برچسب: طلب
 استخدام تامین اجتماعی در سال ۹۶
بانکداری 24: معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های بیمه ودرمان این سازمان در سال جاری خبر داد.
 انتشار اوراق اجاره دولتی توسط بانک‌ها
بانکداری 24: هیات‌وزیران با افزودن متنی به دو مصوبه پیشین خود انتشار اوراق اجاره دولتی از طریق نظام بانکی کشور را مجاز اعلام کرد.
 انحلال تعاونی اعتبار ثامن الحجج
بانکداری 24: بانک مرکزی با اشاره به انحلال تعاونی اعتبار ثامن الحجج اعلام کرد: مبالغ قابل انتقال و قابل پرداخت حساب های تعاونی اعتبار ثامن الحجج (در حال تصفیه) به همه سپرده گذاران تعلق می گیرد.
در نامه ای به رئیس مجلس خبرگان: جهانگیری: اقتصادی ایران در سال 95 مقاومتی تر شده است
بانکداری 24: معاون اول رئیس جمهوری در نامه ای خطاب به آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری ضمن ارائه گزارش از دستاوردهای کم نظیر ستاد اقتصاد مقاومتی، تاکید کرد: براساس شواهد، حقایق و آمارهای رسمی و گزارش های مدیران، اقتصاد ایران در پایان سال ۱۳۹۵ در مقایسه با آغاز سال و سال های قبل مقاومتی تر شده است.
 بدهی دولت یازدهم افزایش نیافت
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر اینکه اصل بدهی دولت افزایشی نداشته و کاهش را تجربه می‌کند، گفت: ۱۷ هزار میلیارد تومان از بدهی و طلب دولت تهاتر شد.
قائم مقام بانک مرکزی: هدف اصلی تحریم ها مربوط به روابط بانکی بود
بانکداری 24: قائم مقام رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه هدف اصلی تحریم ها مربوط به روابط بانکی بود، گفت :بر همه روشن است بعد از انقلاب و تلاش برای پیروزی انقلاب، خصومت ها وجود داشته است.
  فصل جدید سپرده‌گذاران میزان
بانکداری 24: این روزها حدود سه سال است که از ماجرای تشنج، از هم‌پاشیدگی، واگذاری و در نهایت تعیین تکلیف سپرده‌گذاران موسسه غیرمجاز میزان می‌گذرد، اکنون با تمامی حواشی که این موسسه پشت سر گذاشت به زودی تکلیف حدود ۹۸ درصد سپرده‌گذاران آن مشخص شده و پرونده آن به سمت مختومه شدن پیش خواهد رفت.
 شفاف‌سازی لاریجانی درباره حقوق مدیران
بانکداری 24: رییس مجلس با اعلام اینکه سقف حقوق مدیران دولتی طبق مصوبه جدید مجلس ۱۰ تا ۱۴ میلیون تومان است، گفت: برای موارد استثنا با تقاضای رییس قوه یا معاون رییس جمهور یا وزیر برای کسانی‌که کار ویژه و تخصصی انجام می‌دهند حدود 60 درصد به حقوقشان اضافه شود.
نسخه صندوق بین المللی پول برای اقتصاد ایران افزایش تورم به ۱۲درصد
بانکداری 24: صندوق بین المللی پول در ارزیابی سالیانه خود از اقتصاد ایران خواستار اصلاحات فوری در بخش مالی به منظور ثبات و توسعه بخش مالی شده است.
 ایجاد حساب مخصوص بانکی ایران و اندونزی
بانکداری 24، وزیر اقتصاد اندونزی با رییس کل بانک مرکزی کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
کارنامه بانک مرکزی در دستان روحانی؛ بازخوانی خواسته های بانکی روحانی از سیف
بانکداری 24: مجمع بانک مرکزی قرار است چهارشنبه هفته جاری با حضور رئیس جمهور برگزار شود،حال کارنامه ولی الله سیف و همکارانش در دستان روحانی است تا نقشه راه آخرین ماههای حضورش در دولت یازدهم را ترسیم کند.
 بانک شهر ۵۷۰۰ بن کارت توزیع کرد
بانکداری 24: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب استانی با عاملیت این بانک، از توزیع ۵۷۰۰ بن کارت خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد.
 وقت‌کشی بانک‌ها در لحظه آخر
بانکداری 24: با وجود گذشت حدود یک هفته از ابلاغ دستورالعمل بخشودگی سود و جرائم بدهکاران تا ۱۰۰ میلیون تومان همچنان شعب برخی از بانک‌های تعیین شده از عدم دریافت بخشنامه سخن می‌گویند و یا از وجود آن ابراز بی‌اطلاعی می‌کنند. در صورت عدم تمدید این طرح فقط زمانی در حدود ۲۰ روز برای بدهکاران وجود دارد که باتعلل فعلی بانک‌ها فرصت اندک باقی مانده نیز از دست خواهد رفت.
 شناسایی قوانین مُخل سرمایه‌گذاری
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد که استفاده از استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) به نهادهای ناظر این امکان را می‌دهد تا بر بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه و بنگاه‌های اقتصادی نظارت موثرتری داشته باشند.
 خنثی‌سازی عوامل در بازار طلا
بانکداری 24: امشب صورت‌جلسه نشست پیشین فدرال رزرو آمریکا منتشر می‌شود و از همین رو است که بازارهای جهانی سه‌شنبه به نسبت آرام‌تر بودند.
 توزیع ۵۰۰ میلیون بن کارت از سوی بانک شهر
بانکداری 24: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به ارایه کاملترین خدمات بانکی به ناشران و بازدیدکنندگان در نمایشگاه کتاب قزوین، از توزیع ۵ میلیاردریال بن کارت، در این نمایشگاه خبر داد.
اگر طرح بدهکاران تا 100 میلیون تمدید شود احتمال عدم بخشش بدهکاران 96
بانکداری 24: در حالی دستورالعمل بخشش جرائم و سود بدهکاران تا ۱۰۰ میلیون تومان در فاصله حدود یک ماه مانده به پایان سال جاری به شبکه بانکی ابلاغ شده که ظاهرا تا پایان سال آینده تمدید خواهد شد. در این حالت به احتمال فراوان تسهیلات سال ۱۳۹۶ مشمول این بخشودگی نمی‌شود.
 احتمال عدم بخشش بدهکاران 96
بانکداری 24: در حالی دستورالعمل بخشش جرائم و سود بدهکاران تا ۱۰۰ میلیون تومان در فاصله حدود یک ماه مانده به پایان سال جاری به شبکه بانکی ابلاغ شده که ظاهرا تا پایان سال آینده تمدید خواهد شد. در این حالت به احتمال فراوان تسهیلات سال ۱۳۹۶ مشمول این بخشودگی نمی‌شود.
 حمایت بانک شهر از نمایشگاه کتاب قم
بانکداری 24: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به حمایت همه جانبه این بانک در برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه کتاب استانی قم، از توزیع ۹۵۰۰ بن کارت خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد.
انعکاس تهدید بر دیوار شکسته تحریم تاب آوری اقتصاد ایران چقدر است؟
بانکداری 24: سردرگمی دنیا درمقابل سخنان فردی که این روزها خبرسازترین رئیس‌جمهور دنیا است،تعاملات اقتصادی را اندکی محتاط کرده؛ ایران می‌گوید دیوار تحریم فروشکسته؛اما باید دید اقتصادش چقدر تاب آور است؟
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved