برچسب: بورس
 بورس‌های آسیایی صعود کردند
بانکداری 24: با ازسرگیری روند صعودی سهام چین در هنگ کنگ، شاخص ام اس سی آی آسیا اقیانوسیه ۰.۴ درصد رشد کرد و به بالاترین سطح از ژوییه سال ۲۰۱۵ صعود کرد.
رئیس اتاق تعاون؛ مقاومت بانک مرکزی برای تاسیس بانک تعاون
بانکداری 24: رئیس اتاق تعاون ایران با بیان اینکه به رغم نص صریح قانون، بانک مرکزی در برابر اعطای مجوز تاسیس بانک تعاونی غیردولتی مقاومت می‌کند، از تضعیف بخش تعاون در برنامه ششم توسعه انتقاد کرد.
 شاخص بورس به ۱۰۲ واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۱۰۲ واحد دیگر رشد کرد و به کانال ۷۸ هزار واحد نزدیک شد.
 خنثی‌سازی عوامل در بازار طلا
بانکداری 24: امشب صورت‌جلسه نشست پیشین فدرال رزرو آمریکا منتشر می‌شود و از همین رو است که بازارهای جهانی سه‌شنبه به نسبت آرام‌تر بودند.
 بورس‌بازان در کمین قیمت‌های جذاب
بانکداری 24: بازار سهام روز گذشته برای دوازدهمین روز متوالی به مسیر صعودی خود ادامه داد.
 سبزپوشی اغلب صنایع فرابورسی
بانکداری 24: سومین روز از آخرین ماه سال 95 در فرابورس ایران با دادوستد 163.8 میلیون ورقه به ارزش افزون بر 1452 میلیارد ریال پایان یافت.
 شروط بازگشت رونق به بازار سهام
بانکداری 24: یک کارشناس بازار سرمایه در خصوص لازمه بهبود شرایط و بازگشت رونق به بازار گفت: توجه به حل شدن مشکلات صنایع و تامین مواد اولیه بنگاه ها با قیمت منصفانه و نیز رفع سخت گیری خارج از قاعده برای مالیات شرکت ها از جمله اقدامات موثری است که متولیان بازار سرمایه باید برای رشد و رونق بازار مد نظر قرار دهند.
 شاخص بورس ۱۰۲ واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۱۰۲ واحد رشد کرد.
 بورس‌های آسیایی صعود کردند
بانکداری 24: بازارهای سهام آسیایی با انتظار سرمایه‌گذاران برای اعلام جزئیات بیشتر سیاست‌های اقتصادی دولت دونالد ترامپ از جمله اصلاحات مالیاتی، روز دوشنبه در سطح بالاتری بسته شدند.
 شاخص بورس ۳۹ واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۳۹ واحد رشد کرد.
شرایط بازگشت رونق بانک‌ها پیشنهاد ادغام بانک‌های خصوصی و دولتی
بانکداری 24: مدیرعامل اسبق بانک‌های دولتی و خصوصی، ضمن ارزیابی دورنمای وضعیت اقتصادی و بانکی کشور خواستار ادغام بانک‌های کوچک‌تر در بانک‌های بزرگتر ، دولتی و خصوصی شد.
 بورس‌بازان در انتظار بازگشایی‌ها
بانکداری 24: روز گذشته نماگر بورس تهران برای دهمین روز متوالی به حرکت در مسیر صعودی ادامه داد و با رشد 60‌واحدی تا نیمه کانال 77 هزار واحدی پیشروی کرد.
 دیدار هیات عمانی با مدیرعامل بورس تهران
بانکداری 24: هیاتی از بانک مسقط به سرپرستی معاون ارشد این بانک امروز یکشنبه اول اسفند ماه ۹۵ از بورس تهران بازدید کردند.
 رشد ۵۹ واحدی شاخص کل بورس
بانکداری 24: امروز (یکشنبه) شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۵۹ واحد رشد کرد و به رقم ۷۷ هزار و ۶۵۸ واحدی رسید. شاخص کل هم‌وزن نیز با ۶۵ واحد رشد رقم ۱۵ هزار و ۷۱۸ واحدی را تجربه کرد.
 یک زن مدیر عامل بورس عربستان شد
بانکداری 24: یک زن برای نخستین بار در عربستان به عنوان مدیر عامل بورس انتخاب شد.
 دلایل ترک موقت ۱۶ نماد از فرابورس
بانکداری 24: تا ۲۸ بهمن سال جاری، ۱۶ نماد در بازار فرابورس متوقف هستند که از این تعداد، چهار نماد متعلق به بانک ها است.
 ورشکستگی پنهان در کمین بانک ها
بانکداری 24: یک کارشناس اقتصادی می گوید: اگر در شرایط کنونی شاهد ضرردهی وآسیب پذیری بانک های ایرانی به لحاظ مالی و ورشکستگی پنهان آنها هستیم به علت افزایش ناگهانی نرخ ارز در دولت گذشته است .
 خیز شاخص بورس در نخستین روز اسفند
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار بورس تهران در آغاز معاملات روز جاری با رشد ۱۷۳. ۲۸ واحدی به پله ۷۷ هزار و ۷۷۲ واحد رسید.
 لمس نرخ ۲۹ درصدی در بازار اسناد خزانه
بانکداری 24: با وجود عملکرد موفق دولت در بازپرداخت به موقع اخزا ۱ تا اخزا ۵ در سررسید این اوراق، از آذر تا بهمن ۱۳۹۵، متوسط نرخ سود اخزا با شیبی نسبتا تند مسیری صعودی را طی کرده است که دلایل این پدیده شایسته بررسی است.
 انعقاد ۶۶ هزار قرارداد سکه برای تحویل
بانکداری 24: حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالا طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۷۳ هزار و ۶۴۲ قرارداد و ارزش ۱۰ هزار و ۱۸۳میلیارد ریال قرار گرفت.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved