدیرعامل این صندوق معتقد است که عملا اولویت‌بندی معادن برای دریافت تسهیلات با وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
 رشد ۲۶ درصدی بیمه عمر در ۱۰ سال
بانکداری 24:مدیر عامل بیمه البرز می‌گوید در ده سال اخیر بیمه‌های عمر حدود ۲۶ درصد رشد کردند و امروز سهم بیمه‌های عمر به در پرتفوی بیمه به بیش از ۱۳.۵ درصد رسیده است.
 آغاز پرداخت تسهیلات بانک ملت به زلزله‌زدگان
بانکداری 24:بانک ملت اعطای تسهیلات حوادث غیرمترقبه ناشی از زلزله استان کرمانشاه را براساس سهمیه ابلاغی بانک مرکزی ج.ا.ا و معرفی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شروع کرد.
 اجرای کمپین"به احترام هم" در بانک ملت
بانکداری 24:بانک ملت در راستای ارج نهادن به مشتریان خود و دیگر مشتریان صنعت بانکی و با هدف مؤثر بودن، جریانی اجتماعی فرهنگی با مفهوم احترام اجتماعی به راه انداخته است.
 ۸ کارگزاری بانکی در بین برترین های معاملات بورس
بانکداری 24:جایگاه کارگزاری های نظام بانکی در رتبه بندی کارگزاری ها برای دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه ۹۶ از نظر ارزش معاملات بورس تعیین شد که بر این اساس۸ کارگزاری بانکی در بین برترین های معاملات بورس است.
 افت شاخص کل بورس بعد از ۳۴ روز
بانکداری 24:شاخص کل بورس و اوراق بهادار در پایان اولین روز معاملاتی هفته، با ۱۰۲ واحد کاهش بعد از ۳۴ روز منفی شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved