برچسب: طلب
 چگونگی احتساب دوران سربازی در سوابق بیمه‌ای
بانکداری 24: مدت خدمت نظام وظیفه و حضور داوطلبانه در جبهه در سوابق بیمه‌ای مشمولان قانون تامین اجتماعی با رعایت شرایط مقرر در قانون محاسبه می شود.
 اما و اگرهای جشن حذف دفترچه بیمه
بانکداری 24: در روزهای پایانی سال گذشته، سازمان تامین اجتماعی جشن حذف دفترچه‌های درمانی خود را با هیاهوی بسیار برپا کرد؛ پروژه‌ای که مدیران این سازمان آن را نتیجه دو سال کار و موجب صرفه‌جویی ۲۰۰ میلیارد ریالی در هزینه‌های مربوط به چاپ دفترچه‌های کاغذی عنوان کردند، اما این پروژه با اما و اگر‌های بسیاری مواجه است که آن را بیشتر به رونمایی‌ها و افتتاح‌های تبلیغاتی شبیه می‌کند تا پروژه‌ای عملیاتی برای گره‌گشایی از کار مردم.
در كانال شخصی رئیس كل بانك مركزی منتشر شد توضیحات تلگرامی سیف درباره وضعیت نقدینگی
بانکداری 24: رئیس كل بانك مركزی با انتشار مطلبی در كانال تلگرام خود به بررسی وضعیت نقدینگی كشور پرداخت.
تاثیر سود بانکی بر بازار های مالی بانکها چندشغله‌اند
بانکداری 24: کاهش حجم نقدینگی، تضمین سپرده‌های کوچک نزد موسسه های مالی اعتباری، ساختاردهی به نظام بانکی و ایجاد ساز و کارهای رتبه‌بندی اعتباری برای بانک‌ها از جمله راهکارهای مدیریت بازار مالی کشور است.
 تعیین تکلیف دو تعاونی دیگر کاسپین
بانکداری 24: قائم مقام بانک مرکزی از تشکیل جلسه بانک مرکزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و خودروسازان و فعالیت کارگروهی برای متعادل کردن نرخ سود پرداختی خودروسازان با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار طی روزهای اخیر خبر داد.
 نحوه دریافت بن‎کارت‌های خرید کتاب بانک‌شهر
بانکداری 24: مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر گفت: بن‌کارت‌های خرید سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب، صرفاً ویژه دانشجویان،اساتید ، طلاب علوم دینی و دانش آموزان صادر می‌شود.
توقف وام‌دهی بانکها در سال۹۶ بانکها کرکره‌ها را بالا نمی‌دهند
بانکداری 24: فروردین هم رو به اتمام است اما شعب بانکی همچنان در مقابل درخواست مردم برای دریافت وام، مقاومت می‌کنند. گویا بانکها بعد از ۲۸ روز، هنوز کرکره‌ها را بالا نداده‌اند.
 دو هشدار بانک مرکزی به نامزدها
بانکداری 24: مسوولان بانک مرکزی در دو موضع جداگانه نسبت به اظهارنظرها درخصوص تردید در آمارها و وضعیت بانک‌ها هشدار دادند.این هشدار به‌دنبال سخنان برخی چهره‌ها صورت گرفت که در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرده‌اند.
 عملکرد و چشم‌انداز مالی بانک صادرات ایران
بانکداری 24: ساختار مالی و مزیت‌های بزرگ‌ترین بانک خصوصی کشور (بانک صادرات ایران) بررسی شد.
 احتمال کاهش نرخ سود بانکی
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه احتمال کاهش نرخ سود بانکی وجود دارد، اعلام کرد در حال تهیه گزارشی برای شورای پول و اعتبار درباره نرخ سود بانکی هستیم.
 آخرین وضعیت بخشش جرایم وام‌ها
بانکداری 24: رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اعلام برگزاری نشست این کمیسیون با رییس کل بانک مرکزی و سخنگوی دولت، از بخشش ۸۰۰ میلیارد تومان از جرایم وام‌های زیر ۱۰ میلیون تومان خبر داد.
 عوامل رضایت شهروندان از خدمات بانک شهر
بانکداری 24: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اقدامات بانک شهر در ایام نوروز، ارائه خدمات مناسب را عامل رضایت شهروندان از خدمات این بانک دانست.
 انسجام بین بخشی، عامل پیشرفت بیمه‌ کوثر
بانکداری 24: مدیرعامل بیمه‌کوثر گفت: ایجاد انسجام میان معاونان، مدیران، کارکنان و شبکه فروش عامل پیشرفت شرکت بیمه‌ کوثر است.
رونمایی از تقسیم‌بندی جدید بانک‌ها جزییات نشست سیف با بانکداران
بانکداری 24: رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه امسال، سالی حساس برای نظام بانکی و اقتصاد ایران است، گفت: در مدل نوین نظارتی، بانک‌ها به بانک‌های کم ریسک و پُرریسک تقسیم‌بندی می‌شوند.
 اقدامات بانک ملی برای تقویت تولید داخلی
بانکداری 24: مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: یکی از راه های تحریک تقاضا در اقتصاد کشور، تزریق نقدینگی به روش‌های اعتباری به منظور خرید کالاهای مورد نیاز داخلی از سوی مردم است.
قائم مقام بانک مرکزی خبر داد  23هزار شعبه بانکی داریم
بانکداری 24: شبکه بانکی ایران یکی از بزرگ ترین نظام های بانکی در میان کشورهای اسلامی با 35 بانک و موسسه اعتباری و دارا بودن حدود 23 هزار شعبه و 225 هزار کارمند است.
  بکارگیری مدیران دو تابعیتی در بانک ها ممنوع شد
بانکداری 24: بانک مرکزی به تازگی ویرایش جدید «دستور العمل نحوه احراز و سلب صلاحیت حرفه ای مدیران موسسات اعتباری» را به نظام بانکی ابلاغ کرده که بر اساس آن بکارگیری اشخاص دو تابعیتی در مدیریت بانک ها ممنوع شده است.
 استخدام تامین اجتماعی در سال ۹۶
بانکداری 24: معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های بیمه ودرمان این سازمان در سال جاری خبر داد.
 انتشار اوراق اجاره دولتی توسط بانک‌ها
بانکداری 24: هیات‌وزیران با افزودن متنی به دو مصوبه پیشین خود انتشار اوراق اجاره دولتی از طریق نظام بانکی کشور را مجاز اعلام کرد.
 انحلال تعاونی اعتبار ثامن الحجج
بانکداری 24: بانک مرکزی با اشاره به انحلال تعاونی اعتبار ثامن الحجج اعلام کرد: مبالغ قابل انتقال و قابل پرداخت حساب های تعاونی اعتبار ثامن الحجج (در حال تصفیه) به همه سپرده گذاران تعلق می گیرد.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved