برچسب: بورس
 بورس تهران پربازده‌ترین بورس خاورمیانه
بانکداری 24:در محاسبه بازدهی شاخص های بورس منطقه خاورمیانه نسبت به پایان هفته گذشته، شاخص بورس تهران در هفته پایانی تابستان با رشد ۲.۸ درصدی بیشترین بازدهی را به خود اختصاص داده است.
  پرونده عرضه‌های اولیه در بورس
بانکداری 24:مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران با اعلام اینکه ۴۰ شرکت آماده ورود به بازار سرمایه هستند، گفت: از پرونده‌های سال گذشته تعدادی آماده عرضه اولیه هستند.
 شاخص بورس ۲۰۹ واحد افت کرد
بانکداری 24:شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۲۰۹ واحد افت کرد.
 رشد معاملات اوراق بدهی در فرابورس
بانکداری 24:معاملات اوراق بدهی در شهریورماه امسال با رشد ۱۰۴ درصدی حجم و افزایش ۱۰۰ درصدی ارزش معاملات مواجه شد.
 استراحت بورس در آغاز پاییز
بانکداری 24:شاخص بورس تهران روز گذشته با افت 33 واحدی (معادل 04/ 0 درصد) مواجه شد و تا سطح 85 هزار و 798 واحد عقب نشست. با این حساب بازار سهام اولین گام خود را در پاییز با افت قیمت‌ها برداشت. این در حالی بود که انتظار می‌رفت پس از پایان تابستان بورس با رونقی نسبی مواجه شود.
 فرابورس در نخستین روز مهرماه رکورد زد
بانکداری 24:فرابورس در اولین روز مهر و در آغاز فصل جدید، معاملات خود را با رکوردشکنی شاخص کل و صعود این نماگر به بلندترین قله تاریخی و ثبت بیشترین ارزش معاملات روزانه از ۲۱ مردادماه امسال پشت سر گذاشت.
 فرابورس در نخستین روز مهرماه رکورد زد
بانکداری 24:فرابورس در اولین روز مهر و در آغاز فصل جدید، معاملات خود را با رکوردشکنی شاخص کل و صعود این نماگر به بلندترین قله تاریخی و ثبت بیشترین ارزش معاملات روزانه از ۲۱ مردادماه امسال پشت سر گذاشت.
 قطعیت معامله عمده شرکت بانک ملت
بانکداری 24:شرکت بورس تهران قطعیت معامله عمده شرکت بانک ملت (وبملت۴) را اعلام کرد.
 اخراج نیروی های شرکتی بانک صادرات
بانکداری 24:بانک صادرات که از تیر سال گذشته با توقف نماد روبرو بوده اقدام به عدم تمدید قرارداد و اخراج نیروهای شرکتی کرد که طبق برآوردهای غیر رسمی شامل حدود ۷۰۰ نفر می شود.
 بازدهی ۱۱ درصدی شاخص بورس
بانکداری 24:شاخص بورس با ۸۶۰۲ واحد افزایش در نیمه نخست امسال، بازدهی ۱۱.۱درصدی را به ثبت رساند.
 ۵ سررسید آتی سکه صعودی شد
بانکداری 24:حجم و ارزش معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالا به ۷ هزار و ۶۷۱ قرارداد و ارزش معاملات نیز به یک هزار و ۷۹ میلیارد ریال رسید.
 قیمت جهانی طلا تثبیت شد
بانکداری 24:در حالی که طی ساعات آینده نتایج نشست فدرال رزرو آمریکا اعلام خواهد شد، قیمت طلا در بازارهای جهانی با تغییر چندانی روبرو نشده است.
 رشد یک درصدی شاخص سهام
بانکداری 24:بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شاهداوج‌گیری قیمت‌ها و رشد 1/ 1 درصدی شاخص کل بود.با پایان زمان تسویه اعتبارات کارگزاری‌ها و بر‌اساس آن کاهش فشار فروش در بازار، دیروز معامله‌گران برای دومین روز پیاپی شاهد کانال‌شکنی شاخص کل بودند.
 معرفی شفاف‌ترین شرکت بورسی
بانکداری 24:معاون بورس تهران با بیان اینکه شرکت بورس قصد دارد حداقل سالی یک بار نام شفاف‌ترین شرکت را اعلام و از آن تقدیر کند، گفت: برای این کار از دستورالعمل‌های افشا و انضباطی استفاده می‌کنیم، ولی هنوز روی معیارها به جمع‌بندی نرسیده‌ایم.
 پیش‌بینی نرخ سود بازار بدهی تا پایان سال
بانکداری 24:اگر کسری بودجه تا پایان سال ادامه داشته باشد، آنگاه دولت ناچار است عرضه اوراق بدهی دولتی را در ماه‌های آتی به سرعت افزایش دهد که این می‌تواند سبب افزایش نرخ بازدهی اوراق شود.
 بررسی عوامل رونق بورس در هفته های اخیر
بانکداری 24:بازار سرمایه در هفته های اخیر، معاملاتی پر رونق را تجربه می کند به طوری که شاخص کل پس از مدت ها توانست وارد کانال ۸۰ هزار واحدی شده و پس از آن مرزهای مقاومت شاخص را یکی پس از دیگری شکسته و رکوردهای جدیدی را به ثبت برساند.
 شاخص بورس آسیا کاهش یافت
بانکداری 24:شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز سه شنبه با روند کاهشی شروع بکار کرد؛ اما دلار با افزایش شاخص در برابر ارزهای اصلی روبرو شد.
 واریز سود سهام عدالت هفته آینده
بانکداری 24:معاون واگذاری و امور سهام سازمان خصوصی سازی گفت: حدود ٦١ درصد از جمعیت کشور معادل ۴۹ میلیون ایرانی مشمول دریافت سهام عدالت هستند که این موضوع حاکی از گسترش مالکیت بخش خصوصی در سطح کل اقتصاد دارد.
شیوه جدید تعیین نرخ سکه گواهی سپرده، مرجع تعیین قیمت سکه می‌شود
بانکداری 24:یک کارشناس ارشد بازار سرمایه با تشریح جزئیات شیوه جدید تعیین نرخ سکه گفت: گواهی سپرده، مرجع تعیین قیمت سکه می‌شود.
 بزرگترین بورسی‌ها و فرابورسی‌ها معرفی شدند
بانکداری 24:شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، اسامی بزرگترین شرکت‌های بورسی و فرابورسی از نظر تعداد سهامدار را در پایان مرداد سال ۹۶ معرفی کرد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved