برچسب: طلب
 پست بانک بزرگترین خرده بانکدار کشور
بانکداری 24:دکتر صباغی عضو هیات مدیره پست بانک ایران در گردهمائی روسای باجه های بانکی مدیریت شعب استان ها و مناطق تهران گفت: موفقیت های روزافزون پست بانک ایران مرهون تلاش های انسان های بی ادعائی است که بی وقفه کار کردند تا به این جایگاه ممتاز برسد.
 مراقب تماس‌های بیمه‌ای باشید
بانکداری 24:یک مسؤل سازمان بیمه سلامت ایران نسبت به سوء استفاده برخی افراد و شرکت‌ها در کشور از نام و عنوان سازمان بیمه سلامت ایران به مردم هشدار داد.
 دفاع کرباسیان از معافیت‌های مالیاتی
بانکداری 24:وزیر اقتصاد معتقد است برخی معافیت‌های مالیاتی ضروری است و در این زمینه بهتر است به این موضوع توجه کنیم که بخش‌های معاف هم کارنامه شفافی ارائه کنند. او همچنین می‌گوید از فردا امکان فروش سهام آن دسته از سهامداران کنتورسازی که تا ۲۰۰۰ سهم دارند، محقق می‌شود.
 ۷۰ درصد ظرفیت بازار بیمه خالی است
بانکداری 24:آمار اعلام شده از سوی رییس کل بیمه مرکزی نشان می دهد که ۷۰ درصد از ۳ هزار میلیارد دلار ریسک موجود در کشور فاقد بیمه است ولی بیمه ایران ریسک کاشت مو را بیمه می کند!
 اطلاعیه واریز مرحله اول سود سهام عدالت
بانکداری 24:سازمان خصوصی سازی در مورد مرحله اول واریز سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ اطلاعیه‌ای را صادر کرد.
 دید مثبت تولیدکنندگان به عملکرد بانک صنعت
بانکداری 24:سهیلا جلودارزاده گفت: خوشبختانه بانک صنعت و معدن توانسته وضعیت صنعت و معدن کشور را متحول کند و علاوه بر اعطای تسهیلات، به عنوان یک مشاور در کنار تولیدکنندگان و صنعتگران حضور موثری دارد.
 رتبه بازدهی ایران در بورس‌های ۲۰۱۷
بانکداری 24: سال ۲۰۱۷ میلادی سالی خوب برای بازار سهام ایران بود به‌طوری که این بازار بازدهی بیش از ۲۰ درصدی را در کارنامه خود به ثبت رساند. این وضعیت مثبت اما تنها بر بورس تهران حاکم نبود و ۲۱ کشور از بورس تهران شرایط بهتری را تجربه کردند.
 موج هیجان در بازار ارز
بانکداری 24: فضای هیجانی بازار موجب غافلگیری معامله‌گران خالی‌فروش و ورود تقاضای جدید به معاملات ارزی شد. در حالی که بازار در آخرین روزهای پرتقاضای فصلی خود به‌سر می‌برد و همه نشانه‌ها حاکی از برگشت تقاضا به سطوح عادی‌تر بودند، هیجان‌های این روزها موجب شد که تقاضای جدیدی با ماهیت سفته‌بازانه به معاملات ارزی وارد شود.
 خالص بدهی دولت ۲۶۸ هزار میلیارد تومان اعلام شد
بانکداری 24:بر اساس اطلاعات ارائه شده در کمیسیون تلفیق آخرین رقم بدهی دولت به بخش های مختلف اقتصادی ۲۶۸ هزار میلیارد تومان اعلام شد.
 آرایش بورس در فصل جدید
بانکداری 24: بورس تهران از امروز وارد فصل جدیدی از ارائه گزارش‌دهی از سوی شرکت‌ها می‌شود. بنا به دستورالعمل جدید سازمان بورس ارائه مستقیم پیش‌بینی درآمد از سوی شرکت‌ها در سامانه «کدال» حذف شده و گزارش تفسیری مدیریت جایگزین این پیش‌بینی درآمدها می‌شود.
 بیت‌کوین جهش کرد
بانکداری 24:در بازار معاملات روز سه شنبه ارزش یورو و دلار با روند منفی روبرو شد؛ درحالیکه هر واحد بیت کوین بیش از ۱۰ درصد رشد را تجربه کرد.
 الگوی برندگان بورس تهران
بانکداری 24:شاخص کل بورس با رشد ۸۲۹ واحدی، بازدهی از ابتدای سال خود را به بیش از ۲۷ درصد رساند. رشد حدودا دوبرابری این نماگر نسبت به شاخص کل هموزن نشان می‌دهد صنایع بزرگ نقش پررنگ‌تری در این روند صعودی داشته‌اند.
 یورو با پیروزی جدایی طلبان کاتالونیا سقوط کرد
بانکداری 24:ارزش یورو به دنبال کسب اکثریت کرسی جدایی طلبان کاتالونیا در مجلس محلی سقوط کرد؛ در حالی که دلار با رای سنا به لایحه اصلاح مالیات آمریکا تقویت شد.
نوبخت اعلام کرد؛ تغییر روش پرداخت یارانه‌ها
بانکداری 24:سخنگوی دولت با اشاره به لایحه بودجه و حذف تعدادی از یارانه بگیران، گفت: دولت تصمیم ندارد ریالی از منابع یارانه‌ها را به خزانه واریز کند و همه منابع را با تغییر روش بار دیگر به جامعه بر می‌گردانیم.
 استراتژی بورس‌بازی در دوره رونق
بانکداری 24:شاخص کل بورس تهران در ماه‌های اخیر رشدهای پرشتابی را در مسیر صعودی به ثبت رسانده است و تاکنون بهترین عملکرد را در مقایسه با بازارهای رقیب داشته است. نشانه‌ها از سیکل رونق در بورس تهران کاملا مشهود است. اما شرایط ورود به سهام در مقایسه با ماه‌های قبل تا حدود زیادی تغییر کرده است. جریان پرقدرت نقدینگی به سمت سهام در عین حال که می‌تواند فرصتی برای بورس باشد، ممکن است با ایجاد هیجان، بازار را از مدار منطق خارج کند. کسب بازدهی در این شرایط برای تمامی فعالان بازار یکسان نخواهد بود و چه بسا حرفه‌ای‌های بازار از این مسیر جا بمانند.
جزییات تصمیمات دولت برای تهاتر بدهی ها جدول شرکتهای مشمول تهاترها
بانکداری 24:هیات دولت در مصوبه ای، تصمیمات جدیدی را برای تهاتر بدهی های دولت و شرکتهای دولتی اتخاذ کرد.
 عملکرد خوب بانک صنعت و معدن در همدان
بانکداری 24:محمد ناصر نیکبخت گفت: بانک صنعت و معدن در استان همدان عملکرد خوبی دارد و با همکاری بانکهای دیگر تاکنون در این استان ۲۵۲ میلیارد تومان تسهیلات در بخش رونق تولید پرداخت کرده اند.
رئیس پژوهشکده پولی و بانکی توضیح داد؛  دستور رئیس جمهور برای اصلاح نظام بانکی
بانکداری 24:رئیس پژوهشکده پولی و بانکی از دستور رئیس جمهور برای اصلاح نظام بانکی خبر داد و گفت: اوضاع نظام بانکی اکنون خاص است و نگرانی‌هایی در رابطه با آن وجود دارد.
 مردم وام مسکن می‌گیرند که با آن بیت‌کوین بخرند
بانکداری 24:قانون‌گذار اوراق بهادار آمریکا، می‌گوید: بیت‌کوین در فاز جنون سرمایه‌گذاری است و حتی بعضی از افراد، پول قرض می‌کنند تا به این حرکت بپیوندند.
 تقدیر از  مدیرعامل موسسه کوثر
بانکداری 24:نخستین جشنواره حسابداران، حسابرسان و مدیران مالی و اجرایی کشور جهت اعتلای حرفه حسابداری در ایران برگزار شد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved