برچسب: طلب
 بیانیه بانک‌انصار به مناسبت هفته‌ دفاع‌ مقدس
بانکداری 24:بانک انصار بیانیه‌ای به مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و سی و هفتمین سالگرد «آغاز ایام مقاومت و پایداری قهرمانانه ملت بزرگ ایران در جنگ تحمیلی هشت ساله» صادرکرد.
 ماموریت‌های مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن
بانکداری 24:وزیر راه وشهرسازی گفت: در بخش مسکن و ساختمان و همین‌طور بخش حمل و نقل، چالش‌ها و مشکلات زیادی وجود دارد که مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن می‌تواند به آنها ورود کند
 سه ضلع مثلث بازاریابی در شرکت‌های بیمه‌ای
بانکداری 24:یک کارشناس صنعت بیمه با اشاره به پیشرفت علم برای گسترش فرهنگ بیمه و بازاریابی درست برای شرکت‌ها گفت: باید به مشتریان امکان دهیم که با یکدیگر گفت‌وگو کنند و تجارب خود را به اشتراک بگذارند برای بازیابی در صنعت بیمه به جای تخریب رقبا، باید به مشتری اجازه بدهیم با چند مشتری قبلی شرکت، صحبت کند.
 استقراردستگاه های شهرنت درمرز مهران
بانکداری 24:همزمان با فرارسیدن ماه محرم، بانک شهر برای دومین سال متوالی به ارائه خدمات گسترده به زائران حسینی می‌پردازد.
نحوه سوءاثر از چک‌های برگشتی شرایط سختگیرانه برای چک‌های بلامحل
بانکداری 24:هنوز هم اعتماد به صورت کامل به چک برنگشته، حتی حال که بانک مرکزی، طرح جدیدی را برای چک‌ها درانداخته است. با این حال، هنوز هم دارندگان چک‌های بلامحل، با مشکلات زیادی برای رفع سوءاثر مواجهند.
 بانک یا بیمه عمر کدام یک پربازده تر است؟
بانکداری 24:آدمی در طول زندگی خود فراز و فرودهای زیادی را پشت سر می‌گذارد. اتفاقات زندگی هیچ وقت قابل پیش بینی نیستند. گاهی زندگی روی خوش خود را نشان می دهد و آدمی را غرق شادی می کند، به حدی که فرد تمام مشکلات خود را فراموش می کند و خود را خوشبخت ترین آدم روی کره خاکی می داند. گاهی نیز آن چنان با آدمی سرناسازگاری می‌گذارد که انسان آرزوی مرگ خویش را می ‌کند.
 رشد یک درصدی شاخص سهام
بانکداری 24:بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شاهداوج‌گیری قیمت‌ها و رشد 1/ 1 درصدی شاخص کل بود.با پایان زمان تسویه اعتبارات کارگزاری‌ها و بر‌اساس آن کاهش فشار فروش در بازار، دیروز معامله‌گران برای دومین روز پیاپی شاهد کانال‌شکنی شاخص کل بودند.
 پست بانک ایران حامی واحدهای تولیدی
بانکداری 24:مهندس فلاح فر عضو هیأت مدیره پست بانک ایران در مراسم تودیع مدیر پیشین و معارفه مدیر جدید شعب استان مازندران گفت: این بانک بعنوان گسترده ترین خرده بانکدار کشور، تامین مالی واحدهای تولیدی و صنعتی را با توجه به عاملیت صندوق توسعه ملی جهت خرید ابزار کار و تجهیزات مورد نیاز بمنظور افزایش ظرفیت های تولیدی کشور و ایجاد اشتغال در مناطق مختلف با محوریت مناطق محروم و روستائی را دارد.
 صنعت و معدن، بانک پیشتاز فاینانس خارجی
بانکداری 24:پس از برجام، 5 قرارداد فاینانس و 2 قرارداد ریفاینانس ازسوی بانك صنعت و معدن امضا شده كه از این حیث می‌توان این بانك را بانك پیشتاز كشور در حوزه تامین منابع مالی خارجی نامگذاری کرد
 پشت‌پرده جمله تکراری «کارتخوان خراب است»
بانکداری 24:«نقدی پرداخت کنید. کارتخوان خراب است.» این جمله را این روزها زیادتر از همیشه می‌شنوید؛ در مطب پزشکان بیشتر از همه و در رستوران‌های بزرگ، آرایشگاه‌های زنانه و هر جا که فکرش را کنید. کارتخوان‌ها یا همان دستگاه‌های پوز یا غیب شده‌اند یا اینکه استفاده سابق را ندارند.
 شكستن مقاومت‌ها در صنعت بیمه با ورود استارت‌آپ
بانکداری 24:مدیرعامل بیمه آرمان گفت: برای نخستین‌بار در صنعت بیمه گام بزرگی با هدف نوآوری فناوری جدید برای بومی‌سازی نیازهای صنعت بیمه برداشته می‌شود.
 کاهش تدریجی سهم بیمه‌های اتکایی
بانکداری 24:مطابق با قانون سهم بیمه های اتکایی اجباری بیمه مرکزی در طول سالهای اجرایی شدن برنامه ششم بتدریج کاهش خواهد یافت.
 مراسم تجلیل از نخبگان کوثر برگزار شد
بانکداری 24:مراسم تجلیل از نخبگان افتخار آفرین موسسه اعتباری کوثر در کسب رتبه نخست اولین المپیاد علمی بانک ها و موسسات اعتباری با حضور مدیرعامل، قائم مقام، دبیر کل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، مسئولین کشوری و لشگری، مدیران ورزشی، معاونین، مدیران، نخبگان و کارشناسان کوثر برگزار شد.
 عملکرد بانک صادرات در کاهش نرخ بیکاری
بانکداری 24:نماینده مردم اردبیل و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس معضل اصلی در کشور را واقعیت تلخ بیکاری جوانان عنوان کرد و از عملکرد بانک صادرات ایران دراستان اردبیل تقدیر کرد.
فضای آرام بانکها درپرداخت نرخ سودمصوب نگران نرخ اوراق بدهی دولتیم
بانکداری 24:رئیس شورای هماهنگی بانکهای خصوصی با بیان اینکه نظام بانکی تا این جای کار، نرخ سود مصوب بانک مرکزی را برای سپرده، رعایت کرده است، گفت:انتشار اوراق با نرخ‌های معنادار می‌تواند مشکل‌ساز شود.
 خدمات ارزشمند پست بانک در روستاها
بانکداری 24:سالاری استاندار بوشهر در نشست مشترک با دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران با تأکید بر توسعه اشتغال روستائی اظهارداشت: خدمات پست بانک ایران در روستاها بسیار مهم و ارزشمند است.
 کنترل ریسک به جای کنترل نرخ سود
بانکداری 24:هفته گذشته بار دیگر همانند چند سال گذشته بانک مرکزی با صدور بخشنامه‌ای بانک‌ها را ملزم به کاهش نرخ سود سپرده‌ها کرد. طی 10 سال گذشته چندمین بار است که بانک‌ها ملزم به کاهش نرخ سود می‌شوند، اما طی این سال‌ها به دلایل مختلف بانک‌ها در عمل تن به کاهش نرخ سود نداده‌اند. در سه سال اخیر نیز به دلیل کاهش نرخ تورم، بانک مرکزی به طرق مختلف تلاش کرده نرخ سود را کاهش دهد.
 نقش بانک شهر در حمایت از فرهنگ
بانکداری 24:عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان این‌که بانک شهر همواره پشتیبان مدیریت شهری بوده است، نقش این بانک را در حمایت از موضوعات فرهنگی همچون برگزاری نمایشگاه عطر سیب، حائز اهمیت ارزیابی کرد.
پس از هاروی و ایرما سلامت اقتصاد آمریکا مبهم می‌شود
بانکداری 24: توفان‌های هاروی و ایرما در روزهای اخیر زندگی میلیون‌ها آمریکایی را فلج کرده‌اند، اما تاثیر طولانی‌تری برای کسانی خواهند داشت که وظیفه‌شان حفظ اقتصاد کشور است.
 نبض بازار مسکن در دست نرخ سود بانکی
بانکداری 24: سیاست کاهش نرخ سود بانکی با اما و اگرهای بسیاری همراه بود که تنها موجب سردرگمی نظام بانکی و سپرده‌گذاران در کشور نشد؛ حاشیه‌های اجرای این تصمیم حالا به چالشی برای بسیاری از بخش‌های اقتصادی تبدیل شده است.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved