برچسب: بورس
 شاخص در مرز فتح قله ۷۹ هزار واحدی
بانکداری 24: شاخص بورس و اوراق بهادار در روز ۴ اردیبهشت ماه سال ۹۶، با رشد ۲۰ هزار واحدی به پله ۷۹ هزار و ۳۶۹ واحدی رسید.
مرحله سخت اصلاح صورتهای مالی برای بانکها بحران بدهی‌ها با نرخ سود
بانکداری 24: مدیرعامل سابق بورس تهران با اشاره به اجرای مرحله جدید اصلاح صورتهای مالی بانکها در سال۹۶ گفت:مشکل اصلی بانکها اندازه‌گیری یا افشای صورت‌های مالی نیست،بلکه نرخ سود بحران بدهی را ایجاد می کند.
 شاخص کل بورس ۸۷ واحد رشد کرد
بانکداری 24: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۸۷ واحد رشد کرد.
 مهمترین برنامه های بیمه دانا در سال جدید
بانکداری 24: سی و پنجمین همایش سراسری مدیران ستادی و اجرایی شرکت بیمه دانا با عنوان “پایش عملکرد، با رویکرد انضباط فنی و مالی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی” در شهر تبریز برگزار شد.
 بازدهی شاخص کل فرابورس ۹ برابر شد
بانکداری 24: مدیرعامل فرابورس با اشاره به اینکه بازدهی شاخص کل فرابورس از آغاز تاسیس تاکنون حدود 9 برابر بوده است، مجموع ارزش معاملات فرابورس را 46 هزار میلیارد تومان عنوان کرد.
رئیس پژوهشکده پولی و بانکی توضیح داد؛  حساب بانکی ایرانیان در انگلیس چرا مسدود شد؟
بانکداری 24: رییس پژوهشکده پولی و بانکی گفت:علت مسدود شدن حساب ایرانیان در انگلیس مشخص نیست ولی با توجه به مباحث سختگیرانه دنیا در حوزه تامین مالی تروریسم، برخی قوانین بانکی وضع می شود که سختگیرانه است.
 اوج‌گیری شاخص بورس تهران
بانکداری 24: معامله‌گران بورس تهران امروز در حالی تقویت حجم و ارزش معاملات سهام را به نظاره نشستند که با پیش‌رو شدن گروه خودرویی‌ها همراه بود و با نزدیک شدن به انتخابات، بازار آماده استقبال از نماگرهای از دست رفته می‌شود.
 حمایت فرابورس از طرح‌های دانش‌بنیان
بانکداری 24: معاون توسعه بازار فرابورس ایران ضمن اعلام حمایت فرابورس از طرح‌های دانش‌بنیان گفت: الگوهای دانش‌بنیان به راحتی وارد بازار شده و عرضه می شوند.
 افزایش 51 درصدی ارزش معاملات در بورس
بانکداری 24: در پایان معاملات هفته منتهی به 30 فروردین ماه 96، شاخص کل با 7 / 0 درصد افزایش روبرو شد.
 پرونده فروردین ماه بورس تهران بسته شد
بانکداری 24: پرونده فروردین ماه بورس با رشد شاخص ها بسته شد و سهامداران، بیش از یک میلیارد و ۲۵۹ میلیون برگه سهم و حق تقدم را به ارزش ۲ هزار و ۸۶۳ میلیارد ریال در ۷۹ هزار نوبت معاملاتی دست به دست کردند.
 اونس ترمز سکه شد
بانکداری 24: روز چهارشنبه، سکه تمام بهار آزادی دومین افت پیاپی را تجربه کرد تا به زیر کانال یک میلیون و 220 هزار تومان سقوط کند. در پنجمین روز هفته، سکه 7 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت یک میلیون و 217 هزار تومان رسید. به گفته فعالان، مهم‌ترین دلیل افت سکه عقب‌نشینی اونس در ساعات ابتدایی روز از نزدیکی محدوده هزار و 290 دلار بود.
 تجمع سپرده‌گذاران کاسپین بازهم مقابل بانک مرکزی
بانکداری 24: از آنجایی که قائم مقام بانک مرکزی از تعیین تکلیف تعاونی های ادغامی در کاسپین تا امروز (30 فروردین) خبر داده بود جمع زیادی از سپرده‌گذاران کاسپین با تجمع مقابل بانک مرکزی منتظر اعلام برنامه‌های این بانک برای بازگرداندن سپرده‌هایشان هستند.
 افت قیمت سکه در بازار نقدی بورس کالا
بانکداری 24: معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران، طی روز گذشته به ۷ هزار و ۹۵۵ قرارداد و ارزش آن به یکهزار و ۹۵ میلیارد ریال رسید.
 توصیه به سرمایه‌گذاران در آستانه انتخابات
بانکداری 24: معاون سازمان بورس با هشدار به سرمایه گذاران انفرادی در بورس در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: سهامداران خرد بیشترین تاثیر پذیری را از نوسانات بورسی ناشی از جو انتخاباتی را خواهند داشت.
 سرمایه‌گذاران بازار سرمایه بیمه می‌شوند
بانکداری 24: بیمه سامان، مشتریان كارگزاری بانک سامان را تحت پوشش قرار داد.
 وضعیت سهام بانک ملت بهبود می یابد
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملت با حضور در محل برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، از غرفه گروه مالی ملت و چند غرفه دیگر در این نمایشگاه بازدید کرد.
یک کارشناس ارشد بازار سرمایه خبر داد؛ اوضاع مناسب بازار سرمایه
بانکداری 24: یک کارشناس ارشد بازار سرمایه اوضاع بورس در سال ۹۶ را مناسب توصیف و خاطرنشان کرد: صنعت ساختمان دیگر محل سودآوری برای سرمایه گذاری نیست.
 معاملات متعادل بازار، پیشقراول رشد روزهای آتی
بانکداری 24: شاخص کل بازار سرمایه پس از ریزش سنگین 224 واحدی دیروز، امروز سه شنبه 29 فروردین ماه شرایط متعادلی را تجربه کرد و توانست 92 واحد افزایش را به ثبت برساند.
تاثیر سود بانکی بر بازار های مالی بانکها چندشغله‌اند
بانکداری 24: کاهش حجم نقدینگی، تضمین سپرده‌های کوچک نزد موسسه های مالی اعتباری، ساختاردهی به نظام بانکی و ایجاد ساز و کارهای رتبه‌بندی اعتباری برای بانک‌ها از جمله راهکارهای مدیریت بازار مالی کشور است.
 رشد دسته‌جمعی تمام شاخص‌های بورس
بانکداری 24: شاخص کل بورس و اوراق بهادار تهران در جریان معاملات امروز سه‌شنبه ۹۲ واحد افزایش یافت.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved