برچسب: طلب
 خنثی‌سازی عوامل در بازار طلا
بانکداری 24: امشب صورت‌جلسه نشست پیشین فدرال رزرو آمریکا منتشر می‌شود و از همین رو است که بازارهای جهانی سه‌شنبه به نسبت آرام‌تر بودند.
 توزیع ۵۰۰ میلیون بن کارت از سوی بانک شهر
بانکداری 24: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به ارایه کاملترین خدمات بانکی به ناشران و بازدیدکنندگان در نمایشگاه کتاب قزوین، از توزیع ۵ میلیاردریال بن کارت، در این نمایشگاه خبر داد.
اگر طرح بدهکاران تا 100 میلیون تمدید شود احتمال عدم بخشش بدهکاران 96
بانکداری 24: در حالی دستورالعمل بخشش جرائم و سود بدهکاران تا ۱۰۰ میلیون تومان در فاصله حدود یک ماه مانده به پایان سال جاری به شبکه بانکی ابلاغ شده که ظاهرا تا پایان سال آینده تمدید خواهد شد. در این حالت به احتمال فراوان تسهیلات سال ۱۳۹۶ مشمول این بخشودگی نمی‌شود.
 احتمال عدم بخشش بدهکاران 96
بانکداری 24: در حالی دستورالعمل بخشش جرائم و سود بدهکاران تا ۱۰۰ میلیون تومان در فاصله حدود یک ماه مانده به پایان سال جاری به شبکه بانکی ابلاغ شده که ظاهرا تا پایان سال آینده تمدید خواهد شد. در این حالت به احتمال فراوان تسهیلات سال ۱۳۹۶ مشمول این بخشودگی نمی‌شود.
 حمایت بانک شهر از نمایشگاه کتاب قم
بانکداری 24: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به حمایت همه جانبه این بانک در برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه کتاب استانی قم، از توزیع ۹۵۰۰ بن کارت خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد.
انعکاس تهدید بر دیوار شکسته تحریم تاب آوری اقتصاد ایران چقدر است؟
بانکداری 24: سردرگمی دنیا درمقابل سخنان فردی که این روزها خبرسازترین رئیس‌جمهور دنیا است،تعاملات اقتصادی را اندکی محتاط کرده؛ ایران می‌گوید دیوار تحریم فروشکسته؛اما باید دید اقتصادش چقدر تاب آور است؟
 طیب‌نیا: رشد 8 درصدی حتمی است
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان این که مهار تورم، شرط لازم برای رشد و رونق اقتصادی است گفت: تمام بخش های اقتصاد به جز بخش ساختمان، رشد داشته اند که برای پیشبرد این بخش نیز برنامه‌های زیادی داریم.
 استخدام در سازمان تامین اجتماعی
بانکداری 24: مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در استان های سمنان و لرستان در سال جاری خبر داد.
 بانک شهر بانک برتر در بانکداری الکترونیک
بانکداری 24: نماینده مردم تهران، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با اشاره به خدمات بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیک، گفت: بانکداری بدون توجه به فناوری و اطلاعات معنا ندارد و این بانک توانسته کل شبکه بانکی را در این حوزه با خود همراه خود کند.
 آغاز چانه‌زنی برای دریافت مطالبات نظام بانکی  بانکها از دولت بابت طلبشان سود می‌گیرند
بانکداری 24:رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت عیدی و حقوق بهمن تا شنبه هفته آینده خبر داد و گفت:با خزانه توافق شده تا حقوق کارمندان حداکثر تا ۲۰ اسفند و یارانه اسفند چند روز زودتر پرداخت شود.
 حمایت بانک سپه از طرح‌های اقتصادی
بانکداری 24: مدیرعامل بانک سپه ضمن تأکید بر فراهم کردن شرایط مطلوب برای فعالیت واحدهای تولیدی کوچک و متوسط از آمادگی بانک سپه برای حمایت از طرح‌های مختلف اقتصادی خبر داد.
 روایتی متفاوت ازاستقلال بانک مرکزی
بانکداری 24: محقق دانشگاه اراسموس هلند معتقد است: مراد از استقلال بانک مرکزی این است که قدرتِ خلق پولِ بانک مرکزی از بهره‌برداری کوتاه‌مدت و سیاسی یا عوام‌فریبانه دولت‌ها مصون بماند.
 کاهش نرخ سود بازار بین بانکی
بانکداری 24: بانک مرکزی اقدامات اعتباری شبکه بانکی کشور در فاصله نیمه دوم سال 94 تا 10 ماهه ابتدای امسال را اعلام کرد.
 جزئیات انتشار ۳ هزار میلیارد تومان اوراق بدهی
بانکداری 24: مدیرعامل فرابورس درباره انتشار ۳ هزار میلیارد تومان اوراق بدهی در بازار سهام برای بازپرداخت بدهی های دولت گفت: تا پایان سال، انتشار اوراق جدید در دستور کار نیست.
 اتمام پروژه‌های راکد با حمایت بانک شهر
بانکداری 24: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که شهرداری‌ها بدون کمک بانک شهر نمی توانستند به توسعه زیرساخت‌های خود بپردازند، گفت: با تسهیلاتی که بانک شهر ارایه کرده است، بسیاری از پروژه‌ها از حالت راکد خارج شده و در حال تکمیل است.
 حمایت بانک شهر از نمایشگاه های کتاب
بانکداری 24: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر از فعالیت ٢٥٠ دستگاه کارتخوان این بانک در نمایشگاه کتاب ساری خبرداد.
 تعیین تکلیف اموال آریا و بابک زنجانی
بانکداری 24: مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی جزییات تعیین تکلیف اموال گروه امیرمنصور آریا، بابک زنجانی و آخرین وضعیت فروش اموال مازاد بانک‌ها را اعلام کرد و گفت:‌ از ۲۸ دستگاه پورشه به مزایده گذاشته شده تنها ۲ خودرو به ارزش ۴.۵ میلیارد تومان فروخته شد.
 ادامه شرایط سخت نظام بانکی در سال آینده
بانکداری 24: مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر گفت: اگر شرایط نقدینگی و اقتصادی به همین صورت ادامه پیدا کند قطعاً تا پایان سال جاری و همچنین طی سال آینده در نظام بانکی شرایط سختی را پیش رو خواهیم داشت.
 بیمه زلزله اجباری می شود
بانکداری 24: رئیس کل بیمه مرکزی گفت: حادثه خیز بودن ایران، همواره مشکلات زیادی را بوجود آورده که اقدامات جدی را می طلبد چرا که این حوادث بار مالی زیادی برای کشور به دنبال دارد، لایحه صندوق بیمه حوادث طبیعی، می تواند انقلابی در بیمه حوادث طبیعی ایجاد کند.
 سناریوی جدید یارانه‌ای دولت
بانکداری 24: معاون وزیر اقتصاد سرانه درآمد هر ایرانی در سال ۲۰۱۷ را ۱۹ هزار و ۵۲۰ دلار اعلام کرد و گفت:‌ بزودی نماگر اقتصادی - اجتماعی- نهادی و زیست محیطی با نام شاخص اقتصاد مقاومتی در ۱۵۵ شاخص طراحی می‌شود.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved