برچسب: طلب
رئیس كل بانك مركزی در كانال تلگرام خود تاكید كرد: استیفای حقوق سپرده گذاران تا آخرین ریال
بانكداری٢٤: رئیس كل بانك مركزی در كانال تلگرام خود توضیحاتی درباره سیاست های جدید برخورد با موسسات غیر مجاز منتشر كرده است.
 اوراق مسکن 25 هزار تومان ارزان شد
بانکداری 24: وزارت راه و شهرسازی با اعلام این‌که طی یکسال اخیر قیمت اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن روند کاهشی داشته است، از خروج تقاضاهای سوداگرانه و دلالان از این بازار خبر داد.
 هشدار دادستان مالیاتی به مودیان
بانکداری 24: دادستانی انتظامی مالیاتی به مودیان مالیاتی سراسر کشور در خصوص احتمال کلاهبرداری و سودجویی از سوی افراد فرصت طلب هشدار داد.
طیب نیا اعلام کرد؛ اصلاحات در نظام بانکی تداوم می‌یابد
بانکداری 24: وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: اصلاحات در نظام بانکی ایران تداوم می‌یابد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کاهش نرخ سود بانکی بصورت دستوری امکان‌پذیر نیست
بانکداری 24: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کاهش نرخ سود بانکی بصورت دستوری امکان پذیر نیست و این موضوع باید بگونه ای باشد که منابع هم متناسب با رشد اقتصادی کشور افزایش پیدا کند.
 اعلام شرایط حضور در مجامع بانک اقتصادنوین
به گزارش بانکداری 24، شرایط حضور سهامداران بانک اقتصادنوین در مجامع این بانک اعلام شد.
 ابلاغ جدید خزانه‌داری درباره صدور اوراق تسویه خزانه
بانکداری 24: خزانه‌داری کل کشور طی بخشنامه‌ای مواردی را درباره صدور اوراق تسویه خزانه برای تسویه بدهی‌ها و مطالبات اشخاص حقیقی و حقوقی خصوصی و تعاونی ابلاغ کرد.
 عرضه ۶۵۰۰ دستگاه خودروی دنا در بورس کالا
بانکداری 24: گروه صنعتی ایران‌خودرو برای نخستین بار در سال جاری، تعداد ۶ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی دنا را در بورس کالای ایران عرضه می‌کند.
 بدهی بانک‌های خصوصی ۲۰۶ درصد رشد کرد
بانکداری 24: در حالی در پایان سال گذشته مجموع بدهی بانک‌ها و موسسات اعتباری به بانک مرکزی با رشد حدود ۲۰ درصدی همراه بوده که در این بین بدهی بانک‌های تجاری و تخصصی برخلاف دوره‌های قبل ریزش حدود ۱۳ درصدی داشته، اما در سوی مقابل این بدهی بانک‌های خصوصی است که بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافته است.
 آغاز پوشش بیمه ای برای ۱۸ هزار کولبر
بانکداری 24، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از آغاز پوشش بیمه ای برای ۱۸ هزار کولبر در کل کشور خبر داد.
 تجمعات از «میرداماد» به «حافظ» رسید
بانکداری 24: بعد از تجمع‌های پیاپی سپرده‌گذاران موسسات مالی غیرمجاز مقابل ساختمان بانک مرکزی در میرداماد، حال نوبت به تالار حافظ است تا شاهد سهامدارانی باشد که باید تاوان سوءمدیریت مدیران متخلف را بدهند.
 واکنش مسکن به مالیات جدید
بانکداری 24: واکنش بازار معاملات مسکن به فرمول جدید «مالیات بر ساخت و فروش ملک»، ردیابی شد. تحقیقات میدانی حاکی است گروهی از سازنده‌ها در مناطقی از تهران، به‌دلیل ابهام درباره نتیجه ریالی فرمول جدید مالیات، از ادامه فروش انصراف داده‌اند.
یک کارشناس ارشد نظام بانکی مطرح کرد؛ بانک مرکزی با نرخ ۳۵ درصدی به بانکها پول قرض می دهد
بانکداری 24: یک کارشناس ارشد نظام بانکی مقصر اصلی بالا بودن نرخ سود را بانک مرکزی دانست و گفت: وقتی بانک مرکزی نرخ سود استقراض بانکها را ۳۵ درصد عنوان می کند، بانکها با نرخ ۲۵ درصد از هم قرض می‌گیرند.
 کاسپینی ها نگران نباشند
بانکداری 24: مدیرعامل موسسه مالی کاسپین گفت: مبالغی که قرار است به سپرده گذاران بپردازیم علی الحساب است و کل سپرده نیست.
 جزئیات زمان توزیع سود سهام عدالت
بانکداری 24: رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی از تصویب ۵۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت خبر داد و گفت: این سازمان به محض دریافت سود از شرکت‌های سرمایه‌پذیر، آن را میان مشمولان توزیع خواهد کرد.
  تجمیع کارت‌های بانکی
بانکداری 24: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نباید در تجمیع بانک‌ها شتابزده عمل کرد، افزود: تعداد کارت های بانکی در کشور بالا است.
 اصلاح نگرش سپرده‌گذاران به سراب سود‌های مالی
بانکداری 24: سپرده‌گذاران خرد شبکه بانکی که با پس‌انداز گوشه‌ای از درآمد خود اندوخته‌ای مهیا کردند، بشدت نگران هستند که اتفاقی برای دارایی‌شان بیفتد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مطرح کرد؛ حمایت مجلس از بانک های مجوزدار
بانکداری 24: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط کشور به هیچ عنوان سوالی از رئیس جمهوری درباره موسسه کاسپین مطرح نبوده و اساسا چنین بحث هایی مطرح نیست.
 حمایت کامل بانک رفاه از حوزه ورزش
بانکداری 24: عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: بانک رفاه به عنوان نخستین بانک اجتماعی کشور با تمام توان و ظرفیت خود در کنار تمامی آحاد جامعه و به ویژه حوزه ورزش است.
بانکها با بحران مالی مواجه نیستند برخی موسسات کلاهبرداری کردند
بانکداری 24: کارشناسان پولی و بانکی معتقدند که مردم نباید نگران سپرده‌های خود باشند و البته راه موسسات اعتباری غیرمجاز را هم در پیش نگیرند.
صفحه قبل |
logo-samandehi .کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بانکداری ۲۴ می باشد
Copyright © 2016 bankdari24.ir. All rights reserved